Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Magic Hands - Συγγρού 296 Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jeisonkm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 363
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
4
Like
3.281
Πόντοι
446
Τι έγινε με το 3ωροφο..Έκλεισε και στην θέση αυτού απο studio έγινε μασαζερί....??? Μπροστάντσα η Λίζα με τιμές να ξεκινάνε απο 60,00 ευρωπουλάκια...μισάωρο  ;)
Το μαγαζί λειτουργεί 10:00 με 22:00 πλεόν

:hi:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
Τι έγινε με το 3ωροφο..Έκλεισε και στην θέση αυτού απο studio έγινε μασαζερί....??? Μπροστάντσα η Λίζα με τιμές να ξεκινάνε απο 60,00 ευρωπουλάκια...μισάωρο  ;)
Το μαγαζί λειτουργεί 10:00 με 22:00 πλεόν

:hi:

ωραια ενημερωση φιλε
αυτη η Λιζα ολο μαγαζια ανοιγει και ολο της τα κλεινουν....
2 φορες το Συγγρου 45, μετα το μεσογειων 289
Για να δουμε θα στεριωσει εδω???
Νομιζω πως ολο το team της Συγγρου 45 και Μεσογειων 289 θα μεταφερθει εδω
 
OP
OP
jeisonkm

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
4
Like
3.281
Πόντοι
446
Ναι βασικά ξεκινάει με Νικόλ την Εβελίνα , την Άννα κλπ κλπ απο τα γνωστά ρόστερ τα οποία προανέφερες
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
καλη ενημερωση...μακρυα βεβαια το νεο μαγαζι...θα υπαρξει ενημερωση για ροστερ απο μεριας μου συντομα...το θεμα ειναι με τις υπολοιπες τι θα γινει που ηταν πριν κλεισουν...(βερονικα, ελενη,κλπ)
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
Μεγάλες  στιγμες- Θα πάρει και την  πελατεία  του RIP   camelot  Σ 248  της κ. Βούλας ..
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
 :hi:  Δυομιση .. γωνιες  πιο   πριν ειναι /    ήταν το εν λογω … Και     δυο - μιση χρονια  νεκρο το  οικειο  θρεντ .   Τηλεφ. προ μηνων και δεν απήντησε κανεις … .Λέτε η αχώνευτη Τζουλη  της κυρα Βούλας  να.. πάει  ..στη Λιζα ?! .. :)
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Η Ντιανα το ψηλολιγνο μιλφ ειναι εκει?  Ερικα που πηγε Στουρναρη? Βερόνικα? Καντε εκτενές ρεπορτάζ κανείς μην κατεβω τζαμπα μέχρι εκει?

Απο χώρος είναι σουπερ συμφωνα με φωτογραφίες, αλλά διατηρείται έτσι η θα το ξαραχνιάσουμε οι πρώτοι? 

Επισης θα δουλευει ως στουντιο ή ως λαδοτριβείο?

Θενκς....

ΥΓ.  Ρε  Λιζακι γραψου στο σαιτ να μας δινει πληροφοριες
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
4
Like
1.220
Πόντοι
206
Σκεφτομαι να περασω το απογευματακι καθως τα πουτανακια που κυκλοφορουν στο μετρο με εχουν αναστατωσει παρα πολυ. Δυστηχως το μουνι στο σπιτι δε με ικανοποιει πλεον :(
 
OP
OP
jeisonkm

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
4
Like
3.281
Πόντοι
446
Σκεφτομαι να περασω το απογευματακι καθως τα πουτανακια που κυκλοφορουν στο μετρο με εχουν αναστατωσει παρα πολυ. Δυστηχως το μουνι στο σπιτι δε με ικανοποιει πλεον :(

Εαν κανεις την καταδρομικη για δωσε την 1η info να δουμε τι θα κανουμε ..  :hi:
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
4
Like
1.220
Πόντοι
206
Λοιπον μεγαλο ξενερωμα σημερα...Θα εξηγησω γιατι.

Πηγα περι της 7. Καταρχας ξερετε ότι η γνωστη Λιζα είναι η υποδοχη. Αφου λοιπον τελειωσαν οι χαιρετούρες (καπου σας ξερω...Εεεελαααα της λεω) μου φερνει δυο μπακατέλες (Ναταλι και μια άλλη) και την Νικολ. Περναω λοιπον για το πρόγραμμα της ωρας με 80 εουρους (εχει 60 μιση ωρα, body to body 100 και Nuru 120).
Σφραγισμενες πετσετες στο δωματιο και παντούφλες.

κανω ντουζακι, περιμενω... Ερχεται το μωρο (η νικολ ειπαμε) και ξεκιναει το μασαζ. Εκει μου ερχεται η μαλακισμενη ιδεα να κανω διπλο, η καβλα ειχε χτυπησει κοκκινο βλέπεις. Της λεω με ποια από της άλλες δυο κανεις διπλο; Σκέφτεται καμπσο και μετα μου λεει τη Ναταλι! λεω δεν γαμιεται με τις καβλες που εχω θα τη σουβλισω και αυτην. Ελα όμως που δεν εκανε ακαποτο στοματικο και δεν μου το ειπε καμια τους πριν μπουν στο δωματιο.

Ερχεται μετα από λιγο ξεκινανε το μπαλαμουτι μετα πο δικια μου προτροπή και διαπιστωνω ότι με κοροιδευει αισχρα! Εχειβαλει 2 χερια, εχει σαλιωσει το πανω χερι που πιανει το κεφαλι και βαζει και καλα το κεφαλι της στο πανω χερι ότι τον εχει στο στομα. δεν ξερω ποσες φορες της ειπα στο στομα, όχι χερια! Τη Νικολ την πιασανε τα γελια από την ολη φαση.
τσαντιζομαι, την διωχνω και συνεχιζω με τη νικολ. Ειμουν όμως τοσοσ σπασμένος που δεν εχυνα με τιποτα.

΅Εμεινα 1:30 ωρα μεσα και πληρωσα για 1, εννοείτε ότι την καριολα την άλλη δεν την πληρωσα. Τα ειπα και στην κυρα Λιζα και ησυχασα, στο φυγε ειδα και το Εβελινακι και με καβλωσε απίστευτα (Δυστηχως εχω ραντεβού σε λιγο με την δικια μου και θα αργουσα).

Μαγκες αν και εμεινα με το πουλι στο χερι, ικανοποιηθηκα ποα την συμπεριφορά της Κ. Λιζας και της Νικολ. Σιγουρα θα περασω να παρω το Εβελινακι! Με καβλωσε απίστευτα όταν την ειδα!
 
OP
OP
jeisonkm

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
4
Like
3.281
Πόντοι
446
Λοιπον μεγαλο ξενερωμα σημερα...Θα εξηγησω γιατι.

Πηγα περι της 7. Καταρχας ξερετε ότι η γνωστη Λιζα είναι η υποδοχη. Αφου λοιπον τελειωσαν οι χαιρετούρες (καπου σας ξερω...Εεεελαααα της λεω) μου φερνει δυο μπακατέλες (Ναταλι και μια άλλη) και την Νικολ. Περναω λοιπον για το πρόγραμμα της ωρας με 80 εουρους (εχει 60 μιση ωρα, body to body 100 και Nuru 120).
Σφραγισμενες πετσετες στο δωματιο και παντούφλες.

κανω ντουζακι, περιμενω... Ερχεται το μωρο (η νικολ ειπαμε) και ξεκιναει το μασαζ. Εκει μου ερχεται η μαλακισμενη ιδεα να κανω διπλο, η καβλα ειχε χτυπησει κοκκινο βλέπεις. Της λεω με ποια από της άλλες δυο κανεις διπλο; Σκέφτεται καμπσο και μετα μου λεει τη Ναταλι! λεω δεν γαμιεται με τις καβλες που εχω θα τη σουβλισω και αυτην. Ελα όμως που δεν εκανε ακαποτο στοματικο και δεν μου το ειπε καμια τους πριν μπουν στο δωματιο.

Ερχεται μετα από λιγο ξεκινανε το μπαλαμουτι μετα πο δικια μου προτροπή και διαπιστωνω ότι με κοροιδευει αισχρα! Εχειβαλει 2 χερια, εχει σαλιωσει το πανω χερι που πιανει το κεφαλι και βαζει και καλα το κεφαλι της στο πανω χερι ότι τον εχει στο στομα. δεν ξερω ποσες φορες της ειπα στο στομα, όχι χερια! Τη Νικολ την πιασανε τα γελια από την ολη φαση.
τσαντιζομαι, την διωχνω και συνεχιζω με τη νικολ. Ειμουν όμως τοσοσ σπασμένος που δεν εχυνα με τιποτα.

΅Εμεινα 1:30 ωρα μεσα και πληρωσα για 1, εννοείτε ότι την καριολα την άλλη δεν την πληρωσα. Τα ειπα και στην κυρα Λιζα και ησυχασα, στο φυγε ειδα και το Εβελινακι και με καβλωσε απίστευτα (Δυστηχως εχω ραντεβού σε λιγο με την δικια μου και θα αργουσα).

Μαγκες αν και εμεινα με το πουλι στο χερι, ικανοποιηθηκα ποα την συμπεριφορά της Κ. Λιζας και της Νικολ. Σιγουρα θα περασω να παρω το Εβελινακι! Με καβλωσε απίστευτα όταν την ειδα!

Απο μασάζ να υποθέσω  :jerking: τρυψιματάκι.. ? Καλή η ενημέρωση να ξέρουμε με τι έχουμε να κάνουμε  :hi:

 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.696
Πόντοι
36.618
Επίσκεψη σήμερα...Η Λίζα στην υποδοχή κλασικά τα προγράμματα...60 μισάωρο 80 ώρα!
Επιλογή της Άννας της Ουκρανίδας από γ'σεπτεμβρίου...Πάρα πολύ καλή κυρίως στο β μέρος...
Κοπέλες η Εβελίνα και η νικόλ στο δωμάτιο,μία Μαρλεν κάπως έτσι μου συστήθηκε...Η Ντιάνα από Παρασκευή...
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.282
Κριτικές
36
Like
6.859
Πόντοι
3.446
Επίσκεψη σήμερα...Η Λίζα στην υποδοχή κλασικά τα προγράμματα...60 μισάωρο 80 ώρα!
Επιλογή της Άννας της Ουκρανίδας από γ'σεπτεμβρίου...Πάρα πολύ καλή κυρίως στο β μέρος...
Κοπέλες η Εβελίνα και η νικόλ στο δωμάτιο,μία Μαρλεν κάπως έτσι μου συστήθηκε...Η Ντιάνα από Παρασκευή...

την εβελίνα την είδες????
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Παίδες η Ναταλί ειναι η παλιά του Συγγρού 45?????
 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, επειδή εγώ κινούμαι μόνο κέντρο και έχω χάσει (πολλά) επεισόδια, όταν λέμε Λίζα εννοούμε τη Ρωσίδα pro Gilf από Σολωμού 58 πριν από αρκετά χρόνια με το κοντό μαλλί; Μπαίνει δωμάτιο με παλιούς πελάτες; Ευχαριστώ για την ανταπόκριση.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
Συναγωνιστές, επειδή εγώ κινούμαι μόνο κέντρο και έχω χάσει (πολλά) επεισόδια, όταν λέμε Λίζα εννοούμε τη Ρωσίδα pro Gilf από Σολωμού 58 πριν από αρκετά χρόνια με το κοντό μαλλί; Μπαίνει δωμάτιο με παλιούς πελάτες; Ευχαριστώ για την ανταπόκριση.

ναι αυτην απο Σολωμου 54.
Δεν παιρναει πια με πελατες απο οσο γνωριζω
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
4
Like
1.220
Πόντοι
206
Περασμα σημερα με Εβελιν  :tits:. Η γυναικα το εχει και στο μασαζ αλλα και στο δευτερο μερος  :fuck1:. Πιπα υγρη, περσαμε σε γλυφομουνι και μετα καρφωμα στ'ανασκελα μεχρι τελους.
Ακουσα ότι σκοπευουν να κανουν χαμαμ στο υπογειο και τζακούζι.

Οσον αφορα τον φιλο από πανω η Λιζα εχει κρεμασει το αγωνιστικο στρινγκ πλεον και είναι μονο επι της υποδοχης. Την ρωτησα  :grin:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom