Νέα

Επαγγελματική προοπτική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Επειδή τελευταία οι δουλειές δεν πάνε -όχι καλά, σκέτο δεν πάνε- και δεν θέλω να εγκαταλείψω την Ελλάδα περισσότερο για λόγους συνήθειας παρά σωβινιστικούς, θα ήθελα να μου κάνετε ορισμένες επισημάνσεις εάν γνωρίζετε.
- Τι επαγγελματική προοπτική έχει ένας 30χρονος μετρίας εμφανίσεως χωρίς πρόθεση αποτρίχωσης να κάνει καριέρα ως πεζοδρομιακός (κατά προτίμηση φριλάνσερ);
- Είναι απαραίτητο να θυσιάσω την όπισθεν παρθενία που φυλάω για το γάμο ή θα βγαίνω μόνο με πεολειχίες;
- Ποιά τα χαρακτηριστικά του κοινού που πρέπει να απευθυνθώ (ηλικία, στυλ,φύλο κλπ)
- Τι μεροκάματα παίζουν, χωρίς απόδειξη φυσικά και τι έξοδα θα χω για κολώνιες, καθαριστήρια, ΣΜΝ;
Οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή, ευχαριστώ τα μέγιστα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Καλησπέρα. Επειδή τελευταία οι δουλειές δεν πάνε -όχι καλά, σκέτο δεν πάνε- και δεν θέλω να εγκαταλείψω την Ελλάδα περισσότερο για λόγους συνήθειας παρά σωβινιστικούς, θα ήθελα να μου κάνετε ορισμένες επισημάνσεις εάν γνωρίζετε.
- Τι επαγγελματική προοπτική έχει ένας 30χρονος μετρίας εμφανίσεως χωρίς πρόθεση αποτρίχωσης να κάνει καριέρα ως πεζοδρομιακός (κατά προτίμηση φριλάνσερ);
- Είναι απαραίτητο να θυσιάσω την όπισθεν παρθενία που φυλάω για το γάμο ή θα βγαίνω μόνο με πεολειχίες;
- Ποιά τα χαρακτηριστικά του κοινού που πρέπει να απευθυνθώ (ηλικία, στυλ,φύλο κλπ)
- Τι μεροκάματα παίζουν, χωρίς απόδειξη φυσικά και τι έξοδα θα χω για κολώνιες, καθαριστήρια, ΣΜΝ;
Οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή, ευχαριστώ τα μέγιστα.

Εξοδα για θεραπεια εηντζ ειναι μηδενικα μαλιστα θα σου δινουν και καποιο μικρο βοηθημα. Για τα αλλα δεν ξερω.
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Δηλαδή υπάρχει κράτος τελικά;
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Και φαινόταν ιδανικό, χωρίς την απαραίτητη προϋπόθεση (να κολλήσεις πρώτα)
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Καλησπέρα. Επειδή τελευταία οι δουλειές δεν πάνε -όχι καλά, σκέτο δεν πάνε- και δεν θέλω να εγκαταλείψω την Ελλάδα περισσότερο για λόγους συνήθειας παρά σωβινιστικούς, θα ήθελα να μου κάνετε ορισμένες επισημάνσεις εάν γνωρίζετε.
- Τι επαγγελματική προοπτική έχει ένας 30χρονος μετρίας εμφανίσεως χωρίς πρόθεση αποτρίχωσης να κάνει καριέρα ως πεζοδρομιακός (κατά προτίμηση φριλάνσερ);
- Είναι απαραίτητο να θυσιάσω την όπισθεν παρθενία που φυλάω για το γάμο ή θα βγαίνω μόνο με πεολειχίες;
- Ποιά τα χαρακτηριστικά του κοινού που πρέπει να απευθυνθώ (ηλικία, στυλ,φύλο κλπ)
- Τι μεροκάματα παίζουν, χωρίς απόδειξη φυσικά και τι έξοδα θα χω για κολώνιες, καθαριστήρια, ΣΜΝ;
Οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή, ευχαριστώ τα μέγιστα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Δε μπορεί, κάποιος εν δυνάμει συνάδελφος θα υπάρχει. Μην κρύβεστε βρε. Να κάνουμε και σωματείο.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Δε μπορεί, κάποιος εν δυνάμει συνάδελφος θα υπάρχει. Μην κρύβεστε βρε. Να κάνουμε και σωματείο.

Τυπε τον Λιλα να βάλετε πρόεδρο. :S :S :S

Lilals.jpg
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
μπορεις να πηδας γερους πουστηδες δε χρειαζεται να τον τρως
Δύσκολο όμως να χεις και ανοιχτά τα μάτια. Θα μου πεις και παθητικώς αν αργεί ο άλλος, πάλι δύσκολο.

(ο κος Λιλάς είναι ερασιτέχνης θαρρώ).
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Συγνώμη, όποιος πληρώνει έχει απαιτήσεις, και ειδικά στην αρχή της καριέρας δεν αρνείσαι δουλειές.

Τυπε θα τα εχεις κλειστα αλλα μπορεις να δειχνεις οτι τα εχεις ανοιχτα.  :rockon: :S :S

s-l1000.jpg




 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Αυτό το βαμμένο με χαλάει, το ότι είναι τριπλάσια απ' τα κανονικά μάτια πες το μπαλώνεις.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.102
Κριτικές
3
Like
1.326
Πόντοι
496
Καλησπέρα. Επειδή τελευταία οι δουλειές δεν πάνε -όχι καλά, σκέτο δεν πάνε- και δεν θέλω να εγκαταλείψω την Ελλάδα περισσότερο για λόγους συνήθειας παρά σωβινιστικούς, θα ήθελα να μου κάνετε ορισμένες επισημάνσεις εάν γνωρίζετε.
- Τι επαγγελματική προοπτική έχει ένας 30χρονος μετρίας εμφανίσεως χωρίς πρόθεση αποτρίχωσης να κάνει καριέρα ως πεζοδρομιακός (κατά προτίμηση φριλάνσερ);
- Είναι απαραίτητο να θυσιάσω την όπισθεν παρθενία που φυλάω για το γάμο ή θα βγαίνω μόνο με πεολειχίες;
- Ποιά τα χαρακτηριστικά του κοινού που πρέπει να απευθυνθώ (ηλικία, στυλ,φύλο κλπ)
- Τι μεροκάματα παίζουν, χωρίς απόδειξη φυσικά και τι έξοδα θα χω για κολώνιες, καθαριστήρια, ΣΜΝ;
Οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή, ευχαριστώ τα μέγιστα.

:tickedoff: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Δυστυχώς μάλλον ορισμένοι δεν θέλουν να πουν τα μυστικά της δουλειάς, δεν μπορεί όλο και κανας πεζοδρομιακός θα μπαίνει στο σαϊτ
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
αφού το σκεφτεσαι σοβάρα πήγαινε κανε ερευνα αγοράς και μέτα ενημερωσε και το θέμα που ανοιξες
 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
txar1982 δεν πανε ετσι αυτα
εκτος αν θες να πηγαινεις με τους τελευταιους των τελευταιων
;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom