Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Aroma Spa, Μπακνανα 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Νέο κατάστημα σε παλιό χώρο. Φραντζη   4 στον 4ο όροφο λειτουργεί από σήμερα το AROMA SPA.Ο χώρος ανακαινισμενος, πεντακάθαρος και κατά δήλωση της υπεύθυνης με νέα ιδιοκτησία και διαφορετική νοοτροπία σε σχέση με την προηγούμενη κατάσταση.Πήγα νωρίς και είδα μια κοπέλα ψηλή,μελαχρινή με πολύ ωραίο σώμα.Τιμή 45' 60 ευρώ.
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Άλλες κοπέλες παρούσες?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.714
Πόντοι
19.505
Ενδιαφέρον. Θα το μελετήσουμε.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.913
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
Καλή αρχή
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ενδιαφερον !
Εκλεισε το studio στην φραντζη και χασαμε το θεομουνο την Νινα ελπιζω αυτο εδω να αναπληρωσει το κενο που αφησαν τα χναρια της νινας
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
να υποθέσουμε ότι έχει σχέση με τα Φωκίωνος 11 και Θησέως 31 81 από την χρήση του ιδίου ονόματος?
και από το γεγονός ότι ξύπνησε ο κοιμώμενος Βύρωνας για να μας ενημερώσει?
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τι ωραίο που ήταν το Φ4 γύρω στο 2007.
Καμια δεκάρα μουνιά και βάλε είχε.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
πήγε κανείς άλλος να μας πεί τι παίζει?

μπαιδεγουέη θυμαστε την ψηλή την Ολγα από Φ9-11 και Θ31....???
τι μούναρος.... θαχει γινει μια μιλφάρα τώρα...
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Έκανα το κασκαντεριλίκι γι'άλλη μια φορά, μιας και το μαγαζί ούτε εγκαίνια δεν έχει κάνει ακόμα -αν κάνουν να μας καλέσουν να αγιαστούμε, μπας και δε δουμε και μεις προκοπή-. Μία κοπέλα παρούσα, Αλίνα από Ρωσία (έχει δουλέψει για λίγο στη Βικτώρια απ'ότι μου πε η ίδια, χωρίς να καταλάβω σε ποιό μαγαζί) με εντυπωσιακή σιλουέτα μέσα στο μαύρο στενό φορεματάκι, αν δε δώσεις και πολύ σημασία στο πρόσωπο μέσα στο μισοσκόταδο περνάς άνετα, όπως πέρασα κι εγώ. Το πρόγραμμα όπως ενημέρωσε και συναγωνιστής 60 ευρώ για 45 λεπτά ενώ η γυναίκα της υποδοχής δεν προχώρησε σε λεπτομέρειες για το τί ακριβώς περιλαμβάνει έπειτα από ερώτηση μου. Απλά είχε φροντίσει να μ΄ενημερώσει ότι επειδή μόλις άνοιξαν γι'αυτό έχουν μόνο μια κοπέλα. Ο χώρος τα ίδια όπως τα θυμάστε οι παλιοί, απλά έχει πέσει ένα βαψιματάκι κι έχει αλλάξει λίγο η διακόσμηση, αρκετό σκοτάδι αν και στο δωμάτιο με τη ντουζιέρα έχει και ροοστάτη και ρύθμιζα το φως όπως ήθελα. Η κοπέλα πολύ καλή στην επικοινωνία, το μασαζάκι απλό χάδι για να σπάσει ο πάγος, στα υπόλοιπα πρόθυμη και συμμετοχική αν και ολοφάνερα κατά τη γνώμη μου προσποιητή, στην αρχή τουλάχιστον(αα και το κωλαράκι της δυστυχώς στην αφή δεν είναι τόσο εντυπωσιακό όσο στην όψη). Όταν της ζήτησα να με τελειώσει με στοματικό με ρώτησε για δωράκι χωρίς να μου ζητήσει συγκεκριμένο ποσό. Λόγω της ευγένειάς της και της πρόθυμης εκτέλεσης της άφησα ένα πενηντάρικο κι ένα εικοσάρικο χωρίς να ζητήσω ρέστα, έτσι για το καλό-ελπίζω να μη με κράξετε ότι χαλάω τη πιάτσα. Αν δε φέρει κι άλλες κοπέλες δε θα το ξαναεπισκεφθώ.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Αλίνα μελαχρινάκι με ωραία ματια φιλήδονο στόμα και μικρό ψιλο κρεμασμένο βυζάκι;
Μεταξυ 35-40;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Λίγο ακριβό για μασαζ της πλάκας και στοματικό........θα περιμενα κατι περισσότερο.....δεν σχολιαζω το φιλοδωρημα,καλά εκανες,αλλά ζήτησε δωράκι? δηλαδή τα 60 ηταν μονο για το μασαζ?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Νομίζω μέσα είσαι. Έχεις άλλες πληροφορίες?

Παλιά καραβάνα αν την έχω πετύχει, Ουκρανή με θητεία στα Φ 9-11 και προσφάτως στο Μονης Προδρόμου, φίλη της Ευας και της Ολγας που ανεφερα παραπάνω...
Δεν πιστεύω να είναι η Ολγα πουχε ξανθά μαλιά παλιά και να ταχει βάψει μαύρα...

 

adramagor

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Έγινε επίσκεψη χθες στο εν λόγω ίδρυμα... Πρώην Φ. 9-11 το ρόστερ και η προπονήτρια όπως είπαν οι προλαλήσαντες. Η κοπέλα μάλλον είναι αυτή που περιγράφει ο jorgekavlares, η οποία για τα γούστα μου είναι από τις καλύτερες παρουσίες στο χώρο. Είναι κοινωνική, ευγενική και στον 2ο γύρο που ενδιαφέρει και τους πολλούς:-)  για εμένα τουλάχιστον είναι πάρα πολύ καλή. Ελπίζω το ρόστερ του μαγαζιού να είναι εφάμιλλο της κοπέλας που δουλεύει τώρα!! Καλά βόλια!!!! 
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Η Αλίνα του Φ 9-11 ήταν εγγύηση... Το βυζάκι λίγο ανεπαρκές αλλά ψηλή λεπτή γυμνασμένη με προσωπάρα ματάρες και σαρκώδη χείλη!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.913
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Για την ακρίβεια τώρα είναι ακόμα καλύτερη...
Τα χρόνια που σταμάτησε της έκαναν πολύ καλό στην εμφάνιση...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.882
Κριτικές
1.239
Like
185.612
Πόντοι
45.465
επισκεψη πριν από λίγο, την πόρτα άνοιξε η ίδια η Αλινα γνωστή σε κάποιους από Φωκίωνος Νέγρη 11 με καλησπερισε και μου είπε να κάτσω στο σαλόνι αφού με ρώτησε πως τούς βρήκα. ..Από φίλο απάντησα, ήρθε η ξανθιά σεριφησα και με ρώτησε αν μου είπε η κοπέλα το πρόγραμμα, όχι απάντησα, η κοπέλα κανει 45 λεπτά χειροπρακτικη για 60 ευρώ, δεν κάνει τίποτα άλλο ρώτησα,όχι απαντάει εδώ δεν είμαστε σαν το μαγαζί που λειτουργουσε πρώτα, δεν έχουμε ανοίξει καν ...την Δευτέρα ανοίγουμε. ..με ρώτησε και αυτή από που τους βρήκα. ..έφυγα αφου της είπα ότι στο Φωκίωνος η κοπέλα έκανε αλλά και αυτή ξεροκαταπιε...

ακόμη δίπλα στο Καλλιροης 48 ήταν οί γνωστές Μαριάννα, Τάνια,Μαρία και Ρουλα ενώ πιο πάνω στο Συγγρού 4042 διαθέσιμη ήταν μόνο μια μελαχρινή χοντρή η Αλεξανδρα ενώ στο δωμάτιο και θα έβγαιναν σε μισή ώρα η Αλισια και η Ντιανα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.913
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
σε περασμα προ ολιγων ημερων ειδα 2 κοπελες
Την παλια και γνωριμη Ρωσιδα Αλινα, ψιλη μελαχρινη και ομορφη.
Παλια εργαζοταν στο Φωκιωνος Νεγρη 9-11.
Ομορφη γυναικα και πολυ καλη στο δωματιο.
Επισης μια καινουργια κοπελα Ταυλανδεζα. Μπελα το ονομα της κανονικων κιλων αρκετα ομορφη με μακρυ μαλλι.
Η συμπαθεστατη Ινκα που ηταν στην πορτα (και αυτη παλια γνωριμη ) με διαβεβαιωσε πως η Ταυλανδεζα κανει εξαιρετικο μασαζ.
Το μαγαζι κανει φουλ προγραμμα  ;)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom