Νέα

Πεκινο 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.295
Κριτικές
178
Like
38.643
Πόντοι
21.896
σκέφτομαι για πεκινο 5 μερες και μετα απευθειας από εκει για πουkετ ,ξερει κανεις τπτ για πεκινο να βοηθησει για αξιοθέατα αλλα και απο πορνες τι παιζει? τοσο μεγαλη πολη και δεν εχει κινηση αλλα και πληροφοριες το θρεντ της >:(
Το εφτιαξα το νέο θρεντ ενώ ξερω ότι υπαρχει άλλο θρεντ αλλα χω φαει το σαιτ μας και δεν μπορω να βρω καποιον που να ξερει και ελπιζω να μην συγχωνευτεί τουλάχιστον για 1 μερa γα να με ενημερωσει κανεις για πεκινο διοτι το παλιο θρεντ είναι πεθaμενο
>:(
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.369
Κριτικές
36
Like
34.209
Πόντοι
18.565
Φιλε,η υποθεση Κινα ειναι σχετικα δυσκολη. Εγω παω Γκουανγκζου Σενζεν τα τελευταια 5 χρονια και ακομα δεν εχω βγαλει ακρες,εκτος απο κατι μεμονομενες περιπτωσεις που τις πληρωσα πανακριβα. Υπαρχουν βεβαια και οι Σαουνες που οι πιο πολλες προσφερουν χαπι εντινγκ.
Κοιτα στο internationalsexguide η σε αναλογα ξενα φορουμ μπας και βρεις πληροφοριες.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.295
Κριτικές
178
Like
38.643
Πόντοι
21.896
Φιλε,η υποθεση Κινα ειναι σχετικα δυσκολη. Εγω παω Γκουανγκζου Σενζεν τα τελευταια 5 χρονια και ακομα δεν εχω βγαλει ακρες,εκτος απο κατι μεμονομενες περιπτωσεις που τις πληρωσα πανακριβα. Υπαρχουν βεβαια και οι Σαουνες που οι πιο πολλες προσφερουν χαπι εντινγκ.
Κοιτα στο internationalsexguide η σε αναλογα ξενα φορουμ μπας και βρεις πληροφοριες.
μου κανει απορια ότι 1,5 δις κρατος και πολη 20-25 εκτομριων και οι πληροφοριες ου χω είναι ελάχιστες ενώ και αππο εδώ από φιλους του μπου δεν μπορω να μαθω τπτ
ενώ η προσβαση της μεσω τουρκικων αερογραμωνε είναι  πανευκολη και σεχτικα ξεκουραστη πτηση παντως εμαθα ότι το σινικο τοιχος βρισκεται μολις στα 70 χλμ οποτε μππορεις να συνδιασεις πεκινο και σινικο τοιχος
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.369
Κριτικές
36
Like
34.209
Πόντοι
18.565
Κοιταξε. Η πορνεια υποτιθεται οτι απαγορευεται. Απο την αλλη οι Κινεζοι ειναι ενας λαος που δεν τους παιρνεις λεξη, ουτε ειναι προθυμοι να βοηθησουν σε τιποτα. Παιχνιδι παντως παιζεται σε ακριβα ξενοδοχεια με ακριβες γκομενες. Αλλα αν ειναι να δωσεις 100 - 120 ευρω για ξενοδοχειο, και αλλα τοσα για γυναικα δεν νομιζω να αξιζει το κοπο. Εγω παντως απο Δευτερα θα ειμαι Κινα.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
πλακα πλακα ειδα κατι προσφορες airfrance μεσω παρισου για πεκινο με 410 ευρω...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.483
Like
2.150
Πόντοι
606
παιδια στο πεκινο κοντα εχει κανα μερος για ψαρεμα?
 

Επισκέπτης
καλα ρε τυπε,5 μερες θα πας στο πεκινο και σε τρωει τοσο να βρεις πουτανα εκει :huh: :huh: :huh:
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.883
Κριτικές
9
Like
881
Πόντοι
426
Κοιταξε. Η πορνεια υποτιθεται οτι απαγορευεται. Απο την αλλη οι Κινεζοι ειναι ενας λαος που δεν τους παιρνεις λεξη, ουτε ειναι προθυμοι να βοηθησουν σε τιποτα. Παιχνιδι παντως παιζεται σε ακριβα ξενοδοχεια με ακριβες γκομενες. Αλλα αν ειναι να δωσεις 100 - 120 ευρω για ξενοδοχειο, και αλλα τοσα για γυναικα δεν νομιζω να αξιζει το κοπο. Εγω παντως απο Δευτερα θα ειμαι Κινα.

μπορειτε να " ρωτησετε " για τα mens club! αν ειναι γατουλης αυτος που θα ρωτησετε θα σας πει! αν και καλο θα ειναι να εχετε και καποιο κινεζο μαζι σας διοτι τα Αγγλικα ειναι αγνωστη γλωσσα στην Κινα και πολλες φορες - αν οχι παντα - γινονται παρανοησεις!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Φιλε,η υποθεση Κινα ειναι σχετικα δυσκολη. Εγω παω Γκουανγκζου Σενζεν τα τελευταια 5 χρονια και ακομα δεν εχω βγαλει ακρες,εκτος απο κατι μεμονομενες περιπτωσεις που τις πληρωσα πανακριβα. Υπαρχουν βεβαια και οι Σαουνες που οι πιο πολλες προσφερουν χαπι εντινγκ.
Κοιτα στο internationalsexguide η σε αναλογα ξενα φορουμ μπας και βρεις πληροφοριες.
Αν δεν εχεις βγαλει ακρη σε Καντονα και Σενζεν, τοτε κανε καμια άλλη δουλεια. Ειδικα στο Σενζεν τοχουν στο κουτελο απο το 1990. Οι φτηνοτερες βιζιτουδες της Κινας.... Μιλαω για το αν εισαι περαστικος, διοτι αν εχεις χρονο και καθεσαι εκει μη βγαζοντας ακρη, τοτε.... αλλη δουλεια.....
Οσο για τις σάουνες, προφανως δεν εχεις πατησει ποτε. Οχι μονο οι ποιο πολλες προσφερουν χαπι εντ, αλλα ΟΛΕΣ εχουν λαδομασαζ, σαπουνομασαζ, πηδηματα, και χυσιματα οπου θες......
Αν θες κατι συγκεκριμενο ΠΜ......
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.458
Κριτικές
1
Like
31.832
Πόντοι
6.256
Sex volcano.
Το πεκινοειναι εντελως λαθος μερος οχι μονο για τουρισμο αλλα και για γυναικες.
Το οτι δεν υπαρχει πληροφορια στο μπου για πεκινο ειναι αποδειξη οτι δεν αξιζει.
Νοτια κινα μονο.
Αν πας ταιλανδη πρωτη φορα καλυτερα μην ασχοληθεις με κινα γιατι ειναι κριμα πρωτη φορα στην Ασια να χασεις χρονο και χρημα σε μετακινησεις.
Γνωμη μου.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.369
Κριτικές
36
Like
34.209
Πόντοι
18.565
Αν δεν εχεις βγαλει ακρη σε Καντονα και Σενζεν, τοτε κανε καμια άλλη δουλεια. Ειδικα στο Σενζεν τοχουν στο κουτελο απο το 1990. Οι φτηνοτερες βιζιτουδες της Κινας.... Μιλαω για το αν εισαι περαστικος, διοτι αν εχεις χρονο και καθεσαι εκει μη βγαζοντας ακρη, τοτε.... αλλη δουλεια.....
Οσο για τις σάουνες, προφανως δεν εχεις πατησει ποτε. Οχι μονο οι ποιο πολλες προσφερουν χαπι εντ, αλλα ΟΛΕΣ εχουν λαδομασαζ, σαπουνομασαζ, πηδηματα, και χυσιματα οπου θες......
Αν θες κατι συγκεκριμενο ΠΜ......
Φιλε οταν λεω δεν εχω βγαλει ακομα ακρη, εννοω οτι δεν βρισκω τη ποσοτητα και τις τιμες που βρισκω στη Ταυλανδη. Τωρα στο ποταμι της Γκουανγκζου και εξω απο το Μαριοτ το ξενοδοχειο, φυσικα θα βρεις καποιες περιπτωσεις. Οσο για τις σαουνες,  εχω παει 2 φορες στο JKY που ειναι στο ξενοδοχειο Γκουανγκζου, διπλα στο ποταμι, και στο Deyi σαουνα. Και τα δυο με πανεμορφες κοπελες, αλλα στο σερβις μεχρι πιπα.
Στη Σενζεν οταν παω παντοτε με τηλεφωνο, στο ξενοδοχειο μεσω ιντερνετ, αλλα εκει αν δεν πληρωσεις 100σταρα, αλλη βλεπεις στη φωτο και αλλη σου στελνει το γραφειο.
Καθε πληροφορια ομως, ειδικα για Γκουανγκζου ευπροσδεκτη.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Φιλε οταν λεω δεν εχω βγαλει ακομα ακρη, εννοω οτι δεν βρισκω τη ποσοτητα και τις τιμες που βρισκω στη Ταυλανδη. Τωρα στο ποταμι της Γκουανγκζου και εξω απο το Μαριοτ το ξενοδοχειο, φυσικα θα βρεις καποιες περιπτωσεις. Οσο για τις σαουνες,  εχω παει 2 φορες στο JKY που ειναι στο ξενοδοχειο Γκουανγκζου, διπλα στο ποταμι, και στο Deyi σαουνα. Και τα δυο με πανεμορφες κοπελες, αλλα στο σερβις μεχρι πιπα.
Στη Σενζεν οταν παω παντοτε με τηλεφωνο, στο ξενοδοχειο μεσω ιντερνετ, αλλα εκει αν δεν πληρωσεις 100σταρα, αλλη βλεπεις στη φωτο και αλλη σου στελνει το γραφειο.
Καθε πληροφορια ομως, ειδικα για Γκουανγκζου ευπροσδεκτη.
Ωπααα ωπα... Συγνωμη, δεν σε ειχα καταλαβει. Συγκρίνεις ανόμια πράγματα. Ταυλάνδη και Κίνα. Ειναι σαν να πας γηπεδο στην Βραζιλία και μετα καπάκι στην Ινδια και να παραπονιεσαι γιατι δεν παιζουν καλή μπάλα. Ασχετο: Οταν πρωτοπήγα στην Παταγια αναφωνησα..." Θεέ μου. Εχω παει σε πουτανοπολεις και πουτανοπόλεις , αλλα τωρα βρέθηκα στην πρωτεύουσα.".Βέβαια οταν βρεθηκα πριν 5 χρόνια στον Ντονγκουαν, ανακάλεσα και ειπα... "Εδω ειναι η συμπρωτευουσα".  Χα χα χα. Πηγες ποτε στο Ντονκουαν; Ειναι καμια 80 χιλ δυτικα της Γκαντονας και αλλα τοσα βορεια του Σενζεν. Εκει ηταν πραγματικα παραδεισος... Τετοιο πραγμα δεν υπηρχε πουθενα. Ουτε στην Ταυλάνδη. Δυστυχως περσυ εκανε ντου η αστυνομια και εκλεισε τα παντα, και φοβαμαι οτι ποτε δεν θα ξαναγνωρισει τις δοξες που ειχε εδω και 15 χρονια. Ειπα συγνωμη πριν διοτι παραξενευτηκα που δεν εβγαζες ακρες, αλλα νομιζα οτι μενεις αρκετα Κινα και οχι οτι ησουν περαστικος. Στο Σενζεν παντως ολο το παιχνιδι γινεται στο Κοκο Παρκ. Μια περιοχη που αναπτυχθηκε τα τελευταια 6 χρονια. Βεβαια αν εισαι περαστικος θα σε γδαρουν... Περισσοτερα σε πμ που θα σου στειλω σε λιγο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom