Νέα

Ρατσισμος κατα Ελληνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geoMan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577

ο εργαζόμενος security προσπαθει απλα να εφαρμοσει τον κανονισμο. (Οι ογκωδεις αποσκευες στο τελευταιο βαγονι).

Ο μπόγος του μεταναστη προφανως είναι λαθραιο εμπορευμα.

Τα ανθεληνικα ΜΜΕ βρισκουν ρατσιστικη συμπεριφορα στη προσπαθεια του και περιφερουν ολο το πρωι αυτη που το τραβηξε.

Ο ανθρωπος απολυεται  :(

Πως θα ταισει τα παιδια του μωρη καριολα ?  :think:

Ποιο είναι το εγκλημα του εκτος του ότι είναι ελληνας και προσπαθει να εφαρμοσει το κανονισμο σε μια χωρα παρανομιας?  :S


 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Malaka κλαιωωωω!!!Ο κυρ Μαλακας μην αντεχοντας να τον γαμανε  για 500 γιουργια προσπαθουσε να το παιξει καμποσος προσπαθοντας να χωσει το αγκουρι που του χωνουν στον αμεσως απο κατω και να το παιξει εξουσια  :uglystupid: :uglystupid:.... ετσι ρε παιδι μου να ξεκαυλωσει και λιγο :gay: καθως δεν υπαρχει τετοιος κανονισμος σε αντιθεση με τα ΠΟΔΗΛΑΤΑ που επιβαλετε να μπαινουν στο τελευταιο βαγονι!!!

κουμαντο εδω κανω ΕΓΩ λεει!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Παρτα τρια μου τωρα .... κουμανταδορε :2on1:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
ξεροχυνω να την λεω σε ρατσιστες ελεγκτες.... δοξα το συμπαν παιζουν πολλοι :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
δεν ξέρουμε και τι έχει προηγηθει και πριν την αρχη του βιντεο. Τι εγινε στην αποβαθρα????
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Τι να εγεινε καλε? ο φιλος μας τον φαγουριζε το κωλοτρυπηδι και ψαχνοτανε :orchestra:
μαα
Ο τιτλος του θρεαντ πρεπει να αλλαξει....σε  ρατσισμος κατα  μαλακα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Αν οντως τον απελυσαν τοτε κατι δεν εκανε σωστα προφανως.Προσωπικα πιστευω οτι την επεσε στον αραψ και επειδη δεν τον ψωλιασε του κρατουσε μουτρα.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
δεν ξέρουμε και τι έχει προηγηθει και πριν την αρχη του βιντεο. Τι εγινε στην αποβαθρα????

Ότι και να έγινε ένας άνθρωπος κινδυνεύει να χάσει την δουλειά του εξαιτίας μιας πόρνης. Επίσης το χειρότερο είναι ότι θα μεινουν οι σταθμοί χωρίς έστω και αυτήν την υποτυπώδη φύλαξη που προσφέρουν οι εταιρείες που έχουν αναλάβει το έργο με αποτέλεσμα να με τετράποδα σε χαβουζες και μην τολμάει άνθρωπος να χρησιμοποιήσει το μετρό.

Η μόνη μαλακία του σεκιουριτά ήταν όταν η ξεκωλιάρα είπε ότι τα πράγματα ήταν δικά της δεν της είπε να ττσακιστεί να τα πάρει από εκεί διότι απαγορεύεται από τον κανονισμό και εμποδίζουν τις εξόδους
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
πολύ φασαρία για το τίποτα. .
αν ήταν Ελληνας ο Μαύρος, η αλλη θα τον υπερασπιζόταν???
Μάλλον η αλλή γούσταρε μαυρη ψωλη.
Επίσης μπορεί να ηταν και στημενο...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Malaka κλαιωωωω!!!Ο κυρ Μαλακας μην αντεχοντας να τον γαμανε  για 500 γιουργια προσπαθουσε να το παιξει καμποσος προσπαθοντας να χωσει το αγκουρι που του χωνουν στον αμεσως απο κατω και να το παιξει εξουσια  :uglystupid: :uglystupid:.... ετσι ρε παιδι μου να ξεκαυλωσει και λιγο :gay: καθως δεν υπαρχει τετοιος κανονισμος σε αντιθεση με τα ΠΟΔΗΛΑΤΑ που επιβαλετε να μπαινουν στο τελευταιο βαγονι!!!

κουμαντο εδω κανω ΕΓΩ λεει!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Παρτα τρια μου τωρα .... κουμανταδορε :2on1:

Άνοιξε  ρε βλακα τον κανονισμό μεταφοράς του μετρό να δεις ότι οι μέγιστες διαστάσεις μπορούν να είναι μέχρι 100×60×25
Αλλά ξέχασα δεν ξέρεις ελληνικά για να διαβασεις
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
Ότι και να έγινε ένας άνθρωπος κινδυνεύει να χάσει την δουλειά του εξαιτίας μιας πόρνης. Επίσης το χειρότερο είναι ότι θα μεινουν οι σταθμοί χωρίς έστω και αυτήν την υποτυπώδη φύλαξη που προσφέρουν οι εταιρείες που έχουν αναλάβει το έργο με αποτέλεσμα να με τετράποδα σε χαβουζες και μην τολμάει άνθρωπος να χρησιμοποιήσει το μετρό.

Η μόνη μαλακία του σεκιουριτά ήταν όταν η ξεκωλιάρα είπε ότι τα πράγματα ήταν δικά της δεν της είπε να ττσακιστεί να τα πάρει από εκεί διότι απαγορεύεται από τον κανονισμό και εμποδίζουν τις εξόδους

συμφωνώ και αν καταλάβουν τους σταθμούς να δω αν η κυρια θα μπαινει στο τρενο αφοβα
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
βέβαια μπορεί να θέλουν να αλλάξουν την εταιρεία φύλαξης και για αυτο το λόγο να "στηθηκε" το σκηνικό
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Ότι και να έγινε ένας άνθρωπος κινδυνεύει να χάσει την δουλειά του εξαιτίας μιας πόρνης. Επίσης το χειρότερο είναι ότι θα μεινουν οι σταθμοί χωρίς έστω και αυτήν την υποτυπώδη φύλαξη που προσφέρουν οι εταιρείες που έχουν αναλάβει το έργο με αποτέλεσμα να με τετράποδα σε χαβουζες και μην τολμάει άνθρωπος να χρησιμοποιήσει το μετρό.

Η μόνη μαλακία του σεκιουριτά ήταν όταν η ξεκωλιάρα είπε ότι τα πράγματα ήταν δικά της δεν της είπε να ττσακιστεί να τα πάρει από εκεί διότι απαγορεύεται από τον κανονισμό και εμποδίζουν τις εξόδους
Βρε φιλελευθερη κοντιλο     ο Εξουσιας κιοτεψε γιατι κταλαβε οτι δεν τον περνει καθως δεν υπαρχει τετειος κανονισμος   . Ξερει τους κανονισμους και ο τραμις που βολοδερνει καποθ στο εξωτερικο :effemine:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.946
Πόντοι
39.662
εγω αμα ημουνα ο σεκιουριτας θα εκανα μια ωραια αγωγη στην πατσαβουρα που με τραβαγε βιντεο χωρις την αδεια μου και θα την ξεβρακωνα με την αποζημιωση
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
και κανονισμος να υπηρχε εχω δει πολυ μεγαλιτερα μπαγκαζια απο αυτα του νεγρου στο βιντεο αλλα δεν ακουστικε κιχ :wanker:   αλλου ειναι το προβλημα
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
Βρε φιλελευθερη κοντιλο     ο Εξουσιας κιοτεψε γιατι κταλαβε οτι δεν τον περνει καθως δεν υπαρχει τετειος κανονισμος   . Ξερει τους κανονισμους και ο τραμις που βολοδερνει καποθ στο εξωτερικο :effemine:

μπορει να φοβηθηκε οτι θα χάσει την δουλεια του ή να φάει ξύλο και για αυτό να μην το συνέχισε.
Και φυσικό είναι να είναι κότα διοτι δουλευεί σε ενα γνωστό μέρος και ανα πάση στιγμη μπορεί να του επιτεθούν και να του την στήσουν
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.946
Πόντοι
39.662
βεβαια μπορει να είναι και στημενο προπαγανδιστικο βιντεο γιατι το τι περιμενει τον ελληνα αν δεν είναι καλο και ευγενικο παιδι με τους αλλοδαπους
 

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
Το κακό είναι ότι πέρα από το ότι θα χάσει τη δουλειά του ο σεκιουριτάς μάλλον θα χάσει και τις φυλάξεις των σταθμών του ΗΣΑΠ η JCB η εταιρία που είχε αναλάβει το έργο. Έτσι αρκετά παιδιά θα χάσουν τη δουλειά τους. Προσωπικά πιστεύω ότι ο σεκιουριτας ενήργησε άκομψα αλλά πιθανόν να είχε εντολές από την εταιρία του. Έχω βρεθεί μάρτυρας σε σταθμό του ΗΣΑΠ που σεκιουριτάς λέει σε άστεγο να τα μαζέψει και να φύγει γιατί "θα χάσω τη δουλειά μου αν παραμείνεις εδώ" όπως χαρακτηριστικά είπε. Τώρα αυτή η ρουφιάνα θα χαρεί περισσότερο? Αλήθεια... το να τραβάς βίντεο χωρίς τη συναίνεση αυτού που βιντεοσκοπείς και να το δημοσιοποιείς δεν είναι παράνομο?
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
και κανονισμος να υπηρχε εχω δει πολυ μεγαλιτερα μπαγκαζια απο αυτα του νεγρου στο βιντεο αλλα δεν ακουστικε κιχ :wanker:   αλλου ειναι το προβλημα

ναι γιατί κανείς δεν πάει να μπλέξει.... όλοι κανουν τα στραβα ματια  δίοτι αν κάνεις σώστα την δουλεια σου βλέπεις τι γίνεται
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.214
Κριτικές
15
Like
5.648
Πόντοι
1.496
Ο ελεγκτης εκανε βλακεια και τωρα το πληρωνει.Οσοι παμε το καλοκαιρι ταξιδι και μπαινουμε στον ΗΣΑΠ προς Πειραια,παιρνουμε μπαγκαζια και γινεται το αδιαχωρητο,δε χωραει να περασει ανθρωπος και εγκυμονει κινδυνους.Και οι τουριστες με κατι αποσκευες σαν τροχοσπιτα μπαινουν στο κεντρικο βαγονι,οπου βρουν,δε πανε πισω.Και κανεις δε τους κανει παρατηρηση.Επρεπε λοιπον ολοι να ταξιδευουν σκευοφορο-τελευταιο βαγονι.Κατι που δε γινεται ομως.Αρα θα βγει ο λαθρομεταναστης με το παρεμποριο κι απο πανω με τη μπαζολα που φωναζε υπερ του και θα ζηταει και αποζημιωση απο πανω.Η ουσια ειναι οτι το κρατος αφηνει ανεξελεγτους τους λαθρομεταναστες και νομιζει πως καθαρισε.Μικροκλοπες σε καταστηματα,κλοπες αυτοκινητων η απλο σπασιμο στο τζαμι γιατι κατι του γυαλισε,ληστειες σε σπιτια και παει λεγοντας.Και ποσους πιανουν;Απο το τσαμπα κολατσιο με σοκολατες απο τα αλλοδαπα σε ενα σουπερμαρκετ μεχρι ληστειας μετα φονου.Και κανεις δεν ενδιαφερεται.Το θεμα ειναι ομως οτι τα πραγματα παιρνουν ανεξελεγκτη τροπη κι ας μην επαναπαυεται το συστημα οτι ο κοσμος θα τα αποδεχτει τοσο ευκολα ολα αυτα.Αποδειξη;Σημερα κιολας ,μου ελεγε κοπελα συναδελφος οτι η κορη της ηταν σε βαγονι του Μετρο ανυποψιαστη και ξαφνικα πεταγεται ενας νεαρος απο διπλα φωναζοντας,Σε κλεβουνε.Ηταν κατι αλλοδαποι και της ειχαν σκισει τη τσαντα με ξυραφι.Η λεια τους 20 ευρω,τοσα ειχε πανω της.Αυτοι αρχιζουν να τρεχουν πανικοβλητοι στην αποβαθρα με τον νεαρο να τους κυνηγαει.Ηρθαν κι αλλοι και τελικα τους επιασαν.Μεχρι να ρθει η αστυνομια,φαγαν αλυπητο ξυλο.Η κοπελα μου ειπε,δεν ημουν μπροστα.Κι ολα αυτα για μονο 20 ευρω και μιλαμε για πολυ ξυλο.Δεν ειναι κι ασχημα.
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Άνοιξε  ρε βλακα τον κανονισμό μεταφοράς του μετρό να δεις ότι οι μέγιστες διαστάσεις μπορούν να είναι μέχρι 100×60×25
Αλλά ξέχασα δεν ξέρεις ελληνικά για να διαβασεις

Δεν ειναι μετρο, ειναι ηλεκτρικος που εχω την εντυπωση οτι δεν ισχυει ο ιδιος κανονισμος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom