Νέα

το πρωτο μπουρδελο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
θα ηθελα  να   συζητησουμε   ενα   θεμα    ποιο   ηταν   το    πρωτο  μπουρδελο  που  γαμησατε   φυλης  η  μεταξουργειο  η  καπου    αλλου   περιξ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.384
Πόντοι
5.060
Το αξέχαστο Χριστινάκι από Φυλής 69 στα 18-19 μου. Τους πρώτους μήνες δε την χόρταινα και πήγαινα συνέχεια. Μετά είπα να μάθω και τα άλλα μπουρδέλα.  :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Μεταξουργείο δε θυμάμαι σε ποιό οίκο αλλα θυμάμαι μια "Βερόνικα" ξανθιά Ρωσίδα που μάζευε όλο το  χαρτί τότε.
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.146
Κριτικές
32
Like
163
Πόντοι
1.240
Στο Μεταξουργείο οπως μπαίνεις απο Πειραιώς στην Κολωνόυ αμέσως αριστερά με μαύρη πόρτα ανέβαινες 3-4 σκαλάκια. Εχει κλειση εδω κ πολλα χρονια.
 
Εγγρ.
19 Φεβ 2016
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα και από εμένα, ήταν το 2007 εάν θυμάμαι καλά, στην πόλη που ζω, τη  Θεσσαλονίκη,  σε ένα στενό κάθετο στην οδό Μοναστηρίου, απέναντι απτό Holiday Inn,  ακριβώς δίπλα από το παλιό το στριπτιτζάδικο το στενό εννοώ, στο πρώτο κατηφορίζοντας. Ήμουν στα 18 και είχα φτάσει εκεί αποφασισμένος βγαίνοντας απτό σπίτι , έχοντας περπατήσει  απτό κέντρο, ροτόντα, με τα πόδια, λόγω άγχους. Η πόρτα ήταν ξύλινη, με γερό κούφωμα, έσπρωξα το επίχρυσο χερούλι και μπήκα. Έγινε ό,τι έγινε με μια ψηλή, μελαχρινή τύπισσα, με τεράστια :tits2: , αλλοδαπής προέλευσης.Δε θα ξεχάσω ποτέ το τί ακολούθησε όταν έφυγα απτό εν λόγω "ίδρυμα". Βγήκα λοιπόν με τεράστιο θάρρος και τρελή αυτοπεποίθηση στο περπάτημα και συνέχισα να κατηφορίζω προς Σαπφούς ώστε να στρίψω για δικαστήρια και να πάρω ξανά το δρόμο, με τα πόδια φυσικά, για το σπίτι. Φορούσα μαύρο καλό πουκάμισο, μαύρο καλό  παντελόνι, παπούτσια μαύρα καλά  και μια καδένα στον καρπό του δεξιού χεριού. Στην πέννα δηλαδή. Με πλευρίζει λοιπόν περιπολικό και με ξεκινάει στις ερωτήσεις τί και πώς και αλλιώτικα και τί κάνω εκεί τέτοια ώρα.Μετά από σύντομη στιχομυθία , ξεκαθάρισα τη θέση μου και όταν μου ζήτησαν ταυτότητα  μου κόπηκαν τα πόδια γιατί δεν την είχα μαζί μου."Ώχ" λέω, "με βλέπω στο τμήμα με καλεσμένους τους δικούς μου για εξακρίβωση". :headbang: Για καλή μου τύχη, το μόνο που μου είπαν είναι αυτό, το θυμάμαι σαν τώρα, σα να μην πέρασε ούτε στιγμή: "Εντάξει, δεν πειράζει αγόρι μου, αλλά όταν κυκλοφορείς σε τέτοιες περιοχές, την ταυτότητα θα την έχεις καρτ ποστάλ", και τους απαντάω "έγινε, τώρα θα το ξέρω,καλό βράδυ". Ως πρώτο μου σχολιασμό στην ιστοσελίδα και στο φόρουμ, ίσως να κούρασα με την εκτενέστατη περιγραφή αλλά ήθελα να το ευχαριστηθώ.
Καλώς σας βρήκα λοιπόν, καλά γλέντια.



 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Στο Φυλης 65Α όροφος το 1996, μια κοντη μελαχρινή ελληνίδα .... Είχα καυλώσει τόσο πολυ που δεν κατάλαβα ότι εχυσα ..... Βγήκε γελώντας ή κοπέλα από το δωμάτιο ....
Εκεί που την πηδαγα μου λέει: θα βγεις ?
Εγώ: μα δεν τελείωσα ....
Αυτή: κ αυτά τι είναι ? Γάλατα ?
Εγώ: .....
Αυτή: Χαχαχαχα ...

Την άλλη μέρα ξαναπηγα. :-)
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.627
Κριτικές
1
Like
4.201
Πόντοι
1.706
16 χρνων  το 1987
στον βαρδαρη δεν θυμαμαι σε ποιο  αριθμο κ πως λεγετε η οδος
η κοπελα ηταν με φωσφορικο στρινγκ
βγηκε απο το δωματιο με νευρα γιατι ο προηγουμενος μαλακας γυφτος πελατης ηθελε να την χυσει στα βυζια χωριςτην αδεια της....
Η κοπελα ανακοινωνει πως σχολαει για σημερα
καπου εκει επεμβαινει ο φιλος που "με πηγε" να γαμησω...της εξηγει πως  η παρθενια ετρεχε απο τα αυτια μου...αυτη ηρεμει επιστρεφει ..."με παιρνει" και φευγουμε...
αξεχαστη η πρωτη φορα
φευγοντας με τα ποδια προς τον σταθμο με προσπερασε η κοπελα βιαστικα χωρις να με κοιταξει κ συνεχισε τον δρομο της
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Διδυμου 16α το 1999...ετων 14 τότε. Αθλια εμπειρία.. Αθλια γκομενα .. Ούτε που θυμάμαι αν και πως έχυσα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Σεπτεμβριος 1999 Θεσσαλονικη Σαπφους και Προμηθεως Γωνια ενα μικρο Μπουρδελακι που μετα απο καποια χρονια εκλεισε..Ημουνα 17 χρονων και με πηγε ενας ξαδερφος μου λιγο πιο μεγαλος,ητανε μια Γεωργιανη μελαχρινη πιτσιρικα σχετικα..Πολυ καλη εμπειρια!! :wanker:
 

taper

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
273
Κριτικές
18
Like
412
Πόντοι
3.210
1988 στην παραλιακή στην περιοχη μεταξυ αεροδρομειου και Γλυφαδας στους παραδρομους εκει περιπου που ειναι το Romeo ηταν σε ενα καθετο δρομο μια βιλα με ενα αρχοντομπουρδελο με ωραίες γυναικες για την εποχη .Ωραιες εποχες!!!
 

Ventola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290
Διδύμου 18 στο υπερυψωμένο
2009 με Αντριάννα
Μετά την πρώτη φορά,αρκετά συχνός επισκέπτης για μήνες.
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
263
Like
152
Πόντοι
1
Ιασωνος 37Β νομιζω το 2008-9? καπου εκει...μια μελαχρινη με λευκο δερμα,ειχε κλεοπατρε μαλλι..σαμιρα? δεν θυμαμαι ονομα τωρα..ειχε ωραιο τατουαζ πανω απο τα οπισθια..οποιος θυμαται.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
τροφωνίου 11 όροφος, 3 και μισή το ξημέρωμα υπό τρομερό κρύο, βροχούλα και υπό έντονη αλκοόλη στο αίμα !!

κορασίδα μια μελαχρινή προμιλφ με καμπύλες, βυζάρες και ένα string ... μέσα τα έκλαψα δυστυχώς, έφυγα χωρίς τελείωμα
 

Επισκέπτης
τροφωνίου 11 όροφος, 3 και μισή το ξημέρωμα υπό τρομερό κρύο, βροχούλα και υπό έντονη αλκοόλη στο αίμα !!

κορασίδα μια μελαχρινή προμιλφ με καμπύλες, βυζάρες και ένα string ... μέσα τα έκλαψα δυστυχώς, έφυγα χωρίς τελείωμα
η ναντια?
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Φυλής 71Α με την μπλε πόρτα τη μουνάρα  Νατάσσα    τι μούναρος ήταν αυτός την εποχή εκείνη 10.000 δρχ δεν ξέρω αν  την θυμάται κάποιος συναγωνιστής.
 

Dr Serway

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Χαιρετώ την κοινότητα μιας και είναι το πρώτο μου post.

Τι μου θυμίζετε!

Τροφωνίου 11 όροφος το μακρυνό 1984, μαθητής γυμνασίου. Εκεί ήταν η Τζένη καλή της ώρα! Κόστος 300 δρχ εάν θυμάμαι καλά!
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
Ωραιο θεματακι. 2001 πρεπει να ηταν (γιατι νομιζω ειχα πληρωσει με δραχμες) και ηταν στο ιασωνος 30 με μια ξανθια μιλφ! Εποχη που στο μεταξουργειο εβλεπες απιστευτη σαπιλα, νεαρες δεν επαιζαν με τιποτα. Οι τσατσοι να σε παρακαλανε να περασεις δωματιο με τις σαπιες τους, που και οι ιδιοι τους να ειχαν την ευκαιρια να γαμησουν τσαμπα, ουτε που θα τις αγγιζαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom