Νέα

Μαυρες: Μηπως πρεπει να κανουμε κατι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Ψωνιζω σχετικα συχνα απο Πατησιων (ενα παρκο που δεν εχω ιδεα πώς λεγεται), για δυο λογους:

1) Δεν εχω λεφτα για πεταμα (20ευρω Φυλης - συνηθως αθλιο γαμησι)
2) Ξεμπερδευεις πιο γρηγορα, με μια πιπα και λιγο χουφτωμα/ Χωρις αναμονη, ντυσιμο-γδυσιμο, μπανια κλπ.

ΑΛΛΑ

Αποψε εγινε κατι που μ' εκανε να αναθεωρησω τη σχεση μου με το μαυρο:

Φορτωσα μια κοπελα αρκετα συμπαθητικη, που μου 'πε πως ειναι 3 μηνες στην Ελλαδα, μου "συστηθηκε" (φαινομενο σπανιο), και μου χαιδευε το κεφαλι καθολη τη διαδρομη μεχρι να φτασουμε στο σημειο της πιπας.
Παραταυτα, ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ να κανει τιποτα. Μου 'πιανε την πουτσα και τα αρχιδια λες κι επροκειτο να τα ξεριζωσει, δεν ελεγε να κατεβασει το κολλαν της, γενικα ΔΕΝ... Με τα πολλα, την εδιωξα.

Να σημειωθει πως της προσφερα +5 ευρω για να δειξει λιγο κωλο και βυζι (πρωτη μου φορά), αλλα ηθελε +10 (λες και δεν την ενοιαζε καθολου το ταληρο/ δεν ειχε κανενα συμφερον απ' αυτο).

Λοιπον, νομιζω πως το θεμα ειναι σαφες: Οι κοπελες ειναι θυματα trafficking.

Παντα τις επαιρνα, ελαφρα τη καρδια, απ' την αποψη πως "καλυτερα πιπες στην Πατησιων, παρά βουντου στο χωριο της Κενυας, χωρις καθαρο νερο και κινητο", ΑΛΛΑ σημερα συνειδητοποιησα οτι καποιες απ' αυτες μπορει και να προτιμουν το χωριο στην Κενυα. Δικαιωμά τους. ΕΜΕΙΣ δεν εχουμε δικιαωμα να τις παιρνουμε (εστω κι αν ειναι το φτηνοτερο - ευκολοτερο ξαλαφρωμα).

Παω κι ενα βημα παραπερα:
Οσο μπουρδελοκρατος κι αν ειμαστε, δεν γινεται να μην μπορουν να μαζεψουν 20 μαυρες και 2-3 νταβαδες απ' την Πατησιων, και να τους ρωτησουν τι και πώς. Μιλαμε για κραχτή περιπτωση trafficking και, εφοσον οι κοπελες ειναι ΤΟΣΟ αρνητικες πανω στη δουλεια, ισως πρεπει να κανουμε μια μαζικη καταγγελια, απαιτωντας απ' τις Αρχες να παρουν μετρα.
[σσ Ενταξει, υπαρχουν ξεπέτες και στη Φυλης, και στη Λιοσιων, αλλα εδω μιλαμε για βιασμο]

+Δε νομιζω οτι ο τζιρος του συγκεκριμενου "κλαδου" ειναι τετοιος ωστε να μην μπορει να παταχθει. Απλα, 2-3 μπατσοι θα χασουν το χαρτζιλικι τους.

Αποψεις επ' αυτου?
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
Μιλαμε για κραχτή περιπτωση trafficking

ισως πρεπει να κανουμε μια μαζικη καταγγελια  

www . 1109 . gr   <<<<   Ιδού η οδός.    Σε περιμένει.   Γιατί "μαζική"?

Εγώ π.χ. δεν παίρνω μαύρες απο κει. Παίρνω συνειδητοποιημένες Ρουμάνες.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Φιλε μονο οι μαύρες ειναι νομιζεις?
Ασε εξω αυτες που θελουν ευκολη ζωη κ πολυτέλεια σε χρονο μηδεν.
Στριπερ κωλομπαρα λοιπές πουτανες..
Κενυα με αλλο ονομα υπαρχει κ στην ρουνανια...Ρωσία κ αλλου..
Για αυτο μισουν κατα καποιο τροπο η σνομπάρουν την πελατεια τους εισαι..ειμαι οπως κ αλλοι ο λογος που ειναι εδω.
Ιδια ξενερα με ειχε πιασει σε μπουρδελο οταν ειδα την μικρη να καθεται μετα το πηδημα με κουβερτα στο κουζινακι (χειμώνας)...καθως εφευγα ...κουρασμένη κ πεσμένη. ..
Ηταν γιορτες...
Για λιγο σκεφτηκα να μην ξαναπαω..μετα ηρθε η λογικη παω δεν παω ο κοσμος δεν αλλαζει...
Πχ δεν μου καιγεται καρφι για καργιες στυλ τζουλια η οποια αλλη που χε επιλογες στην ζωης της.
Το ιδιο κ για καποια που θελει 2ροφο σε 4 χρονια...
Υπαρχουν πολλες που δεν εχουν επιλογη η ζουν μια οικογενεια πισω.
Οσο συγκεκριμενα για τις μαύρες δεν νομιζω οι πιο πολλες στην κενυα ναναι καλυτερα φυλετικοι πολεμοι κ βιασμοι στο φουλ..
Ειρωνια αυτή η ηπειρος που χει τα παντα να τρωει πουτσα αιώνες λεμε κ να χρωσταει κιολας!!
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
www . 1109 . gr   <<<<   Ιδού η οδός.    Σε περιμένει.   Γιατί "μαζική"?

Εγώ π.χ. δεν παίρνω μαύρες απο κει. Παίρνω συνειδητοποιημένες Ρουμάνες.
Νομιζω οι ρουμανες μαζι με ουκρανιδες ειναι οι πιο συνειδητοποιημενες μακραν...
Για αυτο ποτε αυτες οι 2 χωρες ειδικα ποτε δεν θα γινουν πιο πλουσιες σε κατακεφαλην εισοδημα...
Καλυπτουν ολες τις αναγκες της ευρωπης
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Τι λεμε ρε παιδια κι εγω εκει κοντα μενω, το τμημα ειναι δυο στενα πιο πανω, πια θυματα τραφικινγκ? οι περισοτερες βγενουν οποτε εχουν αναγκη να συμπληρωσουν το νοικι για αυτο ποτε δεν ειναι οι ιδιες σε σταθερη βαση (με ελαχιστες εξαιρεσεις και αν) και οι μαυροι που τις προσεχουν ειναι συνηθως οι γκομενοι τους και καμια φορα αντρες τους (αυτο το ξερω απο εγκυρη πηγη) που δεν βγηκε το μεροκαματο απο τις ανακυκλωσεις των σκουπιδιων!!! Θυματα τραφικινγκ ηταν αυτες που εκρυβε απο πισω γνωστη φιρμα φουρνου οχι τα στουντιο με τις εξετασεις και τη κυριλα και οι πιατσες διπλα στα αστυνομικα τμηματα για προστασια!!!
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Τι λεμε ρε παιδια κι εγω εκει κοντα μενω, το τμημα ειναι δυο στενα πιο πανω, πια θυματα τραφικινγκ? οι περισοτερες βγενουν οποτε εχουν αναγκη να συμπληρωσουν το νοικι για αυτο ποτε δεν ειναι οι ιδιες σε σταθερη βαση (με ελαχιστες εξαιρεσεις και αν) και οι μαυροι που τις προσεχουν ειναι συνηθως οι γκομενοι τους και καμια φορα αντρες τους (αυτο το ξερω απο εγκυρη πηγη) που δεν βγηκε το μεροκαματο απο τις ανακυκλωσεις των σκουπιδιων!!! Θυματα τραφικινγκ ηταν αυτες που εκρυβε απο πισω γνωστη φιρμα φουρνου οχι τα στουντιο με τις εξετασεις και τη κυριλα και οι πιατσες διπλα στα αστυνομικα τμηματα για προστασια!!!

και κατι ακομα, επειδη ειχα φιλο που επερνε σε σταθερη βαση μαυρες γιατι εμενε διπλα, απλα ειναι οι μεγαλυτερες ξεπετες γιατι δεν το κανουνε επαγκελματικα αλλα οποτε εχουνε αναγκη. Οποτε αμα σε βρουνε λασκα και μπορουνε να στα παρουνε χωρις να κανουν τπτ ειναι η καλυτερη τους!!!
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Εκανα ανωνυμη καταγγελια στο σαιτ που μου 'στειλες.

Δεν ξερω αν εχει νοημα να παρω στους μπατσους.
Ισως δεν εχει (ατομικα)/Ισως και να 'χει, συλλογικα.

Δεν επιτρεπειται να ανεχομαστε το trafficking, απ' τη σκοπιά του πελατη.

Εγω ειχα καταλαβει οτι οι μαυρες δεν παιρνουν τιποτα [πολυ συχνα βουτανε ο,τι βρουν μες στο ΙΧ, απο μπουκαλια νερο, μεχρι υγρα μαντηλακια, κερματα...], ΑΛΛΑ σημερα ηταν η 1η φορα που η τυπισσα ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ. Απλά.

Για μενα, εχει μεγαλη διαφορά το αν παιρνεις φραγκα (ή απλα μια μινιμουμ διαμονη, τροφη κλπ), με το να δουλευεις χωρις να το θες.

Τα ποσοστα επι των εισπραξεων (που ισχυουν, πχ, στα μπουρδελα) ειναι απλα ενας τροπος πληρωμης, που θα μπορουσε ν' αντικατασταθει με μισθο - διαμονη => Αυτο δεν δινει κινητρο αποδοσης στην εκδιδομενη, αλλά με γεια της με χαρα της. Δεν μας απασχολει.

Το να δουλευει χωρις να θελει, ειναι ΠΟΛΥ κακο.
Δεν ειναι κακο, ή λαθος, deal, αλλά εγκλημα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ψωνιζω σχετικα συχνα απο Πατησιων (ενα παρκο που δεν εχω ιδεα πώς λεγεται), για δυο λογους:

1) Δεν εχω λεφτα για πεταμα (20ευρω Φυλης - συνηθως αθλιο γαμησι)
2) Ξεμπερδευεις πιο γρηγορα, με μια πιπα και λιγο χουφτωμα/ Χωρις αναμονη, ντυσιμο-γδυσιμο, μπανια κλπ.

ΑΛΛΑ

Αποψε εγινε κατι που μ' εκανε να αναθεωρησω τη σχεση μου με το μαυρο:

Φορτωσα μια κοπελα αρκετα συμπαθητικη, που μου 'πε πως ειναι 3 μηνες στην Ελλαδα, μου "συστηθηκε" (φαινομενο σπανιο), και μου χαιδευε το κεφαλι καθολη τη διαδρομη μεχρι να φτασουμε στο σημειο της πιπας.
Παραταυτα, ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ να κανει τιποτα. Μου 'πιανε την πουτσα και τα αρχιδια λες κι επροκειτο να τα ξεριζωσει, δεν ελεγε να κατεβασει το κολλαν της, γενικα ΔΕΝ... Με τα πολλα, την εδιωξα.

Να σημειωθει πως της προσφερα +5 ευρω για να δειξει λιγο κωλο και βυζι (πρωτη μου φορά), αλλα ηθελε +10 (λες και δεν την ενοιαζε καθολου το ταληρο/ δεν ειχε κανενα συμφερον απ' αυτο).

Λοιπον, νομιζω πως το θεμα ειναι σαφες: Οι κοπελες ειναι θυματα trafficking.

Παντα τις επαιρνα, ελαφρα τη καρδια, απ' την αποψη πως "καλυτερα πιπες στην Πατησιων, παρά βουντου στο χωριο της Κενυας, χωρις καθαρο νερο και κινητο", ΑΛΛΑ σημερα συνειδητοποιησα οτι καποιες απ' αυτες μπορει και να προτιμουν το χωριο στην Κενυα. Δικαιωμά τους. ΕΜΕΙΣ δεν εχουμε δικιαωμα να τις παιρνουμε (εστω κι αν ειναι το φτηνοτερο - ευκολοτερο ξαλαφρωμα).

Παω κι ενα βημα παραπερα:
Οσο μπουρδελοκρατος κι αν ειμαστε, δεν γινεται να μην μπορουν να μαζεψουν 20 μαυρες και 2-3 νταβαδες απ' την Πατησιων, και να τους ρωτησουν τι και πώς. Μιλαμε για κραχτή περιπτωση trafficking και, εφοσον οι κοπελες ειναι ΤΟΣΟ αρνητικες πανω στη δουλεια, ισως πρεπει να κανουμε μια μαζικη καταγγελια, απαιτωντας απ' τις Αρχες να παρουν μετρα.
[σσ Ενταξει, υπαρχουν ξεπέτες και στη Φυλης, και στη Λιοσιων, αλλα εδω μιλαμε για βιασμο]

+Δε νομιζω οτι ο τζιρος του συγκεκριμενου "κλαδου" ειναι τετοιος ωστε να μην μπορει να παταχθει. Απλα, 2-3 μπατσοι θα χασουν το χαρτζιλικι τους.

Αποψεις επ' αυτου?
σοβαρό το τραφικινγκ.ελπίζω να βρεθεί  κάποια  λύση συντομα
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Τι λεμε ρε παιδια κι εγω εκει κοντα μενω, το τμημα ειναι δυο στενα πιο πανω, πια θυματα τραφικινγκ? οι περισοτερες βγενουν οποτε εχουν αναγκη να συμπληρωσουν το νοικι για αυτο ποτε δεν ειναι οι ιδιες σε σταθερη βαση (με ελαχιστες εξαιρεσεις και αν) και οι μαυροι που τις προσεχουν ειναι συνηθως οι γκομενοι τους και καμια φορα αντρες τους (αυτο το ξερω απο εγκυρη πηγη) που δεν βγηκε το μεροκαματο απο τις ανακυκλωσεις των σκουπιδιων!!! Θυματα τραφικινγκ ηταν αυτες που εκρυβε απο πισω γνωστη φιρμα φουρνου οχι τα στουντιο με τις εξετασεις και τη κυριλα και οι πιατσες διπλα στα αστυνομικα τμηματα για προστασια!!!

Οι μαυρες ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ελεγχομενες απο κυκλωμα.
Κι αυτο, ειναι σαφες.

Δεν γινεται να της δινεις 5ευρω και να μην τη νοιαζει.
Σου λεω της εδινα 5 ευρω για να πιασω το βυζι της και ελεγε ΟΧΙ!
Αν εσυ μου δωσεις 5 ευρω για να πιασεις το βυζι μου, θα πω ΝΑΙ. Ποσο πιο λιανα να στο κανω?

Προφανως καποιοι τις ψαχνουν, απ' την κορφη ως τα νυχια, στο τελος της βαρδιας.

Κατι δεν παει καθολου καλα μ' αυτες.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τι λεμε ρε παιδια κι εγω εκει κοντα μενω, το τμημα ειναι δυο στενα πιο πανω, πια θυματα τραφικινγκ? οι περισοτερες βγενουν οποτε εχουν αναγκη να συμπληρωσουν το νοικι για αυτο ποτε δεν ειναι οι ιδιες σε σταθερη βαση (με ελαχιστες εξαιρεσεις και αν) και οι μαυροι που τις προσεχουν ειναι συνηθως οι γκομενοι τους και καμια φορα αντρες τους (αυτο το ξερω απο εγκυρη πηγη) που δεν βγηκε το μεροκαματο απο τις ανακυκλωσεις των σκουπιδιων!!! Θυματα τραφικινγκ ηταν αυτες που εκρυβε απο πισω γνωστη φιρμα φουρνου οχι τα στουντιο με τις εξετασεις και τη κυριλα και οι πιατσες διπλα στα αστυνομικα τμηματα για προστασια!!!
σωστά.θέλει προσοχή.Ποτέ δεν μπορεί να είσαι  σίγουρος
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι μαυρες ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ελεγχομενες απο κυκλωμα.
Κι αυτο, ειναι σαφες.

Δεν γινεται να της δινεις 5ευρω και να μην τη νοιαζει.
Σου λεω της εδινα 5 ευρω για να πιασω το βυζι της και ελεγε ΟΧΙ!
Αν εσυ μου δωσεις 5 ευρω για να πιασεις το βυζι μου, θα πω ΝΑΙ. Ποσο πιο λιανα να στο κανω?

Προφανως καποιοι τις ψαχνουν, απ' την κορφη ως τα νυχια, στο τελος της βαρδιας.

Κατι δεν παει καθολου καλα μ' αυτες.
ήθελα να ήξερα ποιος πηγαίνει  με αυτές τις γυναίκες.κάνα φτωχαδακι ισως
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
ήθελα να ήξερα ποιος πηγαίνει  με αυτές τις γυναίκες.κάνα φτωχαδακι ισως

Αν ειχα λεφτα να παιρνω συνεχεια βιζιτες, δε νομιζω να πηγαινα στις μαυρες (ειδικα υπ' αυτες τις συνθηκες).

Εσυ τι νομιζες, πως ειμαι ο Λατσης?
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Οι μαυρες ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ελεγχομενες απο κυκλωμα.
Κι αυτο, ειναι σαφες.

Δεν γινεται να της δινεις 5ευρω και να μην τη νοιαζει.
Σου λεω της εδινα 5 ευρω για να πιασω το βυζι της και ελεγε ΟΧΙ!
Αν εσυ μου δωσεις 5 ευρω για να πιασεις το βυζι μου, θα πω ΝΑΙ. Ποσο πιο λιανα να στο κανω?

Προφανως καποιοι τις ψαχνουν, απ' την κορφη ως τα νυχια, στο τελος της βαρδιας.

Κατι δεν παει καθολου καλα μ' αυτες.

Καλα αυτο μαλλον ετυχε, ο φιλος μου ειχε δωσει ενα ευρω για να του σκασει γλωσοφιλο οποτε δεν νομιζω. Απλα μαλλον αυτη ειχε βγαλει κατι ψιλα και δεν καιγοταν και τοσο. Αμα πας μερες με βροχη που δεν εχουν δουλεια και με 5 ευρω στα κανουν ολα!!! Ποιος να τις ψαχνει ρε φιλε??? στο ξαναλεω για συγκεκριμενη περιπτωση ξερω μεχρι και που μενει και την εχω δει με τον αντρα της (αυτον που αποκαλεις νταβα) να ειναι χερακι χερακι στη συτα στη πατησιων να πληρωσουν το ιντερνετ!!! απλα οποτε δε βγενει το μεροκαματο και θελουν συμπληρωμα βγενουν στη πιατσα!!! Πηγενε δυο τρεις μερες καθε βραδυ και αμα δεις τις ιδιες τοτε τα ξαναλεμε!!!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αν ειχα λεφτα να παιρνω συνεχεια βιζιτες, δε νομιζω να πηγαινα στις μαυρες (ειδικα υπ' αυτες τις συνθηκες).

Εσυ τι νομιζες, πως ειμαι ο Λατσης?
μην αρπαζεσαι.Δεν το είπα προσβλητικά.μπορείς να βρεις κοπέλα.θα σου βγαίνει  Πιο φτηνα
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καλα αυτο μαλλον ετυχε, ο φιλος μου ειχε δωσει ενα ευρω για να του σκασει γλωσοφιλο οποτε δεν νομιζω. Απλα μαλλον αυτη ειχε βγαλει κατι ψιλα και δεν καιγοταν και τοσο. Αμα πας μερες με βροχη που δεν εχουν δουλεια και με 5 ευρω στα κανουν ολα!!! Ποιος να τις ψαχνει ρε φιλε??? στο ξαναλεω για συγκεκριμενη περιπτωση ξερω μεχρι και που μενει και την εχω δει με τον αντρα της (αυτον που αποκαλεις νταβα) να ειναι χερακι χερακι στη συτα στη πατησιων να πληρωσουν το ιντερνετ!!! απλα οποτε δε βγενει το μεροκαματο και θελουν συμπληρωμα βγενουν στη πιατσα!!! Πηγενε δυο τρεις μερες καθε βραδυ και αμα δεις τις ιδιες τοτε τα ξαναλεμε!!!
κρίμα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Έχει μια μαυρη  στο Ιάσωνος 30απογευματινη βάρδια.νομίζω την λενε  Τζούλια. .Δεν έμοιαζε να είναι θυμα  τραφικινγκ..φαινόταν  χαρούμενη και πως το διασκέδαζε γενικως :think:
 

Επισκέπτης
Ο φίλος μάλλον θα εννοεί το πάρκο στη γωνία Λ. Γαλατσίου & Πατησίων εκεί κατά τον ΟΑΕΔ μεριά. Αν κι έμενα πέρυσι κοντά στη Λέλας Καραγιάννη, δεν είχα κάνει κάτι τέτοιο να μπλέξω με μαύρη, για το λόγο ότι δε γούσταρα ως κάτοικος της περιοχής να στοχοποιηθώ. Καμμιά φορά στα προπατζίδικα έλεγα κανένα γεια και μπλα - μπλα με δαύτους, όχι όμως και πολλά - πολλά, μύριζαν και ποδαρίλα μερικοί :grin:
Πρέζα 2-3 φορές μου την είχαν πέσει διακριτικά στο δρόμο οι αραπάδες να μου δώσουν.
Πάντως να έχετε και λίγο ανοιχτά τα μάτια σας με δαύτες, εγώ ξεχαρμάνιαζα αλλού όπως δείχνουν οι όσες κριτικές ανέβασα.
Τώρα που γράφετε για τις μαύρες του Μεταξουργείου, αχ Σακίρα στο κοτέτσι της Ιάσωνος δε σε χόρτασα πολύ γιατί χάθηκες!
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
είμαι φαν των μαύρων κοριτσιών επειδή είναι φτηνές, έχουν ωραίο δέρμα και δεν μου σπάνε τα αρχίδια με συζητήσεις  :grin: Είναι ξεπέτες στην πλειοψηφία τους. Δεν πας με μαύρη αν δεν ε΄χεις φουλ κάβλα, δεν πρόκειται να ασχοληθούν με πεσμένες ψωλές, δεν κάνουν προκαταρκτικά, και ψάχνουν ευκαιρία να την κοπανήσουν. Μιλάω για τις μαύρες της πιατσας, γιατί σε σπιτάκι του Μεταξουργείου είχα κάποτε πετύχει πολύ δυνατά κομμάτια, νομιζω μια την λέγαν Σακίρα, πολύ δυνατό σχέδιο και με συμμετοχή στο πήδημα. Τέλοσπάντων, με 2 λόγια, στις μαύρες πάμε για να ξεφορτώσουμε, αντί να βαρέσουμε μαλακία δηλαδή, πάμε και μας κάνουν τσιμπούκι, με την ψωλή έτοιμη όρθια. Και ασφαλώς τους δίνουμε απο την αρχή να καταλάβουν ότι δεν είμαστε χθεσινοι στην πιάτσα, έχουμε γαμήσει από γύφτισες με 2 ευρώ μέχρι ρωσίδες μοντέλα με 100 ευρώ, 27 χρόνια πουτάνες, δεν θα μας την κάνει η μαυρούλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom