Νέα

Τυποι SOS χρειαζομαι τα φωτα σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τυποι καλησπερα..πριν λιγες μερες ψωνισα μια μικρη μεσω facebook..ειναι απο ψιλοδιαλυμενη οικογενεια ετων 21 πολυ καλο μωρο..υψος 1,67/58κιλα καστανοξανθη κλπ..-πολυ αξιογαμητη με λιγα λογια..μου εσκασε το παραμυθι οτι χρειαζεται λεφτα κλπ να μην τα πολυλεω την πηδηξα εναντι του ποσου των 120 ευρω ..βρεθηκαμε 2 φορες ως τωρα και της εδωσα συνολικα 240ευρω..την τελευταια φορα που βγηκαμε μου προτεινε να της δινω 500 ευρω τον μηνα και να βρισκομαστε 2 φορες την εβδομαδα απο 3 ωρες την φορα..σημειωστε εδω οτι κουλουρι δεν εδωσε μεχρι στιγμης..το κακο ειναι οτι θελει το μηνιατικο μπροστα..ποια ειναι η γνωμη σας? συμφερει η προταση της? ειναι μεσα στις οικονομικες δυνατοτητες μου αλλα οχι οτι δεν θα μου λειψουν και λιγο αυτα τα χρηματα..λετε αν την προπληρωσω να τα παρει και να φυγει?? πειτε καμμια γνωμη ρε αδερφια..ευχαριστω εκ τοων προτερων... :hi:
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
Τυποι καλησπερα..πριν λιγες μερες ψωνισα μια μικρη μεσω facebook..ειναι απο ψιλοδιαλυμενη οικογενεια ετων 21 πολυ καλο μωρο..υψος 1,67/58κιλα καστανοξανθη κλπ..-πολυ αξιογαμητη με λιγα λογια..μου εσκασε το παραμυθι οτι χρειαζεται λεφτα κλπ να μην τα πολυλεω την πηδηξα εναντι του ποσου των 120 ευρω ..βρεθηκαμε 2 φορες ως τωρα και της εδωσα συνολικα 240ευρω..την τελευταια φορα που βγηκαμε μου προτεινε να της δινω 500 ευρω τον μηνα και να βρισκομαστε 2 φορες την εβδομαδα απο 3 ωρες την φορα..σημειωστε εδω οτι κουλουρι δεν εδωσε μεχρι στιγμης..το κακο ειναι οτι θελει το μηνιατικο μπροστα..ποια ειναι η γνωμη σας? συμφερει η προταση της? ειναι μεσα στις οικονομικες δυνατοτητες μου αλλα οχι οτι δεν θα μου λειψουν και λιγο αυτα τα χρηματα..λετε αν την προπληρωσω να τα παρει και να φυγει?? πειτε καμμια γνωμη ρε αδερφια..ευχαριστω εκ τοων προτερων... :hi:
Ρε σατανα,τι λαχειο σου ετυχε... :grin:
 

Unidentified X

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
176
Like
22
Πόντοι
1
Τυποι καλησπερα..πριν λιγες μερες ψωνισα μια μικρη μεσω facebook..ειναι απο ψιλοδιαλυμενη οικογενεια ετων 21 πολυ καλο μωρο..υψος 1,67/58κιλα καστανοξανθη κλπ..-πολυ αξιογαμητη με λιγα λογια..μου εσκασε το παραμυθι οτι χρειαζεται λεφτα κλπ να μην τα πολυλεω την πηδηξα εναντι του ποσου των 120 ευρω ..βρεθηκαμε 2 φορες ως τωρα και της εδωσα συνολικα 240ευρω..την τελευταια φορα που βγηκαμε μου προτεινε να της δινω 500 ευρω τον μηνα και να βρισκομαστε 2 φορες την εβδομαδα απο 3 ωρες την φορα..σημειωστε εδω οτι κουλουρι δεν εδωσε μεχρι στιγμης..το κακο ειναι οτι θελει το μηνιατικο μπροστα..ποια ειναι η γνωμη σας? συμφερει η προταση της? ειναι μεσα στις οικονομικες δυνατοτητες μου αλλα οχι οτι δεν θα μου λειψουν και λιγο αυτα τα χρηματα..λετε αν την προπληρωσω να τα παρει και να φυγει?? πειτε καμμια γνωμη ρε αδερφια..ευχαριστω εκ τοων προτερων... :hi:
Δώσε να την δοκιμάσουμε όχι τίποτα αλλά να έχουμε και εμείς άποψη
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
237
Like
32
Πόντοι
1
λοιπον τυπε επηδει γινονται τοσα και τοσα, μην την προπληρωσεις και γενικα προσεχε.
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
ξεκινα με το πρωτο μηνιατικο,αν στα φαει,εχασες,αν συνεχισει,καλως... :grin:
αυτο σκεφτηκα και γω..ειναι σαν τζογος..θα πονταρω και οτι βγει..μιλαμε το μωρο κανει κατι ακαποτες πιπες φοβερες..τυποι τρεμανε τα ποδια μου ειλικρινα ετσι πως το ρουφαγε..ειναι πεντακαθαρη αλλα προς το παρον δεν αφηνει ουτε κωλοδαχτυλο...το μουνακι του στενο και ξυρισμενο γουλι..δεν ειναι επαγγελαμτιας το καταλαβα γιατι δεν ζητησε ποτε τα λεφτα μπροστα ουτε εδειξε σημεια βιασυνης..
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
να τις κολησεις και κανα ενσημο...μην ειναι ανασφαλιστο το κοριτσι..  :2funny: . εαν δε σαρεσει η ποικιλια ....καλη ειναι... αλλα πιο καλο θα ηταν με τα ιδια λεφτα να πληρωσεις 3 διαφορετικες...
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
λοιπον τυπε επηδει γινονται τοσα και τοσα, μην την προπληρωσεις και γενικα προσεχε.
σκεφτηκα οτι και να τα φαει το μωρο το αξιζει το 500αρικο..απλα θα στεναχωρηθω οχι τοσο για τα λεφτα οσο για το οτι θα την χασω...αυτο το μωρο δεν το βαριεσαι ευκολα... :pipa1:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.644
Κριτικές
1
Like
29.378
Πόντοι
8.006
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
παιδια εκεινο που εχω να σας πω οτι οι περιοχες Μενιδιου-Καματερου-Λιοσια κλπ εχουν πολυ χοντρο ψαρι.. :wanker:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Παντα ηταν δυνατο το μουνίδι...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.510
Like
2.176
Πόντοι
606
Τυποι καλησπερα..πριν λιγες μερες ψωνισα μια μικρη μεσω facebook..ειναι απο ψιλοδιαλυμενη οικογενεια ετων 21 πολυ καλο μωρο..υψος 1,67/58κιλα καστανοξανθη κλπ..-πολυ αξιογαμητη με λιγα λογια..μου εσκασε το παραμυθι οτι χρειαζεται λεφτα κλπ να μην τα πολυλεω την πηδηξα εναντι του ποσου των 120 ευρω ..βρεθηκαμε 2 φορες ως τωρα και της εδωσα συνολικα 240ευρω..την τελευταια φορα που βγηκαμε μου προτεινε να της δινω 500 ευρω τον μηνα και να βρισκομαστε 2 φορες την εβδομαδα απο 3 ωρες την φορα..σημειωστε εδω οτι κουλουρι δεν εδωσε μεχρι στιγμης..το κακο ειναι οτι θελει το μηνιατικο μπροστα..ποια ειναι η γνωμη σας? συμφερει η προταση της? ειναι μεσα στις οικονομικες δυνατοτητες μου αλλα οχι οτι δεν θα μου λειψουν και λιγο αυτα τα χρηματα..λετε αν την προπληρωσω να τα παρει και να φυγει?? πειτε καμμια γνωμη ρε αδερφια..ευχαριστω εκ τοων προτερων... :hi:
μαλλον σαγαπαει
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Παντα ηταν δυνατο το μουνίδι...
απο καπου απο κει ειναι αλλα δεν λεω ακριβως περιοχη για ευνοητους λογους..πολυ καλη καβατζα για τον χειμωνα, αλλα θελει τα λεφτα μπροστα οπως ειπα..παντως 500/8 =65 ευρω την φορα ειναι πολυ καλα..ειναι ομως και το γαμημενο το ξενοδοχειο αλλα 20 την φορα  :headbang: αληθεια ρε παιδια ξερει κανεις κανα οτελ που να παιρνει 10 ευρω το 3ωρο?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
απο καπου απο κει ειναι αλλα δεν λεω ακριβως περιοχη για ευνοητους λογους..πολυ καλη καβατζα για τον χειμωνα, αλλα θελει τα λεφτα μπροστα οπως ειπα..παντως 500/8 =65 ευρω την φορα ειναι πολυ καλα..ειναι ομως και το γαμημενο το ξενοδοχειο αλλα 20 την φορα  :headbang: αληθεια ρε παιδια ξερει κανεις κανα οτελ που να παιρνει 10 ευρω το 3ωρο?

Γιατί δεν τη γαμάς σπίτι σου ή σπίτι της;
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
αυτο σκεφτηκα και γω..ειναι σαν τζογος..θα πονταρω και οτι βγει..μιλαμε το μωρο κανει κατι ακαποτες πιπες φοβερες..τυποι τρεμανε τα ποδια μου ειλικρινα ετσι πως το ρουφαγε..ειναι πεντακαθαρη αλλα προς το παρον δεν αφηνει ουτε κωλοδαχτυλο...το μουνακι του στενο και ξυρισμενο γουλι..δεν ειναι επαγγελαμτιας το καταλαβα γιατι δεν ζητησε ποτε τα λεφτα μπροστα ουτε εδειξε σημεια βιασυνης..
σου φερε και εξετασεις κ ειδες πως ειναι καθαρη ή απλα δε μυριζε σαπιλα και το βγαλες το συμπερασμα?
προσεχε ρε μλκ!δν ειναι επαγγελματιας και σου ζηταει 500 ευρω,πας καλα
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Γιατί δεν τη γαμάς σπίτι σου ή σπίτι της;
σπιτι μου δεν φερνω ποτε βιζιτες αφου στην ιδια πολυκατοικια μενουν και οι δικοι μου..σπιτι της δεν το συζητω να παω,ασε που δεν μενει μονη..ποτε μην πας σε σπιτι φιλε..ποτε δεν ξες τι σε περιμενει εκει...
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
σου φερε και εξετασεις κ ειδες πως ειναι καθαρη ή απλα δε μυριζε σαπιλα και το βγαλες το συμπερασμα?
προσεχε ρε μλκ!δν ειναι επαγγελματιας και σου ζηταει 500 ευρω,πας καλα
500 τον μηνα για 8 φορες απο 3 ωρες αν διαβασες καλα τυπε..τωρα οσο για τις εξετασεις οχι δεν εφερε..αλλα ακαποτα εδωσα μονο πιπα..στο πηδημα εννοειται προφυλαξη.. :2on1:
 

Gamias_1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2014
Μηνύματα
345
Like
48
Πόντοι
1
καπως ετσι αρχιζουν και γινονται επαγγελματιες!!!!δεν ειναι καν και περνει 500 και μετα μας πειραξανε τα 200 για ναγια και αλλα κοριτσακια!!
να τα λεμε και αυτα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom