Νέα

Έχει κάνει κανείς περιτομή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 316
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
μετα απο εντονο σεξ,παρατηρησα οτι οταν προσπαθω να αποκαλυψω το κεφαλι τραβιεται το πετσακι και ποναει αρκετα.ακομα εμποδιξει τη στυση(δεν σκληραινει 100%) και ειναι σαν να δημιουργειται ενα σπυρακι η κομπος στο πετσακι.εννοειται οτι ειναι στο προγραμμα να επισκεφθω εναν ουρολογο αλλα σκεφθηκα σαν λυση την περιτομη γιατι λυνει και διαφορα αλλα προβληματα της περιοχης.ειχει κανει κανεις να μοιραστει την εμπειρια του μαζι μας(διαφορα στο σεξ-θεμα ανεσης και υγειηνης)?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.425
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Καλημέρα φίλε.Εγώ την είχα την επέμβαση πριν 4-5 χρόνια.Είχα φίμωση και με ταλαιπωρούσε.Απλή επέμβαση είναι και όλα δουλέυουν ρολόι.Τι ακριβώς θες να μάθεις?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.214
Κριτικές
15
Like
5.648
Πόντοι
1.496
μετα απο εντονο σεξ,παρατηρησα οτι οταν προσπαθω να αποκαλυψω το κεφαλι τραβιεται το πετσακι και ποναει αρκετα.ακομα εμποδιξει τη στυση(δεν σκληραινει 100%) και ειναι σαν να δημιουργειται ενα σπυρακι η κομπος στο πετσακι.εννοειται οτι ειναι στο προγραμμα να επισκεφθω εναν ουρολογο αλλα σκεφθηκα σαν λυση την περιτομη γιατι λυνει και διαφορα αλλα προβληματα της περιοχης.ειχει κανει κανεις να μοιραστει την εμπειρια του μαζι μας(διαφορα στο σεξ-θεμα ανεσης και υγειηνης)?
Εχω κανει εγω 18 χρονων.Επειδη ειχα απο μικρος φιμωση οι γιατροι μου εδιναν κρεμες και τετοια για να αντιμετωπισω το προβλημα συντηρητικα.Εγω ομως ειμαι υπερ των δραστικων και οριστικων λυσεων,γι αυτο και δεν το σκεφτηκα και πολυ και την εκανα την επεμβαση.Θυμαμαι την ειχα κανει στο νοσοκομειο Κορινθου επειδη παραθεριζα εκει.Ειχε δωσει η μανα μου και καποια χιλιαρικα δραχμες στον γιατρο,χαλαλι του.Πηγε τελεια με θεαματικα αποτελεσματα.Για μια δυο μερες που πας σπιτι πεθαινεις στο πονο και βαζεις χαμομηλι.Μετα περνανε αλλες λιγες μερες και σου βγαζουν τα ραμματα,κι αυτο ητανε.Μετα ομως ξεχνας οτι ειχες οποιοδηποτε προβλημα,γινεσαι αλλος ανθρωπος.
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Καλημέρα φίλε.Εγώ την είχα την επέμβαση πριν 4-5 χρόνια.Είχα φίμωση και με ταλαιπωρούσε.Απλή επέμβαση είναι και όλα δουλέυουν ρολόι.Τι ακριβώς θες να μάθεις?
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.896
Κριτικές
10
Like
1.293
Πόντοι
506
κατ αρχην το πτσακι γυρισε πισω; το κεφαλι ειναι καλημενο με το πετσακι;
Αλλιως εχεις μεγαλο προβλημα και πρεπει ΑΜΕΣΑ!!!!!!! να πας σε ουρολογο να το κατεβασει με ειδικη αληφη.
Αν σε ποναει ειναι δηλαδη καλημενο το κεφαλι και δεν πας, τοτε ισως να μη παει αρκετο αιμα και τοτε να γινει γαλαζιο και μετα νεκρωση... :orchestra: :effemine:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
δλδ το πουτσοκεφαλο ειναι ολη την ωρα εκτεθημενο ε;
ντεαμ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Το γουστάρουν τα γκομενάκια εγώ αυτό ξέρω, αλλά είναι επίπονη διαδικασία για να την κάνεις αν δεν έχεις πρόβλημα με το ψωλοκέφαλο!
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
στο σκυλι μυ εχω κανει ενα ροτβαιλερ γιατι ειχε φιμωση... :o
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
959
Κριτικές
29
Like
1.906
Πόντοι
1.416
μετα απο εντονο σεξ,παρατηρησα οτι οταν προσπαθω να αποκαλυψω το κεφαλι τραβιεται το πετσακι και ποναει αρκετα.ακομα εμποδιξει τη στυση(δεν σκληραινει 100%) και ειναι σαν να δημιουργειται ενα σπυρακι η κομπος στο πετσακι.εννοειται οτι ειναι στο προγραμμα να επισκεφθω εναν ουρολογο αλλα σκεφθηκα σαν λυση την περιτομη γιατι λυνει και διαφορα αλλα προβληματα της περιοχης.ειχει κανει κανεις να μοιραστει την εμπειρια του μαζι μας(διαφορα στο σεξ-θεμα ανεσης και υγειηνης)?

Τυπε, σκεφτομουν να κανω μπας και κερδισω κανα εκατοστο αλλα φοβαμαι  :rockon:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
έκανα περιτομή όταν ήμουν φοιτητής. Μετά την εγχείριση πονούσε για 3-4 μέρες ειδικά με τις κατουρόκαυλες αλλά μετ'α όλα ΟΚ.
γουστάρουν οι γκόμενες και σημαντικό είναι η καθαριότητα που υπάρχει μετά
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
στο γαμησι πανω κερδίζουμε τιποτα ? παει πιο γρηγορα μεσα δηλαδή ? τα πεταει με πιο πολύ φόρα ? τι ακριβως γινετε ?

αμα αλλαξω γνωμη ή δεν αρεσει στη γυναικα μου ξαναμπαινει ?
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
στο γαμησι πανω κερδίζουμε τιποτα ? παει πιο γρηγορα μεσα δηλαδή ? τα πεταει με πιο πολύ φόρα ? τι ακριβως γινετε ?

αμα αλλαξω γνωμη ή δεν αρεσει στη γυναικα μου ξαναμπαινει ?

Τι είναι το πετσι ρε τύπε, σιγαστήρας σε πιστόλι για να μπαίνει και να ξαναβγαίνει;  :headbang:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
μετα απο εντονο σεξ,παρατηρησα οτι οταν προσπαθω να αποκαλυψω το κεφαλι τραβιεται το πετσακι και ποναει αρκετα.ακομα εμποδιξει τη στυση(δεν σκληραινει 100%) και ειναι σαν να δημιουργειται ενα σπυρακι η κομπος στο πετσακι.εννοειται οτι ειναι στο προγραμμα να επισκεφθω εναν ουρολογο αλλα σκεφθηκα σαν λυση την περιτομη γιατι λυνει και διαφορα αλλα προβληματα της περιοχης.ειχει κανει κανεις να μοιραστει την εμπειρια του μαζι μας(διαφορα στο σεξ-θεμα ανεσης και υγειηνης)?
φιλε μου, πριν σου απαντησω να σε ρωτησω...Κατα την ουρηση νιωθεις πονο? Και αν ναι, που?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
[size=10pt][size=10pt]στο γαμησι πανω κερδίζουμε τιποτα ?[/size][/size] παει πιο γρηγορα μεσα δηλαδή ? τα πεταει με πιο πολύ φόρα ? τι ακριβως γινετε ?

αμα αλλαξω γνωμη ή δεν αρεσει στη γυναικα μου ξαναμπαινει ?
μια κουκουρουκου κερδιζεις....
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
στο γαμησι πανω κερδίζουμε τιποτα ? παει πιο γρηγορα μεσα δηλαδή ? τα πεταει με πιο πολύ φόρα ? τι ακριβως γινετε ?

αμα αλλαξω γνωμη ή δεν αρεσει στη γυναικα μου ξαναμπαινει ?
Παιδιά μην ψαχνετε άλλο τον μαλάκα του φορουμ!!!Τον βρηκαμε ,για μια 10ετία στα σίγουρα!!!!!!!!!!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.051
Like
11.474
Πόντοι
2.606
στο γαμησι πανω κερδίζουμε τιποτα ? παει πιο γρηγορα μεσα δηλαδή ? τα πεταει με πιο πολύ φόρα ? τι ακριβως γινετε ?

αμα αλλαξω γνωμη ή δεν αρεσει στη γυναικα μου ξαναμπαινει ?
τυπε  :blowup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom