Νέα

Γκάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ρωμαιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ρωμαιος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
424
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα οποίος έχει επισκέφτηκε την χώρα της Γκάνας και την πρωτεύουσα  Άκκρα,θα ήθελα να μου δώσει της εντυπώσεις του και  ότι πληροφορία έχει σχετικά με γυναίκες και γενικότερα για την ζωή διότι θα ζήσω στην πολη για 2 μήνες Φλεβάρη - Μάρτιο  και άλλους 2 Σεπτέμβριο  -Οκτώβριο.
 

qwert96321

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
30
Πόντοι
0
Εργαζομενος στον ΜΥΤΙΛ συναγωνιστή?
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.784
Like
9.547
Πόντοι
1.406
Καλησπέρα οποίος έχει επισκέφτηκε την χώρα της Γκάνας και την πρωτεύουσα  Άκκρα,θα ήθελα να μου δώσει της εντυπώσεις του και  ότι πληροφορία έχει σχετικά με γυναίκες και γενικότερα για την ζωή διότι θα ζήσω στην πολη για 2 μήνες Φλεβάρη - Μάρτιο  και άλλους 2 Σεπτέμβριο  -Οκτώβριο.
...Tυπε με τους γιατρους χωρις τσινορα θα πας?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.005
Κριτικές
2
Like
8.550
Πόντοι
2.456
Καλησπέρα οποίος έχει επισκέφτηκε την χώρα της Γκάνας και την πρωτεύουσα  Άκκρα,θα ήθελα να μου δώσει της εντυπώσεις του και  ότι πληροφορία έχει σχετικά με γυναίκες και γενικότερα για την ζωή διότι θα ζήσω στην πολη για 2 μήνες Φλεβάρη - Μάρτιο  και άλλους 2 Σεπτέμβριο  -Οκτώβριο.
Το νου σου, μη μαυρισει η τσ@που σου.. :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Τύπε σε ζηλεύω  :rockon: :rockon:,είχα κι εγώ τεράστια ανάγκη ένα δίμηνο στην μαύρη ήπειρο  :wanker: :wanker:.Λογικά θα ισχύει ότι και με τις υπόλοιπες χώρες στην κεντρική αφρική,ακριβά αεροπορικά εισητήρια και όλα τα υπόλοιπα πάμφθηνα  :grin: :grin:.Μάλλον θα χρειαστείς και 2-3 φρουρούς για συνοδεία φαντάζομαι αλλά τουλάχιστον θα σου δείξουν τα κατατόπια.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.108
Κριτικές
3
Like
1.280
Πόντοι
566

[size=30pt]BOUEFA[/size]

2ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

billy13 - Kostakis27

 
OP
OP
Ρ

Ρωμαιος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
424
Like
0
Πόντοι
1
Τύπε σε ζηλεύω  :rockon: :rockon:,είχα κι εγώ τεράστια ανάγκη ένα δίμηνο στην μαύρη ήπειρο  :wanker: :wanker:.Λογικά θα ισχύει ότι και με τις υπόλοιπες χώρες στην κεντρική αφρική,ακριβά αεροπορικά εισητήρια και όλα τα υπόλοιπα πάμφθηνα  :grin: :grin:.Μάλλον θα χρειαστείς και 2-3 φρουρούς για συνοδεία φαντάζομαι αλλά τουλάχιστον θα σου δείξουν τα κατατόπια.
Τα εισιτήρια είναι πληρωμένα και το αυτοκίνητο με τον οδηγώ μου εκεί,μέχρι και σπίτι μου βρήκαν,το μόνο που δεν μου βρήκαν ει νια κάνα πουτανακι  :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Τα εισιτήρια είναι πληρωμένα και το αυτοκίνητο με τον οδηγώ μου εκεί,μέχρι και σπίτι μου βρήκαν,το μόνο που δεν μου βρήκαν ει νια κάνα πουτανακι  :grin:

Tύπε και γαμώ τις φάσεις σου φτιάξανε  :rockon: :rockon: :wanker: :wanker:.Άμα σκάσεις με τα ευρώπουλα όλες πουτάνες θα γίνουν για σένα  :grin: :grin:
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Βρίσκεις κοπέλα να σου φροντίζει το σπίτι και τα λοιπά , αυτοί ξέρουν. Στη τιμή όλες οι υπηρεσίες
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.336
Κριτικές
48
Like
1.796
Πόντοι
2.426
Να βεβαιωθείς ότι θα έχεις μόνιμη (και ικανή) ασφάλεια 24/7. Στη συγκεκριμένη χώρα οι απαγωγές δυτικών είναι συχνές, όπως και οι ληστείες σε αυτούς.
Θα βρείς πολλέεεεεεεεεες όμορφες μαυρούλες τσάμπα, αλλά να θυμάσαι τα ποσοστά HIV είναι στα ύψη εκεί πέρα. Να χρησιμοποιείς συνέχεια τη λογική του πάνω κεφαλιού. Νερό μόνο εμφιαλωμένο, και φαγητό μόνο στην εταιρία ή σε ξενοδοχεία - καλά εστιατόρια. Ύπνος αναγκαστικά μέσα σε κουνουπιέρα και θα κάνεις όλα τα περίεργα εμβόλια πριν φύγεις.
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
παίζουν εχτραδάκια εκεί κάτω ?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Παίζει να είσαι και ο μόνος λευκός εκεί. Πώς σου προέκυψε αυτό;
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.884
Like
1.122
Πόντοι
216
Καλησπέρα οποίος έχει επισκέφτηκε την χώρα της Γκάνας και την πρωτεύουσα  Άκκρα,θα ήθελα να μου δώσει της εντυπώσεις του και  ότι πληροφορία έχει σχετικά με γυναίκες και γενικότερα για την ζωή διότι θα ζήσω στην πολη για 2 μήνες Φλεβάρη - Μάρτιο  και άλλους 2 Σεπτέμβριο  -Οκτώβριο.

φιλε καλησπερα με ενα απλο googlarisma θα βρεις αρκετα γραφεια με αξιοπιστα σιτε ...
 

dimsko

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε μου έζησα η μάλλον επεζησα 11 χρόνια εκεί. Κουμασι και Ακκρα. Τι να σου πω... Θέλει προσοχή και υπομονή. Μακριά από sex επαφή. Εκτός από HIV υπάρχουν και όλα τα άλλα... Φαγητό μόνο ψημένο πολύ, νερό θα χρειαστεί να πάρεις φίλτρο, άσε καλύτερα Coca Cola. Μην νομισεις σε καμία περίπτωση κάτι αυτονόητο. Εκεί ο κόσμος όχι εξαιτίας του είναι πολύ μα πολύ πίσω. Μακριά από τελετές Μαρίας βλέπεις είναι κατά κύριο λόγο να Αθεοι. Γενικά να έχεις μαζί σου χάπια για ελονοσία, και να κάνεις όλα τα εμβόλια.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Φίλε μου έζησα η μάλλον επεζησα 11 χρόνια εκεί. Κουμασι και Ακκρα. Τι να σου πω... Θέλει προσοχή και υπομονή. Μακριά από sex επαφή. Εκτός από HIV υπάρχουν και όλα τα άλλα... Φαγητό μόνο ψημένο πολύ, νερό θα χρειαστεί να πάρεις φίλτρο, άσε καλύτερα Coca Cola. Μην νομισεις σε καμία περίπτωση κάτι αυτονόητο. Εκεί ο κόσμος όχι εξαιτίας του είναι πολύ μα πολύ πίσω. Μακριά από τελετές Μαρίας βλέπεις είναι κατά κύριο λόγο να Αθεοι. Γενικά να έχεις μαζί σου χάπια για ελονοσία, και να κάνεις όλα τα εμβόλια.

Τύπε εσύ δηλαδή 11 χρόνια το είχες ξεχάσει το γαμήσι εκεί  :S :S :o :o
 

dimsko

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Ευτυχώς ανεβαινα Ελλάδα και Ευρώπη συχνά αλλιώς άσε....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Ευτυχώς ανεβαινα Ελλάδα και Ευρώπη συχνά αλλιώς άσε....

Τύπε δεν μας τα λες καλά  :tickedoff: :headbang:.Πρώτη φορά ακούω τέτοια πιρφοριά  :jerking: :jerking:.Θα περιμένα μετά από τόσο καιρό που έμεινες εκεί να κάνεις καθημερινά παράνομα εξτραδάκια με τις μαυρούλες  :rockon: :rockon:,αφού πλέον γνωριζόσασταν χρόνια  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom