Νέα

Πρόβλημα με χέσιμο μετά απο σεξ ή μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Krang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Καλησπέρα μάγκες!Έχω ένα πρόβλημα,και είπα να το μοιραστώ,μήπως μπορέσετε να με βοηθήσετε με την εμπειρία σας!Λοιπόν,κάθε φορά που βαράω μαλακία η΄γαμάω και ταυτόχρονα χέζομαι,όταν χύσω μου κόβεται μαχαίρι το χέσιμο και δεν μπορώ να χέσω καλά για την επόμενη μέρα τουλάχιστον,και πονάει και η κολιά μου λες και έχω φάει πέτρες!Το παθαίνει κάποιος απο εσάς?Τι με συμβουλεύετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Καλησπέρα μάγκες!Έχω ένα πρόβλημα,και είπα να το μοιραστώ,μήπως μπορέσετε να με βοηθήσετε με την εμπειρία σας!Λοιπόν,κάθε φορά που βαράω μαλακία η΄γαμάω και ταυτόχρονα χέζομαι,όταν χύσω μου κόβεται μαχαίρι το χέσιμο και δεν μπορώ να χέσω καλά για την επόμενη μέρα τουλάχιστον,και πονάει και η κολιά μου λες και έχω φάει πέτρες!Το παθαίνει κάποιος απο εσάς?Τι με συμβουλεύετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

Nα χεζεις πριν το γαμησι/μαλακια :woldman:

Ειδικα όταν εισαι σε σπιτι γκομενας μπορεις να προφασιστεις οτι πας για ντουζ :grin:
Καλο ειναι να κανεις και ντουζ για να κοψει την μποχα στην τουαλετα :S
 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Nα χεζεις πριν το γαμησι/μαλακια :woldman:

Ειδικα όταν εισαι σε σπιτι γκομενας μπορεις να προφασιστεις οτι πας για ντουζ :grin:
Καλο ειναι να κανεις και ντουζ για να κοψει την μποχα στην τουαλετα :S
Βρε ναι,αυτό το ξέρω :P Το πρόβλημα είναι αν δεν το κάνω αυτό,γι αυτό ρωτάω ;)
 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Για τη μποχα τυποι να εχετε σπιρτα. Αμα αναψεις 2-3 καιγεται το μεθανιο και δε μποχααει το συμπαν.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656

τυποι πολυ χρηστικο θρεντ,θα γινει κλασσικο  :rockon:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Φουσκώνει ο προστάτης σου και εξαιτίας τουτου δυσκολεύεται το έντερο να σπρώξει τα σκατα προς την εξοδο.

Εαν νιώθεις στην περιοχή καποια δυσαρεστη αισθηση που δεν φεύγει ίσως να έχεις προστατιτιδα.
 
OP
OP
Krang

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Φουσκώνει ο προστάτης σου και εξαιτίας τουτου δυσκολεύεται το έντερο να σπρώξει τα σκατα προς την εξοδο.

Εαν νιώθεις στην περιοχή καποια δυσαρεστη αισθηση που δεν φεύγει ίσως να έχεις προστατιτιδα.
Ευχαριστώ πολύ μύστη για τις πληροφορίες!Όχι,δεν έχω,μόνο αυτό που ανέφερα!
 

JANKOGR

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλό θα ήταν να απευθυνθείς σε ένα ουρολόγο
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα μάγκες!Έχω ένα πρόβλημα,και είπα να το μοιραστώ,μήπως μπορέσετε να με βοηθήσετε με την εμπειρία σας!Λοιπόν,κάθε φορά που βαράω μαλακία η΄γαμάω και ταυτόχρονα χέζομαι,όταν χύσω μου κόβεται μαχαίρι το χέσιμο και δεν μπορώ να χέσω καλά για την επόμενη μέρα τουλάχιστον,και πονάει και η κολιά μου λες και έχω φάει πέτρες!Το παθαίνει κάποιος απο εσάς?Τι με συμβουλεύετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)


τυπε ο,τι εχει σχεση με την σουφρα η το χεσιμο ο μονος καταλληλος να σε συμβουλευσει ειναι ο λιλας που εχει λυσει το προβλημα της δυσκοιλιοτητας οριστικα με τους κωνους και τα κουτσουρα  :grin: :grin: :grin:


 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.227
Like
1.653
Πόντοι
216
Καλησπέρα μάγκες!Έχω ένα πρόβλημα,και είπα να το μοιραστώ,μήπως μπορέσετε να με βοηθήσετε με την εμπειρία σας!Λοιπόν,κάθε φορά που βαράω μαλακία η΄γαμάω και ταυτόχρονα χέζομαι,όταν χύσω μου κόβεται μαχαίρι το χέσιμο και δεν μπορώ να χέσω καλά για την επόμενη μέρα τουλάχιστον,και πονάει και η κολιά μου λες και έχω φάει πέτρες!Το παθαίνει κάποιος απο εσάς?Τι με συμβουλεύετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

Το πρόβλημα είναι ιατρικά υπαρκτό και ο Κράνγκ έχει δίκαιο.
<<Εκούσια αναστολή του αντανακλαστικού της αφόδευσης.
Το αντανακλαστικό της αφόδευσης, δηλαδή επιθυμία για κένωση του εντέρου, συνήθως συμβαίνει μετά από το πρόγευμα. Ορισμένα άτομα αναστέλλουν το αντανακλαστικό αυτό λόγω περιορισμένου χρόνου για να μεταβούν στην εργασία τους. Το ίδιο μπορεί να συμβεί και σε πολυμελείς οικογένειες, που ζουν σε σπίτι με μία μόνο τουαλέτα. Τέλος, ορισμένα άτομα παρουσιάζουν ψυχογενή αναστολή της αφόδευσης σε τουαλέτες του χώρου που εργάζονται ή σε δημόσια αφοδευτήρια.>>

Το παθαίνω και εγώ μερικές φορές όταν τον "παίζω"...
Διαβάστε αυτό το άρθρο του Καθηγητή Λαδά Οι συμβουλές είναι προς το τέλος του άρθρου.
Υ.Γ. Η λύση που έχω βρει εγώ,είναι να τρώω πολύ παγωτό το καλοκαίρι ή αρκετή σοκολάτα τον χειμώνα (είτε σε μπάρα είτε σε ρόφημα) αλλά αυτή η λύση "δουλεύει" μόνο στα άτομα που έχουν δυσανεξία στην λακτόζη.Με λίγα λόγια,το υπερβολικό γάλα σε πάει "νερό"...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom