Νέα

Ελβετία - Gontenschwil

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sweetteaser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sweetteaser

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά.
Είπα και εγώ να παραθέσω μια εμπειρία μου που μπορεί να βοηθήσει κάποιον συναγωνιστή.
Πριν κανα δυο μήνες βρέθηκα στην Ελβετία για καμιά δεκαριά μέρες. Ψάχνοντας να περάσω αραία ένα σαββατοκύριακο και ενώ είχα ακούσει για μαγαζιά οπως το Globe (τύπου FKK) είχα την φαεινή ιδέα να ρωτήσω έναν ρεσεψιονίστ ντόπιο να με κατατοπήσει.
Μου πρότεινε το Club Ypsilon. το βρήκα σε ένα site :δυστυχώς είναι στα γερμανικά αλλά κάτι κατάλαβα.
Το μαγαζί είναι σε ένα χωριουδάκι μεταξύ Ζυρίχης και Βέρνης. Με το τρένο 35' από Ζυρίχη.
Πήγα κατά τις 15:00 γιατί δουλεύει 2 με 12 το βράδυ.
Χτυπάω κουδούνι και μου ανοίγει ενας συμπαθητικός τυπάκος. Αφού μπήκα μέσα μου εξηγεί τι παίζει.
Δίνεις προκαταβολικά τα λεφτά (150ευρώ για 2,5 ώρες ή200 για 4) και μπαινεις. Απο κεί και περα ότι κάνεις είναι free!!!
Με πήρε μια κοπέλα και με πήγε στα αποδυτήρια. μου έδωσε ενα ντουλαπάκι με κλειδί και πετσέτες μπουρνούζια παντόφλες κτλ.
Μόλις έκανα ενα ντουζάκι ανέβηκα επάνω. Εχει ένα μπαράκι οπου τα ποτά είναι τσάμπα και κάθεσε μαζί με τις κοπέλες.
Το μαγαζί όταν πήγα είχε 4 κοπέλες. 1 γερμανίδα 2πολονές και μία βραζιλιάνα.όλες ήταν μεταξύ 7-9 σε εμφάνιση.
Πιάνοντας την κουβέντα όπως ήμουν με το μπουρνούζι η μια έχει αρχίσει να με χαιδέυει και μέχρι να το πάρω χαμπάρι τον έχει πάρει στο στόμα ξεσκούφοτο και κάνει παιχνίδι. Επειδή με είδε λίγο σαστισμένο μου πρότεινε να πάμε σε έναν καναπέ. μόλις τελειώσαμε, ντουζάκι και επιστροφή στο μπαρ. Να μην σας τα πολυλογώ το μαγαζί είναι άπαιχτο. Εχει και δωμάτια επάνω, σάουνα κτλ. Τις 4 ώρες που έμεινα εκεί έκανα μόνο διαλλέιματα για ποτο φαι και ντούζ. την 4η φορά δε ήμουνα με την βραζιλιάνα στον καναπέ και επειδή δεν τελειωνα με τίποτα τις λέω να σταματήσουμε. Αυτή αντί να σταματήσει φωνάζει και αλη μια κοπέλα και με πειλαμβάνουν και οι δυό μαζι... ενώ στον δίπλα καναπέ ένας άλλος πίπονε την γερμανίδα.
Απο ότι εμαθα το μαγαζί είναι ψιλο πριβέ δηλαδή εχει μάξιμουμ 4-5 πελάτες κάθε μέρα και συνήθως ΄ςχει 3-5 κοπέλες που αλάζουν ανα δίμηνο.
Παιδιά ήταν απο τα καλύτερα στέκια που έχω δεί και το συνιστό ενεπιφύλακτα.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Τελειώνει το συμβόλαιό τους και ψάχνουν για οίκοιμα λέει! Ελλάδα έρχονται;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom