Νέα

Ταξιδι στη Μοσχα για σεξοτουρισμο και αξιοθεατα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
σκεφτομαι να κανω ενα ταξιδι αναψυχης στην Μοσχα να δω αξιοθεατα και να συνδιασω και το σεξ μαζι. υπαρχουν πολλοι φιλοι και συναγωνιστες που εχουν επισκεφτει την μοσχα ας δωσουν ενα πληρες report για την πανεμορφη αυτη πολη και τα γουστα της καθως και το κοστος διαμονης για μια εβδομαδα με την προυποθεση οτι θα εχεις μαζι σου απο εκει μια σεμιπρο κοπελα να σου κανει τον ξεναγο και τα υπολοιπα γουστα.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
σκεφτομαι να κανω ενα ταξιδι αναψυχης στην Μοσχα να δω αξιοθεατα και να συνδιασω και το σεξ μαζι. υπαρχουν πολλοι φιλοι και συναγωνιστες που εχουν επισκεφτει την μοσχα ας δωσουν ενα πληρες report για την πανεμορφη αυτη πολη και τα γουστα της καθως και το κοστος διαμονης για μια εβδομαδα με την προυποθεση οτι θα εχεις μαζι σου απο εκει μια σεμιπρο κοπελα να σου κανει τον ξεναγο και τα υπολοιπα γουστα.

Η Μόσχα ειναι μια ακριβή πόλη. Τα ξενοδοχεία τουλαχιστον, ειναι πανάκριβα. Οι μετακινήσεις δύσκολες καθώς εχει αρκετό κυκλοφοριακό. Εναλλακτικά πας μετρο αλλα και κέι εχει στριμωξίδι καποιες ωρες αιχμής. Σαν πόλη θα έλεγα οτι δεν ειναι όσο όμορφη ειναι η Πετρούπολη. Για τις υπηρησιες που ψάχνεις θα πληρώσεις τρελλα λεφτα, εκτός και αν εχεις κονε με ντόπιο και σου βρει καμια πιτσιρικά που θελει χαρτζιλίκι. Καλη τύχη.
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
ποσο κυμαινονται περιπου οι τιμες για ενα call girl 23-30 χρ στη μοσχα που θα σε γυρισει στην πολη, δηλαδη να σου κανει τον ξεναγο να ειναι μαζι σου ολη μερα και νυχτα στις εξοδους για ποτο φαγητο μουσεια θεατρα μπαλετου και αφθονο σεξ μαζι της  :zfuck: . αν παιρνει σε καποια σαιτ που ειδα 200-350 δολαρια τη βραδια δεν μπορεις να διαπραγματευτεις την τιμη για 3 μερες στα 500-800 δολαρια ελπιζω πως ναι, δεν εκανα καποιο ψαξιμο αλλα θα το κανω 20 μερες πριν παω μοσχα
20 μερες πριν ειναι λιγες κατα την γνωμη μου
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
ποσο κυμαινονται περιπου οι τιμες για ενα call girl 23-30 χρ στη μοσχα που θα σε γυρισει στην πολη, δηλαδη να σου κανει τον ξεναγο να ειναι μαζι σου ολη μερα και νυχτα στις εξοδους για ποτο φαγητο μουσεια θεατρα μπαλετου και αφθονο σεξ μαζι της  :zfuck: . αν παιρνει σε καποια σαιτ που ειδα 200-350 δολαρια τη βραδια δεν μπορεις να διαπραγματευτεις την τιμη για 3 μερες στα 500-800 δολαρια ελπιζω πως ναι, δεν εκανα καποιο ψαξιμο αλλα θα το κανω 20 μερες πριν παω μοσχα
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
αφου ολα το χρημα τα κανει δεν θα κανω παιχνιδι απο μαμπα η βιμπερ για ψηστηρι, θα πουλησω ερωτα στα call girls των ρωσικων σαιτ για να πετυχω μια καλυτερη τιμη που ξερεις στο τελος μπορει να γουσταρω και να την φερω και ελλαδα μετα αν περασω καλα μαζι της στη μοσχα
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
πιστευω 20 μερες ειναι αρκετες για να βρεις καλα κοματια με ψαξημο 1-2 ωρων την μερα
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
σκεφτομαι να κανω ενα ταξιδι αναψυχης στην Μοσχα να δω αξιοθεατα και να συνδιασω και το σεξ μαζι. υπαρχουν πολλοι φιλοι και συναγωνιστες που εχουν επισκεφτει την μοσχα ας δωσουν ενα πληρες report για την πανεμορφη αυτη πολη και τα γουστα της καθως και το κοστος διαμονης για μια εβδομαδα με την προυποθεση οτι θα εχεις μαζι σου απο εκει μια σεμιπρο κοπελα να σου κανει τον ξεναγο και τα υπολοιπα γουστα.

Τύπε μου ποτε ακριβώς πας Μοσχα; Αν δεν εχεις ήδη κανονίσει θα σου πρότεινα να την επισκεπτεις μετα τον Απρίλη, που θα έχει ερθει η άνοιξη και θα ειναι τα πάρκα γεμάτα κοπελίτσες για καμακωμα. Αν βρω το χρόνο θα προσπαθήσω να γραψω 2-3 πραγματάκια, μιας και το τελευταίο χρόνο πρακτικά ζω Μοσχα (αυτη τη στιγμή που μιλαμε γράφω απο Μοσχα)... Απο αγοραίο έρωτα βέβαια δεν ξέρω τίποτα, αλλα σε 10 μερες μεσα νομιζω πως μπορεις να βγάλεις ρωσιδουλα μη επαγγελματία.
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
μετα τον απριλη φυσικα κατα τον μαη η ιουνη παντως φιλαρακι θα με διαφωτιζες πληρως αν καποια στιγμη εδινες συμαντικες πληροφοριες γιατι δεν εχω επισκευτει ποτε τη μοσχα και εσυ που ζεις εκει ξερεις τον παλμο της πολης καλυτερα απο καθε αλλο ευχαριστω
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Τύπε μου ποτε ακριβώς πας Μοσχα; Αν δεν εχεις ήδη κανονίσει θα σου πρότεινα να την επισκεπτεις μετα τον Απρίλη, που θα έχει ερθει η άνοιξη και θα ειναι τα πάρκα γεμάτα κοπελίτσες για καμακωμα. Αν βρω το χρόνο θα προσπαθήσω να γραψω 2-3 πραγματάκια, μιας και το τελευταίο χρόνο πρακτικά ζω Μοσχα (αυτη τη στιγμή που μιλαμε γράφω απο Μοσχα)... Απο αγοραίο έρωτα βέβαια δεν ξέρω τίποτα, αλλα σε 10 μερες μεσα νομιζω πως μπορεις να βγάλεις ρωσιδουλα μη επαγγελματία.
 

μετα τον απριλη φυσικα κατα τον μαη η ιουνη παντως φιλαρακι θα με διαφωτιζες πληρως αν καποια στιγμη εδινες συμαντικες πληροφοριες γιατι δεν εχω επισκευτει ποτε τη μοσχα και εσυ που ζεις εκει ξερεις τον παλμο της πολης καλυτερα απο καθε αλλο ευχαριστω
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
αφου ολα το χρημα τα κανει δεν θα κανω παιχνιδι απο μαμπα η βιμπερ για ψηστηρι, θα πουλησω ερωτα στα call girls των ρωσικων σαιτ για να πετυχω μια καλυτερη τιμη που ξερεις στο τελος μπορει να γουσταρω και να την φερω και ελλαδα μετα αν περασω καλα μαζι της στη μοσχα
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
σκεφτομαι να κανω ενα ταξιδι αναψυχης στην Μοσχα να δω αξιοθεατα και να συνδιασω και το σεξ μαζι. υπαρχουν πολλοι φιλοι και συναγωνιστες που εχουν επισκεφτει την μοσχα ας δωσουν ενα πληρες report για την πανεμορφη αυτη πολη και τα γουστα της καθως και το κοστος διαμονης για μια εβδομαδα με την προυποθεση οτι θα εχεις μαζι σου απο εκει μια σεμιπρο κοπελα να σου κανει τον ξεναγο και τα υπολοιπα γουστα.
Να πας στη Μοσχα αφου μπορεις.Ειναι πολυ ωραια πολη,με πολλα πραγματα να δεις.Πηγα πριν 2 χρονια σχεδον.Ειχα μια γκομενα Ρωσιδα και περασα 1 βδομαδα ζαχαρη.Εμενα σπιτι της,ηταν διπλα στο μετρο οποτε οταν δουλευε τα πρωινα επεαιρνα το μετρο κ πηγαινα κοκκινη πλατεια για βολτες.
Για πουτανιλικια δε μπορω να σου πω οπως αντιλαμβανεσαι...
Οι τιμες ηταν καλες,τωρα ειναι καλυτερες γιατι το ρουβλι εχει κατρακυλησει στα 80 ρουβλια στο ευρω,ενω εγω οταν πηγα ηταν 43...οποτε 2 φορες πιο φτηνα πλεον.Επειδη μιλαω ακομα,οι τιμες δεν εχουν αλλαξει οποτε για μας ειναι τσαμπα διακοπες.Εισιτηριο θα βρεις με 150 ευρω απλα να χεις το νου σου για τη βιζα.Αμα δε στη βγαλει το τουρ.γραφειο,πρεπει τουλαχιστον 1 μηνα πριν να ξεκινησεις διαδικασιες...Εγω ειχα ενα γραφειο που μου την εβγαλε σε 1 βδομαδα με ενα χαρτζιλικακι.
Να πας κατα τον Μαιο.Τελη,ειναι καλη εποχη.Εχει ανοιξιατικο καιρο και νυχτωνει και πολυ αργα οποτε θα χεις φως στη διαθεση σου για τις βολτες σου.
Καλα να περασεις,σε ζηλευω αφανταστα...Ο μονος λογος που στενοχωρηθηκα που χωρισα με τη Ρωσιδα ειναι οτι δεν θα ξαναπαω Μοσχα με αυτες τις συνθηκες που πηγα τοτε...
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Να πας στη Μοσχα αφου μπορεις.Ειναι πολυ ωραια πολη,με πολλα πραγματα να δεις.Πηγα πριν 2 χρονια σχεδον.Ειχα μια γκομενα Ρωσιδα και περασα 1 βδομαδα ζαχαρη.Εμενα σπιτι της,ηταν διπλα στο μετρο οποτε οταν δουλευε τα πρωινα επεαιρνα το μετρο κ πηγαινα κοκκινη πλατεια για βολτες.
Για πουτανιλικια δε μπορω να σου πω οπως αντιλαμβανεσαι...
Οι τιμες ηταν καλες,τωρα ειναι καλυτερες γιατι το ρουβλι εχει κατρακυλησει στα 80 ρουβλια στο ευρω,ενω εγω οταν πηγα ηταν 43...οποτε 2 φορες πιο φτηνα πλεον.Επειδη μιλαω ακομα,οι τιμες δεν εχουν αλλαξει οποτε για μας ειναι τσαμπα διακοπες.Εισιτηριο θα βρεις με 150 ευρω απλα να χεις το νου σου για τη βιζα.Αμα δε στη βγαλει το τουρ.γραφειο,πρεπει τουλαχιστον 1 μηνα πριν να ξεκινησεις διαδικασιες...Εγω ειχα ενα γραφειο που μου την εβγαλε σε 1 βδομαδα με ενα χαρτζιλικακι.
Να πας κατα τον Μαιο.Τελη,ειναι καλη εποχη.Εχει ανοιξιατικο καιρο και νυχτωνει και πολυ αργα οποτε θα χεις φως στη διαθεση σου για τις βολτες σου.
Καλα να περασεις,σε ζηλευω αφανταστα...Ο μονος λογος που στενοχωρηθηκα που χωρισα με τη Ρωσιδα ειναι οτι δεν θα ξαναπαω Μοσχα με αυτες τις συνθηκες που πηγα τοτε...

Το ποσοστό από όμορφα μουνάκια γενικά, ήταν καλό, αφού βολτάριζες στην πόλη ή παπάρια;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.311
Πόντοι
28.786
ποσο κυμαινονται περιπου οι τιμες για ενα call girl 23-30 χρ στη μοσχα που θα σε γυρισει στην πολη, δηλαδη να σου κανει τον ξεναγο να ειναι μαζι σου ολη μερα και νυχτα στις εξοδους για ποτο φαγητο μουσεια θεατρα μπαλετου και αφθονο σεξ μαζι της  :zfuck: . αν παιρνει σε καποια σαιτ που ειδα 200-350 δολαρια τη βραδια δεν μπορεις να διαπραγματευτεις την τιμη για 3 μερες στα 500-800 δολαρια ελπιζω πως ναι, δεν εκανα καποιο ψαξιμο αλλα θα το κανω 20 μερες πριν παω μοσχα

Θα πάρεις λοιπον το call girl στη Μόσχα και θα τρέχεις μαζί του  σε βραδιές μπαλέτου !!!

Τη Μόσχα δεν τη ξέρεις και αυτό το καταλαβαίνω. Την Αθήνα όμως τη ξέρεις !!!

Σου αντιστρέφω λοιπον την ερώτηση για να απαντήσεις πάνω σε κάτι που ξέρεις.

Αν ερχόταν ένας Αμερικάνός τουρίστας στην Αθήνα και έψαχνε ένα call girl απο το πάνω ράφι για να είναι 3-4 μέρες συνεχώς μαζί του και να τρέχει  μέρα - νύχτα σε μουσεία και μπαλέτα. Πόσα λες θα του ζήταγε ??? Επιπλέον με το δεδομένο ότι  θα έπρεπε να τη τάιζε να την πότιζε και να της κάλυπτε όλα τα έξοδα  μέρα νύχτα. Πόσο λες θα του στοίχιζε ??



 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
281
Κριτικές
3
Like
181
Πόντοι
1
Από ότι διαβάζω η Μόσχα δεν είναι καλός προορισμός,καλύτερα Κίεβο
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
281
Κριτικές
3
Like
181
Πόντοι
1

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.311
Πόντοι
28.786
Η μόσχα είναι η ακριβότερη πόλη της ρωσίας με κόστος ζωής σχεδόν τριπλάσιο απο μια μεση επαρχιακή ρωσική πόλη.
Ακόμη και σε ευρωπαικό επίπεδο η Μόσχα είναι μια εξαιρετικά ακριβή πόλη. Εχω πάει συνολικά 11 φορές για τριήμερα τετραήμερα για επαγγελματικούς λόγους. Και σίγουρα είναι όμορφη και ενδιαφέρουσα πόλη απο όλες τις απόψεις.

Η τεράστια πτώση στο ρούβλι κατά κάποιο τρόπο έχει τελευταία ρίξει το κόστος ζωής, αλλά σίγουρα αυτό δεν ισχύει για τις υπηρεσίες που απευθύνονται σε τουρίστες. Αυτές οι τελευταίες έχουν μείνει σταθερές σε ευρώ αν δεν έχουν ακριβείνει. Δεν είναι ηλίθιοι οι ρώσοι.

Η Α. Πετρούπολη είναι η δεύτερη σε κόστος ζωής πόλη τους ( μετά τη Μόσχα ) με κόστος όμως και πάλι πολύ υψηλότερο απο μια μέση επαρχιακή πόλη.

Η Α. Πετρούπολη είναι απο τι πιο ενδιαφέρουσες και όμορφες πόλεις που εχω δεί στην Ευρώπη απο τουριστικής απόψεως. Εχω πάει 2 φορές και ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα.

Καλύτερη εποχή για Ρωσία Ιούνιος με Αύγουστο κατά τη γνώμη μου !

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom