Νέα

Αλβανίδες πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 22K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Καλησπέρα τύποι και καλό μήνα σε ολη τη μπουρδελοκοινότητα.   :hi:
Μετά απο χρόνια Ρωσολαγνία και Ρουμανολαγνία λέω να το ρίξω για κάποιο μικρό διάστημα στο ξεμούνιασμα Αλβανίδων πορνοειδών (Ο καυλός ο μύλος όλα τα αλέθει). Οποιος γνωρίζει κάποιο καλό τεμάχιο και όχι φόλα θα το εκτιμούσα να μοιραστεί τις γνώσεις του.  :helpplea:


:erection:

Υ.Γ.
Δε βρήκα ανάλογο θέμα στο φόρουμ, αν υπάρχει παρακαλώ τους διαχειριστές να συγχωνευτεί.  :sunglasses:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Πιάτσα κάνει και τη πάς σε χοτέλ? ok τύπε ευχαριστώ θα την έχω στα υπόψιν.   :hi:
τα γραφω ολα μεσα στο νημα που σου εστειλα....80 σε χοτελ....τα παντα ολα....αλλα και επι τοπου μια χαρα θα περασεις...
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
τα γραφω ολα μεσα στο νημα που σου εστειλα....80 σε χοτελ....τα παντα ολα....αλλα και επι τοπου μια χαρα θα περασεις...

Ποιο χοτελ δε παιζει 80 παει πολυ. Εκει επι τοπου στην αλανα απο πισω πιπα και πισωκολλητο. Πολυ κατατοπιστικό το thread παντως, να σε καλα.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα τύποι και καλό μήνα σε ολη τη μπουρδελοκοινότητα.  :hi:
Μετά απο χρόνια Ρωσολαγνία και Ρουμανολαγνία λέω να το ρίξω για κάποιο μικρό διάστημα στο ξεμούνιασμα Αλβανίδων πορνοειδών (Ο καυλός ο μύλος όλα τα αλέθει). Οποιος γνωρίζει κάποιο καλό τεμάχιο και όχι φόλα θα το εκτιμούσα να μοιραστεί τις γνώσεις του.  :helpplea:


:erection:

Υ.Γ.
Δε βρήκα ανάλογο θέμα στο φόρουμ, αν υπάρχει παρακαλώ τους διαχειριστές να συγχωνευτεί.  :sunglasses:

Πρόχειρα:







 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.013
Like
1.111
Πόντοι
216
Και πολλές άλλες  που λένε ότι  είναι  Ρουμάνες, Βουλγάρες, κ.λ.π.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Ρε παιδια να γαμησει θελει ο ανθρωπος...Οχι να δει διαβατηρια...

ΥΓ. Προσωπικη αποψη...Στις Αλβανιδες γυναικες τους αρεσει να λενε οτι ειναι Ελληνιδες..Οχι Ρουμανες+Βουλγαρες...
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
4
Like
3.281
Πόντοι
446
Ρε παιδια να γαμησει θελει ο ανθρωπος...Οχι να δει διαβατηρια...

ΥΓ. Προσωπικη αποψη...Στις Αλβανιδες γυναικες τους αρεσει να λενε οτι ειναι Ελληνιδες..Οχι Ρουμανες+Βουλγαρες...

:hi: συμφωνώ zad αν και τις καταλαβαίνεις και απο προφορά οπότε εκεί στο αναφέρουν !
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Πριν απο καιρό είχα επισκεφτεί τη τζουλιάνα στο φ65 όροφος αν θυμάμαι καλά. Μου είχε αφήσει πολύ καλή εντύπωση με τη συμμετοχή της και τα προστυχόλογα της. Γενικότερα τα τίμησε τα λ7 της όπως κ κάποια άλλη αλβανίδα, της οποίας το όνομα ξεχνάω.
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796

Απλά έχω πέσει κάτω απο τα γέλια - EPIC περιγραφή  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Ἐὰν ἐξωγήινον νοῆμον ὄν ἤθελεν παρατηρήσει τὸ θῆλυ τοῦ ἀνθρωπίνου εἴδους θὰ ἐδοκίμαζεν μεγάλην ἔκπληξιν ἐκ τῆς ποικιλομορφίας αὐτοῦ. Θὰ ἐδυσκολεύετο λίαν νὰ κατατάξῃ εἰς τὴν ἰδίαν κατηγορίαν τὰς νεαρὰς αἰθερίους λεπτεπιλέπτους ὑπάρξεις τῶν φωτογραφιῶν τοῦ ἱστοτόπου Met – Art μετὰ τῶν ὑπερβάρων θηλαστικῶν εἰς ἅ συγκαταλέγεται τὸ πλεῖστον τῶν ἐλεεινίδων ὑπαλλήλων τοῦ εὐρυτέρου δημοσίου τομέως, τῆς α’ βαθμίου τοπικῆς αὐτοδιοικήσεως συμπεριλαμβανομένης. Ἐὰν δὲ τὸ ἐξωγήινον ὄν ἤθελεν ἐπεκτείνῃ τὰς ἔρευνας καὶ εἰς τὸ ψυχικὸν καὶ διανοητικὸν πεδίον, ἀναμφισβητήτως θὰ κατέτασσεν τὰς 2 αὐτὰς ἀκραίας ἐκφράσεις τῆς ζωικῆς ποικιλομορφίας εἰς ὅλως δι΄ ὅλου κεχωρισμένα ὑποείδη.
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
Δεν εχω και την καλυτερη γνωμη για τις εν λογω κορασιδες καθως μου θυμιζουν απιστευτα αρπακτικα. Μην το παιρνεις ανα εθνος το σπορ, οποια σου αρεσει, σκισ'τη
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Καμιά Αλβανίδα να δίνει κώλο υπάρχει πουθενά;
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.861
Πόντοι
1.336
[quote author=antonis kanakakis  link=topic=237554.msg6831832#msg6831832 date=1457044550]
αυτή την Αλβανίδα εγώ ξέρω και ξεμουνιάζω συχνά. Ελληνίδα λέει αλλά ξέρω πως είναι Αλβανίδα μεγαλωμένη εδώ κώλος καλός και βυζιά το ίδιο. 50 ευρώ στο χώρο της
[/quote]

Απο εξετάσεις κάνει ??? Στα 50ε τι υπηρεσιες και ποση ώρα ??? Που περίπου την βρίσκεις ??? Ευχαριστω προκαταβολικα αν απαντήσεις
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Καλησπέρα τύποι και καλό μήνα σε ολη τη μπουρδελοκοινότητα.   :hi:
Μετά απο χρόνια Ρωσολαγνία και Ρουμανολαγνία λέω να το ρίξω για κάποιο μικρό διάστημα στο ξεμούνιασμα Αλβανίδων πορνοειδών (Ο καυλός ο μύλος όλα τα αλέθει). Οποιος γνωρίζει κάποιο καλό τεμάχιο και όχι φόλα θα το εκτιμούσα να μοιραστεί τις γνώσεις του.  :helpplea:


:erection:

Υ.Γ.
Δε βρήκα ανάλογο θέμα στο φόρουμ, αν υπάρχει παρακαλώ τους διαχειριστές να συγχωνευτεί.  :sunglasses:

Αμπελαλες, η μιση φυλης, που συχναζεις κιολας, αποτελειται απο αλβανιδες(και αστες να λενε απο ρουμανια και ελλαδα). Τωρα σου ηρθε η ορεξη για αλβανικο μουνι  :S.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Και απο το μετωπο φιλε (πλατύ λόγω υψικρανίας) ;)

Και απο τη μύτη zad, λεπτορινία με πεταχτά ρουθούνια. Και απο πολλά ακόμα, αλλά ας μην κουράζουμε με ανθρωπολογικές αναφορές  ;).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom