Νέα

Βοηθεια για Windows Phone ! Πως να δουλεψει η Cortana ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TheBlade
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3
  • Εμφανίσεις 839
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα σε όλους τους φίλους !
θελω μια μικρη βοήθεια αν ξερει καποιος. έχω αποφασίσει για αγορα ενος windows phone,  κυριως λογω συμβατότητας με το pc  μου. θελω μια αλλαγη απο το android, το οποιο καπως το εχω βαρεθει. Απο ότι εχω διαβασει τα windows ειναι πολυ πιο σταθερα, και ακόμη και ενα σχετικα απλό τηλέφωνο (αρα και φτηνοτερο ) , π.χ. με μόλις 1 GB Ram, δουλευει στα windows απροβληματιστα και χωρις κολλήματα, ενω στο Android πλεον δεν συζηταμε για κατω απο 2 GB Ram , αν θες καπως αξιοπρεπη απόδοση.
Με ενδιαφερει να μαθω πως θα μπορουσα να κανω την Cortana ( ψηφιακη βοηθος στα windows) να δουλεψει, γιατι απο λιγο που εψαξα, μαλλον η Ελλαδα δεν ειναι ακομη στις περιοχες οπου ήδη λειτουργει. Το εχει δοκιμασει κανεις ? Θα εκτιμουσα καθε βοήθεια !!!
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Με ενδιαφερει να μαθω πως θα μπορουσα να κανω την Cortana ( ψηφιακη βοηθος στα windows) να δουλεψει, γιατι απο λιγο που εψαξα, μαλλον η Ελλαδα δεν ειναι ακομη στις περιοχες οπου ήδη λειτουργει. Το εχει δοκιμασει κανεις ? Θα εκτιμουσα καθε βοήθεια !!!

Στην ελληνική γλώσσα δεν δουλεύει. Αν αλλάξεις τη γλώσσα στα αγγλικά δουλεύει κανονικά.
 
OP
OP
T

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για την απαντηση ! Εννοεις να αλλαξω μονο την γλωσσα, η θα χρειαστει να αλλαξω και την περιοχη που υποτιθεται οτι βρισκεται το τηλεφωνο ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom