Νέα

Γυναίκες που σηκώνουν & κουβαλάνε άνδρες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pescatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι σας αρέσει πιο πολύ;(το βελάκι σημαίνει σηκώνει)

  • Γυναίκα -> Άνδρας

    Ψήφοι: 33 47,1%
  • Άνδρας -> Άνδρας

    Ψήφοι: 1 1,4%
  • Γυναίκα -> Γυναίκα

    Ψήφοι: 9 12,9%
  • Άνδρας -> Γυναίκα

    Ψήφοι: 27 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

pescatore

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Μέσα στα διάφορα βίτσια μου είναι και το Lift and carry. Δηλαδή να με σηκώνει η γκόμενα είτε από πίσω είτε από εμπρός αγκαλιά (αν μπορεί) και να με κάνει βόλτες.
Τρελένομαι επίσης να βλέπω λεσβίες να κάνουν τέτοια κόλπα.
Ενώ έχει αρκετά σχετικά sites και yahoo groups δεν είδα τίποτα ανάλογα σε ελληνικό site. Είμαι ο μόνος έλληνας με τέτοια γούστα?
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
ούτε καν ήξερα οτι υπάρχει βίτσιο με τέτοιο όνομα  :huh:
 

arter8619

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ούτε και γω .. πρώτη φορα το ακούω :)
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
μηπως ενδιαφερεσαι και για piggy-back rides, shoulder rides, pony rides, donkey rides, cradle carries, over the shoulder carries, fireman's carry??????
;) ;) ;) (kif σε πιανω αδιαβαστο!!! :dancing:)
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
γέρασα και έμεινα πίσω stunt. εμένα αμα με σηκώσει γκόμενα θα στραμπουλήξει κανα συκώτι
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Μέσα στα διάφορα βίτσια μου είναι και το Lift and carry. Δηλαδή να με σηκώνει η γκόμενα είτε από πίσω είτε από εμπρός αγκαλιά (αν μπορεί) και να με κάνει βόλτες.
Τρελένομαι επίσης να βλέπω λεσβίες να κάνουν τέτοια κόλπα.
Ενώ έχει αρκετά σχετικά sites και yahoo groups δεν είδα τίποτα ανάλογα σε ελληνικό site. Είμαι ο μόνος έλληνας με τέτοια γούστα?

Αρχηγέ, δώσε κάνα λινκάκι να μην αισθάνομαι εντελώς πανάσχετος, σε παρακαλώ!
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Me too και νομιζα οτι τα ειχα δει ολα...
 
OP
OP
P

pescatore

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Απο εδώ και πέρα οι ισσοροπιστές θεωρούνται ανώμαλοι, όπως και κάθε μπαμπάς που κουβαλά το παιδί του στους ώμους. Επίσης οι πληρωμένες πόρνες που θα προσφέρουν lift & carry θα ονομάζουν την υπηρεσία cash & carry. Δώρο ένα DVD player και μία ζώνη κοίλης. ʼντε γειάααααααααα!!!!!!!!!
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Ουτε που το χω ξανακουσει το θεμα και ουτε που καταλαβαινω τι του βρισκουν.
Να μου πεις γουστα ειναι αυτα. Ο καθενας οπως βολευεται
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.460
Πόντοι
216
Mαγκες, δειτε τι εστι "cleveland steamroller"...
και πειτε μου μετα αν θα βαζαν μυαλο οι ελληνιδες αν επαιζε αυτο το σκηνικο.Ο,τι πιο αστειο εχο ακουσει φετος..Ψαξτε στο google.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Mαγκες, δειτε τι εστι "cleveland steamroller"...
και πειτε μου μετα αν θα βαζαν μυαλο οι ελληνιδες αν επαιζε αυτο το σκηνικο.Ο,τι πιο αστειο εχο ακουσει φετος..Ψαξτε στο google.


Γούστα είναι αυτά... Προσωπικά μου φέρνει αηδία η φάση. Ίσως πάσχω (εν αγνοία μου) από έλλειψη του σωστού γούστου.....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36

Ωραία λοιπόν. Αυτές τις κυρίες (όχι άσχημες, βεβαίως βεβαίως) τις γαμείς πριν ή μετά τη γυμναστική?

Ή κατάλαβα λάθος για μια ακόμη φορά?
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Ας με συγχωρήσει ο συνάδελφος αλλά δεν μπορώ να συγκρατηθώ.

Φαντάζεστε τον εαυτό σας πάνω από τη γκόμενα, να συναντάει δυσκολίες , και να της φωνάζετε

"ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗ ΜΠΑΡΑ!! ΚΑΤΣΕ! ΚΑΤΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!"
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.460
Πόντοι
216
Γούστα είναι αυτά... Προσωπικά μου φέρνει αηδία η φάση. Ίσως πάσχω (εν αγνοία μου) από έλλειψη του σωστού γούστου.....
Μπααααα καλα εισαι φιλε-αμα δεν σου προκαλουσε αηδια,τοτε θα ειχες καποιο θεμα με γουστο.
Αλλα παρ ολη την αηδια, ειναι τρομερα αστειο σαν καφριλοconsept
 
OP
OP
P

pescatore

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Μπααααα καλα εισαι φιλε-αμα δεν σου προκαλουσε αηδια,τοτε θα ειχες καποιο θεμα με γουστο.
Αλλα παρ ολη την αηδια, ειναι τρομερα αστειο σαν καφριλοconsept

Η ερώτηση που αρχικά έθεσα ήταν αν κάποιο άλλο μέλος έχει τα ίδια γούστα.
ΔΕΝ ρώτησα πως το βλέπετε και το κρίνετε και ούτε και με ενδιαφέρει.
Με χαβαλέ και ειρωνεία θα μπορούσα να απαντάω στα μισά Post εδώ μέσα. Από που ως που το φετίχ ενός άλλου είναι "καφριλοconcept" !!!!!!
΄Αντε πάτε να ψάξετε για ακάποτα σπίτια στη Φυλής και για δημόσιες μαλακίες -φραπέ το λέμε τώρα- (εσείς οι μη κάφροι).....και ο νοών νοείτο
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.624
Κριτικές
34
Like
4.284
Πόντοι
7.195
Η ερώτηση που αρχικά έθεσα ήταν αν κάποιο άλλο μέλος έχει τα ίδια γούστα.
ΔΕΝ ρώτησα πως το βλέπετε και το κρίνετε και ούτε και με ενδιαφέρει.
Με χαβαλέ και ειρωνεία θα μπορούσα να απαντάω στα μισά Post εδώ μέσα. Από που ως που το φετίχ ενός άλλου είναι "καφριλοconcept" !!!!!!
΄Αντε πάτε να ψάξετε για ακάποτα σπίτια στη Φυλής και για δημόσιες μαλακίες -φραπέ το λέμε τώρα- (εσείς οι μη κάφροι).....και ο νοών νοείτο

ʼκου μπουμπούκο μου τόχεις παρεξηγήσει το θέμα, επειδή τα παιδιά εδώ γουστάρουνε πουτάνες δεν πάει να πει ότι πρέπει νάναι φιλικοί και στο βίτσιο του κάθε ανώμαλου σαν την πάρτη σου, ουστ λοιπόν, τα κουβαδάκια σου και σ άλλη παραλία κι άμα σ αρέσει το κουβάλημα έλα να σε στρώσω να κουβαλάς  τσιμεντόλιθους να σου περάσουν κι όλα τα ψυχικά σου τραύματα.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Η ερώτηση που αρχικά έθεσα ήταν αν κάποιο άλλο μέλος έχει τα ίδια γούστα.
ΔΕΝ ρώτησα πως το βλέπετε και το κρίνετε και ούτε και με ενδιαφέρει.
Με χαβαλέ και ειρωνεία θα μπορούσα να απαντάω στα μισά Post εδώ μέσα. Από που ως που το φετίχ ενός άλλου είναι "καφριλοconcept" !!!!!!
΄Αντε πάτε να ψάξετε για ακάποτα σπίτια στη Φυλής και για δημόσιες μαλακίες -φραπέ το λέμε τώρα- (εσείς οι μη κάφροι).....και ο νοών νοείτο
ρε αδελφέ μην τσιτώνεις και εσύ με την μία. θα πούμε και τα σοβαρά θα κάνουμε και τον χαβαλέ μας!
όπως έχω ξαναπεί αν μ' αρέσει να γαμάω το κομοδίνο μου και την βρίσκω, στους υπόλοιπους δεν πέφτει λόγος!
Αν κάποιος μπορεί να σε βοηθησει με αυτό που γουστάρεις αργά η γρήγορα θα το κάνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom