Νέα

Olympic χαλανδρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lolen21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lolen21

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2015
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα προχτες μου εριξε ακυρο δευτερη φορα....και καλα δεν ειχε δωματιο μεσοβδομαδα τωρα...οτι ναναι εντομεταξι στο σιτε λεει ημιδιαμονη.ξερει κανεις τι παιζει με το συγκεκριμενο δεν ηθελα να μανουριασω αλλα ο μουσακιας στη ρεσεψιον ειναι για μαπες
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
Πηγα προχτες μου εριξε ακυρο δευτερη φορα....και καλα δεν ειχε δωματιο μεσοβδομαδα τωρα...οτι ναναι εντομεταξι στο σιτε λεει ημιδιαμονη.ξερει κανεις τι παιζει με το συγκεκριμενο δεν ηθελα να μανουριασω αλλα ο μουσακιας στη ρεσεψιον ειναι για μαπες
Του κώλου μπουρδέλο. Χεσ'τους.
Πήγαινε λίγο πιο πάνω, στο Acropol (Πεντέλης, ανεβαίνοντας αριστερά).

Έχω ρίξει τα άπειρα εκεί....
 

Joxx

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
20
Like
884
Πόντοι
1.026
Του κώλου μπουρδέλο. Χεσ'τους.
Πήγαινε λίγο πιο πάνω, στο Acropol (Πεντέλης, ανεβαίνοντας αριστερά).

Έχω ρίξει τα άπειρα εκεί....
και από τιμές τι παίζει το acropol?
 
OP
OP
L

lolen21

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2015
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Του κώλου μπουρδέλο. Χεσ'τους.
Πήγαινε λίγο πιο πάνω, στο Acropol (Πεντέλης, ανεβαίνοντας αριστερά).

Έχω ρίξει τα άπειρα εκεί....
Πηρα τηλ εκει στα καπακια μετα το σκηνικο να μην τραβιεμαι τσαμπα κ μ ειπαν ημιδιαμονη οχι. dafuq?
Παντως το ολυμπικ παλιοτερα π ειχα παει θυμαμαι εχει ωραια δωματια..τελοςπαντων κριμα
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
Πηρα τηλ εκει στα καπακια μετα το σκηνικο να μην τραβιεμαι τσαμπα κ μ ειπαν ημιδιαμονη οχι. dafuq?
Παντως το ολυμπικ παλιοτερα π ειχα παει θυμαμαι εχει ωραια δωματια..τελοςπαντων κριμα
Έλεος ρε παιδιά!
Στο τηλέφωνο περιμένεις να σου πουν τέτοια?
"Ημιδιαμονή" σημαίνει χωρίς χαρτιά και απόδειξη. Δηλαδή ΦΠΑ και φόροι, τζιζ.
Περιμένεις να στο πει απ' το τηλέφωνο? Να καρφωθεί μόνος του? Και που ξέρει ποιος είσαι συ που τηλεφωνάς? Αν είσαι του Τρύφωνα?

Αυτά τα πράματα γίνονται στο μιλητό, εξ όψεως.
Και καλύτερα τις πρώτες 1-2-3 φορές να πας ΜΕ γκόμενα, όχι μπακούρος και να περιμένεις το CG στο δωμάτιο. Καταλαβαίνουν αυτοί (ο ρεσεψιονίστ) ποιος πάει για να σπρώξει, και ποιος είναι "περίεργος".

Αν δεν κάνει ημιδιαμονή το Acropol, ποιος κάνει? Το Χίλτον?
Και πως ζει το Acropol? Από τις χιλιάδες τουρίστες που συνωστίζονται στη ρεσεψιόν του να κλείσουν δωμάτιο? Ή από τους εκατοντάδες εμπορικούς επισκέπτες που γυρνάνε την Ελλάδα να πουλήσουν την πραμάτια τους (από την επαρχία) και μαζεύονται όλοι για να διανυκτερεύσουν στο Acropol?

Για το πόσο κάνει το δωμάτιο δεν θυμάμαι. Είναι αρκετός καιρός που δεν πάω πια. Πήγαινα όταν η δουλειά μου ήταν σχετικά κοντά. Πόσο να κάνει, 20? 25? Πάνω από 30 αποκλείεται. Και στο κάτω-κάτω αν σου πει "40" λες "ευχαριστώ, γειά σας" και την κοπανάς. Μια επίσκεψη θα λύσει όλες τις απορίες σας.
 

oMeraklis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
1
εχω παει στο acropol στην Λ.Πεντελης με μια φιλη μου μαζι μας ζητησε ταυτοτητα και ειναι το 3ωρο 20€  :grin:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
εχω παει στο acropol στην Λ.Πεντελης με μια φιλη μου μαζι μας ζητησε ταυτοτητα και ειναι το 3ωρο 20€  :grin:
Είδατε που σας το λεγα?
Αν σε ξαναδεί δεύτερη-τρίτη φορά, δε θα σου ζητήσει τίποτα.
Και το κοσάρικο είναι πολύ λογικό.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.129
Like
10.304
Πόντοι
2.256
Μία φορά που πήγα στο Acropol, μεσημεριανή ώρα με παντρεμένο milfόνι, το δωμάτιο που μας δώσανε ήταν για τα μπάζα. Εντελώς ντεκαβλέ. Μόνο τσοντοχοτέλια λοιπόν.
 

nikoscorfus

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Το Acropol είνα απλά μια λύση πιο απόμερη σε σχέση με το κέντρο..Τίποτα φοβερό γενικά, αλλα επειδή μένω δίπλα το τιμώ..Δεν είναι για να εντυπωσιάσεις τη γκόμενα αλλα για να γαμηθείτε χωρίς πολλά πολλά..Ταυτότητα ζητάνε γενικά, δωμάτια μου φάνηκαν ακόμα στη δεκαετίες 60-70..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom