Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Γνωριζει καποιος φιλος που μπορω να βρω αστυνομικο δελτιο,ειδησεις αστυνομικες,ή οπως αλλιως λεγεται..... κτλ κτλ?
κυριως θελω απο σαιτ της αστυνομιας η κατι τετοιο κι οχι απο δημοσιογραφικη σελιδα...
Να εχει φορμα αναζητησης πχ να μπορω να βρω πριν ενα χρονο μια ειδηση για συλληψη ενος χ παραβατη σε ενα χ χωριο της Ελλαδας....
ευχαριστω...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ψάξε βρε φίλε στα σαιτ των εφημερίδων. Μπές σε ενα portal όπως το in.gr, και βρές τις τοπικές εφημερίδες.
Αστυνομικό δελτίο, της Αστυνομίας  :2funny: :2funny: :2funny:, αποκλείεται να βρείς. Νομίζω............
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
στο mopo κοιταξες? η δε λεει τιποτα?
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ψάξε βρε φίλε στα σαιτ των εφημερίδων. Μπές σε ενα portal όπως το in.gr, και βρές τις τοπικές εφημερίδες.
Αστυνομικό δελτίο, της Αστυνομίας  :2funny: :2funny: :2funny:, αποκλείεται να βρείς. Νομίζω............
Μπηκα στα σαιτ των τοπικων εφημεριδων αλλα ειναι κολοσαιτ και η αναζητηση τους για τον πουτσο....
Δεν εννοω καποιο σαιτ που θα εχει την αστυνομικη ερυνα ρε συ αλλα καποιο που να εχει ανακοινωσεις....πχ:
Σημερον την 6ην πρωινην κατα την διαρκεια ελεγχου που πραγματοποιηθηκε στην οικια του ταδε,βρεθηκε ενας δονητης,ενα μαστιγιο κτλ κτλ κτλ...."
Ο δραστης συνελληφθει και θα οδηγηθει στον εισαγγελεα...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μπηκα στα σαιτ των τοπικων εφημεριδων αλλα ειναι κολοσαιτ και η αναζητηση τους για τον πουτσο....
Δεν εννοω καποιο σαιτ που θα εχει την αστυνομικη ερυνα ρε συ αλλα καποιο που να εχει ανακοινωσεις....πχ:
Σημερον την 6ην πρωινην κατα την διαρκεια ελεγχου που πραγματοποιηθηκε στην οικια του ταδε,βρεθηκε ενας δονητης,ενα μαστιγιο κτλ κτλ κτλ...."
Ο δραστης συνελληφθει και θα οδηγηθει στον εισαγγελεα...
Ρε συ................. φαντάσου τι γαμήσι θα φάει μετά η αστυνομία αν σε αθωώσει ένα δικαστήριο. Αφού απαγορεύεται να βγαίνουν τα προσωπικά στοιχεία.
Για αυτό σου προτείνω να ψάξεις μόνο τις εφημερίδες. Αποκλείεται να υπάρχει τέτοιο δελτίο, αν και Ελλάντα είμαστε.....
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ρε συ................. φαντάσου τι γαμήσι θα φάει μετά η αστυνομία αν σε αθωώσει ένα δικαστήριο. Αφού απαγορεύεται να βγαίνουν τα προσωπικά στοιχεία.
Για αυτό σου προτείνω να ψάξεις μόνο τις εφημερίδες. Αποκλείεται να υπάρχει τέτοιο δελτίο, αν και Ελλάντα είμαστε.....
ρε αδερφε μην μπερδευεσαι...αλλο λεω!πχ δεν εχεις δει να βγαινει στην τηλεοραση εκπροσωπος τυπου της αστυνομιας και να λεει:συνελληφθει ο ταδε  γι αυτο τον λογο μπλα μπλα μπλα και οδειγηθεικε στον εισαγγελεα....."
κατι τετοιο ψαχνω αλλα γραπτο....οταν υπαρχουν στοιχεια και γινει συλληψη δεν τρεχει τιποτα αν αθοωθεις...μια και δυο εχει γινει....?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε αδερφε μην μπερδευεσαι...αλλο λεω!πχ δεν εχεις δει να βγαινει στην τηλεοραση εκπροσωπος τυπου της αστυνομιας και να λεει:συνελληφθει ο ταδε  γι αυτο τον λογο μπλα μπλα μπλα και οδειγηθεικε στον εισαγγελεα....."
κατι τετοιο ψαχνω αλλα γραπτο....οταν υπαρχουν στοιχεια και γινει συλληψη δεν τρεχει τιποτα αν αθοωθεις...μια και δυο εχει γινει....?
κοοιτα αν ειναι ασημαντο(για τα αστυνομικα δεδομενα) γεγονος δηλαδη συλληψη για μικροποσοτητες η κατι τετοιο και παλιο κιολλας δυσκολο αδερφε.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Δύσκολο εξακολουθεί να μου φαίνεται να κυκλοφορεί κάτι τέτοιο επίσημα.
Τι να σου πώ?
Αν πάντως βρείς τίποτα, σφύρα
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
κοοιτα αν ειναι ασημαντο(για τα αστυνομικα δεδομενα) γεγονος δηλαδη συλληψη για μικροποσοτητες η κατι τετοιο και παλιο κιολλας δυσκολο αδερφε.
ψαχνω ενα συγκεκριμενο θεμα που καποιος ειπε σε καποιον γνωστο μου οτι το βρηκε στο ιντερνετ...χεσε μεσα δηλαδη αλλα ο δικος μου επεμενε οτι ο δικος του το βρηκε...εγω εχω ξεσκιστει να psaxnw και δεν βρισκω τιποτα γαμωτο....
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ψαχνω ενα συγκεκριμενο θεμα που καποιος ειπε σε καποιον γνωστο μου οτι το βρηκε στο ιντερνετ...χεσε μεσα δηλαδη αλλα ο δικος μου επεμενε οτι ο δικος του το βρηκε...εγω εχω ξεσκιστει να psaxnw και δεν βρισκω τιποτα γαμωτο....
παντως το ονοματακι σου ειναι ταλε κουαλε με σενα
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
αντε να δουμε ποτε θα το αλλαξω σε "vrika"....
μπουχαχαχαχαχα


αντε βοηθατε ρεεεεεεεεε
κοιτα παντως στα νεα που ειπε ενας φιλος λιγο το σκαλισα και ειδα φοβερα πραματα
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
κοιτα παντως στα νεα που ειπε ενας φιλος λιγο το σκαλισα και ειδα φοβερα πραματα
ναι πολυ καλο..εχει φοβερα πραγματα αλλα αυτο που ηθελα δεν το χει...προφανως δεν εχει γραφτει στα νεα...
 

sasakis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
976
Like
2
Πόντοι
6
Καθε μερα ολο τετοια διαβαζουμε, τι γινετε ρε γμτο στο Ελλαδισταν (πλεον)..!

Στο στόχαστρο ληστών κατάστημα ψιλικών στο Παλαιό Φάληρο.
Ήταν λίγο μετά τις 10:30 χθες το βράδυ όταν δύο άτομα εισέβαλαν στο ψιλικατζίδικο που βρίσκεται στην οδό Ζησιμοπούλου 64 και με την απειλή όπλου ακινητοποίησαν τον 53χρονο ιδιοκτήτη.
Αφού άρπαξαν 1.000 ευρώ που υπήρχαν στο ταμείο διέφυγαν ανενόχλητοι.

 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Καλημερα σας εγω συναγωνηστες το εχω βιωσει πολυ εντονα χτες ειχα ενα δικαστηριο,συνεπλακησα με φιλους με ανθρωπους οι οποιοι πηγαν να μας κλεψουν εν ψυχρο μετα απο νυχτερινη βολτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom