Νέα

Moulin Rouge

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Ειδα μια διαφημηση στο FB οτι στις 4 δεκεμβριου ανοιγει στην καρακαση (Πρωην Αφρος).
με Full Strip,
ξερει κανεις κατι?
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Πράγματι πέρασα προχθές με το αυτοκίνητο απ`εξω κι έχουν βάλει μια φωτεινή επιγραφή κλπ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.192
Πόντοι
12.525
Πράγματι πέρασα προχθές με το αυτοκίνητο απ`εξω κι έχουν βάλει μια φωτεινή επιγραφή κλπ...
'FULL MOON - NEW GIRLS'  :2funny: :2funny: :2funny:

Απ'εξω ομως ειναι χαλια ακομα αβαφο κλπ,ποτε θα προλαβουν μεχρι την Παρασκευη?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μαγκες αυτο που λετε ειναι σαλονικα ?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
οπως το κοβω ουτε για μας τους Θεσσαλονικεις θα κανει  :grin:
Ετσι νομιζω κι εγω ,περασα προχτες βραδυ και το ειδα μου θυμισε κολομπαρο του 80,αντε να δουμε τι θα δουμε
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Πρόεδρε πάντως τα κωλόμπαρα του `80 ήταν πολύ καλύτερα απο του `15...
Σωστος .Ετσι ειναι
Νεα αναβολη , στις 18 θα ανοιξει,εβαλαν εξω καινουριο ...... χαρτονι.
Το πρωι το ειδα,νομιζω θα εχει πολυ πλακα τελικα
 

Ipnos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
:tired: ότι και να ανοίξει τώρα για να πιάσει είναι πολύ δύσκολο ...πέντε δέκα άτομα μετρημένοι είμαστε που βγαίνουμε κι αυτοί με το ζόρι, για να πετύχει χρειάζεται καινούργιες κοπέλες και όχι ανακύκλωση που συνήθως γίνεται όταν ανοίγει κάτι νέο, καλές υπηρεσίες και καλές τιμές....τέλος πάντων με το καλό θα το επισκεφτούμε και θα δείξει από την πρώτη μέρα πως θα πάει αν και ο συγκεκριμένος χώρος παρ όλο που είναι ωραίος είναι καταραμένος δεν ξέρω γιατί.... :think:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.677
Πόντοι
2.560
το βλεπω και αυτο να ειναι μια απο τα ιδια σαν τα αλλα ξερω γω!!!παντωσ για νεο αιμα μην περιμενετε!!!αυτο μου ειπε το (σοφακι πρωην καλιγουλα) χτες στο κιν και με ξενερωσε!!!θα το τιμησω παντωσ ετσι για το ποτακι ρε φιλε!!να δω τι παιζει και εδω ειμαστε παλι!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.192
Πόντοι
12.525
Παω χθες κατα τις 3 και εχει μεσα 4 πελατες ολο κι ολο  :o :o....λεω στραβα αρχισαμε...
6 γυναικες εκ των οποιων οι 4 ειναι 40 χρονων για να μην πω και λιγο παραπανω,αδιαφορες στην εμφανιση και οι αλλες 2 νεαρες η μια λιγο γεματουλα με ωραια βυζια και κωλαρα και η αλλη πολυ λεπτη ξανθια μοντελε στυλ και ειναι και οι μονες που χορευουν στην μικρη πιστα του μαγαζιου και τα βγαζουν ολα και κανουν και καλες ποζες...

Και αλλες 2 μιλφαρες εχει μες το μπαρ και η ξανθια ειναι μαλλον σαν υπευθυνη εκει απ'οσο καταλαβα αλλα το παιζει πολυ εξυπνη

Τελοσπαντων με υποδεχτηκε μια απο τις κοπελες και με εβαλε να καθισω στο μπαρ οπου αναρωτηθηκα αν εχει στριπτηζ το μαγαζι οπως γραφει και στην ταμπελα δηλαδη και οπως γραφανε και τα χαρτακια που μας ειχαν βαλει στα αυτοκινητα τις προηγουμενες μερες...και μου λεει εσυ για το στριπτηζ ηρθες μονο?...εμ τι για να βλεπω εσενα της απανταω  :grin: ...και παρεξηγηθηκε και εφυγε

στα 6 ευρω το ποτο το οποιο δεν ηταν καλο και συνοδευεται απο μπουκαλακι νερο και φιστικια  :vomit:,σαν χωρος συμπαθητικος και ζεστος παλαιας διακοσμησης αλλα ολοι βλεπουν ολους εκει μεσα...απο μουσικη μαλακιες ελληνικα για τον υπνο δηλαδη στις 3 επαιζε το 'Ετσι ξαφνικα' σα να ηθελε να μας διωξει και ασυνεχιστηκε στο ιδιο στυλ
Και η πιστα ειναι ενα πολυ μικρο τετραγωνο παταρακι με μια μπαρα στη μεση

Οι δυο εμφανισιμες ηταν πιασμενες ολη την ωρα και δεν ηρθαν,μου ηρθε μονο μια πατσαβουρα η μεγαλυτερη σε ηλικια Ειρηνη Ρωσσιδα η οποια ηταν μεθυσμενη και μυριζε το στομα της,εκατσε αρκετα μαζι μου και αφησε να εννοηθει οτι κανουν τα παντα εκει μεσα χωρις ομως να μου πει τιμες κλπ...μου ζητησε ποτο και ειπε οτι κανει 12ε αλλα δεν καταλαβα αν εννουσε διπλο ή αν πραγματι τοσο εχουν τα κερασμα.
Την απερριψα και μετα αρχισε να με πρηζει αν θελω καποια αλλη να μου τη φωναξει...

Οι 2 χοροι στην πιστα απο τις μονο 2 κοπελες που χορευουν ηταν καλοι,επαγγελματικοι με αναποδες περιστροφες στον στυλο κλπ,φανηκε δηλαδη οτι οι κοπελες ειχαν εμπειρια σ'αυτο...

Επισης αλλη μια πατσαβουρα που εκανε πριβε σε εναν τυπο στον καναπε εβγαλε και το βρακι και ο αλλος την εβαζε και χερι και φαινοταν δεκτικη.
Ολες ειναι Ρωσσιδες και εχει και μια Βουλγαρα

Ε καποια στιγμη βαρεθηκα και φωναζω την εξυπνη του μπαρ και την λεω να σε πληρωσω λιγο...και μου λεει ειρωνικα "οπως το'πες λιγο...6ευρω"...
δευτερη μερα λειτουργιας βλεπεις εναν νεο πελατη και τον ειρωνευεσαι??...δε λεει..

Συμπερασμα...ειναι ξεκαθαρο οτι το μαγαζι δεν ηταν ετοιμο να λειτουργησει,εκει που βρισκεται το θεωρω απιθανο να πιασει και δεν εχει και προσωπικο
 

jaym

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
2
Πόντοι
0
Όπως ακριβώς τα λέει ο παραπάνω
Πρέπει περίπου την ίδια ώρα να ήμουν εκεί χθες στο μπαρ
Όντως το απλό κέρασμα 12€ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ
Δεν ρώτησα για άλλου είδους υπηρεσίες γιατί δεν με ενδιαφέρει
Κανονικά πρέπει να μεταφερθεί στα κωλομπαρα με πολυ λίγο στριπτηζ
Την Ρωσίδα χορεύτρια με το άσπρο δυχτι κάπου την εχω ξαναδεί
Να περνάμε καλά
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.967
Like
319
Πόντοι
36
ευχαριστουμε που πυρποληθηκατε για την ενημερωση....παντα οι ανιχνευτες την πληρωνουν
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Όπως ακριβώς τα λέει ο παραπάνω
Πρέπει περίπου την ίδια ώρα να ήμουν εκεί χθες στο μπαρ
Όντως το απλό κέρασμα 12€ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ
Δεν ρώτησα για άλλου είδους υπηρεσίες γιατί δεν με ενδιαφέρει
Κανονικά πρέπει να μεταφερθεί στα κωλομπαρα με πολυ λίγο στριπτηζ
Την Ρωσίδα χορεύτρια με το άσπρο δυχτι κάπου την εχω ξαναδεί
Να περνάμε καλά
Σοφια ,δουλευε μεχρι προσφατα στον Καλιγουλα
 

jaym

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
2
Πόντοι
0
Σωστος ο προεδρος
ευχαριστω
 

Zaxaroplastis5

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
:tired: ότι και να ανοίξει τώρα για να πιάσει είναι πολύ δύσκολο ...πέντε δέκα άτομα μετρημένοι είμαστε που βγαίνουμε κι αυτοί με το ζόρι, για να πετύχει χρειάζεται καινούργιες κοπέλες και όχι ανακύκλωση που συνήθως γίνεται όταν ανοίγει κάτι νέο, καλές υπηρεσίες και καλές τιμές....τέλος πάντων με το καλό θα το επισκεφτούμε και θα δείξει από την πρώτη μέρα πως θα πάει αν και ο συγκεκριμένος χώρος παρ όλο που είναι ωραίος είναι καταραμένος δεν ξέρω γιατί.... :think:

όπως τα λες. Για να πετυχει θέλει ολα αυτα μαζί. Πάνε οι εποχές που εβγαινες και σου φευγαν 100 ευρω σε μια βραδια και επιανες μονο το μπουτι. Τώρα θέλεις να ξοδεψεις 40 και να σου κανουν και καμια πίπα. Αν δεν μπουν σε αυτη την λογικη τα μαγαζια δεν πιστευω να κανουν τιποτα.



Τώρα για το συγκεκριμένο μαγαζί, πηγα κι εγω προχτες και ειπα ενα γεια. Σαν χώρος μου αρεσε για κωλομπαρο. Σωστος φωτισμός και η κοπελα στο μπαρ καλη επαγγελματιας. Τώρα οσο αναφορα τις γυναικείς παρουσίες θα τις χαρακτηριζα χλιαρές, άοσμες, αγευστες..Ελπιζω να σας κάλυψα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom