Νέα

my bet. ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΑΤΗ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα παππους1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Ξέρω ότι υπάρχει ειδική κατηγορία για το στοίχημα, αλλά ανοίγω αυτό το θέμα για να το διαβάσουν όλοι και να φυλαχτούν από αυτούς τους απατεώνες. Άνοιξα έναν λογαριασμό για να παίζω κάνα στοίχημα τώρα με το euro. Δυστυχώς κέρδισα. Λέω δυστυχώς γιατί όταν πήγα να κάνω ανάληψη δεν μου δώσαν τα κέρδη ( μου επιστρέψαν το αρχικό ποσό) και η δικαιολογία τους στο  chat είναι ότι χρειάζεται ταυτοποίηση.  Τους έχω στείλει ταυτότητα και λογαριασμό οτέ για την ταυτοποίηση (προφανώς δεν ξέρουν να διαβάζουν)  και με πήραν και τηλέφωνο και με ρωτούσαν κάτι λεπτομερείς που να τις θυμάμαι (όπως τα στοιχήματα που έβαλα αναλυτικά). Τι μπορώ να κάνω πέρα από το να τους πάρω τηλέφωνο και να τους βρίσω?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Ξέρω ότι υπάρχει ειδική κατηγορία για το στοίχημα, αλλά ανοίγω αυτό το θέμα για να το διαβάσουν όλοι και να φυλαχτούν από αυτούς τους απατεώνες. Άνοιξα έναν λογαριασμό για να παίζω κάνα στοίχημα τώρα με το euro. Δυστυχώς κέρδισα. Λέω δυστυχώς γιατί όταν πήγα να κάνω ανάληψη δεν μου δώσαν τα κέρδη ( μου επιστρέψαν το αρχικό ποσό) και η δικαιολογία τους στο  chat είναι ότι χρειάζεται ταυτοποίηση.  Τους έχω στείλει ταυτότητα και λογαριασμό οτέ για την ταυτοποίηση (προφανώς δεν ξέρουν να διαβάζουν)  και με πήραν και τηλέφωνο και με ρωτούσαν κάτι λεπτομερείς που να τις θυμάμαι (όπως τα στοιχήματα που έβαλα αναλυτικά). Τι μπορώ να κάνω πέρα από το να τους πάρω τηλέφωνο και να τους βρίσω?
Εγώ για τέτοιο λόγο σταμάτησα το ιντερνετικό στοίχημα με το που το άρχισα και κέρδισα.  ;)
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
να τα κλαίω τα λεφτά? είναι 1 ώρα με call girl.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
να τα κλαίω τα λεφτά? είναι 1 ώρα με call girl.
Τύπε λογικά μπορείς να τα πάρεις απλά θα σε τρέξουν άσχημα σε τράπεζες κλπ μαλακίες για πιστοποιητικά κλπ.


ps. Εμένα πχ μου έπρηξαν τρελά τον πούτσο τους έστελνα και μου έλεγαν δικαιολογίες της πούτσας κτλ δεν φαίνεται καλά η ημερομηνία έκδοσης κλπ μέχρι που βαρέθηκα και λέω για 100 ευρώ δεν γαμιέται.. Κλοπάπ και πάλι Κλοπάπ τουλάχιστον αν κερδίσεις εισπράτεις αμέσως.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ξέρω ότι υπάρχει ειδική κατηγορία για το στοίχημα, αλλά ανοίγω αυτό το θέμα για να το διαβάσουν όλοι και να φυλαχτούν από αυτούς τους απατεώνες. Άνοιξα έναν λογαριασμό για να παίζω κάνα στοίχημα τώρα με το euro. Δυστυχώς κέρδισα. Λέω δυστυχώς γιατί όταν πήγα να κάνω ανάληψη δεν μου δώσαν τα κέρδη ( μου επιστρέψαν το αρχικό ποσό) και η δικαιολογία τους στο  chat είναι ότι χρειάζεται ταυτοποίηση.  Τους έχω στείλει ταυτότητα και λογαριασμό οτέ για την ταυτοποίηση (προφανώς δεν ξέρουν να διαβάζουν)  και με πήραν και τηλέφωνο και με ρωτούσαν κάτι λεπτομερείς που να τις θυμάμαι (όπως τα στοιχήματα που έβαλα αναλυτικά). Τι μπορώ να κάνω πέρα από το να τους πάρω τηλέφωνο και να τους βρίσω?
Τυπε για αυτο κανεις πρωτα ταυτοποιηση και μετα αναληψη.Πιθανων να εκανες μλκ εσυ το στοιχημα σου που κερδισες δεν χανεται ειναι στο αρχειο σου στον λογαριασμο που εχεις και μπορουν να το δουν και αυτοι,ψαξτο λιγο πριν τους βρισεις γιατι μονο εσυ θα βγεις χαμενος απ την ιστορια αυτη. ;)
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Τυπε για αυτο κανεις πρωτα ταυτοποιηση και μετα αναληψη.Πιθανων να εκανες μλκ εσυ το στοιχημα σου που κερδισες δεν χανεται ειναι στο αρχειο σου στον λογαριασμο που εχεις και μπορουν να το δουν και αυτοι,ψαξτο λιγο πριν τους βρισεις γιατι μονο εσυ θα βγεις χαμενος απ την ιστορια αυτη. ;)

Μου τον έκλεισαν τον λογαριασμό. Τι άλλο θα μου κάνουν? Μου φαγαν ήδη μια ώρα με call girl, τουλάχιστον θα ξεθυμάνω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Μου τον έκλεισαν τον λογαριασμό. Τι άλλο θα μου κάνουν? Μου φαγαν ήδη μια ώρα με call girl, τουλάχιστον θα ξεθυμάνω
Εσύ πως και έμπλεξες με αυτούς τύπε και δεν έπαιξες τουλάχιστον κάνα stoiximan?
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
το εχει παθει γνωστος μου.για 170 ευρω.του τα στειλανε μετα απο 1 μηνα και μετα απο 100 τηλ και αλλα 20 φαξ
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Εσύ πως και έμπλεξες με αυτούς τύπε και δεν έπαιξες τουλάχιστον κάνα stoiximan?

Γράφτηκα και στο stoiximan, απλά έπαιξα σε αυτούς για το bonus και αυτό δεν μου το βάλαν! (δικαιολογία ότι είχα κάνει κατάθεση μέσω neteller!). Αλλη μια μαλακία που μου καναν είναι ότι βάλαν όριο στοιχήματος!
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
ποιές είναι οι ενέργειες που πρέπει να κάνω? ποια είναι η αρμόδια αρχή προστασίας των τζογαδόρων?
 

getheo11

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
ΕΕΕΠ (Επιτροπή Ελέγχου και Εποπτεία Παιγνίων). εχει και σελιδα στο ιντερνετ
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
215
Like
17.172
Πόντοι
35.697
ποιές είναι οι ενέργειες που πρέπει να κάνω? ποια είναι η αρμόδια αρχή προστασίας των τζογαδόρων?

Τυπε η μια και μοναδικη ενεργεια που πρεπει να κανεις ειναι να κατσεις και να διαβασεις τους ορους της καθε εταιρειας που κανεις λογαριασμο,ολα τα υπολοιπα που γραφεις εδω μεσα ειναι μπουρδες!!!
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Τυπε η μια και μοναδικη ενεργεια που πρεπει να κανεις ειναι να κατσεις και να διαβασεις τους ορους της καθε εταιρειας που κανεις λογαριασμο,ολα τα υπολοιπα που γραφεις εδω μεσα ειναι μπουρδες!!!

Η κάθε εταιρία έχει μερικές σελίδες με ψιλά γράμματα. Αφού όλες οι εταιρίες δραστηριοποιούνται στην Ελλάδα (έστω από internet) πρέπει να τηρούν κάποιους νόμους.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
215
Like
17.172
Πόντοι
35.697
Η κάθε εταιρία έχει μερικές σελίδες με ψιλά γράμματα. Αφού όλες οι εταιρίες δραστηριοποιούνται στην Ελλάδα (έστω από internet) πρέπει να τηρούν κάποιους νόμους.

Αλλοι οι νομοι του καθε κρατους και αλλο οι οροι της καθε εταιρειας..
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Αλλοι οι νομοι του καθε κρατους και αλλο οι οροι της καθε εταιρειας..

Πιο πάνω τι είναι? Οι κανονισμοί της κάθε εταιρίας ή οι νόμοι? Αν είναι έτσι ένα club μπορεί να έχει κανονισμό που να επιτρέπει τα ναρκωτικά
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
215
Like
17.172
Πόντοι
35.697
Πιο πάνω τι είναι? Οι κανονισμοί της κάθε εταιρίας ή οι νόμοι?

Τι δεν καταλαβαινεις ρε τυπε?

Τυπε η μια και μοναδικη ενεργεια που πρεπει να κανεις ειναι να κατσεις και να διαβασεις τους ορους της καθε εταιρειας που κανεις λογαριασμο,ολα τα υπολοιπα που γραφεις εδω μεσα ειναι μπουρδες!!!
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.709
Κριτικές
28
Like
2.433
Πόντοι
6.265
Δεν ειναι απατη ετσι λειτουργουν οι εταιριες

πχ ειχα γραφτει πριν χρονια σε μια απο τις κορυφαιες του ειδους εταιριες και με τα καλυτερα σχολια την bet365
για την εγγραφη δεν ηθελε ταυτοποιηση κλπ μπορουσες να βαλεις χρηματα να παιζεις οσο ηθελες
αλλα αν κερδιζες και ηθελες να βγαλεις χρηματα επρεπε να  κανεις ταυτοποιηση
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
215
Like
17.172
Πόντοι
35.697
Δεν ειναι απατη ετσι λειτουργουν οι εταιριες

πχ ειχα γραφτει πριν χρονια σε μια απο τις κορυφαιες του ειδους εταιριες και με τα καλυτερα σχολια την bet365
για την εγγραφη δεν ηθελε ταυτοποιηση κλπ μπορουσες να βαλεις χρηματα να παιζεις οσο ηθελες
αλλα αν κερδιζες και ηθελες να βγαλεις χρηματα επρεπε να  κανεις ταυτοποιηση

Πολυ σωστα τα λες.
Κι ο κλοπαπ ετσι θελει να γινει με την καρτα παιχτη που προσπαθει να περασει αλλα στην Ελλαδα για να περασεις κατι πρεπει να περασουν πρωτα 25 χρονια και μετα ισως γινει  :grin:
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
H mybet αν δεν κάνω λάθος δεν έχει καν νόμιμη άδεια για να λειτουργεί στην Ελλάδα. Εκτός αυτού είναι από τις χειρότερες εταιρείες μαζί με τις vista/sportingbet.
ενδεικτικά

Στην Ελλάδα μόνο stoiximan bet365 και interwetten αξίζουν που είναι και νόμιμες και αξιόπιστες. Στις άλλες ρισκάρεις τα λεφτά σου.
 

gremlin

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2010
Μηνύματα
110
Like
124
Πόντοι
1
211 1075162 ΕΕΕΠ
Παρε τηλ θα σε καθοδηγησουν.
Απο οσο ξερω θελουν ( με mail ) μια εγγραφη καταγγελια/περιγραφη του προβληματος ( εχε οσο περισσοτερα πραγματικα στοιχεια μπορεις ).
Αυτο θα κοινοποιηθει σε αυτους - εταιρια- και οφειλουν να απαντησουν σε εσενα και στην ΕΕΕΠ.
Απο την απαντηση τους εξαρταται η συνεχεια ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom