Νέα

Αφροδιτη καφε μπαρ - Χαλκηδόνα Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα malamadre
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

malamadre

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2010
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0

karam2016

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Που βρίσκεται σε φίλε ακριβώς?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
συμφωνα με τον χαρτη βγαινοντασ απο Χαλκηδονα στο δρομο για Γιαννιτσα
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Ακριβως μολις βγεις απο ΧΑΛΚηδονα 50 μ μετα τα φαναρια της διασταυρωσης κουφαλιων σχεδον απεναντι απο την παραπλευρη πυλη του στρατοπεδου.... :tits2:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
215
Like
17.144
Πόντοι
35.697
Ακριβως μολις βγεις απο ΧΑΛΚηδονα 50 μ μετα τα φαναρια της διασταυρωσης κουφαλιων σχεδον απεναντι απο την παραπλευρη πυλη του στρατοπεδου.... :tits2:

Κοντα στο Δημαρχειο?
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.677
Πόντοι
2.560
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ?
εχω σκασει στο μπαρακι  πριν μια βδομαδα πεμπτη κατα τις 2 μπαινω μεσα και μενω παγωτο!!!αυτο που ειδα ηταν οτι ποιο επεικο εχω δει στα κωλομπαριστικα χρονια που ζω ως τωρα.μπαινοντας αριστερα απο την κυρια εισοδο μια τεραστια σομπα αναμενη με την ατμοσφαιρα μεσα να ειναι αποπνηκτικη απο της μυρωδιες του καμμενου ξυλου και εχω παθει ασφυξια σε λεω!!!αφου σε καποια φαση λεω αντι για βοτκα θα παραγγειλω μια μεριδα κοντοσουβλι και μια χτυπητη στα γρηγορα μαζι με μια ρετσινα και εδεσα  :2funny:!!!οσο για τα μουνια που δουλευουν κατω του μετριου.α και κατι αλλο πινουν σαν κροκοδειλη και βαλε!!!
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.849
Like
432
Πόντοι
36
εχω σκασει στο μπαρακι  πριν μια βδομαδα πεμπτη κατα τις 2 μπαινω μεσα και μενω παγωτο!!!αυτο που ειδα ηταν οτι ποιο επεικο εχω δει στα κωλομπαριστικα χρονια που ζω ως τωρα.μπαινοντας αριστερα απο την κυρια εισοδο μια τεραστια σομπα αναμενη με την ατμοσφαιρα μεσα να ειναι αποπνηκτικη απο της μυρωδιες του καμμενου ξυλου και εχω παθει ασφυξια σε λεω!!!αφου σε καποια φαση λεω αντι για βοτκα θα παραγγειλω μια μεριδα κοντοσουβλι και μια χτυπητη στα γρηγορα μαζι με μια ρετσινα και εδεσα  :2funny:!!!οσο για τα μουνια που δουλευουν κατω του μετριου.α και κατι αλλο πινουν σαν κροκοδειλη και βαλε!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΦΙΛΕ
 

karam2016

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
εχω σκασει στο μπαρακι  πριν μια βδομαδα πεμπτη κατα τις 2 μπαινω μεσα και μενω παγωτο!!!αυτο που ειδα ηταν οτι ποιο επεικο εχω δει στα κωλομπαριστικα χρονια που ζω ως τωρα.μπαινοντας αριστερα απο την κυρια εισοδο μια τεραστια σομπα αναμενη με την ατμοσφαιρα μεσα να ειναι αποπνηκτικη απο της μυρωδιες του καμμενου ξυλου και εχω παθει ασφυξια σε λεω!!!αφου σε καποια φαση λεω αντι για βοτκα θα παραγγειλω μια μεριδα κοντοσουβλι και μια χτυπητη στα γρηγορα μαζι με μια ρετσινα και εδεσα  :2funny:!!!οσο για τα μουνια που δουλευουν κατω του μετριου.α και κατι αλλο πινουν σαν κροκοδειλη και βαλε!!!

Γάμησέ κι έλεγα μήπως πήγαινα σήμερα. Μάλλον θα δοκιμάσω ένα στην Αλεξάνδρεια που μου έχουν πει πως κάτι γίνεται.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ανοιξε ένας αστείος ένα thread και τρεξατε...
Εκδούλευση κάνει
Ο τύπος 6 χρόνια έχει 58 μηνύματα και ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΒΙΖΙΤΑ ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΛΠ

ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΔΙΑΣΗΜΕΣ , ΤΣΟΝΤΕΣ , ΚΙΝΗΤΑ ΚΛΠ

και ω του θαύματος ανοιξε thread για κωλομπαρο στη Χαλκηδόνα.

Και φυσικά είναι απών απο την κουβέντα .
Φίλε γίδια δεν είμαστε

 
OP
OP
malamadre

malamadre

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2010
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
εχω σκασει στο μπαρακι  πριν μια βδομαδα πεμπτη κατα τις 2 μπαινω μεσα και μενω παγωτο!!!αυτο που ειδα ηταν οτι ποιο επεικο εχω δει στα κωλομπαριστικα χρονια που ζω ως τωρα.μπαινοντας αριστερα απο την κυρια εισοδο μια τεραστια σομπα αναμενη με την ατμοσφαιρα μεσα να ειναι αποπνηκτικη απο της μυρωδιες του καμμενου ξυλου και εχω παθει ασφυξια σε λεω!!!αφου σε καποια φαση λεω αντι για βοτκα θα παραγγειλω μια μεριδα κοντοσουβλι και μια χτυπητη στα γρηγορα μαζι με μια ρετσινα και εδεσα  :2funny:!!!οσο για τα μουνια που δουλευουν κατω του μετριου.α και κατι αλλο πινουν σαν κροκοδειλη και βαλε!!!

Ευχαριστώ, με γλύτωσες από αρκετά χιλιόμετρα..
Ανοιξε ένας αστείος ένα thread και τρεξατε...
Εκδούλευση κάνει
Ο τύπος 6 χρόνια έχει 58 μηνύματα και ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΒΙΖΙΤΑ ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΛΠ

ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΔΙΑΣΗΜΕΣ , ΤΣΟΝΤΕΣ , ΚΙΝΗΤΑ ΚΛΠ

και ω του θαύματος ανοιξε thread για κωλομπαρο στη Χαλκηδόνα.

Και φυσικά είναι απών απο την κουβέντα .
Φίλε γίδια δεν είμαστε

Ευχαριστώ για το αστείος, βάζω τα δυνατά μου..

Και όχι, δεν είναι δικό μου το μαγαζί.. Και ποσώς μ' ενδιαφέρει αν με πιστεύετε ή οχι. :)
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Μάθε ελληνικά
Δεν είπα οτι είναι δικό σου
Εκδούλευση τους κάνεις
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Κανονικοτατη διαφήμιση!!!
Φωτογραφιες
Διεύθυνση
Τηλέφωνα
Και χάρτης!!!!!!!

Τσακαλε τον τιμοκατάλογο ξεχασες
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
827
Κριτικές
1
Like
588
Πόντοι
86
Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες μου εκεί δουλεύει η Ιωάννα Αλβανίδα τέως Fever και Caligula !
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.072
Κριτικές
86
Like
3.485
Πόντοι
5.015
Παίδες καλησπέρα, δυο πληροφορίες θέλω: Πρώτον αν το εν λόγω μπαράκι είναι κοντά στο Maison Hotel. Και δεύτερον, έχει καβάτζα για καμιά πίπα ή γαμήσι; Αν όχι, παίζει έστω φραπές;
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Παίδες καλησπέρα, δυο πληροφορίες θέλω: Πρώτον αν το εν λόγω μπαράκι είναι κοντά στο Maison Hotel. Και δεύτερον, έχει καβάτζα για καμιά πίπα ή γαμήσι; Αν όχι, παίζει έστω φραπές;
Nαι ειναι κοντα με το αυτοκινητο βεβαια γιατι το ενα ειναι στην διασταυρωση μετα το φαναρι Κουφαλιων και το ξενοδοχειο ειναι στο δρομο για Παρθενιο. Και ναι εχει και καβατζα και παιζει και φορτωμα για ξενοδοχειο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom