Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αδέρφια νομίζω ότι εφόσον υπάρχει και στις αλλες κατηγορίες ημερήσια ενημέρωση για το τι γίνεται ,νομίζω οτι θα ειναι χρήσιμο να καταθέτουμε εδω ότι καινούργιο υπάρχει για τα stripclubs ώστε να υπάρχει γενική και ημερήσια εικόνα και μετά μπαίνουμε στα επι μέρους θέματα για περισσότερες λεπτομέρειες. Ετσι θα είμαστε καθημερινά ενημερωμένοι όλοι.

Ελπίζω να το στηρίξουμε ολοι.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Κάτσε να δει το θέμα το βαρύ πυροβολικό και θα δεις στήριξη...
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
754
Πόντοι
366
Ολη η ηγεσία και οι ανώτατοι αξιωματικοί του site δηλαδη....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Αδέρφια νομίζω ότι εφόσον υπάρχει και στις αλλες κατηγορίες ημερήσια ενημέρωση για το τι γίνεται ,νομίζω οτι θα ειναι χρήσιμο να καταθέτουμε εδω ότι καινούργιο υπάρχει για τα stripclubs ώστε να υπάρχει γενική και ημερήσια εικόνα και μετά μπαίνουμε στα επι μέρους θέματα για περισσότερες λεπτομέρειες. Ετσι θα είμαστε καθημερινά ενημερωμένοι όλοι.

Ελπίζω να το στηρίξουμε ολοι.

μπραβο παιδια μου...........στηριξτε τον χωρο του στριπ τωρα που συνταξιοδοτηθηκα.......θα βλεπω με λαχταρα τα post του καθενος για το τι συμβαινει στα μαγαζια της φραπας!!!!!!ευγε.....!στηριξη απο ολυς!ζητω το site ! ζητω ο φραπες! ζητω το gold! ζητω το................
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
μπραβο παιδια μου...........στηριξτε τον χωρο του στριπ τωρα που συνταξιοδοτηθηκα.......θα βλεπω με λαχταρα τα post του καθενος για το τι συμβαινει στα μαγαζια της φραπας!!!!!!ευγε.....!στηριξη απο ολυς!ζητω το site ! ζητω ο φραπες! ζητω το gold! ζητω το................

ʼσε ρε το δούλεμα... φραπές χωρίς Βάσο δεν γίνεται!!! Θα κλείσουν όλα και θα σε κυνηγάμε!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ʼσε ρε το δούλεμα... φραπές χωρίς Βάσο δεν γίνεται!!! Θα κλείσουν όλα και θα σε κυνηγάμε!!!

αν δεν θελουν να κλεισουν και να συνεχιζω το ανθρωπιστικο μου εργο θα πρεπει να αυξηθει αμεσα ο τραπεζικος μου λογαριασμος μιας και το τελευταιο πενταμηνο εχω δωσει το 99% των καταθεσεων μου σε αυτο το hobby....οποτε γιοκ!!!!!!!!!!!!!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Πάρε ένα δάνειο.
Αυτό όντως θα είναι κωλοδάνειο... ή "πήρα ένα δάνειο...του κώλου μωρέ"
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Αστα αυτα
εχω παρατηρήσει απ τα τελευταία σου post οτι τώρα τελευταία εχεις μπλέξει με τα studio (βλεπε τριγγέτα) και τα city tours γιατο τωρα γυρίζεις τη πλάτη στο φραπέ. :cheesy: ;) :dancing:

παρατηρητικοτητα βλεπω που σπαει κοκκαλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Θα προτείνω να σε παίρνουμε μαζί χωρίς χρέωση. Τιμής Ένεκεν!

χεχεχεχε.....καλο....καλο..!!!!!!!!!μηπως να με βαλετε και σαν smile?α και δε μου λες καπταιν....το thread "tutti frutti" που στο διαβολο ειναι?το ψαχνω τοση ωρα και δεν το βρισκω......χελπ!!!!!!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
χεχεχεχε.....καλο....καλο..!!!!!!!!!μηπως να με βαλετε και σαν smile?α και δε μου λες καπταιν....το thread "tutti frutti" που στο διαβολο ειναι?το ψαχνω τοση ωρα και δεν το βρισκω......χελπ!!!!!!!!!!

Sex-->Sex Γενικά-->Συλλογές
 

Επισκέπτης
Το βαρύ πυροβολικό μπορει να ξεκινήσει απόψε την ενημερωση για να πάρει και το βάπτισμα ελαααααα.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Το βαρύ πυροβολικό μπορει να ξεκινήσει απόψε την ενημερωση για να πάρει και το βάπτισμα ελαααααα.

Κάτσε να συνέλθουν με κανένα καφέ από τους... φραπέδες τους χθεσινοβραδυνούς!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Συναδελφοι θα προσπαθησω να στηριξω το thread οσο μπορω / δεν εχω το χρονο μεσοβδομαδα να πηγαινω σε στριπ μονο ΠΣΚ μπορω / παντως ο,τι πεφτει στην αντιληψη μου θα σας ενημερωνω παραυτα !!!!!!!!!!
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Ξεκιναω με μια ερωτηση...
Απο Dolls Βαρη εχει κανενας κανα νεο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom