Νέα

Κωλομπαρο ''Αρωμα'' θεσσαλονικη στην Κατσιμιδη ( κοντα στο θυαγενειο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Ανοιγω αυτο το θρεντ για να εμβαθυνουμε τις γνωσεις μας για το ''αρωμα'' ολοι οι συναγωνιστες που γουσταρουμε κωλομπαρα αλλα και για ανταλαγη πληροφοριων για το αν παιζει στο πριβε  :pipa1: και  :knockinb: παντως απο σποντα εμαθα οτι στο μαγαζι κυκλοφορουν τα καλυτερα μουνια τις θεσσαλονικης σε σχεση με τα αλλα κωλομπαρα απο κοπελα που δουλευε παλια. εγω δεν εχω αποψη περι του θεματος γιατι ειμαι θαμωνας στα ''ονειρα'' και στο ''fever'' οποιος γνωριζει περεταιρω πραγματα ας δωσει τα φωτα του
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Ανοιγω αυτο το θρεντ για να εμβαθυνουμε τις γνωσεις μας για το ''αρωμα'' ολοι οι συναγωνιστες που γουσταρουμε κωλομπαρα αλλα και για ανταλαγη πληροφοριων για το αν παιζει στο πριβε  :pipa1: και  :knockinb: παντως απο σποντα εμαθα οτι στο μαγαζι κυκλοφορουν τα καλυτερα μουνια τις θεσσαλονικης σε σχεση με τα αλλα κωλομπαρα απο κοπελα που δουλευε παλια. εγω δεν εχω αποψη περι του θεματος γιατι ειμαι θαμωνας στα ''ονειρα'' και στο ''fever'' οποιος γνωριζει περεταιρω πραγματα ας δωσει τα φωτα του
ακαπο?
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Κατσιμίδη που κοντά είναι αυτό? Ξέρεις διεύθυνση?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.967
Like
319
Πόντοι
36
το ΘΥΑγενιο που ειναι πρωτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
57
Πόντοι
1
Παραμύθια,μέσα δεν παιζει τιποτα και ολες πινουν σαν νεροφιδες και σαφως οι κοπελες χειροτερες απο εδεμ.Αληθεια γιατι ανοιξε καινουργιο θεμα για αυτο το συγκεκριμενο αφου υπαρχει το γενικο στο οποιο αναφερομαστε σε ολα τα κωλομπαρα της Θεσσαλονικης
 

Ipnos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Παραμύθια,μέσα δεν παιζει τιποτα και ολες πινουν σαν νεροφιδες και σαφως οι κοπελες χειροτερες απο εδεμ.Αληθεια γιατι ανοιξε καινουργιο θεμα για αυτο το συγκεκριμενο αφου υπαρχει το γενικο στο οποιο αναφερομαστε σε ολα τα κωλομπαρα της Θεσσαλονικης

σωστός  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  τζάμπα επαναλαμβανόμαστε και βαριέμαι.... :tired:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.677
Πόντοι
2.560
Παραμύθια,μέσα δεν παιζει τιποτα και ολες πινουν σαν νεροφιδες και σαφως οι κοπελες χειροτερες απο εδεμ.Αληθεια γιατι ανοιξε καινουργιο θεμα για αυτο το συγκεκριμενο αφου υπαρχει το γενικο στο οποιο αναφερομαστε σε ολα τα κωλομπαρα της Θεσσαλονικης
ναι ρε μαγκες απορω ναουμ πως αναφερεστε στο εν λογο μαγαζι!!!γκομενες?απο της ποιο παλιες με μαστερ στο μπεκρουλιασμα!!!αφου που με το που καθεσε σε 15 λεπτα περνουν 3 ποτα και εχουν και την απετηση να παρουν και διπλο ξερω γω!!να σου  περνανε και μια  :pipa2: να λεγα οκ!!!θα κερνουσα και 10 ποτα για πλακα αλλα που!!φολα μεγαλη φολα το μαγαζη του χρονη!!!
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
ναι ρε μαγκες απορω ναουμ πως αναφερεστε στο εν λογο μαγαζι!!!γκομενες?απο της ποιο παλιες με μαστερ στο μπεκρουλιασμα!!!αφου που με το που καθεσε σε 15 λεπτα περνουν 3 ποτα και εχουν και την απετηση να παρουν και διπλο ξερω γω!!να σου  περνανε και μια  :pipa2: να λεγα οκ!!!θα κερνουσα και 10 ποτα για πλακα αλλα που!!φολα μεγαλη φολα το μαγαζη του χρονη!!!

ευχαριστω για την ενημερωση φιλε παραμυθι μου πουλησε τελικα απο οτι καταλαβαινω μια βουλγαρα που δουλευε παλια εκει, φαινεται ηθελε να με στειλει εκει να μ' αρμεξουν οι μπαροβιες, αλλα ως παλιος κωλομπαρας στο κουρμπετι που ειμαι δεν μασαω. εγω στεκια εχω το fever και τα ονειρα, στου χρονη δεν εχω παει ποτε γι' αυτο και ανοιξα ξεχωριστα αυτο το θρεντ για να εχω πληρη επιγνωση της καταστασης
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
215
Like
17.146
Πόντοι
35.697
ευχαριστω για την ενημερωση φιλε παραμυθι μου πουλησε τελικα απο οτι καταλαβαινω μια βουλγαρα που δουλευε παλια εκει, φαινεται ηθελε να με στειλει εκει να μ' αρμεξουν οι μπαροβιες, αλλα ως παλιος κωλομπαρας στο κουρμπετι που ειμαι δεν μασαω. εγω στεκια εχω το fever και τα ονειρα, στου χρονη δεν εχω παει ποτε γι' αυτο και ανοιξα ξεχωριστα αυτο το θρεντ για να εχω πληρη επιγνωση της καταστασης



Ενω σε αυτα που εχεις στεκια δε σε αρμεγουν τα μπαζα  :idiot:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Προ 5ετίας πράγματι είχε καλό ρόστερ, σήμερα δεν ξέρω, πάντα όμως ήταν πανάκριβο.....
Γενικά σήμερα στη πόλη μας δεν υπάρχουν πάνω απο 2...ίσως 3 μαγαζιά άξια επίσκεψης...
Φίλε τζάμπα θρεντ άνοιξες,  καλύτερα να ρωτούσες στα "κωλόμπαρα θεσσαλονίκης"
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Προ 5ετίας πράγματι είχε καλό ρόστερ, σήμερα δεν ξέρω, πάντα όμως ήταν πανάκριβο.....
Γενικά σήμερα στη πόλη μας δεν υπάρχουν πάνω απο 2...ίσως 3 μαγαζιά άξια επίσκεψης...
Φίλε τζάμπα θρεντ άνοιξες,  καλύτερα να ρωτούσες στα "κωλόμπαρα θεσσαλονίκης"

σωστος φιλε ευχαριστω παντως για την ενημερωση
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
215
Like
17.146
Πόντοι
35.697
παντου σε  αρμεγουν ρε τυπε αλλα τουλαχιστον εχει  :knockinb: και  :pipa1:

Ε οχι ρε φιλε 100ε για  :knockinb: στα παγκακια και 50ε  :pipa1: οταν λιγα μετρα ποιο κατω γαμας με 30ε.
Και μη ξεχνας οτι το 90% απο τα κοριτσια που εχει το φιβερ ειναι Δρακοι!!!
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Ε οχι ρε φιλε 100ε για  :knockinb: στα παγκακια και 50ε  :pipa1: οταν λιγα μετρα ποιο κατω γαμας με 30ε.
Και μη ξεχνας οτι το 90% απο τα κοριτσια που εχει το φιβερ ειναι Δρακοι!!!

πιστευω οτι δεν πας γενικα κωλομπαρα για να μου λες οτι δινεις 100 ευρω για σεξ στους καναπεδες του fever ενω μπορεις να το βρεις με 30 λιγο πιο κατω  οποιος ειναι θαμωνας σε καποιο κωλομπαρο αποκτα αλλη οικοιοτητα με τις πουτανες και μπορει ευκολα να παρει τηλεφωνα και να κανει παιχνιδι εκτος μαγαζιου  με 100 ευρω ολο το βραδι :uglystupid:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
215
Like
17.146
Πόντοι
35.697
πιστευω οτι δεν πας γενικα κωλομπαρα για να μου λες οτι δινεις 100 ευρω για σεξ στους καναπεδες του fever ενω μπορεις να το βρεις με 30 λιγο πιο κατω  οποιος ειναι θαμωνας σε καποιο κωλομπαρο αποκτα αλλη οικοιοτητα με τις πουτανες και μπορει ευκολα να παρει τηλεφωνα και να κανει παιχνιδι εκτος μαγαζιου  με 100 ευρω ολο το βραδι :uglystupid:

Εχω παει σε αρκετα,απλα εσυ εγραψες οτι εκει εχει και  :knockinb: και  :pipa1:

Μαλλον δεν το εθεσες σωστα!!!
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
το στοιχειο ενος καλου και εμπειρου κωλομπαρα ειναι οτι κανει πρωτα γνωριμια με το αφεντικο του μαγαζιου για να ειναι αφαν γκατε και οποτε πηγαινει να εχει με λιγα λογια αλλη μεταχειριση (προνομοιουχος) οι κοπελες τον βλεπουν με αλλο ματι μετα αλλα βεβαια ενοειται οτι για να κανεις γνωριμια πρεπει να εισαι μπασμενος στη νυχτα και στη πιατσα των κωλομπαρων εκτος απο απλος θαμωνας χρονια στο κουρμπετι των κωλομπαρων και βιζιτουδων και ολα τα συναφη. εγω πρωσωπικα στα στεκια μου (κωλομπαρα) που πηγαινω δεν κανω σεξ μεσα εκει αλλα κανονιζω για εξω κατασταση με μια κατοσταρουμπα ολη νυχτα.

εχω ανοιξει δυο θρεντ για κωλομπαρα τις επαρχιας club houi(γεωργια) και το αεροπλανο διαβασε ρεπορτ απο εκει να εχεις μια γενικη εικονα
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Εχω παει σε αρκετα,απλα εσυ εγραψες οτι εκει εχει και  :knockinb: και  :pipa1:

Μαλλον δεν το εθεσες σωστα!!!

παρεξηγηση μου φιλε δεν το εθεσα σωστα γι' αυτο και λαθος σου εδωσα να καταλαβεις
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Ή και τζάμπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom