Νέα

πουτάνες με σκουλαρικι στην γλώσσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα παππους1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Γεια σας, έχω ακούσει ότι αν κάποια έχει σκουλαρίκι στην γλώσσα, βελτιώνεται πολύ η αίσθηση της πίπας. Δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω ή μπορεί να ημουν μεθυσμένος και δεν το θυμάμαι. Ξέρετε καμία πουτάνα (σε μπουρδέλο, στούντιο, call girl) που να έχει σκουλαρίκι στην γλώσσα και αν η πίπα της ήταν κάτι το ιδιαίτερο;
 

patroklos69

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
13
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
10
Γεια σας, έχω ακούσει ότι αν κάποια έχει σκουλαρίκι στην γλώσσα, βελτιώνεται πολύ η αίσθηση της πίπας. Δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω ή μπορεί να ημουν μεθυσμένος και δεν το θυμάμαι. Ξέρετε καμία πουτάνα (σε μπουρδέλο, στούντιο, call girl) που να έχει σκουλαρίκι στην γλώσσα και αν η πίπα της ήταν κάτι το ιδιαίτερο;
η μιλφ συλβια ειχε που δουλευε παλια στο διδυμου 18 υπογειο,τωρα η συγκεκριμενη νομιζω δουλευει στο δρομο
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Γεια σας, έχω ακούσει ότι αν κάποια έχει σκουλαρίκι στην γλώσσα, βελτιώνεται πολύ η αίσθηση της πίπας. Δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω ή μπορεί να ημουν μεθυσμένος και δεν το θυμάμαι. Ξέρετε καμία πουτάνα (σε μπουρδέλο, στούντιο, call girl) που να έχει σκουλαρίκι στην γλώσσα και αν η πίπα της ήταν κάτι το ιδιαίτερο;

Δεν βελτιώνεται τιποτα αν δεν ξερει να κανει πιπες η αλλη
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Γεια σας, έχω ακούσει ότι αν κάποια έχει σκουλαρίκι στην γλώσσα, βελτιώνεται πολύ η αίσθηση της πίπας. Δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω ή μπορεί να ημουν μεθυσμένος και δεν το θυμάμαι. Ξέρετε καμία πουτάνα (σε μπουρδέλο, στούντιο, call girl) που να έχει σκουλαρίκι στην γλώσσα και αν η πίπα της ήταν κάτι το ιδιαίτερο;

Η καινουρια η ξανθια η Jenny teen (καπως ετσι) call girl νομιζω εχει. Απο φωτο ειδα δεν εχω δοκιμασει!!!
 

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
859
Πόντοι
311
Ροζμαρι
κινειται γενικως σε αλυσιδα ευαγων ιδρυματων. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΠΟΤΑ χανεται καπως η αισθηση του τσιγκου στο καυλι σου.
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Ροζμαρι
κινειται γενικως σε αλυσιδα ευαγων ιδρυματων. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΠΟΤΑ χανεται καπως η αισθηση του τσιγκου στο καυλι σου.

Φυλής ή Μετάξι?
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Είδα πρόσφατα μια τσόντα με την Μαρία Αλεξάνδρου κι με εφτιαξε παρα πολύ. Κρίμα που δεν την πρόλαβα τότε που δούλευε ως call girl.
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Ροζμαρι
κινειται γενικως σε αλυσιδα ευαγων ιδρυματων. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΠΟΤΑ χανεται καπως η αισθηση του τσιγκου στο καυλι σου.

Φυλής ή Μετάξι?

νομιζω μια ροζμαρι ειδα στα στουντιο!!!
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
νομιζω μια ροζμαρι ειδα στα στουντιο!!!


Αν έχει σκουλαρίκι στην γλωσσιτσα της δεκτή. Επιπλέον μπόνους αν κάνει ακαπέλα. Ξέρεις σε ποιο?
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
νομιζω μια ροζμαρι ειδα στα στουντιο!!!


Αν έχει σκουλαρίκι στην γλωσσιτσα της δεκτή. Επιπλέον μπόνους αν κάνει ακαπέλα. Ξέρεις σε ποιο?

σημερα δουλευει κατεχακη!!! Αλλα δε ξερω αν ειναι αυτη η ροζμαρι που εννοουσε ο φιλος... εγω δεν εχω δοκιμασει!!!
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
σημερα δουλευει κατεχακη!!! Αλλα δε ξερω αν ειναι αυτη η ροζμαρι που εννοουσε ο φιλος... εγω δεν εχω δοκιμασει!!!

Μόλις τσέκαρα δεν υπάρχει καμια Ροσμαρι στη κατεχάκη.
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Σαμάνθα απο Κωσταντινουπόλεως
 

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
859
Πόντοι
311
Την ροζμαρι απο στουντιο εννοουσα. Εγω την πηρα στην καβαλας, αριθμο δε θυμαμαι. Εχει κ φωτογραφίες της διαφημιστικες εδω δεξια
 

Spiros_73

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.107
Like
4.564
Πόντοι
456
Βαλια απο Μελαντιας 50 κ Κατεχακη 5!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom