Νέα

S CLUB Θεσσαλονικη?

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια,επεσε το ματι μου πανω σε αυτο .... γνωριζουμε κατι??? Επιτελους swinger club στο χωριουδακι μας??
 
OP
OP
S

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Μολις πηρα τηλεφωνο το μαγαζι λειτουργουσε κανονικα ολο το χειμωνα με μεγαλη προσελευση απ οτι μου ειπαν... για καλοκαιρι εχει κλεισει και επιστρεφει απο Σεπτεμβριο σε νεο χωρο.. πως και δεν πηρε χαμπαρι κανεις εδω?
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μολις πηρα τηλεφωνο το μαγαζι λειτουργουσε κανονικα ολο το χειμωνα με μεγαλη προσελευση απ οτι μου ειπαν... για καλοκαιρι εχει κλεισει και επιστρεφει απο Σεπτεμβριο σε νεο χωρο.. πως και δεν πηρε χαμπαρι κανεις εδω?
Καμια σχέση με Αθήνα, πολύ χαμηλό επίπεδο, μια φορά πήγα.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
436
Μολις πηρα τηλεφωνο το μαγαζι λειτουργουσε κανονικα ολο το χειμωνα με μεγαλη προσελευση απ οτι μου ειπαν... για καλοκαιρι εχει κλεισει και επιστρεφει απο Σεπτεμβριο σε νεο χωρο.. πως και δεν πηρε χαμπαρι κανεις εδω?

υπαρχε κι ενα στη βαλαωριτου ...το ειχε ενας ξανθος τυπος..το υπογειο ειναι για σουιγκερς..

εχεις καποια πληροφορηση εαν ειναι το ιδιο που μετακομησε στο σταθμο η προκειται για καποιο αλλο...

εγω παντως απ οτι εχω μαθει υπαρχι κι αλλο ενα καπου στην περιοχη πανω απο το ιποκρατειο ..μποτσαρη κατω τουμπα δε ξερω καλα τις περιοχες εκει..αν και τα καλιτερα παρτακια με σουιγκερς παιζουν σε σπιτια
 
OP
OP
S

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
υπαρχε κι ενα στη βαλαωριτου ...το ειχε ενας ξανθος τυπος..το υπογειο ειναι για σουιγκερς..

εχεις καποια πληροφορηση εαν ειναι το ιδιο που μετακομησε στο σταθμο η προκειται για καποιο αλλο...

εγω παντως απ οτι εχω μαθει υπαρχι κι αλλο ενα καπου στην περιοχη πανω απο το ιποκρατειο ..μποτσαρη κατω τουμπα δε ξερω καλα τις περιοχες εκει..αν και τα καλιτερα παρτακια με σουιγκερς παιζουν σε σπιτια
Ειμαστε πολυ πισω(ΚΑΙ)στον συγκεκριμενο χωρο σαν χωρα και κυριως σαν πολη κοριτσαρα μου.. για το S απ οτι εμαθα στραβωσαν οι ιδιοκτητες μεταξυ τους...Τα καλυτερα σκηνικα παιζουν πριβε
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
436
Ειμαστε πολυ πισω(ΚΑΙ)στον συγκεκριμενο χωρο σαν χωρα και κυριως σαν πολη κοριτσαρα μου.. για το S απ οτι εμαθα στραβωσαν οι ιδιοκτητες μεταξυ τους...Τα καλυτερα σκηνικα παιζουν πριβε

ΣΩΣΤΑ...Το υπογειο της Βαλαωριτου ηταν πολυ καταθλιπτικο και πολυ ΠΡΟΧΕΙΡΟ..μια βαρια κουρτινα να το χωριζει απο αποθηκευτικους χωρους κ τουαλετες...Καθισα λιγοτερο απο μια ωρα ηπια ενα ποτο κι εφυγα...μακαρι το καινουργιο ναναι πιο σωστο ....
ευχομαι να πετυχει κ καλες δουλειες στους ιδιοκτητες του

 

Onemanarmy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μπορεί κανείς να μου πει μέρη που μαζεύουν πούρα που ψάχνονται στην Θεσσαλονίκη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom