Νέα

Cumshot Challenge

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psoli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Καλημερίζω τους συμφορουμφίτες. Είχα μια ιδέα για να ζωντανέψουμε λίγο το φόρουμ. Να κάνουμε ένα διαγωνισμό χυσίματος. Οι σημετέχοντες είναι υποχρεωμένοι να ανεβάσουν ένα βιντεάκι (σε αυτό το σάιτ ή σε άλλο) μεταξύ 28-29 Μαίου. Χύνεται για την γυναίκα σας, τη γκόμενά σας, την αγαπημένη σας πουτάνα, πορνοστάρ, κτλ (προσωπικά θα :wanker: για την Kendra Lust ). Το βιντεάκι να είναι κάπού στα 3-4 λεπτά. Ανεβάζεται μόνο στις συγκεκριμένες ημερομηνίες για να είναι έγκυρη η συμμετοχή σας. Οι γυναίκες του φόρουμ θα ψηφίσουν μέχρι και τις 31. Τα κριτήρια μπορούν να είναι οτιδήποτε: Ποσό σπέρματος, βογκητά, μαλαπέρδες, κτλ. Μπορείτε να ψηφίσετε μέχρι 3 βιντεάκια: 3 βαθμούς, 2 και 1. Φυσικά επιτρέπονται και ομάδες μεταξύ αντρών.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.622
Like
14.579
Πόντοι
3.656


ο πακιστανος που εχυνε το μουσι του λεγκολα μπορει να βαλει υποψηφιοτητα τυπε;  :grin:
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
γιατί όχι;;; Παιδιά προσπαθήστε να διαφημίσετε το διαγωνισμό. Όσοι θέλετε δηλώστε και συμμετοχή απο τώρα. Θα γίνει μεγάλη μάχη!
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
606
Κριτικές
10
Like
3.864
Πόντοι
5.267
τυπε ξεμεινες απο videakia με ψωλες και θες ν ανανεωσεις το σκληρο σου δισκο????
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
όχι ρε φίλε. Καμιά σχέση. Παιχνίδι να γίνεται!
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Εγώ με τη ποσότητα. Άντε να μαζευτούμε ρε παιδιά. Τι μπουρδελοσάιτ είμαστε; Ένα χυσίδι δεν μπορούμε να κάνουμε; Εγώ μάλλον για την αγαπημένη μου Kendra Lust. Θα εκτυπώσω τη φοτογραφία της και θα της δώσω να καταλάβει. Εσείς οι υπόλοιποι;
1453413976131972.jpg

 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.622
Like
14.579
Πόντοι
3.656
Εγώ με τη ποσότητα. Άντε να μαζευτούμε ρε παιδιά. Τι μπουρδελοσάιτ είμαστε; Ένα χυσίδι δεν μπορούμε να κάνουμε; Εγώ μάλλον για την αγαπημένη μου Kendra Lust. Θα εκτυπώσω τη φοτογραφία της και θα της δώσω να καταλάβει. Εσείς οι υπόλοιποι;
1453413976131972.jpg


ξεροχυνουμε τυπε  :wanker: :2on1:
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
451
Πόντοι
36
Καλημερίζω τους συμφορουμφίτες. Είχα μια ιδέα για να ζωντανέψουμε λίγο το φόρουμ. Να κάνουμε ένα διαγωνισμό χυσίματος. Οι σημετέχοντες είναι υποχρεωμένοι να ανεβάσουν ένα βιντεάκι (σε αυτό το σάιτ ή σε άλλο) μεταξύ 28-29 Μαίου. Χύνεται για την γυναίκα σας, τη γκόμενά σας, την αγαπημένη σας πουτάνα, πορνοστάρ, κτλ (προσωπικά θα :wanker: για την Kendra Lust ). Το βιντεάκι να είναι κάπού στα 3-4 λεπτά. Ανεβάζεται μόνο στις συγκεκριμένες ημερομηνίες για να είναι έγκυρη η συμμετοχή σας. Οι γυναίκες του φόρουμ θα ψηφίσουν μέχρι και τις 31. Τα κριτήρια μπορούν να είναι οτιδήποτε: Ποσό σπέρματος, βογκητά, μαλαπέρδες, κτλ. Μπορείτε να ψηφίσετε μέχρι 3 βιντεάκια: 3 βαθμούς, 2 και 1. Φυσικά επιτρέπονται και ομάδες μεταξύ αντρών.
Μήπως θες να δεις τις ψωλές μας;
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Μήπως θες να δεις τις ψωλές μας;

Θέλω να κάνουμε ένα γαμημένο διαγωνισμό να περάσουμε καλά. Αν ήθελα να δω τα τσουτσούνια σας θα έμπαινα σε gay τσοντοσάιτ.Αυτό είναι όλο. Και εγώ θα δω τις ψωλές σας και εσείς τη δικιά μου σε ένα τέτοιο "παιχνίδι". Όμως ο σκοπός είναι να περάσουμε καλά. Ελάτε να χύσουμε για τις αγαπημένες μας πουτάνες. Να βάλουμε στο παιχνιδι και τις γυναίκες του φόρουμ (στην ψηφοφορία). Θα γουστάρουμε όλοι.
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
τυπε σου ειπε κανεις οτι ειμαστε πουστηδες   :S

Αυτό το σάιτ έχει τους περισσότερους φανς της Kendra Lust. Αφήστε ήσυχους τους πούστηδες και ετοιμαστείτε να τιμήσουμε τη μουνάρα ρεεεεε....
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Συνεχίζονται τα τρομερά threads! :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom