Νέα

Σπουδαιότητα site, Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kounelis Ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kounelis Ioannis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Με χαρά κάνω την εγγραφή μου στο site που παρακολουθώ εδώ και ένα χρόνο περίπου. Είμαι κάτοικος Θεσσαλονίκης. Λόγω των συχνών επισκέψεων μου στη πρωτεύουσα θα μπορούσα να πω με βεβαιότητα ότι δυστυχώς μας αφήνουν τη «σαβούρα». Όσο για τις τιμές, είναι αυξημένες σε σχέση με την Αθήνα. Συμπερασματικά θα έλεγα ότι για να αποφευχθούν αυτά τα μειονεκτήματα θα πρέπει να εισχωρήσουμε σε κάποιους «κύκλους» και πιστεύω ότι η επιτυχία αυτού του site εκεί βρίσκεται. Τα λέμε..       
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
καλώς ήλθες φίλε συναγωνιστή ;)

καλό scouting...
 
OP
OP
K

Kounelis Ioannis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε από την Αθήνα,
όσο αναφορά τα cgs στην πόλη σας δυστυχώς λόγω του κυνηγητού τα πράγματα δεν είναι πολύ καλά . Πρόσφατα ένα φιλαράκι ήθελε να κάνει δώρο ένα cg στο ξαδερφάκι  του και το αποτέλεσμα μόνο θετικό δε θα το έλεγες. Συγκεκριμένα, μετα από μία και μίση ώρα στήσιμο( ενώ είπε 30’) του ήρθε ένα μπαζάκι (με επιείκεια το λέω) και του ζήτησε 100 Ε . Το ξαδερφάκι του για να μην τον στεναχωρήσει την πήρε και οι υπηρεσίες της ήταν ίδιες με την εμφάνιση της. Πληροφοριακά το τηλ το πήρε από μια εφημερίδα. Θα μου πείς τώρα και θα έχεις και δίκιο, που πήγε ξεβράκωτος στα αγκούρια??     
 
OP
OP
K

Kounelis Ioannis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Πριν κάμποσο καιρό (1,5 χρόνο περίπου ) είχα μια εμπειρία με cg στη συμπρωτεύουσα. Η ιστορία έχει ως εξής: Μετά από ψάξιμο και αφού ρώτησα φίλους και γνωστούς, γνώρισα σε μια παρέα έναν τύπο που μου είπε ότι έχει τηλ από έναν κύριο «Χρήστο» και ο οποίος μπορεί να τακτοποιήσει την περίπτωση μου. Το τηλεφώνημα έγινε μετά από 2 μέρες. Μετά από δίωρη καθυστέρηση μου χτύπησε το κουδούνι μια γκόμενα ( άσχημη δε τη λες) γύρο στο 1.75, κοκκινομάλλα. Δυστυχώς η γκόμενα κάθε άλλο παρά θερμή ήταν. Πάλι καλά που δεν άνοιξε καμιά εφημερίδα την ώρα που το κάναμε ή μάλλον το έκανα. Μέτρια εμπειρία που δεν θα ήθελα να ξαναζήσω . Κόστος 120 ευροπουλάκια. Ο κυρ «Χρήστος» δεν ξαναφάνηκε από τότε μου είπαν κάποιοι γνωστοί. Μάλλον τον μπαγλαρώσανε!   
 
OP
OP
K

Kounelis Ioannis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ κύριε Πανίκο,
σκεφτόμουν αν δεν έχετε τίποτα καλύτερο να κάνετε απόψε, να πηγαίναμε μια βόλτα προς Βαρδάρη μεριά για να ενημερώσουμε και τους φίλους στο forum
Τι λέτε???
 
OP
OP
K

Kounelis Ioannis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά,
πρόσφατα έκανα ένα τουρ στην Ευρώπη και χωρίς να θέλω να δώσω συγκεκριμένες πληροφορίες θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τη γενική εντύπωση.
Λόγω των γνωριμιών μου εκεί αυτό που μου έμεινε είναι η ευκολία να  μπορείς να βρεις κάτι καλό. Και αυτό οφείλεται στην επικοινωνία τον ενδιαφερομένων…

Δώστε το στίγμα σας και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα βοηθήσει!

Η επικοινωνία μας είναι αυτή που θα μεγαλώσει τον ανταγωνισμό στα σπιτάκια της συμπρωτεύουσας!

Καταθέστε τις απόψεις!

Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας και δώστε τις συμβουλές σας,όπως θα θέλατε να τις ακούσετε!

ΔΕΝ μπορεί κανείς μας να διανοηθεί τη δύναμη που έχουμε όλη μαζί!
 

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
δεν ηθελα να το βαλω στο φορουμ της μπουρδελοκαταστασης και το βαζω εδω γιατι αυτη ειναι η σπουδαιοτητα του σαιτ

vaggg3232
Επισκέπτης
(Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: gl στις: σήμερα στις 13:53 »
Απάντηση με παράθεση  Διαγραφή 
re gamimene kai esy kai o gagarin sas esteila pv re mounopana na mh gamate saboyres kai roymanes gia galides kai travelia san ti nikol gia gynaikes kai eseis re poustaria kai ths dyo fwres me kanate anafwra kai me diagrapsane
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
δεν ηθελα να το βαλω στο φορουμ της μπουρδελοκαταστασης και το βαζω εδω γιατι αυτη ειναι η σπουδαιοτητα του σαιτ

vaggg3232
Επισκέπτης
(Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: gl στις: σήμερα στις 13:53 »
Απάντηση με παράθεση  Διαγραφή 
re gamimene kai esy kai o gagarin sas esteila pv re mounopana na mh gamate saboyres kai roymanes gia galides kai travelia san ti nikol gia gynaikes kai eseis re poustaria kai ths dyo fwres me kanate anafwra kai me diagrapsane
τι ζορι τραβαει ο τυπος, ποιες και τι γαμαει ο καθενας, βαλαμε και στην πουτσα μας κεχαγια τωρα;
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
gl κι εγώ έλαβα το ίδιο μήνυμα ... είναι το γνωστό άτομο που γράφεται, στέλνει πμ και αυτοδιαγράφεται και δεν μπορείς να του απαντήσεις. Τελείως καμμένο ...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.173
Πόντοι
10.647
Με χαρά κάνω την εγγραφή μου στο site που παρακολουθώ εδώ και ένα χρόνο περίπου. Είμαι κάτοικος Θεσσαλονίκης. Λόγω των συχνών επισκέψεων μου στη πρωτεύουσα θα μπορούσα να πω με βεβαιότητα ότι δυστυχώς μας αφήνουν τη «σαβούρα». Όσο για τις τιμές, είναι αυξημένες σε σχέση με την Αθήνα. Συμπερασματικά θα έλεγα ότι για να αποφευχθούν αυτά τα μειονεκτήματα θα πρέπει να εισχωρήσουμε σε κάποιους «κύκλους» και πιστεύω ότι η επιτυχία αυτού του site εκεί βρίσκεται. Τα λέμε..       

Ωραια, απο το 2008 το θεμα, εχουμε 2013, και τιποτα δεν εχει αλαξει στην Σαλονικη, η Σαβουρα πασαρετε ανελεητα στα σπιτακια...στην Αθηνα παει το Α προιον...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom