Νέα

Caissa Sexy Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 501
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdelos

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
3.215
Κατεβαινοντας τη συγγρου εχθες το βραδυ εντοπισα το εν λογω μαγαζι στο υψος του Ωνασειου απεναντι σχεδον...
καινουργιο μαλλον γιατι δεν υπαρχουν κριτικες γι αυτο ουτε στη λιστα με τα στριπ μαγαζια
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
πηγα το σαββατο φιλε καλο μαγαζι αλλα θελει δουλεια ακομα λιγες γυναικες και καποιες ειναι ψυχρα σκετη ερχονται απο πανω σου θελεις χορο οχι γεια σαν μαγαζι καλο ειναι.
 
OP
OP
bourdelos

bourdelos

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
3.215
αν θελεις δωσε πληροφοριες...αν εχει εισοδο...ποσο εχει ο χορός και αν εχει πριβε...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.484
Κριτικές
31
Like
1.295
Πόντοι
6.305
αν θελεις δωσε πληροφοριες...αν εχει εισοδο...ποσο εχει ο χορός και αν εχει πριβε...
"Την ταμπέλα Kaissa την είχα ξαναδεί, αλλά να πω την αλήθεια θεώρησα πως πρόκειται για λέσχη φίλων που παίζουν επιτραπέζια κτλ (όπως και ο φίλος από πάνω).
Χθες και ενώ ήμουν στο δρόμο για το Ledra, κατάλαβα πως πρόκειται για το νέο στριπτιζάδικο που αναμενόταν ν'ανοίξει στη Συγγρού.
Επειδή κάθησα πολύ λίγο , δε θα γράψω κριτική, απλά κάποιες πληροφορίες-παρατηρήσεις (άλλωστε χθες ήταν η 2η μέρα λειτουργίας του).
Πάρκινγκ σχετικά έυκολο, τουλάχιστον την ώρα που πήγα, ακριβώς μπροστά στο μαγαζί.Προσέχετε αν παρκάρετε στα γύρω στενά!
Χόρος όμορφος,προσεγμένος (πρέπει να έχουν πέσει λεφτά στο μαγαζί-πιθανόν βέβαια να είναι έτσι από τότε που λειτουργούσε ως Cotton). Μπαίνοντας βλέπεις ένα τετράγωνο μπαρ, καναπέδες,τραπέζια και αριστερά η υπερυψωμένη πίστα.
Είσοδος 10, χορός 5
Προσωπικό ευγενικό,γρήγορο
Dj ομιλητικός όσο χρειάζεται
Κοπέλες σχετικά λίγες (απ'ότι μου είπαν θα έρθουν και άλλες εντός της εβδομάδας) Είδα κάποιες που δούλευαν στο Queens..Εύα,Ταμίλα,Τζούλια,Νίκα κάποια ονόματα που θυμάμαι (δε μίλησα με όλες)
Χοροί στην πίστα καλοί (2 από τις κοπέλες φουλ)..Πολύ καλή χορεύτρια η Νίκα (και στην πίστα και πίσω)
Οι χοροί γίνονται σε ξεχωριστό σημείο με "κουρτίνα" και μάλιστα χωρίς να έχεις επαφή με το διπλανό ζευγαράκι (κάτι σαν καμπίνα ). Οι πριβέ σε άλλο χώρο.. Αν κατάλαβα καλά υπάρχουν και δωμάτια..
Σόου με ένα ζεύγος ,το οποίο δεν κρατιόταν και ξεκίνησε να κάνει σεξ στο μπαρ και ενώ στην πίστα χόρευε άλλη κοπέλα (δε θυμάμαι τα ονόματα των χορευτών)

Γενικά το μαγαζί μάλλον θα ακολουθήσει πολιτική Queens,Mousses με περισσότερες παροχές. Αν φέρει και άλλες κοπέλες (και μάλιστα νέες στην Ελλάδα) θ'αποτελέσει πόλο έλξης και θα κοντράρει στα ίσα τα υπόλοιπα."

24/01 τα παραπάνω..
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
λοιπον εισοδο 10 ευρο χορος απλος 5 το πριβε δεν ξερω δεν πηρα και δεν ρωτησα.πηρα ενα απλο καλος ητανε και ποιοτητα γυναικων μετρια προς καλη.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.241
Κριτικές
19
Like
8.971
Πόντοι
9.095
το πρωην cotton ειναι?
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
34
Like
141
Πόντοι
291
40 το πριβέ,5 το ποτό κοπέλας και αναλόγως ανεβαίνει.
Πέτυχα δυο άλογα το ένα πολύ δυνατό το άλλο φοβερό μουνί οπου για να μας τύχει κάτι αντίστοιχο σε βίζιτα η σειρά είναι 1 στις 40
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.241
Κριτικές
19
Like
8.971
Πόντοι
9.095
Μήπως τη μια τη λέγανε Μαίρη;
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
34
Like
141
Πόντοι
291
Δεν νομίζω αλλά έτσι όπως ήμουν τι να σου πω...με δυσκολία βρήκα τρύπα στην κλειδαριά.
 
OP
OP
bourdelos

bourdelos

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
3.215
αν το πριβε ειναι 40 ευρω....θα ειναι υπεραπλο
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
αμα θελετε κατι καλυτερο πηγαιντε αθενς.το καισα θελει δουλεια ακομη κατα την γνωμη μου παντα.
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
καλο το μαγαζι
μικρος ο χωρος σχετικα αλλα αρκετος για τις μερες που ζουμε
για ολα τα βαλαντια τιμες απο 5 ευρω που κακα τα ψεμματα 10αρικο σου φευγει
εγω ξεχωρησα μια καινουρια ρωσσιδα...η κοπελα και στο παλουκι το εχει το χορο....φαινετε οτι εχει ωρες προπονησης πανω σε αυτο και ηταν και ο λογος που πηρα χορο....ε η κοπελα το εχει κορμι πετρα αν και το προσωπο της σπασμενο 30αρα θα ελεγα κοντη
Παρουσιαστηκε σαν Μεγκαν
Ταμιλα μια αφρατουλα κιεβιτισσα με καταγωγη απο αζερμπαιτζαν
και το απολυτο αλογο η Τζουλια 2 μετρα μουνι οχι αστεια αλλα αγγουρι σε ολα της
απο τις γυναικες τροπαιο που λενε
αυτα απο μενα
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.484
Κριτικές
31
Like
1.295
Πόντοι
6.305
Πέρασμα ξημερώματα Κυριακής για ποτό
10 περίπου γυναίκες
Κατρίν,Κάτια,Τζούλια,Νίκα,Ταμίλα,Ανέτ,Μαρία,Άννα

Δύο παρατηρήσεις α)Πολύ κομψή παρουσία η μπαργούμαν β)πολύ καθαρές τουαλέτες
Εξαιρετική μουσική
Δεν κάθησα πολύ λόγω υποχρεώσεων, πρόλαβα όμως και πήρα 4 χορούς. Εξαιρετική η Μαρία και η Τζούλια (με τη δεύτερη μάλιστα έκανα και επαναληπτικό)
Γενικά μου αρέσει το περιβάλλον και η ατμόσφαιρα του μαγαζιού. Απλά χρειάζεται μερικές κοπέλες ακόμα προκειμένου να μην αντιμετωπίσει πρόβλημα όταν θα γεμίζει από κόσμο.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.282
Κριτικές
36
Like
6.859
Πόντοι
3.446
Πέρασμα ξημερώματα Κυριακής για ποτό
10 περίπου γυναίκες
Κατρίν,Κάτια,Τζούλια,Νίκα,Ταμίλα,Ανέτ,Μαρία,Άννα

Δύο παρατηρήσεις α)Πολύ κομψή παρουσία η μπαργούμαν β)πολύ καθαρές τουαλέτες
Εξαιρετική μουσική
Δεν κάθησα πολύ λόγω υποχρεώσεων, πρόλαβα όμως και πήρα 4 χορούς. Εξαιρετική η Μαρία και η Τζούλια (με τη δεύτερη μάλιστα έκανα και επαναληπτικό)
Γενικά μου αρέσει το περιβάλλον και η ατμόσφαιρα του μαγαζιού. Απλά χρειάζεται μερικές κοπέλες ακόμα προκειμένου να μην αντιμετωπίσει πρόβλημα όταν θα γεμίζει από κόσμο.

άντε μπάς και γίνει τίποτα...
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
εγω πηγα αθενς χτες πολυ καλο για ακομη μια φορα πολυ καλες τιμες και ομορφες κοπελες αυτη η ωαλερια πολυ τουμπανο και μια μελισα πολυ ομορφη αλλα ξινη ειναι απο τα υφακια που δεν μου αρεσουν.επειδη πιστευω οτι εχουν σχεση αυτα τα δυο μαγαζια θα το ενισχυσουν το καισα.τηελουν χρονο για να δουν τι κοσμο θα μαζεψει.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.696
Πόντοι
36.618
Πέρασμα ξημερώματα Κυριακής για ποτό
10 περίπου γυναίκες
Κατρίν,Κάτια,Τζούλια,Νίκα,Ταμίλα,Ανέτ,Μαρία,Άννα

Δύο παρατηρήσεις α)Πολύ κομψή παρουσία η μπαργούμαν β)πολύ καθαρές τουαλέτες
Εξαιρετική μουσική
Δεν κάθησα πολύ λόγω υποχρεώσεων, πρόλαβα όμως και πήρα 4 χορούς. Εξαιρετική η Μαρία και η Τζούλια (με τη δεύτερη μάλιστα έκανα και επαναληπτικό)
Γενικά μου αρέσει το περιβάλλον και η ατμόσφαιρα του μαγαζιού. Απλά χρειάζεται μερικές κοπέλες ακόμα προκειμένου να μην αντιμετωπίσει πρόβλημα όταν θα γεμίζει από κόσμο.

Μία Νικόλ με βυζάρες την είδες...;
 

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Μην μου πεις ότι είναι η Νικόλ που κάνει τα σόου με τα τούμπανα σιλικόνη??????
Πρώην Κίνκυ και για λίγο Σιν μετά??????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom