Νέα

υπάρχει αποκλεισμός χρήστη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα p900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποκλείσω κάποιο ενοχλητικό χρήστη;  :uglystupid: (Ignore)
Δεν θέλω να με βλέπει και ούτε να τον βλέπω.
Βρήκα κάτι αλλά είναι μόνο για προσωπικά μηνύματα. Εγώ απλά δεν θέλω να βλέπω τι γράφει στο forum αλλα ούτε κι αυτός να βλέπει τι γράφω.

Ευχαριστώ πολύ!
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποκλείσω κάποιο ενοχλητικό χρήστη;  :uglystupid: (Ignore)
Δεν θέλω να με βλέπει και ούτε να τον βλέπω.
Βρήκα κάτι αλλά είναι μόνο για προσωπικά μηνύματα. Εγώ απλά δεν θέλω να βλέπω τι γράφει στο forum αλλα ούτε κι αυτός να βλέπει τι γράφω.

Ευχαριστώ πολύ!


poios se peirakse type
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποκλείσω κάποιο ενοχλητικό χρήστη;  :uglystupid: (Ignore)
Δεν θέλω να με βλέπει και ούτε να τον βλέπω.
Βρήκα κάτι αλλά είναι μόνο για προσωπικά μηνύματα. Εγώ απλά δεν θέλω να βλέπω τι γράφει στο forum αλλα ούτε κι αυτός να βλέπει τι γράφω.

Ευχαριστώ πολύ!

Τυπε εδω μεσα τετοια θεματα μονο με ραντεβου θανατου λύνονται.  :S :S :S
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
959
Κριτικές
29
Like
1.906
Πόντοι
1.416
Τυπε εδω μεσα τετοια θεματα μονο με ραντεβου θανατου λύνονται.  :S :S :S

Με προλαβες τυπε! Ακομα θυμαμαι ιστορικες στιγμες των συντροφων BMWPower και Slavyanka Delicatessen (αν γραφεται ετσι).
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Απλά αγνοησε  τον.έχω συναντήσει και εγώ τέτοιους και κάνω το ιδιο.    :orchestra:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
στα παπαρια σου φιλος,αν ηταν ετσι το μισο bou ignore θα το ειχαμε....οτι θελεις εχει εδω μεσα και του πουλιου το γαλα  :2funny: :2funny: :2funny:

                                                                  :wanker:
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποκλείσω κάποιο ενοχλητικό χρήστη;  :uglystupid: (Ignore)
Δεν θέλω να με βλέπει και ούτε να τον βλέπω.
Βρήκα κάτι αλλά είναι μόνο για προσωπικά μηνύματα. Εγώ απλά δεν θέλω να βλέπω τι γράφει στο forum αλλα ούτε κι αυτός να βλέπει τι γράφω.

Ευχαριστώ πολύ!

Υπάρχει. Όταν βλέπεις μήνυμά του, περνά το με blanco στο monitor.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποκλείσω κάποιο ενοχλητικό χρήστη;  :uglystupid: (Ignore)
Δεν θέλω να με βλέπει και ούτε να τον βλέπω.
Βρήκα κάτι αλλά είναι μόνο για προσωπικά μηνύματα. Εγώ απλά δεν θέλω να βλέπω τι γράφει στο forum αλλα ούτε κι αυτός να βλέπει τι γράφω.

Ευχαριστώ πολύ!


τυπε ο μονος που μπορει να το κανει αυτο ειναι ο ιπποτης που αυτοδιαγραφεται μονος του,και μετα ξαναμπαινει με τον ιδιο λογαριασμο  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Οἱ κομμουνισταὶ πρέπει νὰ ἀποκλείωνται ἰσοβίως. Πλὴν ἡ διοίκησις ἀκολουθεῖ τὴν ἀκριβῶς ἀντίθετον πολιτικήν.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Με προλαβες τυπε! Ακομα θυμαμαι ιστορικες στιγμες των συντροφων BMWPower και Slavyanka Delicatessen (αν γραφεται ετσι).

γελανε και τα τσιμεντα!! αυτη η μαχη δεν εγινε ποτε , το ξυλο στον πρεζοδρομο ηταν απλα ενας αστικος μυθος
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Οἱ κομμουνισταὶ πρέπει νὰ ἀποκλείωνται ἰσοβίως. Πλὴν ἡ διοίκησις ἀκολουθεῖ τὴν ἀκριβῶς ἀντίθετον πολιτικήν.

τις προαλλες τραμπουκισα εναν δεξιο

του ελεγα για κομμουνισμο τρομοκρατια ενοπλη εξεγερση δικτατορια του προλεταριατου  :2funny: :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.181
Like
66.766
Πόντοι
12.756
πουλαγα καστανα ρε μαλακα

σου εχει λείψει να γλυφεις μπαλακια και ασχολεισαι με τα καστανα  :)

σε κανα γιατρο να πας λιακο , θα σου μεινει κανα κουσουρι και θα αρχιζεις να βαζεις και εσυ κουτσουρα στο κωλο σου  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom