Νέα

Τσεχία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Swordmaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
προσφατα πηγα στην πραγα και υστερα απο αρκετο ψαξιμο στο νετ κατεληξα στην dominika.

η κοπελα ειναι αστερι, ανώτερη απο την σονια και σε εμφανιση και στο σεξ ενω το καλυτερο ειναι οτι την ειχα ολη την ημέρα με 250 euro.

ιδου και η ιστοσελίδα της: (οι φωτογραφίες την αδικούν).
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
68
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
Ποτε ειναι καλη περιοδος για να πεταχτω Πραγα; Κατι εχω ακουσει για σεξ-φεστιβαλ  :o. Οποια πληροφορια καλοδεχουμενη
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Συναθλητές γεια σας. Έκλεισα Πράγα , 9 νύχτες στο INTERCONTINENTAL από 25/12. Ξέρω έχουν γράφτει πάρα πολλά για Τσεχία αλλά όποιος ξέρει κάτι το ιδιαίτερο ας μου γράψει. Ποια η νομισματική αντιστοιχία κορώνων και euro; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

adiaforos1

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Συναθλητή καλημέρα,

Για την αντιστοιχία κορόνας -  ? θα το βρεις στο Τώρα σχετικά με την Πράγα το καλύτερο είναι να βρεις επί τόπου. Στο λέω αυτό διότι έχω πάει πολλές φορές για δουλειές . Ένα καλό μαγαζί είναι το LOTUS ( υπάρχει στο flyer όλων των ξενοδοχείων). Μετά όλα τα μαγαζιά από την κεντρική πλατεία έως την πλατεία με την εκκλησία το βράδυ παίζει πολύ μπάλα. Επίσης μπάλα παίζει και σε όλα τα καζίνο και στα Bar όλων των ξενοδοχείων. Μεγάλη προσοχή θέλει με τα TAXI, θα παίρνεις μόνο από τον δρόμο και ποτέ από το ξενοδοχείο, είναι χειρότερα από ότι στην Αθηνά. Επίσης παίζουν κάτι μπαράκια με local κορίτσια δίπλα στην εκκλησία με το μεγάλο καμπαναριό. Εκεί άμα σου κάτσει είναι καλά . Φοιτήτριες από το κάνουν μόνο και μόνο γιατί τους αρέσει. Θα σου στείλω και κανένα site να δεις. 
 

Επισκέπτης
1.Οσον αφορα τη νομισματικη αντιστοιχια...1 Czech koruna = 0.036 Ευρω..(περιπου...)!!!
2.Για το ξενοδοχειο --> απ τις καλυτερες επιλογες...2 φορες εχω παει Τσεχια αλλα κ τις 2 ηταν κλεισμενες οι σουιτες...κ τελικα εμεινα
Alchymist Grand Hotel & Spa κ Four Seasons Hotel με το 2ο να ειναι ολα τα λεφτα...
3.Τελος...αν κ ειχα παει με την κοπελα μου κ τις 2 φορες,ευκαιριες υπαρχουν αφθονες...(2-3 στενα απ το ξενοδοχειο που θα μεινεις παιζουν καλες φασεις) αλλα εκτος απο πουτανες/στριπερ κλπ μπορεις να αφοσιωθεις κ στο καμακι μιας κ σχεδον ολες οι γκομενες ψαχνουν ενα καλο παιδι κ με λεφτα...:):):):):)...

Υ.Γ --> προσοχη στις τουαλετες κ τις γκομενες....τρελες αρρωστιες παιζουν...(ετσι πληροφορηθηκα απ το ξενοδοχειο τουλαχιστον..)!!!
Καλα να περασεις...
 

backdoor

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.232
Like
6
Πόντοι
16
Αν εχεις χρονο τσεκαρε και αυτο. :dancing:
Εκτιμω οτι καλυτερα ειναι να μετακινησε με το μετρο...ο χαρτης αυτος ενδεικνυται για να σου μαθει ολα τα αξιοθεατα... ;)
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Eπίσης μην ξεχάσεις να επισκεφθείς το Κ5 club για μένα είναι από τα καλύρτα που υπάρχουν με πολύ ωραίες κοπέλες

www.k5relax.cz/]http://www.k5relax.cz/[/url]

Ψάξε επίσης στο παλιό forum υπάρχουν σχετικές αναφορές!
 

Επισκέπτης
Eπίσης μην ξεχάσεις να επισκεφθείς το Κ5 club για μένα είναι από τα καλύρτα που υπάρχουν με πολύ ωραίες κοπέλες

www.k5relax.cz/]http://www.k5relax.cz/[/url]

Ψάξε επίσης στο παλιό forum υπάρχουν σχετικές αναφορές!

παντως απο τις φωτογραφιες των κοριτσιων εχουν πολυ μπαζα εκει!!!!!!!!!!!ειναι δυνατον?
 

airjordan23

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα 2003 με φιλαρακι.Ειναι ενας πολυχωρος ο οποιος εχει την ιστορια του sex ,καφε,εστιατοριο,club και ενα οροφο οπου υπάρχουν 30 περιπου δωμάτια με γυναίκες .Σε περιμενουν στην πόρτα λενε το προγραμμα και μπουκάρεις !!!Τιμές τοτε ως εξής : Πιπα = 30euro διαρκειας 15 λεπτών .Πηδημα = 60euro διάρκειας 1ώρας .Σε έβαζε να κάνεις μπάνιο πρώτα ,έστρωνε πετσέτα στο κρεβάτι και .....Την ώρα την βάζανε υπενθήμιση στο κινητό !!!Δεν θυμάμαι πως το λένε αλλα είναι το μοναδικο και σου στέλνει και κορίτσια στο ξενοδοχείο ,εαν θές.Πας με ηλεκτρικό και υποχρεωτικά τραμ για 6=7 στάσεις και περπατημα κανα χιλιαρι μέτρα απο την στάση .Η φάση ειναι οτι δεν φαινεται εαν δεν πλησιασεις (λοξως αριστερα) μεσα σε μια εκταση οπου δεν υπάρχει σχεδόν τιποτα αλλο εκει.Αλλα είναι σχετικα κοντα .Επισης στον κεντρικο πεζόδρομο κανουν πιατσα ,αλλα χαλι μαυρο .Μέσα σε ξενοδοχεία ειναι αρκετες και καθονται κοντά στην πορτα πινουν καφε ,ωστε να τις βλέπεις αλλα ΠΡΟΣΟΧΗ ,σε κλεβουνε οταν ανεβεις στο δωματιο.Επισης στα περισσότερα stipteaz εχουνε δωμάτια οπου γαμας αν κανεις κεφι ,150 euro τότε.
Αχχχ ευχαριστως ερχόμουν ξανα , αλλα πάω βιέννη στις 22-12 να δω τι παιζει (με φιλαρακι) και φυσικα για χριστουγεννα ... Καλα βόλια !!!!!!!
 

Jason(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μην το ψάχνεις καθόλου. Η Πράγα είναι ο καλύτερος προορισμός τουριστικού σεξ στην Ευρώπη. Είναι σαν να είσαι σ΄ένα τεράστιο κρεβάτι.Εγώ έχω να σου πω μόνο κάποια πράγματα:
1. Μην κλείσεις τίποτε πριν πας εκεί. Υπάρχει πληθώρα και θα αισθανθείς μαλάκας.( Εγώ την έχω κάνει αυτή τη μαλακία κάποτε)
2. Αφού θα μείνεις αρκετές μέρες, δοκίμασέ τα όλα. Έχει ότι θέλεις. Θα βρείς μουνάρες, μην μένεις με την ίδια.
3. Σε όλα θα παν να σου πιάσουν τον κώλο. Εσύ έχεις τα λεφτά κι΄αυτοί τα θέλουν. Γάμησέ τους γιά να τους τα δώσεις.
4. Όλοι οι ταξιτζήδες ξέρουν τα πάντα. Πάρε ταξί από το αεροδρόμιο και πες του ακριβώς τι θέλεις. Οι Τσέχοι γιά τα λεφτά κάνουν τα πάντα, γι΄αυτό μην κωλώνεις.
Πολλοί Γερμανοί κλείνουν Σαββατοκύριακα ολόκληρα γιά σεξ στην Πράγα. Φτιάχνουν μιά μεγάλη παρέα, καμιά δεκαριά και κλείνουν σπίτια πού διατίθενται γι΄αυτή την λειτουργία, με αρκετές γκόμενες και σε πολύ καλές τιμές και τις παίρνουν, όλοι, όλες.
Είχα πριν 4 χρόνια διαμέρισμα στην Πράγα 5 και πηγαινοερχόμουν. Τον ταξιτζή λοιπόν.
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε μην το ψάχνεις καθόλου. Η Πράγα είναι ο καλύτερος προορισμός τουριστικού σεξ στην Ευρώπη. Είναι σαν να είσαι σ΄ένα τεράστιο κρεβάτι.Εγώ έχω να σου πω μόνο κάποια πράγματα:
1. Μην κλείσεις τίποτε πριν πας εκεί. Υπάρχει πληθώρα και θα αισθανθείς μαλάκας.( Εγώ την έχω κάνει αυτή τη μαλακία κάποτε)
2. Αφού θα μείνεις αρκετές μέρες, δοκίμασέ τα όλα. Έχει ότι θέλεις. Θα βρείς μουνάρες, μην μένεις με την ίδια.
3. Σε όλα θα παν να σου πιάσουν τον κώλο. Εσύ έχεις τα λεφτά κι΄αυτοί τα θέλουν. Γάμησέ τους γιά να τους τα δώσεις.
4. Όλοι οι ταξιτζήδες ξέρουν τα πάντα. Πάρε ταξί από το αεροδρόμιο και πες του ακριβώς τι θέλεις. Οι Τσέχοι γιά τα λεφτά κάνουν τα πάντα, γι΄αυτό μην κωλώνεις.
Πολλοί Γερμανοί κλείνουν Σαββατοκύριακα ολόκληρα γιά σεξ στην Πράγα. Φτιάχνουν μιά μεγάλη παρέα, καμιά δεκαριά και κλείνουν σπίτια πού διατίθενται γι΄αυτή την λειτουργία, με αρκετές γκόμενες και σε πολύ καλές τιμές και τις παίρνουν, όλοι, όλες.
Είχα πριν 4 χρόνια διαμέρισμα στην Πράγα 5 και πηγαινοερχόμουν. Τον ταξιτζή λοιπόν.

Φίλε αυτό που λές ότι κλείνουν απο Γερμανία για Σ/Κ στην Πράγα, αληθεύει κάργα, Πηγαινοέχομαι Γερμανία, το ξέρω απο πρώτο χέρι. Θέλει βέβεια αρκετά φράγκα αλλά ΑΞΙΖΕΙ  :sunglasses: :)
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
Συναθλητή καλημέρα,

Για την αντιστοιχία κορόνας -  ? θα το βρεις στο Τώρα σχετικά με την Πράγα το καλύτερο είναι να βρεις επί τόπου. Στο λέω αυτό διότι έχω πάει πολλές φορές για δουλειές . Ένα καλό μαγαζί είναι το LOTUS ( υπάρχει στο flyer όλων των ξενοδοχείων). Μετά όλα τα μαγαζιά από την κεντρική πλατεία έως την πλατεία με την εκκλησία το βράδυ παίζει πολύ μπάλα. Επίσης μπάλα παίζει και σε όλα τα καζίνο και στα Bar όλων των ξενοδοχείων. Μεγάλη προσοχή θέλει με τα TAXI, θα παίρνεις μόνο από τον δρόμο και ποτέ από το ξενοδοχείο, είναι χειρότερα από ότι στην Αθηνά. Επίσης παίζουν κάτι μπαράκια με local κορίτσια δίπλα στην εκκλησία με το μεγάλο καμπαναριό. Εκεί άμα σου κάτσει είναι καλά . Φοιτήτριες από το κάνουν μόνο και μόνο γιατί τους αρέσει. Θα σου στείλω και κανένα site να δεις. 

Καλα οσα λες φιλε μου..θα μου επιτρεψεις να σου κανω 1-2 παρατηρησεις...καλοπροαιρετα παντα και χωρις να θελω να παρεξηγηθεις..
Καταρχας Φοιτήτριες από το κάνουν μόνο και μόνο γιατί τους αρέσει δεν θα βρεις στην Πραγα πλεον...χωρις αντικρυσμα πηδημα δεν εχει...μπορει να μην δωσεις λεφτα,αλλα κατι θα πρεπει να κερδισει η γκομενα που θα ερθει μαζι σου...οποτε ας μην δινουμε φρουδες ελπιδες στους συναγωνιστες που τωρα θα πανε για πρωτη φορα...
Επισης θα μου επιτρεψεις μια ακομα παρατηρηση,καλοπροαιρετα παντα...οταν θα ξαναεπισκευθεις την Πραγα...περαν απο τα μπουρδελα ριξε και μια ματια στην πολη...μαθε πως λεγεται η πλατεια που ειναι η εκκλησια με το καμπαναριο οπως λες...ή απλα οταν μπαινεις σε ενα club ή σε ενα μασαζ ή σε ενα μπουρδελο,ριχνε και μια ματια πως λεγεται ο δρομος αυτος και σε ποια περιοχη ειναι...μην εισαι το αδιαφορος φιλε adiaforos1.
Nα εισαι καλα φιλε μου και ευχαριστω που μου επετρεψες να σε παρατηρησω...
 

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ρε παιδια εχουμε τπτ για pizen ?
εχω ενα φιλο που ειναι εκει και θελει να πηδηξει ξερει κανεις τπτ ?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Καλα οσα λες φιλε μου..θα μου επιτρεψεις να σου κανω 1-2 παρατηρησεις...καλοπροαιρετα παντα και χωρις να θελω να παρεξηγηθεις..
Καταρχας Φοιτήτριες από το κάνουν μόνο και μόνο γιατί τους αρέσει δεν θα βρεις στην Πραγα πλεον...χωρις αντικρυσμα πηδημα δεν εχει...μπορει να μην δωσεις λεφτα,αλλα κατι θα πρεπει να κερδισει η γκομενα που θα ερθει μαζι σου...οποτε ας μην δινουμε φρουδες ελπιδες στους συναγωνιστες που τωρα θα πανε για πρωτη φορα...
Επισης θα μου επιτρεψεις μια ακομα παρατηρηση,καλοπροαιρετα παντα...οταν θα ξαναεπισκευθεις την Πραγα...περαν απο τα μπουρδελα ριξε και μια ματια στην πολη...μαθε πως λεγεται η πλατεια που ειναι η εκκλησια με το καμπαναριο οπως λες...ή απλα οταν μπαινεις σε ενα club ή σε ενα μασαζ ή σε ενα μπουρδελο,ριχνε και μια ματια πως λεγεται ο δρομος αυτος και σε ποια περιοχη ειναι...μην εισαι το αδιαφορος φιλε adiaforos1.
Nα εισαι καλα φιλε μου και ευχαριστω που μου επετρεψες να σε παρατηρησω...

Πολυ καλη ........ παρατηρηση. Τα λες οπως ειναι τα πραγματα στην Πραγα  :dancing:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Βαριέμαι ν' ανοίγω νέο θέμα... υπάρχει κανείς εδώ που να έχει ζήσει εκεί, άρα να ξέρει περίπου και τι καπνό φουμάρουν; :rolleyes:

Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά νομίζω ότι δεν πρέπει να είναι φόλα gold diggers όπως άλλες Σλάβες όνομα και μη χωριό, ε; :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Βαριέμαι ν' ανοίγω νέο θέμα... υπάρχει κανείς εδώ που να έχει ζήσει εκεί, άρα να ξέρει περίπου και τι καπνό φουμάρουν; :rolleyes:

Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά νομίζω ότι δεν πρέπει να είναι φόλα gold diggers όπως άλλες Σλάβες όνομα και μη χωριό, ε; :think:

ναι δεν είναι τόσο φόλες..είναι αρκετά νορμάλ,πολύ καυλώνουν για νοτιους,σε γδύνουν με τα μάτια τους αρκετές και παραδόξως οι όμορφες όχι τα μπάζα...δεν ξέρω εκτός αν δεν έβλεπα καλώς..ειδικά στα μεγάλα εμπορικά κέντρα,σε εστιατόρια,σε σανατόρια :cheesy: και στο μετρό. Επίσης δεν έχει πάρα πολλές ωραίες γυναίκες...καμμία σχέση με την πληθώρα της ελλάδας ας πούμε όπου βλεπεις πλέον πολύ συχνά μουνάρες σε σχέση με πιο παλιά...αλλά άμα πετύχεις τσέχα μελαχροινή 1,75-1,80 με μπλέ μάτι,λίγο γαμψούλα μύτη και μαυροκόκκινο μαλλί ερωτεύτηκες σφόδρα!!!!!!!!!!!Είναι πάντως πολύ προσβάσιμες,δεκτικές και οι σαραντάρες θέλουν τουλάχιστον 5 φορες την ημέρα πούτσα...εγώ τόσο τουλάχιστον άντεξα... :rolleyes:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ναι δεν είναι τόσο φόλες..είναι αρκετά νορμάλ,πολύ καυλώνουν για νοτιους,σε γδύνουν με τα μάτια τους αρκετές και παραδόξως οι όμορφες όχι τα μπάζα...δεν ξέρω εκτός αν δεν έβλεπα καλώς..ειδικά στα μεγάλα εμπορικά κέντρα,σε εστιατόρια,σε σανατόρια :cheesy: και στο μετρό. Επίσης δεν έχει πάρα πολλές ωραίες γυναίκες...καμμία σχέση με την πληθώρα της ελλάδας ας πούμε όπου βλεπεις πλέον πολύ συχνά μουνάρες σε σχέση με πιο παλιά...αλλά άμα πετύχεις τσέχα μελαχροινή 1,75-1,80 με μπλέ μάτι,λίγο γαμψούλα μύτη και μαυροκόκκινο μαλλί ερωτεύτηκες σφόδρα!!!!!!!!!!!Είναι πάντως πολύ προσβάσιμες,δεκτικές και οι σαραντάρες θέλουν τουλάχιστον 5 φορες την ημέρα πούτσα...εγώ τόσο τουλάχιστον άντεξα... :rolleyes:

το ενοικιο ποσο εχει εκει?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom