Νέα

6+1 λογους που αγαπαμε τις ρωσιδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
1. κανουν το καλυτερο σεξ
2. ειναι καλες νοικοιρες
3. δεν σου τα πριζουν οταν εχεις σχεση μαζι της
4. δεν λενε ποτε οχι στο σεξ ακομη και οταν εχουν πονοκεφαλο η περιοδο
4. γινονται καλες μαμαδες
5. δεν παιρνουν το πανω χερι ποτε σε μια σχεση γιατι οι ανδρες ειναι το ισχυρο φυλο
6. παντα προσεχουν την σιλουετα και την εμφανιση τους ανεξαρτητου ηλικιας
+1. της αρεσει ο πειραματισμος και οι καινουργιες εμπειριες με τον συντροφο της πανω στο σεξ
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
:) :) :) :)

Ζήτω το ξανθό γένος!!!!
Το ερώτημα είναι πως γνωρίζω ρωσσίδα για σοβαρή σχέση κι ακόμα παραπάνω?
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
ενοειται δεν θα τη βρεις στην ελλαδα  μονο ρωσια πρεπει να πας για να βρεις αυτο που λεμε το αλλο μας μισο απαραιτητη η γνωση ρωσικης γλωσσας γιατι πολυ λιγες ξερουν αγγλικα ειδικα στις μικρες πολεις εκτος μοσχας και πετρουπολης που εκει γνωριζουν αρκετες αγγλικα. εγω ξεκινησα εντατικα ρωσικα γιατι σκοπευω να παω συντομα γι' αυτο ανοιξα αλλο ενα θρεντ για πληροφοριες για ρωσια.
μια ακομη περιπτωση να γνωρισουμε ρωσιδες για γαμο ειναι να πετυχουμε καποιο γκρουπ απο ρωσιδες στην ελλαδα που κανει διακοπες το καλοκαιρι αλλα και παλι ειναι απαραιτητα τα λιγα ρωσικα
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ενοειται δεν θα τη βρεις στην ελλαδα  μονο ρωσια πρεπει να πας για να βρεις αυτο που λεμε το αλλο μας μισο απαραιτητη η γνωση ρωσικης γλωσσας γιατι πολυ λιγες ξερουν αγγλικα ειδικα στις μικρες πολεις εκτος μοσχας και πετρουπολης που εκει γνωριζουν αρκετες αγγλικα. εγω ξεκινησα εντατικα ρωσικα γιατι σκοπευω να παω συντομα γι' αυτο ανοιξα αλλο ενα θρεντ για πληροφοριες για ρωσια.
μια ακομη περιπτωση να γνωρισουμε ρωσιδες για γαμο ειναι να πετυχουμε καποιο γκρουπ απο ρωσιδες στην ελλαδα που κανει διακοπες το καλοκαιρι αλλα και παλι ειναι απαραιτητα τα λιγα ρωσικα

Ιδιαιτερο κανεις ή σε φροντιστηριο?? Ποσο καιρο κανεις?? τα θεωρεις δυσκολα να μαθεις???
 

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
1. κανουν το καλυτερο σεξ
2. ειναι καλες νοικοιρες
3. δεν σου τα πριζουν οταν εχεις σχεση μαζι της
4. δεν λενε ποτε οχι στο σεξ ακομη και οταν εχουν πονοκεφαλο η περιοδο
4. γινονται καλες μαμαδες
5. δεν παιρνουν το πανω χερι ποτε σε μια σχεση γιατι οι ανδρες ειναι το ισχυρο φυλο
6. παντα προσεχουν την σιλουετα και την εμφανιση τους ανεξαρτητου ηλικιας
+1. της αρεσει ο πειραματισμος και οι καινουργιες εμπειριες με τον συντροφο της πανω στο σεξ
την εχω ηδη φιλε και στα 6 εισαι μεσα...ειναι ετσι ακριβως..ειδικα το 5ο..απλα να προσθεσω οτι δεν δεχονται την απιστια θα σε δικασουνε αμεσως και σκληρα...
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
την εχω ηδη φιλε και στα 6 εισαι μεσα...ειναι ετσι ακριβως..ειδικα το 5ο..απλα να προσθεσω οτι δεν δεχονται την απιστια θα σε δικασουνε αμεσως και σκληρα...

πως την γνωρισες?? απο κοινους γνωστους???
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
το ξερω την απιστια δεν την συγχωρουν με τιποτα αφου μας τα δινουν ολα στο κρεβατι γιατι να ψαχνουμε αλλου. για τις ρωσιδες η απιστια ειναι λογος χωρισμου
 

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
πως την γνωρισες?? απο κοινους γνωστους???
οχι...πηγαινα σε μικρες πολεις για 3μερα και εκανα καμακι...η συγκεκριμενη ειναι απο το μπελγκοροντ,διπλα στην ουκρανια...το παραξενο της υποθεσης ειναι οτι ειναι πολυ καλο μωρο και στα 26 την εχουνε για γρια εκει..τι μαλακες αυτοι οι ρωσσοι...για αυτο βλεπεις πολλες μικρες με παιδια...αυτες παντρευονται μικρες και στη ρωσσια μετα τα 25 θεωρουνται μεγαλες!!!
 

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
το ξερω την απιστια δεν την συγχωρουν με τιποτα αφου μας τα δινουν ολα στο κρεβατι γιατι να ψαχνουμε αλλου. για τις ρωσιδες η απιστια ειναι λογος χωρισμου
φιλε ασ το....εγω εχω παθει την πλακα μου...τετοιο πειραματισμο ουτε με πουτανες εχω κανει!!
 

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
οσο για το ταξιδι στη μοσχα...ανεβαλε το...αγια πετρουπολη εχει μουναρες εκει να πας...απλα να ξερεις θελουνε πολυ ρομαντισμο στο καμακι και γλυκολογα...μετα πεφτουνε ευκολα
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Ιδιαιτερο κανεις ή σε φροντιστηριο?? Ποσο καιρο κανεις?? τα θεωρεις δυσκολα να μαθεις???

φροντιστηριο σε τμημα εντατικων μαθηματων για ενηλικες ειναι δυσκολη γλωσσα γιατι η γραφη της ειναι κυριλικη καθως και πως πρεπει να κατανοησεις την προφορα των λεξεων ενοειται παντα σε σχεση με τα αγγλικα η αλλες γλωσσες με λατινικο αλφαβητο.
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.861
Πόντοι
1.336
1. κανουν το καλυτερο σεξ
2. ειναι καλες νοικοιρες
3. δεν σου τα πριζουν οταν εχεις σχεση μαζι της
4. δεν λενε ποτε οχι στο σεξ ακομη και οταν εχουν πονοκεφαλο η περιοδο
4. γινονται καλες μαμαδες
5. δεν παιρνουν το πανω χερι ποτε σε μια σχεση γιατι οι ανδρες ειναι το ισχυρο φυλο
6. παντα προσεχουν την σιλουετα και την εμφανιση τους ανεξαρτητου ηλικιας
+1. της αρεσει ο πειραματισμος και οι καινουργιες εμπειριες με τον συντροφο της πανω στο σεξ

Έτσι είναι …. Γρήγορα καταλαβαίνουν τι μουνόδουλοι είμαστε και κάνουν ότι θέλουν γλεντώντας ταυτόχρονα το μο@νί τους και ΟΛΑ τα άλλα. Από τον δρόμο της επιστροφής καυλ@νει ο σύζυγος στη σκέψη ότι θα βρει το σπίτι στη τσίλια, το φαγητό στο τραπέζι και το μο@νί «έτοιμο του θανάτου». Αυτά είναι ……
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
οσο για το ταξιδι στη μοσχα...ανεβαλε το...αγια πετρουπολη εχει μουναρες εκει να πας...απλα να ξερεις θελουνε πολυ ρομαντισμο στο καμακι και γλυκολογα...μετα πεφτουνε ευκολα

το ξερω ειναι πολυ ρομαντικες ασε που αν καταφερεις και κερδισεις την καρδια της σου τα δινει ολα απλοχερα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
1. κανουν το καλυτερο σεξ
2. ειναι καλες νοικοιρες
3. δεν σου τα πριζουν οταν εχεις σχεση μαζι της
4. δεν λενε ποτε οχι στο σεξ ακομη και οταν εχουν πονοκεφαλο η περιοδο
4. γινονται καλες μαμαδες
5. δεν παιρνουν το πανω χερι ποτε σε μια σχεση γιατι οι ανδρες ειναι το ισχυρο φυλο
6. παντα προσεχουν την σιλουετα και την εμφανιση τους ανεξαρτητου ηλικιας
+1. της αρεσει ο πειραματισμος και οι καινουργιες εμπειριες με τον συντροφο της πανω στο σεξ

1.Το καλύτερο σεξ το κάνουν οι Πολωνέζες
2.Ολες οι Σλάβες είναι νοικοκυρές
3.Εννοείται
5.Αυτό ισχύει με όλες τις Σλάβες
6.Επίσης το ίδιο
Η διαφορά των Ρωσίδων είναι η άψογη συμπεριφορά και η κλάση.Δεν είναι βλάχες όπως οι Πολωνέζες ή mental,ανισσόροπες,δυσλειτουργικές όπως οι Ουκρανές ούτε eccentric όπως οι Τσέχες.
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
οχι...πηγαινα σε μικρες πολεις για 3μερα και εκανα καμακι...η συγκεκριμενη ειναι απο το μπελγκοροντ,διπλα στην ουκρανια...το παραξενο της υποθεσης ειναι οτι ειναι πολυ καλο μωρο και στα 26 την εχουνε για γρια εκει..τι μαλακες αυτοι οι ρωσσοι...για αυτο βλεπεις πολλες μικρες με παιδια...αυτες παντρευονται μικρες και στη ρωσσια μετα τα 25 θεωρουνται μεγαλες!!!

εχεις απολυτο δικιο ειχα και εγω σχεση παλαιοτερα με ρωσιδα και ειμαι γνωστης της καταστασης το πως σκεφτονται στη ρωσια για τις γυναικες και τις θεωρουν μεγαλες μετα τα 25
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
40
Like
1.943
Πόντοι
1.206
1. κανουν το καλυτερο σεξ
2. ειναι καλες νοικοιρες
3. δεν σου τα πριζουν οταν εχεις σχεση μαζι της
4. δεν λενε ποτε οχι στο σεξ ακομη και οταν εχουν πονοκεφαλο η περιοδο
4. γινονται καλες μαμαδες
5. δεν παιρνουν το πανω χερι ποτε σε μια σχεση γιατι οι ανδρες ειναι το ισχυρο φυλο
6. παντα προσεχουν την σιλουετα και την εμφανιση τους ανεξαρτητου ηλικιας
+1. της αρεσει ο πειραματισμος και οι καινουργιες εμπειριες με τον συντροφο της πανω στο σεξ
θα συμφωνισω αλλα με μια ρωσιδα που ειχα μπλεξει καποτε , ειχα προσεξει πως ειναι κτητικες, το βλεπα κ στην κοπελα που ειχα αλλα κ στις φιλες της..
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
θα συμφωνισω αλλα με μια ρωσιδα που ειχα μπλεξει καποτε , ειχα προσεξει πως ειναι κτητικες, το βλεπα κ στην κοπελα που ειχα αλλα κ στις φιλες της..

οταν δινεται μια ρωσιδα δινεται ολοκληρωτικα οχι σαν τις ελληνιδες γι' αυτο και ειναι τοσο κτητικες μαζι μας
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
1. κανουν το καλυτερο σεξ
2. ειναι καλες νοικοιρες
3. δεν σου τα πριζουν οταν εχεις σχεση μαζι της
4. δεν λενε ποτε οχι στο σεξ ακομη και οταν εχουν πονοκεφαλο η περιοδο
4. γινονται καλες μαμαδες
5. δεν παιρνουν το πανω χερι ποτε σε μια σχεση γιατι οι ανδρες ειναι το ισχυρο φυλο
6. παντα προσεχουν την σιλουετα και την εμφανιση τους ανεξαρτητου ηλικιας
+1. της αρεσει ο πειραματισμος και οι καινουργιες εμπειριες με τον συντροφο της πανω στο σεξ
σωστος και ακομη παραπανω αν και αυτην που εχω εγω ειναι 35 + χωρισμενη με παιδια και δεν την βλεπω συχνα αφου ζει εκει και ισως μου κανει πιο πολλα χατηρια ετσι, εξαιρετικα ποιοτικη σε ολα ιδιως οταν βγαινουμε εξω
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
εχεις απολυτο δικιο ειχα και εγω σχεση παλαιοτερα με ρωσιδα και ειμαι γνωστης της καταστασης το πως σκεφτονται στη ρωσια για τις γυναικες και τις θεωρουν μεγαλες μετα τα 25

Kαλό αυτό γιατί οι ελλεηνιδες στα 25 κάνουν σαν 15 :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
1. κανουν το καλυτερο σεξ
2. ειναι καλες νοικοιρες
3. δεν σου τα πριζουν οταν εχεις σχεση μαζι της
4. δεν λενε ποτε οχι στο σεξ ακομη και οταν εχουν πονοκεφαλο η περιοδο
4. γινονται καλες μαμαδες
5. δεν παιρνουν το πανω χερι ποτε σε μια σχεση γιατι οι ανδρες ειναι το ισχυρο φυλο
6. παντα προσεχουν την σιλουετα και την εμφανιση τους ανεξαρτητου ηλικιας
+1. της αρεσει ο πειραματισμος και οι καινουργιες εμπειριες με τον συντροφο της πανω στο σεξ

Ποσες γαμησες τυπε απο τα 75 εκατομμύρια που ειναι οι γυναικες στην Ρωσια  και εβγαλες αυτα τα συμπεράσματα :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom