Νέα

Ετεροφυλική Αλλοδαποί Ιστορίες καβλωτικές από λεωφορεία-μετρό κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massazakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Απποφασισα φιλοι μου μετα απο ενα χθεσινο περιστατικο που ειδα να ανοιξω αυτο το θεμα.
περνω καθημερινα μετρο και λεωφορειο εχω δει πολλα αλλα το χθεσινο με κουφανε μη πω με καβλωσε κιολας....
Ορθιος στη μεση του λεωφορειου χωρις πολυ κοσμο και μπροστα μου και λιγο δεξια σε διπλη θεση ενας μαλλον πακιστανος διπλα με μια γυρω στα 25 καθιστοι στην αρχη δεν εδωσα σημασια , με μια δευτερη ματια βλεπω οτι το χερι τοθ πακιστανου ηταν στο γοφο της εκει ακριβως που λυγιζει το μποθτι οταν καθεσαι στα 5 εκατοστα δηλαδη απο  μουνι...  τοτε αρχισα να παρακολουθω αντιδρασεις η γκομενα κοιταγε εξω αυτος απο την αλλη και το χερι απλωνε τα δαχτυλα να πλησιαζει το μουνι ετσι οπως ειχε τη τσαντα πανω της κατω απο τη τσαντα...η γκομενα αταραχη ενω αυτος το κουναγε και το προχωραγε κατω απο τη τσαντα που δεν εβλεπα.. αυτο συνεχιστικε μεχρι που κατεβηκα καβλωμενος εγω μετα απο καμμια 6-7 στασεις  ..

εχετε δει τετοιες φασεις? κουφαθηκα ρε παιδες σιγουρα η γκομενα ειχε καβλωσει οπως την ειδα...
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
Απποφασισα φιλοι μου μετα απο ενα χθεσινο περιστατικο που ειδα να ανοιξω αυτο το θεμα.
περνω καθημερινα μετρο και λεωφορειο εχω δει πολλα αλλα το χθεσινο με κουφανε μη πω με καβλωσε κιολας....
Ορθιος στη μεση του λεωφορειου χωρις πολυ κοσμο και μπροστα μου και λιγο δεξια σε διπλη θεση ενας μαλλον πακιστανος διπλα με μια γυρω στα 25 καθιστοι στην αρχη δεν εδωσα σημασια , με μια δευτερη ματια βλεπω οτι το χερι τοθ πακιστανου ηταν στο γοφο της εκει ακριβως που λυγιζει το μποθτι οταν καθεσαι στα 5 εκατοστα δηλαδη απο  μουνι...  τοτε αρχισα να παρακολουθω αντιδρασεις η γκομενα κοιταγε εξω αυτος απο την αλλη και το χερι απλωνε τα δαχτυλα να πλησιαζει το μουνι ετσι οπως ειχε τη τσαντα πανω της κατω απο τη τσαντα...η γκομενα αταραχη ενω αυτος το κουναγε και το προχωραγε κατω απο τη τσαντα που δεν εβλεπα.. αυτο συνεχιστικε μεχρι που κατεβηκα καβλωμενος εγω μετα απο καμμια 6-7 στασεις  ..

εχετε δει τετοιες φασεις? κουφαθηκα ρε παιδες σιγουρα η γκομενα ειχε καβλωσει οπως την ειδα...
  και η γκόμενα πακιστανη ήταν φίλε?
 
OP
OP
M

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα, οχι φιλε δεν ηταν μαζι ηταν αγνωστοι και ηταν ελληνιδα....
 

ΠΚαποτας

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2015
Μηνύματα
126
Κριτικές
5
Like
62
Πόντοι
1
Ηταν καλη γκομενα ή κανενα μπαζο που δεν τη γαμαει κανεις και ψαχνωταν να γαμειθει με καποιον οποιονδηποτε.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Συμβαίνουν πολύ συχνά αυτά ...
Πιθανά να την παρενοχλούσε ο μπίχλης και η κοπέλα να ντρεπόταν, φοβόταν να μιλήσει  :-
 
OP
OP
M

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Συμβαίνουν πολύ συχνά αυτά ...
Πιθανά να την παρενοχλούσε ο μπίχλης και η κοπέλα να ντρεπόταν, φοβόταν να μιλήσει  :-

σιγουρα ναι. απλα μου εκανε εντυπωση καμμια αντιδραση? μπορουσε εστω να σηκωθει να φυγει.... τι να πω
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
σιγουρα ναι. απλα μου εκανε εντυπωση καμμια αντιδραση? μπορουσε εστω να σηκωθει να φυγει.... τι να πω

Τύπε δε ξέρεις η κάθε κοπέλα τι έχει τραβήξει σπίτι της
και πως έχει μάθει .....  :- :- :- :-
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Εμένα πάντως θλιβερό μου φάνηκε
και όχι καυλωτικό  :vomit:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.786
Like
9.548
Πόντοι
1.406
Απποφασισα φιλοι μου μετα απο ενα χθεσινο περιστατικο που ειδα να ανοιξω αυτο το θεμα.
περνω καθημερινα μετρο και λεωφορειο εχω δει πολλα αλλα το χθεσινο με κουφανε μη πω με καβλωσε κιολας....
Ορθιος στη μεση του λεωφορειου χωρις πολυ κοσμο και μπροστα μου και λιγο δεξια σε διπλη θεση ενας μαλλον πακιστανος διπλα με μια γυρω στα 25 καθιστοι στην αρχη δεν εδωσα σημασια , με μια δευτερη ματια βλεπω οτι το χερι τοθ πακιστανου ηταν στο γοφο της εκει ακριβως που λυγιζει το μποθτι οταν καθεσαι στα 5 εκατοστα δηλαδη απο  μουνι...  τοτε αρχισα να παρακολουθω αντιδρασεις η γκομενα κοιταγε εξω αυτος απο την αλλη και το χερι απλωνε τα δαχτυλα να πλησιαζει το μουνι ετσι οπως ειχε τη τσαντα πανω της κατω απο τη τσαντα...η γκομενα αταραχη ενω αυτος το κουναγε και το προχωραγε κατω απο τη τσαντα που δεν εβλεπα.. αυτο συνεχιστικε μεχρι που κατεβηκα καβλωμενος εγω μετα απο καμμια 6-7 στασεις  ..

εχετε δει τετοιες φασεις? κουφαθηκα ρε παιδες σιγουρα η γκομενα ειχε καβλωσει οπως την ειδα...
....επεσες πανω σε "κοινωνικο πειραμα"  δικε μου...κλασσικη περιπτωση....παραδιπλα ηταν και ενας μπαλαμος που κωλοτριβε μια μπαλαμη ,αλλα εσενα το ματι σου τραβηξε ο πακης.....
 
OP
OP
M

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
....επεσες πανω σε "κοινωνικο πειραμα"  δικε μου...κλασσικη περιπτωση....παραδιπλα ηταν και ενας μπαλαμος που κωλοτριβε μια μπαλαμη ,αλλα εσενα το ματι σου τραβηξε ο πακης.....

xaxxaaxxaaaaxaxaaxx
 
OP
OP
M

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Ηταν καλη γκομενα ή κανενα μπαζο που δεν τη γαμαει κανεις και ψαχνωταν να γαμειθει με καποιον οποιονδηποτε.

μμμ.. μουναρα δε τη λες αλλα την κοιταγες γαμησιμη που λεμε .....  αλλα βλεπω αντιδρασεις δεν το επ[ικροτω αν δεν ηθελε απλα μοθ φανηκε οτι της αρεσε γι αυτο το συζηταω...
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
μπορεί να μην ήταν Πακιστανός
παίζει να ήταν Έλληνας από Κόρινθο ο
οποίος είχε ηλιοκαεί όλο το καλοκαίρι στην Μύκονο
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Έχουμε πελώρια ανάγκη τη Μύκονο  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
μπαα δεν αλαζω την αγαπημενη μου φυλης
:erection:

τύπε το καλοκαίρι στη Μύκονο γίνεται της πουτ@νας....
γαμήσια μέχρι αηδίας, παρτούζες και δε συμμαζεύεται
το καλοκαίρι θα το επιδιώξω  :sunglasses:
έχω γνωστούς εκεί  :sunglasses:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506
τύπε το καλοκαίρι στη Μύκονο γίνεται της πουτ@νας....
γαμήσια μέχρι αηδίας, παρτούζες και δε συμμαζεύεται
το καλοκαίρι θα το επιδιώξω  :sunglasses:
έχω γνωστούς εκεί  :sunglasses:
θες και τα αναλογα κονε νομιζω :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom