Νέα

Φαντασιώσεις μας που φοβόμαστε να πραγματοποιήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα valcanios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

valcanios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
404
Πόντοι
21
Έχετε φαντασιώσεις που φοβόσαστε να πραγματοποιήσετε; Για παράδειγμα εγώ με την κοπέλα μου θα θέλαμε να βρούμε κάποιον να κάνει στριπτηζ η κοπέλα μου και εμείς να ...  :cum:
Φοβόμαστε όμως ότι θα την βιάσει...
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Έχετε φαντασιώσεις που φοβόσαστε να πραγματοποιήσετε; Για παράδειγμα εγώ με την κοπέλα μου θα θέλαμε να βρούμε κάποιον να κάνει στριπτηζ η κοπέλα μου και εμείς να ...  :cum:
Φοβόμαστε όμως ότι θα την βιάσει...
xaxaxaxaxaxax
μαλακα εγραψες
κλαιω
χαχαχαχαχα
 

grant1

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
606
Like
6
Πόντοι
6
Έχετε φαντασιώσεις που φοβόσαστε να πραγματοποιήσετε; Για παράδειγμα εγώ με την κοπέλα μου θα θέλαμε να βρούμε κάποιον να κάνει στριπτηζ η κοπέλα μου και εμείς να ...  :cum:
Φοβόμαστε όμως ότι θα την βιάσει...
τυπε για αυτην την περιπτωση χρειαζεσαι τον Ιπποτη...καθαρες δουλειες και ξηγημενος
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Έχετε φαντασιώσεις που φοβόσαστε να πραγματοποιήσετε; Για παράδειγμα εγώ με την κοπέλα μου θα θέλαμε να βρούμε κάποιον να κάνει στριπτηζ η κοπέλα μου και εμείς να ...  :cum:
Φοβόμαστε όμως ότι θα την βιάσει...


αντί να φοβάτε ο άλλος μην τον βιάσετε που θέλετε να σας κάνει στριπτίζ φοβάστε εσείς ?  :2funny:
 
OP
OP
V

valcanios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
404
Πόντοι
21
αντί να φοβάτε ο άλλος μην τον βιάσετε που θέλετε να σας κάνει στριπτίζ φοβάστε εσείς ?  :2funny:

Δεν το διατύπωσα σωστά. Η κοπέλα μου να κάνει στριπτηζ και εγώ με αυτόν απλά να βλέπουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: trimis

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Δεν το διατύπωσα σωστά. Η κοπέλα μου να κάνει στριπτηζ και εγώ με αυτόν απλά να βλέπουμε.

σωστά το διατύπωσες εγώ δεν διάβασα καλά  :grin:
πηγαίνετε σε κανένα swinger club και προχωρήστε το μέχρι εκεί που θέλετε  ;)
 
OP
OP
V

valcanios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
404
Πόντοι
21
  • Like
Αντιδράσεις: trimis

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Έχετε φαντασιώσεις που φοβόσαστε να πραγματοποιήσετε; Για παράδειγμα εγώ με την κοπέλα μου θα θέλαμε να βρούμε κάποιον να κάνει στριπτηζ η κοπέλα μου και εμείς να ...  :cum:
Φοβόμαστε όμως ότι θα την βιάσει...

Τυπε  εσυ θα παιζεις το πουλι του αλλου ή ο καθενας το δικο του?  :think: :gay: :effemine:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Η απλη φαντασιωσει μου αυτο το διαστημα ειναι να κανω τριο! με την κοπελα μου και την κολλητη της που ειναι (μουναρος) :erection: αλλα κολλαω να το προχωρισω γιατι στανταρ θα μεινω χωρις κοπελα και με το πουλι στο χερι.  :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: petsa

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Η απλη φαντασιωσει μου αυτο το διαστημα ειναι να κανω τριο! με την κοπελα μου και την κολλητη της που ειναι (μουναρος) :erection: αλλα κολλαω να το προχωρισω γιατι στανταρ θα μεινω χωρις κοπελα και με το πουλι στο χερι.  :grin:
θα μεινεις με τ πουλι στο χερι
 

johnnyv13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
363
Like
97
Πόντοι
1
Η απλη φαντασιωσει μου αυτο το διαστημα ειναι να κανω τριο! με την κοπελα μου και την κολλητη της που ειναι (μουναρος) :erection: αλλα κολλαω να το προχωρισω γιατι στανταρ θα μεινω χωρις κοπελα και με το πουλι στο χερι.  :grin:


φυσιολογικο σε βρισκω. Εγω θελω τη μανα της κοπελας μου. Αν το πω θα μεινω με το πουλι στο χερι και ανοιγμενο κεφαλι.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
φυσιολογικο σε βρισκω. Εγω θελω τη μανα της κοπελας μου. Αν το πω θα μεινω με το πουλι στο χερι και ανοιγμενο κεφαλι.
θα μεινεις με τ πουλι στο χερι
Νωρις ειναι ακομα ουτε μισο χρονο δεν ειμαστε μαζι. Αργοτερα αν δω καποια επιθυμια οταν θα το φερνω γυρω,γυρω θα το ριξω χυμα και οτι θελει ας γινει (ειναι μουναρος λεμε)  :erection: το πολυ πολυ να φαω επι τοπου καμια σφαλιαρα.  :grin:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
στο ευχομαι ρε μυστη!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Νωρις ειναι ακομα ουτε μισο χρονο δεν ειμαστε μαζι. Αργοτερα αν δω καποια επιθυμια οταν θα το φερνω γυρω,γυρω θα το ριξω χυμα και οτι θελει ας γινει (ειναι μουναρος λεμε)  :erection: το πολυ πολυ να φαω επι τοπου καμια σφαλιαρα.  :grin:
Φιλε κου παντως εμενα μου εκατσε τετοια περπτωση κ ειμαι ακομα με την κοπελα.Απλα θελει τομσωστο ταιμινγκ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Αστειο η οχι,τον τελευταιο καιρο θελω να κατεβασω το τοπακι μιας γκομενας στο δρομο
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.775
Πόντοι
2.696
Αστειο η οχι,τον τελευταιο καιρο θελω να κατεβασω το τοπακι μιας γκομενας στο δρομο

Παλιότερα είχα δει κάτι βίντεο με Ιάπωνες κωλόπαιδα που κατέβαζαν κιλοτάκια περαστικών γυναικών κι έτρεχαν...Πάντως αν το κάνεις θα τις αρπάξεις,να είσαι σίγουρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom