Νέα

Δαιδαλος Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
108
Like
46
Πόντοι
1
Για να γράφουμε τις εμπειρίες μας απο το νεο σινεμά στο Ηράκλειο
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Υπαρχει τετοιο πραγμα στο ηρακλειο;Δεν υπαρχει ξενοδοχειο XXX αλλα υπαρχει τσονταδικο;
 

antopet

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2014
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
καλες δουλειες να εχει..και αν μας διαβαζουν οι ιδιοκτητες, να αλλαξουν τα λαθη που εχει στην φωτο με το ποτηρι του καφε..το ενα ειναι το crusing και το αλλο το clory. για να μην γελανε οι ξενοι τουριστες.
 
OP
OP
V

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
108
Like
46
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε παιδιά πολύ νέκρα δεν έχουμε καμιά επίσκεψη ακόμα?
 

btm_btm26

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2016
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα προσφατα και δε θα ξαναπαω προφανως. Σαν χωρος δεν εχει ουδεμια σχεση με το adult της Αθηνας και ζητανε και 10 ευρω.

Το μεγαλυτερο μειονεκτημα ειναι οτι για να μπεις μεσα στην αιθουσα πρεπει να περασεις απ το καφε του μαγαζιου. Με λιγα λογια πρεπει να αντιμετωπισεις ενα ματσο τρελες κουτσομπολες που περιμενουν να δουν αν θα μπει καποιο καλο κομματι για να τρεξουν μεσα στην αιθουσα.

Στο ηρακλειο που οι 9,9/10 ειναι κρυφοι ,εκαναν τετοιο σφαλμα να βαλουν τραπεζακια και καρεκλες για καφε εξω απ την εισοδο της αιθουσας;;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Δηλαδη ξεκινας με 10 ευρω εισοδο κ ανεβαινει το πραμα.Γυναικες ειχε καθολου μεσα;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Τιποτα δεν ειχε. Μονος ημουν εντελως. Εκατσα μιση ωρα κι εφυγα
Εγω εχω περασει κανα δυο φορες απ' εξω.Το μονο που ξερω ειναι οτι εχει δυο εισοδους.Εκτος απο την κεντρικη,νομιζω καζαντζακη λεγετε το στενακι προχτες περνωντας ειδα οτι εχει και μια μικρη με θυροτηλεοραση στο απο πισω στενακι.Πολύ διακριτική,αποκλειεται να πετυχεις καποιον σε αυτο το σοκακι.Και εγραφε σε μια μικρη ταμπελιτσα καμπινες προβολης  :huh:
Μιας και πηγες μπορεις να κανεις μια περιγραφη του χωρου γιατι μου τα 'χουν ζαλισει τον τελευταιο καιρο,"να παμε να δουμε τι παιζει"....αν μπορεις και δε βαριέσαι,γιατι απο τη στιγμη που θελουν και δεκαευρο για την εισοδο,δεν παω ουτε που να μου τα κερασουν.
 

btm_btm26

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2016
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Εγω εχω περασει κανα δυο φορες απ' εξω.Το μονο που ξερω ειναι οτι εχει δυο εισοδους.Εκτος απο την κεντρικη,νομιζω καζαντζακη λεγετε το στενακι προχτες περνωντας ειδα οτι εχει και μια μικρη με θυροτηλεοραση στο απο πισω στενακι.Πολύ διακριτική,αποκλειεται να πετυχεις καποιον σε αυτο το σοκακι.Και εγραφε σε μια μικρη ταμπελιτσα καμπινες προβολης  :huh:
Μιας και πηγες μπορεις να κανεις μια περιγραφη του χωρου γιατι μου τα 'χουν ζαλισει τον τελευταιο καιρο,"να παμε να δουμε τι παιζει"....αν μπορεις και δε βαριέσαι,γιατι απο τη στιγμη που θελουν και δεκαευρο για την εισοδο,δεν παω ουτε που να μου τα κερασουν.

Τιποτα σπουδαιο, πολυ προχειρα φτιαγμενος χωρος με μικρες καμπινες και χωρις τηλεορασεις μεσα. Μη χασεις το χρονο σου αδικα
 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
48
Πόντοι
1
Σήμερα το πήρα χαμπάρι.... παίζει τέτοια φάση Ηράκλειο... γενικά επιτέλους κάτι καινούριο θα περάσω καμιά βόλτα ... ελπίζω να κρατήσει ,, τώρα τα λάθη που αναφέρετε μπορούν λογικά και να διορθωθουν (τι συγκρίνεις με το adult στην Αθήνα τόσα χρόνια μαγαζί)  .. απο τις συστάσεις του βλέπω πως δεν είναι gay only ειναι gay friendly
 

michaliscrete

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Like
27
Πόντοι
0
Εγώ πήγα πριν από λίγες μέρες μετά από καιρό.
Διορθώνουν σιγά σιγά κάποια πράγματα αλλά το θέμα είναι να ξεκολλήσουν και λίγο οι ηρακλειώτες.
Γιατί τι να το κάνεις αν το θάβουν απλά και μόνο για να το κάνουν.
 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
48
Πόντοι
1
Μιχάλη όπως κάνουν σε όλα τα θέματα οι περισσότεροι Έλληνες , έχουν άποψη για τα πάντα όλοι χωρίς καν να μπουν στο κόπο να έχουν την απαιτούμενη τριβή με το εκάστοτε αντικείμενο που σχολιάζουν (κακές νοοτροπίες σε όλα τα επίπεδα) γιαυτό είπα και γω πως το σημαντικότερο είναι να κρατήσει .... να κάνει το ταξίδι του και αν σε αντιπροσωπεύει ασχολείσαι ... απλά με το να υπάρχει τέτοιος χώρος καλλιεργεί και μια κουλτούρα, δείχνει ένα δρόμο, που πάνω σε αυτό μπορεί συνειδησιακά σιγά σιγά να περάσει και στον Ηρακλειώτη και να ξεκολλήσει απο τη μιζέρια (όσον αφορά την κουλτούρα του σεξ)
 
OP
OP
V

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
108
Like
46
Πόντοι
1
νεώτερα απο το μέτωπο έχουμε?
 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
48
Πόντοι
1
κατα κυριο λόγο αντρες χωρις να είναι ενοχλητικοί .. είχα πετύχει ζευγαρακι ενα βράδυ αλλά ήρθαν περισσότερο για το μυσταγωγικό του χώρου απο όσο μου είπε οτύπος, κλειστήκανε σε ενα booth και μετα απο κανα 20 λεπτο :fuck1: φυγανε ...
 

Vas VVV

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα. Ειμαι νεος στο φορουμ και με ενδιαφερει να μαθω τι γινεται με το dedalos club.
Θα ταξιδεψω το ηρακλειο προς τα τελη Αυγουστου και θελω να επισκεφτω το συγκεκριμενο μαγαζι.

Εχει παει κανεις προσφατα για να μας γραψει εντυπωσεις?
Μαζευει κοσμο και αν ναι, ποιες μερες και ωρες ειναι καλυτερα να παει καποιος?

Επειδη μου αρεσουν οι μεγαλυτερης ηλικιας αντρες, πηγαινουν καθολου ωριμοι μουστακαληδες
Κρητικοι στο μαγαζι?
 

Neos989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
55
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος αν είναι εύκολο τι κάνεις στο daidalos club?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom