Νέα

Κρεββάτι γυναικολόγου, ψηλό κρεββάτισε ξενοδοχείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
Συναγωνιστές,
ψάχνω δωμάτιο ξενοδοχείου με κρεββάτι γυναικολόγου, ή ψηλό κρεββάτι, ή αντίστοιχο ψηλό καναπέ, με ύψος 70-75 εκ, για να μπορώ να πηδάω όρθιος. Βολεύει και κούνια που κρέμεται από  το ταβάνι, αρκεί το ύψος της να είναι μέσα σ αυτά τα όρια.

Τα 2 αντίστοιχα δωμάτια του Πρίαμου στο Παγκράτι με τα ιατρικά κρεββάτια έχουν ανακαινισθεί και τα Ιατρικά κρεββάτια έχουν ουν αφαιρεθεί.
φιλε γυναικολογος?
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Συναγωνιστές,
ψάχνω δωμάτιο ξενοδοχείου με κρεββάτι γυναικολόγου, ή ψηλό κρεββάτι, ή αντίστοιχο ψηλό καναπέ, με ύψος 70-75 εκ, για να μπορώ να πηδάω όρθιος. Βολεύει και κούνια που κρέμεται από  το ταβάνι, αρκεί το ύψος της να είναι μέσα σ αυτά τα όρια.

Τα 2 αντίστοιχα δωμάτια του Πρίαμου στο Παγκράτι με τα ιατρικά κρεββάτια έχουν ανακαινισθεί και τα Ιατρικά κρεββάτια έχουν ουν αφαιρεθεί.



 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Οχι επαγγελματίας φίλε, ερασιτέχνης...τώρα μαθαίνω... :grin: :grin: :grin:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.103
Κριτικές
3
Like
1.326
Πόντοι
496
Συναγωνιστές,
ψάχνω δωμάτιο ξενοδοχείου με κρεββάτι γυναικολόγου, ή ψηλό κρεββάτι, ή αντίστοιχο ψηλό καναπέ, με ύψος 70-75 εκ, για να μπορώ να πηδάω όρθιος. Βολεύει και κούνια που κρέμεται από  το ταβάνι, αρκεί το ύψος της να είναι μέσα σ αυτά τα όρια.

Τα 2 αντίστοιχα δωμάτια του Πρίαμου στο Παγκράτι με τα ιατρικά κρεββάτια έχουν ανακαινισθεί και τα Ιατρικά κρεββάτια έχουν ουν αφαιρεθεί.

νομιζω ο τυπος εντουρο εχει την απαντηση στο προβλημα σου φιλε μου :grin: :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Συναγωνιστές,
ψάχνω δωμάτιο ξενοδοχείου με κρεββάτι γυναικολόγου, ή ψηλό κρεββάτι, ή αντίστοιχο ψηλό καναπέ, με ύψος 70-75 εκ, για να μπορώ να πηδάω όρθιος. Βολεύει και κούνια που κρέμεται από  το ταβάνι, αρκεί το ύψος της να είναι μέσα σ αυτά τα όρια.

Τα 2 αντίστοιχα δωμάτια του Πρίαμου στο Παγκράτι με τα ιατρικά κρεββάτια έχουν ανακαινισθεί και τα Ιατρικά κρεββάτια έχουν ουν αφαιρεθεί.


τυπε ξερω εναν τυπο που εχει παρομοιο προβλημα  :grin: :grin: :grin:


 

Συνημμένα

  • victoria silvstedts boyfriend1.png
    victoria silvstedts boyfriend1.png
    79,6 KB · Εμφανίσεις: 80
  • victoria silvstedts boyfriend5.jpg
    victoria silvstedts boyfriend5.jpg
    266,8 KB · Εμφανίσεις: 52

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Συναγωνιστές,
ψάχνω δωμάτιο ξενοδοχείου με κρεββάτι γυναικολόγου, ή ψηλό κρεββάτι, ή αντίστοιχο ψηλό καναπέ, με ύψος 70-75 εκ, για να μπορώ να πηδάω όρθιος. Βολεύει και κούνια που κρέμεται από  το ταβάνι, αρκεί το ύψος της να είναι μέσα σ αυτά τα όρια.

Τα 2 αντίστοιχα δωμάτια του Πρίαμου στο Παγκράτι με τα ιατρικά κρεββάτια έχουν ανακαινισθεί και τα Ιατρικά κρεββάτια έχουν ουν αφαιρεθεί.
Στο πριαμο στο παγκρατι μαν εχει σιγουρα..και κρεβατι γυναικολογου που λες και κουνια κρεμαστη..δε θυμαμαι τωρα ακριβως ποια δωματια ειναι..πηγαινε και ρωτα!
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Στον Πρίαμο στο Παγκράτι σίγουρα έχει. Το είδα προ μηνός περίπου.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
τυπε υππονοεις οτι ο τυπος πατρικ ειναι λιγο κοντος?  :think: :think: :think: :grin: :grin: :grin: :grin:
Φίλε, θέλω ψηλό κρεβάτι για να κάνω βόλτες από κάτω... :2funny: :2funny:

Πέρα από την πλάκα τώρα, είμαι 1,90, αλλά έχω πρόβλημα με τα γόνατα, γι αυτό με βολεύει να πηδάω όρθιος, χωρίς να λυγίζουν τα γόνατα...

 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Στον Πρίαμο στο Παγκράτι σίγουρα έχει. Το είδα προ μηνός περίπου.

Φίλε ευχαριστώ, κι εγώ έτσι ήξερα, τους πήρα τηλέφωνο σήμερα και μου είπαν πως έκαναν ανακαίνιση και έβγαλαν το κρεββάτι. Δεν έχουν κάνει ακόμα update το site.


 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Φίλε, θέλω ψηλό κρεβάτι για να κάνω βόλτες από κάτω... :2funny: :2funny:

Πέρα από την πλάκα τώρα, είμαι 1,90, αλλά έχω πρόβλημα με τα γόνατα, γι αυτό με βολεύει να πηδάω όρθιος, χωρίς να λυγίζουν τα γόνατα...


Τύπε salem αργυρούπολη δωμάτιο 202 εχει καρέκλα που γαμάς στα 4 άλλα άνετα στήνετε και με τα πόδια ανοιχτά και γαμάς όρθιος.
 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    83,4 KB · Εμφανίσεις: 54

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.822
Like
20.905
Πόντοι
5.506
Τύπε, δοκίμασε το κόλπο με τον κουβά.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Συναγωνιστές,
ψάχνω δωμάτιο ξενοδοχείου με κρεββάτι γυναικολόγου, ή ψηλό κρεββάτι, ή αντίστοιχο ψηλό καναπέ, με ύψος 70-75 εκ, για να μπορώ να πηδάω όρθιος. Βολεύει και κούνια που κρέμεται από  το ταβάνι, αρκεί το ύψος της να είναι μέσα σ αυτά τα όρια.

Τα 2 αντίστοιχα δωμάτια του Πρίαμου στο Παγκράτι με τα ιατρικά κρεββάτια έχουν ανακαινισθεί και τα Ιατρικά κρεββάτια έχουν ουν αφαιρεθεί.

δοκιμασε σε dungeon εχουν γυναικολογικη καρεκλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom