Νέα

H Google «Απενεργοποίησε» το Kinky Fantasies On Line

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
H Google «Απενεργοποίησε» το Kinky Fantasies On Line



Αγαπητοί Αναγνώστες
Απο σήμερα 08/06/2016 και ώρα 16:30 , η αγαπητή εταιρεία – πάροχος Google απενεργοποίησε το Kinky Fantasies On Line, χωρίς καμία προειδοποίηση , χωρίς κανένα λόγο παρά μόνο ένα απο αυτά τα έτοιμα μηνύματα που δεν λένε κάτι ουσιαστικό παρά εκπέμπουν πουριτανισμό και μεσαιωνικό κλίμα

Συμπλήρωσα μια φόρμα που εξηγώ κάποια πράγματα αλλά δεν ξέρω αν τελικά θα πρυτανεύσει η λογική και η δημοκρατία και αν θα ανοίξει πάλι το ιστολόγιο μου

Όπως και να έχει αυτά τα πέντε χρόνια ήταν πραγματικά μοναδικά και θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους αναγνώστες και αναγνώστριες , όλες τις επαγγελματίες Αφέντρες και τα Στούντιο που έδωσαν το καλύτερο εαυτό τους και βελτίωσαν στο έπακρο τους χώρους και τις υπηρεσίες τους και φυσικά πολλά ευχαριστώ στα site Bourdela, GreekFoot και ***** που φιλοξένησαν τα άρθρα μου .

Ζητώ συγνώμη απο τους αναγνώστες που έμειναν μισές οι ιστορίες μου αλλά τι να κάνουμε , η Google και η Ελληνική Πολιτεία απαγόρευσαν το Kinky Fantasies On Line .

Θα ήθελα να ευχαριστήσω την Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος της ΕΛ.ΑΣ που ασχολήθηκε μαζί μου ! Πολύ τιμητικό !

Είμαι πραγματικά περήφανος που Απαγορεύτηκαν τα Κείμενά μου !

Είναι τίτλος τιμής για έναν κειμενογράφο/συγγραφέα να είναι «Απαγορευμένος» και φυσικά δεν πρόκειται να σταματήσω να γράφω. Το καταλαβαίνετε αυτό έτσι  ;

Και κάτι ακόμα ! Μη ψάχνεστε τσάμπα . ο Η/Υ μου είναι πεπαλαιωμένος και δεν έχει μπει ποτέ σε σταθερή γραμμή παρά μόνο απο ασύρματα ελεύθερα δίκτυα απο καφετέρειες κλπ , γιαυτο ανέβαζα μόνο μια φορά την εβδομάδα ! Αλλά αυτό το ξέρετε έτσι ;

Φίλοι αναγνώστες !
Απο τον Kinky Admin (Jim)
του «Απαγορευμένου» πλέον ιστολογίου
Kinky Fantasies On Line

Εις το Επανιδείν !

Εϊμαι ακόμα «Ζωντανός Δραπέτης» εδώ :

e-mail : fantasiesonline@yahoo.com
Twitter :
Tumblr :
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Μη ψάχνεστε τσάμπα . ο Η/Υ μου είναι πεπαλαιωμένος και δεν έχει μπει ποτέ σε σταθερή γραμμή παρά μόνο απο ασύρματα ελεύθερα δίκτυα απο καφετέρειες κλπ , γιαυτο ανέβαζα μόνο μια φορά την εβδομάδα ! Αλλά αυτό το ξέρετε έτσι ;
γιατί το έκανες αυτό;ήσουν παράνομος;
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
γιατί το έκανες αυτό;ήσουν παράνομος;
Όχι απλώς είναι ο μόνος τρόπος να ήμουν αόρατος
Χωρίς ανωνυμία δεν υπάρχει ελευθερία λόγου , ειδικά στα θέματα που ασχολιόμουν
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
προφανώς κάποιον από τους κανόνες παραβίαζες..
η είχες διαφημίσεις, η δεν είχες βάλει 18+ προειδοποίηση

σιγά το ακραίο υλικό που είχες για να στο λογοκρίνουν
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
αν εχεις κρατησει  αρχειο μετεφερε το στο  wordpress .
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Το Kinky Fantasies On Line θα ανέβει και πάλι σε αυτό το σύνδεσμο

Ακόμα και αν αλλάξουν γνώμη απο τη Google θα ανεβάζω και στα 2 παράλληλα

Εχω όλα τα αρχεία πέντε ετών και θα αρχίσω την ανοικοδόμηση σύντομα , απλά θα χρειαστώ λίγο χρόνο

Ευχαριστώ τη Google και την ΕΛ.ΑΣ που με έχρισαν "Απαγορευμένο" στην Ελλάδα
Είναι τίτλος τιμής !

Σϋντομα με περισσότερο Kinky Θέματα 
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Ρε συ φιλαρακι, υπαρχουν απειρα blogs, χεστηκε η φατμε στ'αλώνι τωρα για εσενα. Δε το λέω για το περιεχόμενο της σελιδας σου, αλλα για το ο,τι δε γινεται λογοκρισια ετσι ευκολα, εκτος και αν παιζει κατι που κρυβεις.

Τωρα δυο τινά παιζουν. 'Η εκανες παπαρια με τα disclamers, ή απλα κανεις παπατζες εδω περα για να τραβηξεις ενδιαφερον. Προσωπικά, δεν εχω αμφιβολια.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μηπως βλέπεις πράγματα που δεν ισχύουν σαν άλλη ζαν ντ'αρκ;
Σε ενημέρωσαν από google για τους λόγους; Πολλές φορές υπάρχουν ρεπορτ και γινεται κατέβασμα χωρίς έρευνα. Με ένα email, ίσως λύσεις το πρόβλημα σου.
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο της μυστικοπαθειας σου. Γιατί να έχει σχέση ή αστυνομία; Γιατί να σε ψάχνουν, έχεις να κρύψει κάτι;
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Το Kinky Fantasies On Line θα ανέβει και πάλι σε αυτό το σύνδεσμο

Ακόμα και αν αλλάξουν γνώμη απο τη Google θα ανεβάζω και στα 2 παράλληλα

Εχω όλα τα αρχεία πέντε ετών και θα αρχίσω την ανοικοδόμηση σύντομα , απλά θα χρειαστώ λίγο χρόνο

Ευχαριστώ τη Google και την ΕΛ.ΑΣ που με έχρισαν "Απαγορευμένο" στην Ελλάδα
Είναι τίτλος τιμής !

Σϋντομα με περισσότερο Kinky Θέματα  

Τι? Δεν ανέλαβε κανένας την ευθύνη της τρομοκρατικής ενέργειας για το exit του blog απο το διαδίκτυο?
Ντροπή τους ρε, που δεν λυπήθηκαν τον τόσο κόπο που έκανες για να λογοκρίνεις άτομα και χώρους με τόση εμπάθεια!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SM.Art.Lady

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Το Kinky Fantasies On Line θα ανέβει και πάλι σε αυτό το σύνδεσμο

Ακόμα και αν αλλάξουν γνώμη απο τη Google θα ανεβάζω και στα 2 παράλληλα

Εχω όλα τα αρχεία πέντε ετών και θα αρχίσω την ανοικοδόμηση σύντομα , απλά θα χρειαστώ λίγο χρόνο

Ευχαριστώ τη Google και την ΕΛ.ΑΣ που με έχρισαν "Απαγορευμένο" στην Ελλάδα
Είναι τίτλος τιμής !

Σϋντομα με περισσότερο Kinky Θέματα 

Παρά τις όποιες αντιπαραθέσεις μας λυπάμαι γι αυτό που συνέβη. Το συγκεκριμένο blog, είχε και θέματα που πραγματικά είχαν ενδιαφέρον για όλους εμάς τους ιδιαίτερους ανθρώπους και μάλιστα ήταν κατατοπιστικά. Δεν ξέρω  τον λόγο που στο κατέβασαν, αλλά πραγματικά είναι κρίμα. Σου εύχομαι να κάνεις στο μέλλον κάτι καινούριο και επίσης δημιουργικό!
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Παρά τις όποιες αντιπαραθέσεις μας λυπάμαι γι αυτό που συνέβη. Το συγκεκριμένο blog, είχε και θέματα που πραγματικά είχαν ενδιαφέρον για όλους εμάς τους ιδιαίτερους ανθρώπους και μάλιστα ήταν κατατοπιστικά. Δεν ξέρω  τον λόγο που στο κατέβασαν, αλλά πραγματικά είναι κρίμα. Σου εύχομαι να κάνεις στο μέλλον κάτι καινούριο και επίσης δημιουργικό!
:hi:

...Με λιγότερη λογοκρισία και εμπάθεια ξεχάστε να του πείτε κυρία Εύα και είδικά για το πρόσωπο σας. 
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
Και κάτι ακόμα ! Μη ψάχνεστε τσάμπα . ο Η/Υ μου είναι πεπαλαιωμένος και δεν έχει μπει ποτέ σε σταθερή γραμμή παρά μόνο απο ασύρματα ελεύθερα δίκτυα απο καφετέρειες κλπ , γιαυτο ανέβαζα μόνο μια φορά την εβδομάδα ! Αλλά αυτό το ξέρετε έτσι ;

Φ
Εϊμαι ακόμα «Ζωντανός Δραπέτης» εδώ :

e-mail : fantasiesonline@yahoo.com
Twitter :
Tumblr :

Νταξει με Twitter και yahoo ανώνυμος εισαι τελείως
 

grdude

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια, εχουμε κανα νεο απο τον male tsouli? το profile ανενεργο, και δεν εχει ανανεωσει τιποτα απο τα λινκς που εχει βαλει εδω και 2 χρονια. Οι ιστοριες του δεν συγκρινοταν με τιποτα, και δυσκολευομαι να πιστεψω οτι με τετοιο ταλεντο δεν ξαναγραψε τιποτα.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Κανένα νέο κρίμα όντως μεγάλο ταλέντο.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Εκεί έδιναν συνεντέυξεις και οι αφέντρες και όλο και κάτι μαθαίναμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom