Νέα

Ανοικτή Πρόσκληση Προς Την Αφέντρα Τίνα (Καλλιρόης)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Ανοικτή Πρόσκληση Προς Την Αφέντρα Τίνα (Καλλιρόης)
/2015/11/blog-post.html

Αποφάσισα να χρησιμοποιήσω και πάλι τη δύναμη του διαδικτύου και το μεγάλο εύρος αναγνωστών που έχει αποκτήσει πλέον το Kinky Fantasies On Line προκειμένου να απευθύνω μια ανοικτή δημόσια πρόσκληση για συνέντευξη στην θρυλική Αφέντρα Τίνα που εργαζοταν στην οδό Καλλιρόης .

Οι μαρτυρίες για τα session της ήταν πραγματικά πρωτόγνωρες και ακόμα και σήμερα, παλιοί και έμπειροι παίκτες  ακόμα την αναπολούν και την αναζητούν στα φετιχιστικά φόρουμ και οι συζητήσεις πάντα ανάβουν όποτε τη θυμόμαστε με πολύ αγάπη.

Αφέντρα Τίνα !

Ελπίζω να είστε αναγνώστρια του ιστολογίου μας εκεί που βρίσκεστε και απολαμβάνετε τη καθημερινότητά σας . Το ελπίζω διότι ήσασταν τόσο καλή σαν Αφέντρα επειδή προφανώς σας άρεσε και όχι απο στείρο επαγγελματισμο. Αν σας άρεσε ίσως  μας παρακολουθείτε και διαβάζετε αυτή την ανάρτητηση.

Σας καλώ να επικοινωνήσετε μαζί μου στην ακόλουθη διεύθυνση :

fantasiesonline@yahoo.com

και να σας στείλω μέσω e-mail μια σειρά ερωτήσεων προκειμένου να θυμηθούμε οι παλιοί και να μάθουν οι νέοι για μια απο τις ομορφότερες και πιο αξιόλογες Αφέντρες που πέρασαν απο την Αθήνα .

Θα είναι τιμή μου να φιλοξενήσω δικές σας δηλώσεις και θα ωφελήσετε την ελληνική φετιχιστική κοινότητα να έρθει σε επαφή με το παρελθόν της !

Ναι ! Υπήρξαν αξιόλογες Αφέντρες , με ιστορία και ταλέντο που μπορεί πλέον να έχουν αποσυρθεί αλλα η προσφορά τους , οι εμπειρίες τους , οι γνώσεις και οι γνώμες του πρέπει να μείνουν παρακαταθήκη !

Καλώ όλους τους αναγνώστες να διαδόσουν το μήνυμα σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα και όλες τις ιστοσελίδες συζητήσεων που θεωρείτε ότι μπορει να φτάσει στο προορισμό του !

Αφέντρα Τίνα !

Οι θαυμαστές σας περιμένουν !
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
μη χαλάς τον Μύθο της με τις συνεντεύξεις και λοιπές συγκρίσεις - αντιπαραθέσεις που γίνονται εδώ μέσα.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
451
Πόντοι
36
Τι ρόλο βαράει αυτή ρε παιδια;
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
μη χαλάς τον Μύθο της με τις συνεντεύξεις και λοιπές συγκρίσεις - αντιπαραθέσεις που γίνονται εδώ μέσα.
Δεν θα χαλάσει κάποιος μύθος .
Η Αφέντρα Τινα ήταν πολύ μπροστά απο την εποχή της και είναι κριμα που
σταμάτησε .
Αν μπορούσε να αναδυθει και να μιλήσει όλοι οι παλαιότεροι υποτακτικοί πελάτες θα ήθελαν να την ακούσουν
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Male Tsouli, όταν λες Καλλιρρόης τι εννοείς; Εμένα αυτό που έρχεται στο μυαλό μου σε σχέση με τη θεματολογία του σάιτ είναι το μασατζίδικο Καλλιρρόης 48, που όμως έχει διαφορετικό τάργκετ γκρουπ...
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
landmark είναι αλλά δεν έχει σχέση με μασάζ
Εκεί δούλευε η Τίνα .
 

loukfode

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Τίνα είναι ενεργή και βασιλεύει.
14 χρόνια δεν τη βαρέθηκα.
Φοβερό  άτομο και πολύ  ξύπνια.
Και μια χαρά  κορμί, ξαναλέω  τουλάχιστον 14 χρόνια μετά...
Αλλά  νομιζω δεν δέχεται  νέους χρήστες...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
μήπως δεχθεί καινούργιους, αν λάβουν συστατική επιστολή ....?  :rolleyes:
 

FL1

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Η Τίνα είναι ενεργή και βασιλεύει.
14 χρόνια δεν τη βαρέθηκα.
Φοβερό  άτομο και πολύ  ξύπνια.
Και μια χαρά  κορμί, ξαναλέω  τουλάχιστον 14 χρόνια μετά...
Αλλά  νομιζω δεν δέχεται  νέους χρήστες...
Ισχυει ακόμη το τότε τηλέφωνο της;
 

FL1

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Η Τίνα είναι ενεργή και βασιλεύει.
14 χρόνια δεν τη βαρέθηκα.
Φοβερό  άτομο και πολύ  ξύπνια.
Και μια χαρά  κορμί, ξαναλέω  τουλάχιστον 14 χρόνια μετά...
Αλλά  νομιζω δεν δέχεται  νέους χρήστες...
Iσχύει ακόμη το τότε τηλέφωνο της; Θα εκτιμησω πολύ ένα απλό ναι ή ένα όχι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

aeras1970

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Η Τινα ηταν η απολυτη θΕΑ....ηταν η απολυτη αφεντρα....και μονο οι ωρες και οι μερες που περναγανε για να την βρουμε στο τηλ....η προσμονη που ειχαμε στο πεζοδρομιο της Καλλιροης να περιμενουμε το σημα της για να ανεβουμε πανω....καθως κατεβαινε οποιος το ξερε ο ...πουστης που λεγαμε για να διαπυστωσει οτι ολα ηταν ενταξει ημασταν και εμεις ετοιμοι..και οταν εβγαινε με αυτην την μαυρη ρομπα και τις κλασικες ψιλοτακουνες γοβες ηταν ολος ο κοσμος...μιλαμε για την αφεντρα η μονη στην Ελλαδα που την θυμουνται οι παλλιοι να παιρνει δωρακι σε ελληνικα λεφτα( ακομα δεν ειχαν βγει το ευρο)....ποια αλλη θυμαστε ετσι?..μην γελιεσται πμως...Η Τινα εχει αποσυρθει...δεν υπαρχει ποια στον χωρο και το χουμε ψαξει καλα εμεις οι παλιοι...και οποιος γραφει για 14 χρονια πριν ειναι πολυ πιο πισω..γιαυτο μην γελεισται....δυστυχως!
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Η Τίνα το είχε που λένε. Ηταν λίγο ακριβή για την εποχή της (με αξία δραχμών βέβαια).  Αλήθεια πόσο την κάνατε τότε? μιλάμε για το 2003. Νομίζω οτι ήταν 27-28 ετών. ¨οσο για τον τύπο που κατέβαινε εγώ δεν το είχα πάρει πρέφα. Μόνο μια φορά άκουσα θόρυβο στο άλλο δωμάτιο και όταν ρώτησα μου είπε οτι ήταν ένας φίλος της. Από φαντασία πάντως έχανε λιγάκι. Έκανε τα ίδια κάθε φορά.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Η Τινα προφανώς εκανε τις επενδύσεις της και τωρα εισπράτει απο την άνεση του σπιτιου της, ισως να εχει και κανενα καλο πελατολογιο κρατημένο στην ακρη.
Μπορει απο φαντασια να μην ειχε παρα πολυ αλλα ειχε αποφασιστικοτητα κατα 100% και πιστευω αυτο ειναι που χρειαζεται σε μια αφεντρα. Εμπαινες μεσα εφτιαχνες προγραμμα και δεν παρεξεκλυνε απο εκει για κανενα λογο δεν ειχε ποναω μου αρεσει δεν μου αρεσει. Ιδιαιτερος ανθρωπος και πιστευω καλη ψυχη, απο εμενα παντως εχει χαθει εδω και χρονια ή που δεν καλυπτω τα οικονομικα της στανταρ ή που εχει κανει οικογενεια και εχει αποσυρθει τελειως
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
επικοινώνησα στο παλιό καλό της τηλέφωνο τελευταία φορά το 2014 ή 2015 και μού ανέφερε ευγενικά ότι έχει αποσυρθεί από το χώρο.

Αυτό που κατάλαβα είναι ότι δεν κάνει πλέον σέσσιονς ούτε με τους παλιούς.

Τώρα εάν είχε κάποιους πολύ τακτικούς της πελάτες και τούς έχει κρατήσει αυτό είναι δύσκολο να τό μάθουμε, αλλά δεν το αποκλείω.

Λόγω έλλειψης χρημάτων ( νεαρόν της ηλικίας) δεν ήμουν τακτικός της πελάτης, αλλά την τελευταία φορά που είχα επισκεφτεί την Τίνα είχα περάσει τέλεια, και είχα μία από τις καλύτερες και πιο καυλωτικές εμπειρίες της ζωής μου.

Αλλά δυστυχώς μετά χάθηκα, και όταν χάνεσαι, μήν περιμένεις μετά η γυναίκα να σέ θυμάται ή να σέ αναζητά εκείνη.

Η Τίνα το είχε και το αφεντρηλίκι και τον γυναικείο ερωτισμό , πάντως, είχε αυτή την ενέργεια μέσα της, και ένα κάλτ στοιχείο. Επίσης είχε απίστευτο κορμί. Μα απίστευτο όμως. Αυτά.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Οπως τα ειπες ακριβως, η ιδια κατάσταση και με εμενα ελειψις χρηματων στασις εμπορίου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom