Νέα

Ζαχόπουλος - Σκηνή από το DVD >

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leon30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Moιάζει αληθινό, αν και (ίσως) κάτι λείπει από το προγούλι του καλού κυρίου...

Πι8ανό βέβαια να πρόκειται για επεξεργασία της φωτογραφίας...  :think:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
έχει αποσυρθεί μαλακία ήταν ένα κολάζ φωτογραφιών από το πρώτο θέμα.

Εμένα μου μοιάζει για αληθινή.
By the way... την απομαγνητοφωνημένη συνομιλία Χίου-Καμπουράκη τη διαβάσατε; Σας έφτασε; Έχει πολύ γούστο...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μουφα μεγαλη...το πιο απλο ειναι οτι φαινεται να κουνιεται η καμερα!!!!!!!!!!
 
OP
OP
L

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Εμένα μου μοιάζει για αληθινή.
By the way... την απομαγνητοφωνημένη συνομιλία Χίου-Καμπουράκη τη διαβάσατε; Σας έφτασε; Έχει πολύ γούστο...


εχεις την απομαγνητοφωνημένη συνομιλία Χίου-Καμπουράκη???? στειλτει :2funny: ρε φιλε να γελασουμε κι εμεις
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
βαλε την λεξη καμπουρακης στο γιουτιουμπ
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Φίλοι συναγωνιστές,
λέτε να είναι αληθινό ή
μούφα????  :huh:



:rockon:

ΠΕΡΙΜΈΝΩ ΣΧΟΛΙΑ

εμενα παντως μου φαινεται επεξεργασια της εικονας που ειχε κυκλοφορησει...
κοιτώντας πιο προσεκτικα βλεπουμε οτι το κεφαλι του Ζαχόπουλου που ειναι στο τετραγωνακι κανει μια κινηση και ξεκιναει απο την αρχη πολυ απότομα..
επισης σε καποια στιγμη φαινεται στο κατω μερος η οθονη του υπολογιστη φανερωνοντας οτι το βιντεο ειναι απο κινητο τραβηγμενο..
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εμενα παντως μου φαινεται επεξεργασια της εικονας που ειχε κυκλοφορησει...
κοιτώντας πιο προσεκτικα βλεπουμε οτι το κεφαλι του Ζαχόπουλου που ειναι στο τετραγωνακι κανει μια κινηση και ξεκιναει απο την αρχη πολυ απότομα..
επισης σε καποια στιγμη φαινεται στο κατω μερος η οθονη του υπολογιστη φανερωνοντας οτι το βιντεο ειναι απο κινητο τραβηγμενο..
αστυνομος σαινης λεμε
περαν της πλακας σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
εχεις την απομαγνητοφωνημένη συνομιλία Χίου-Καμπουράκη???? στειλτει :2funny: ρε φιλε να γελασουμε κι εμεις

Η απομανγητοφωνημένη συνομιλία

Ο Δ. Καμπουράκης ακούγεται να αποκαλύπτει ότι οι δημοσιογράφοι του MEGA είχαν δει ολόκληρο το αμοντάριστο dvd με τους Ζαχόπουλο - Τσέκου.
Το απομαγνητοφωνημένο κείμενο απο την συνομιλία Καμπουράκη - Χίου:
Χίος: …ότι έγινε μια αναφορά σε μια γυναίκα και έγινε μία αναφορά και από τον Χατζηνικολάου απόψε, που ήρθε στο mega…
Καμπ: Ήρθε μια γυναίκα στο mega τότε, πριν δυο μήνες και βρήκε την Τρέμη.
Χίος: Δεν ήρθε σε σένα;
Καμπ: την Τρέμη βρήκε, με την Τρέμη μιλούσε.
Χίος: Στο mega;
Καμπ: Ναι. Ήρθε μια γυναίκα στο mega, τότε, με την Τρέμη μιλούσε. Το ‘χαμε κουβεντιάσει τότε, εγώ δεν χρειάστηκε να τη δω. Βρήκε την Τρέμη. Λοιπόν, η τύπισσα έλεγε ότι «έχω μια κασέτα», την είχε στα χέρια της. Είχε έρθει με το δικηγόρο της, τον κύριο Νικολιτσόπουλο.
Χίος: πώς;
Καμπ: Ο Νικολιτσόπουλος, αυτός της ΓΣΕΕ.
Χίος: Ο γνωστός;
Καμπ: Ο γνωστός, ο Νικολιτσόπουλος.
Χίος: Τι λες ρε;
Καμπ: Ναι ρε παιδί μου, άκου να σου πω. Αυτή ήταν συμβασιούχος στο υπουργείο πολιτισμού. Άλλο που ήταν νεοδημοκράτισσα και στην παρέα του Καραμανλή και στην παρέα του Ζαχόπουλου και λοιπά και λοιπά, ήταν συμβασιούχος η γυναίκα. Προφανώς τώρα, πίστευε ότι θα την κάνουν μόνιμη. Είτε η παράταξη, είτε ο Ζαχόπουλος. Αυτή πήγε με τη σωρό των υπολοίπων. Δεν την κάνανε, δεν μπορέσανε, δεν θελήσανε. Τη γράψανε στα παπάρια τους και λοιπά και κάποια στιγμή λοιπόν, η κυρία ήρθε στο mega και έδινε μια κασέτα. Στην οποία φαινόταν ο Ζαχόπουλος…
Χίος: Βίντεο ή ηχητικό;
Καμπ: Βίντεο.
Χίος: Α, βίντεο.
Καμπ: Κάμερα, κάμερα, όχι κινητό.
Χίος: Κάμερα κρυφή;
Καμπ: ναι ρε παιδί μου, άκου!
Χίος: Και που τη βρήκε αυτή;
Καμπ: τι να σου πω τώρα. Ε, που να ξέρω.
Χίος: Την είδες εσύ την κασέτα;
Καμπ: Εγώ δεν την είδα. Την είδε η Όλγα όμως.
Χίος: Και τι φαινόταν;
Καμπ: Εκεί φαινόταν ο Ζαχόπουλος, ο οποίος έλεγε, με τα σώβρακα, είδες κάτι άνδρες που έχει δίπλα του ο Καραμανλής, για αυτό γαμάμε καλά και κάτι τέτοιες μαλακίες. Και τον έπαιζε, και τι άνδρες έχει ο Καραμανλής, και έλεγε μαλακίες τέτοιες αυτός, κι αυτή τον έγραφε.
Χίος: πω, πω
Καμπ: Μετά από αυτό όμως, επειδή φαίνεται είναι κάποιας διάρκειας, λέει η Όλγα, μισό λεπτό, τι άλλο έχεις, γιατί πηδιούνται μετά.
Χίος: Πηδιούνται;
Καμπ: Ναι, πηδιόντουσαν. Λέει η Όλγα, δεν θέλω να δω το πήδημα. Προκύπτει από κάπου διότι αυτός την έφερε, αυτή και αυτός, ο δικηγόρος και αυτή, την έφερε λέγοντας ότι ο Ζαχόπουλος την πήδηξε υποσχόμενος να την μονιμοποιήσει. Είναι ποινικό αδίκημα. Παρενόχλησε, κατάλαβες. Λέει η Όλγα, δεν μπορούμε εμείς να δείξουμε αυτό το πράγμα. Και την πήρε και έφυγε.Αν έλεγε κάπου, ναι μωρό μου, έλα εδώ, εγώ θα σε κάνω μόνιμη…
Χίος: Θα το’ παιζε.
Καμπ: Θα μπορούσε να την απομονώσει. Αυτό δεν υπήρχε.
Χίος: Ήταν στο επίπεδο της συνουσίας.
Καμπ: Ναι. Αφού δεν υπήρχε αυτό δεν μπορούσαμε να την κρατήσουμε.
Χίος: Ζήτησε λεφτά;
Καμπ: Πιθανόν. Άκου να σου πω. Δεν έφτασε σε αυτό το επίπεδο. Για αυτό λέω, προφανώς να ήθελε λεφτά συν εκδίκηση προσωπική. Αφού με πήδηξες, δεν με νομιμοποίησες.. Λοιπόν, αυτό είναι το story.
Χίος: Δεν μπορούμε να θεωρήσουμε ότι η Τρέμη, βεβαίως δεν μπορούμε να θεωρήσουμε τη γυναίκα αυτή αναξιόπιστη. Για να στα είπε, σημαίνει ότι ισχύουν, έτσι;
Καμπ: Μα δεν τα είπε μόνο σε μένα. Ήρθε και τα διηγιόταν σε όλους μετά.
Χίος: Η γκόμενα;
Καμπ: Όχι ρε παιδί μου, η Τρέμη.
Χίος: Α, η Τρέμη.
Καμπ: Τελείως άσχετα. Πριν δυο μήνες. Κατάλαβες; Μας έλεγε, παιδιά ο Ζαχόπουλος αυτό, ο γενικός γραμματέας που αυτό, που είχε κάνει τη Νατάσσα αυτό και λοιπά. Γιατί ο Ζαχόπουλος ήταν από την ομάδα των καθηγητών που πήρε τη Νατάσσα ως νηπιαγωγός και την έκανε χειρούργο. Κατάλαβες; Για το τι γίνεται εκεί μέσα;
Χίος: Αυτός τι καθηγητής ήταν;
Καμπ: Αυτός, τώρα δεν ξέρω τι ακριβώς.
Χίος: δεν είναι γιατρός;
Καμπ: Όχι, θα σε γελάσω.
Χίος: Την βοήθησε στο διδακτορικό
Καμπ: Τη βοήθησε στο διδακτορικό από νηπιαγωγός να πάει στην ιατρική και από την ιατρική να πάει στη χειρουργική.
Χίος: Θέλω να σε ρωτήσω το εξής. Επειδή εσύ είσαι ένας αξιόπιστος άνθρωπος, αυτή ήρθε εκεί πέρα θεωρώντας ότι ο Ζαχόπουλος την εξαπάτησε;
Καμπ: Ναι
Χίος: Το ότι την πήδηξε και της υποσχόταν τη σύμβαση;
Καμπ: ναι, ναι, ναι
Χίος: αυτό όμως δεν προκύπτει από την κασέτα.
Καμπ: από την κασέτα δεν προκύπτει.
Χίος: Άρα ήταν γκομενοδουλειά.
Καμπ: Ήταν γκομενοδουλειά. Πιθανόν, να ήλπιζε και αυτή.
Χίος: Και ο άλλος γιατί φούνταρε; Τι πιστεύεις εσύ;
Καμπ: Εγώ δεν πιστεύω ότι πρόκειται για οικονομικές ατασθαλίες και για τέτοιες μαλακίες. Και για οικονομικές ατασθαλίες να πρόκειται, να τα’χει οικονομήσει και να το ξέρει ο Λιάπης, και να το’ πε στον Καραμανλή δεν θα φοβόταν…Υπάρχει πληροφορία ότι αυτή η κασέτα έχει καταλήξει στο alter.
Χίος: στο Μάκη.
Καμπ: Την πήρε ο Μάκης; Ο Χατζηνικολάου; Ένας από τους δυο; Ο Μάκης, ο Νίκος, δεν ξέρω.
Χίος: Θα παίξεις τίποτα από αυτά αύριο εσύ; Εννοώ σαν πληροφορίες, το πρωί.
Καμπ: Ε, αυτά, μη νομίζεις. Δεν έχω τίποτε άλλο.
Χίος: Μαλάκα, είναι καλό θέμα αυτό. παίχτο.
Καμπ: Ε ναι, ρε συ. Είσαι καλά; Δεν έχω τίποτε άλλο.
Χίος: Παίχτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom