Νέα

Σεξ με ρωσιδα σε ταξιδι με τον υπερσιβηρικο Μοσχα-Βλαδιβοστοκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Υπαρχουν αρκετες περιπτωσεις ταξιδιωτων που εχουν κανει σεξ σε ταξιδι με τον υπερσιβηρικο, μου εχει πει προσφατα ενα call girl απο την ρωσια οτι σε ταξιδι της με τον υπερσιβηρικο παλαιοτερα εκανε σεξ, αλλα και πολλες φιλες της που το εχουν κανει μεσα στο τρενο.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
652
Like
247
Πόντοι
26
Ε τόσο μεγάλο ταξίδι μαν φαντάζομαι κάπως θα πρέπει να τη παλέψουνε κι εκεί.
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Ε τόσο μεγάλο ταξίδι μαν φαντάζομαι κάπως θα πρέπει να τη παλέψουνε κι εκεί.

μια εβδομαδα μεσα στο τρενο, απο οτι μου εχει πει εχουν παιχτει τρελα σκηνικα σεξ μεσα στον υπερσιβηρικο
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.338
Like
7.606
Πόντοι
2.356
κατι τετοια μου εχουν πει και μενα  :grin:
 

Συνημμένα

  • wbXv968b5KI.jpg
    wbXv968b5KI.jpg
    50,5 KB · Εμφανίσεις: 75
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
κατι τετοια μου εχουν πει κα μενα  :grin:

εχω παθει σοκ με αυτα που μου εχουν πει Τασο, λεω να δοκιμασω τις αντοχες μου καποια στιγμη και να το κανω αυτο ταξιδι βλεπεις μια βδομαδα μεσα σε βαγονια τρενου ειναι σκετη καταθληψη, αν εχει ομως σεξ χαλαλι το πραγμα τοτε  ;)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
εχω παθει σοκ με αυτα που μου εχουν πει Τασο, λεω να δοκιμασω τις αντοχες μου καποια στιγμη και να το κανω αυτο ταξιδι βλεπεις μια βδομαδα μεσα σε βαγονια τρενου ειναι σκετη καταθληψη, αν εχει ομως σεξ χαλαλι το πραγμα τοτε  ;)

Τύπε αν δεν είσαι ιδιαίτερα ομιλιτικός, δεν χώνεσαι τρελά σε γυναίκες και δεν έχεις ρίξει πολλές γκόμενες στη ζωή σου μην το κάνεις,γιατί τσάμπα η ταλαιπωρία. Αν πληρείς τα παραπάνω βουρ στον πατσά!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.338
Like
7.606
Πόντοι
2.356
εχω παθει σοκ με αυτα που μου εχουν πει Τασο, λεω να δοκιμασω τις αντοχες μου καποια στιγμη και να το κανω αυτο ταξιδι βλεπεις μια βδομαδα μεσα σε βαγονια τρενου ειναι σκετη καταθληψη, αν εχει ομως σεξ χαλαλι το πραγμα τοτε  ;)
ετσι ακριβως  :thumbsup: γαματη εμπειρια θα ειναι
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
εχω παθει σοκ με αυτα που μου εχουν πει Τασο, λεω να δοκιμασω τις αντοχες μου καποια στιγμη και να το κανω αυτο ταξιδι βλεπεις μια βδομαδα μεσα σε βαγονια τρενου ειναι σκετη καταθληψη, αν εχει ομως σεξ χαλαλι το πραγμα τοτε  ;)

καλη ιδεα τυπε. το θεμα ειναι πως θα το πετυχεις να σου κατσει καποια συνταξιδιωτισα

:hi:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Τύπε αν δεν είσαι ιδιαίτερα ομιλιτικός, δεν χώνεσαι τρελά σε γυναίκες και δεν έχεις ρίξει πολλές γκόμενες στη ζωή σου μην το κάνεις,γιατί τσάμπα η ταλαιπωρία. Αν πληρείς τα παραπάνω βουρ στον πατσά!

χωνομαι σε γκομενες δεν μασαω, και πιτα να φαω προχωραω εχει γκομενακια δεν χαθηκαν και οι γυναικες απο αυτο τον κοσμο
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
καλη ιδεα τυπε. το θεμα ειναι πως θα το πετυχεις να σου κατσει καποια συνταξιδιωτισα

:hi:

απταιστη γνωση ρωσικων, και βουρ στον ταραμα μιας και ειναι καθαρα δευτερα  :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.957
Πόντοι
39.662
εμενα μου ειχε παρει πιπα φοιτητρια στο τρενο από σαλλονικα για αθηνα.  :rockon:
 

knoxville

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
εχω δωσει και εγω τσιμπουκι σε φοιτητριουλα στο  τραινο θεσσαλονικη αθηνα....γαμω τι φασεις :pipa2: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.395
Πόντοι
5.060
Πάω να κλείσω εισιτήριο.  :grin:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.593
Κριτικές
6
Like
8.505
Πόντοι
1.686
καλη ιδεα τυπε. το θεμα ειναι πως θα το πετυχεις να σου κατσει καποια συνταξιδιωτισα

:hi:

http://[URL unfurl="true"]www.stagonnews.gr/wp-content/uploads/2015/10/34037768.jpg[/img[/URL]]

Με 40 ευρώ θα βρεις γκόμενες για σεξ μέσα στο τρένο .

 

Επισκέπτης
εχω δωσει και εγω τσιμπουκι σε φοιτητριουλα στο  τραινο θεσσαλονικη αθηνα....γαμω τι φασεις :pipa2: :rockon: :rockon: :rockon:

Ε, τοτε να μην τρεχουμε στους Υπερσιβηρικους. Το Θεσσαλονικη - Αθηνα βολευει καλυτερα. Κι αν δεν κατσει φαση, κοντα ειναι το Μεταξουργειο.
 

knoxville

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
απλα πραγματα και κωλοφαρδα....ετυχε κατσαμε μαζι...την επιασα στον προλογο...την εβλεπα οτι καυλαντιζε....λιγο ακουμπιμα απο εδωω λιγο απο εκει...ειπα απο εσα μου ξεφουρνησε το καφριλα στα ισα και εκατσε...1 στις 1000 συμβαινει βεβαια
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.957
Πόντοι
39.662
και εμενα διπλα μου καθοταν ειχα παρει βραδινο δρομολογιο, το χερι μου δεν αργησε να μπει αναμεσα στα μπούτια της..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom