Νέα

SaMeplace Dungeon - Ξέρει κανείς τι παίζει?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bodylover23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Dungeon στο κέντρο της Αθήνας. Παλαιότερα υπήρχε ένα site της ιδοκτήτριας (fetish goddess Eva νομίζω) αλλά τώρα δε το βρίσκω.
Γνωρίζει κανείς τίποτα?
 

PARAMOUNT

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
στο facebook εχει φιλε μου σελιδα και λειτουργει το εν λογω ιδρυμα κανονικα καπου στο κεντρο της Αθηνας με νεο αιμα
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
δεν έχω επισκευτεί ποτέ αλλά θα το ήθελα, έχω ακούσει καλά αλλά και κακα. Η αλήθεια είναι πάντα κάπου στη μέση. Προσωπικά πάντως θα το τιμήσω το μέρος όποτε με το καλό πάω αθήνα
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
965
Πόντοι
81
Εγώ μόνο καλά έχω να σου πω. Οποτε έχω πάει, και παλιά δηλαδή και τώρα με το νέο αίμα που λέτε, αυτό είναι το μοναδικό μέρος που καταλαβαίνεις ότι ξέρουν τι κάνουν, και ότι δεν είναι τυχάρπαστρες. Το περίεργο είναι ότι είναι όλες τους όμορφες και ταυτόχρονα αυταρχικές (συνδιασμός εξαιρετικά σπάνιος), και αυτός ο αυταρχισμός τους δεν είναι τεχνητός αλλά βγαίνει πηγαία. Με άλλα λόγια γουστάρουν και αυτές, και αυτό κάνει το session να έχει αξία. Κατ' εμέ πήγαινε άφοβα και τα λεφτα σου δεν θα τα κλάψεις, όπως έχω κάνει εγώ σε πολλές άλλες περιπτώσεις. Προϋπόθεση να σου αρέσουν τα "σκληρά"
 
OP
OP
B

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Ευχαριστώ Ivispet για τα info. Κανείς άλλος έχει πάει?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
294
Πόντοι
5.855
Κ εγω παλιοτερα πριν 5-6 χρονια ειχα παει κ περασα πολυ καλα ! Ειδικα η Λολα ηταν το κατι αλλο !
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Πως το βρισκουμε για επισκεψη; Απο τιμες τι παιζει;
 
OP
OP
B

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Φιλαράκο ένα blog τους που βρήκα είναι αυτό αλλά λέει ότι είναι υπό κατασκευή και από info τίποτα... Τώρα από τιμές αν γνωρίζει κάποιος ας πεί. Και για το νέο αίμα που λένε οι παραπάνω, ας μας πουν ποιες είναι κ τι λένε.
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Ο χωρος της Ευας εχει μεταφερθει καπου στο μοναστηρακι κεντρο ,με ωραια κοριτσια ,δεν ξερω αν λειτουργει βεβαια πλεον ,Υπαρχει το καινουριο που το διευθυνει η Δεσποινα εξισου αριστο με πολυ ωραια κοριτσια στον παλιο χωρο στην Μαρνης Εχω δει τον χωρο βελτιωνεται συνεχεια αλλα και τωρα ειναι πολυ καλο .
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
965
Πόντοι
81
Να λοιπόν που κάπου χρησιμεύει και αυτό το site και μαθαίνουμε πράγματα. Δεν ήξερα ότι ο χώρος στην Μάρνη εξακολουθούσε να λειτουργεί και θα τον επισκεφτώ λίαν συντόμως! Ως προς το Μοναστηράκι, έχω πάει και όποιος θυμάται το παλιό same place, κινείται σε αυτά περίπου τα πλαίσια. Το βασικό είναι ότι δεν σε κοροϊδεύουν, είναι επαγγελματίες μεν, αλλά γουστάρουν κιόλας. Οι τιμές πολύ λογικές κατ' εμέ γιαυτό που προσφέρουν, ίσως και κάτι περισσότερο. Δεν είναι η περίπτωση που ανοίξει η πόρτα θα δεις μία χοντρή και σκέφτεσαι από που θα φύγω τώρα. Εμένα με έχει βολέψει γιατί ξενοδοχείο δεν πάω με τίποτα γαυτήν την δουλειά, ενώ δεν διαθέτω και χώρο.
 
OP
OP
B

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Ωραίος ο ivispet.
Φίλε κι από κοντά τόσο μουνάρες είναι όσο φαίνονται στις φωτό τους?(μιλάω για Anastasia και Aida.)
Και οι άλλες στην Μάρνης ωραία μουνιά φαίνονται, ειδικά η πιο λευκή απ' τις δύο είναι πολύ όμορφη κ επιβλητική γυναίκα! Στην πράξη όμως λένε τίποτα?
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
965
Πόντοι
81
Φίλε πήγαινε και θα μου πεις εσύ πως σου φανήκανε στην πράξη. Κάνουν μαζί πρόγραμμα, αν και η Αναστασία είναι αυτή που έχει το γενικό πρόσταγμα. Και οι δύο όμορφες και οι δύο απίστευτα βιτσιόζες και με φαντασία. Τώρα για το άλλο studio δεν ξέρω, αν και συμφωνώ και εγώ η πιό λευκή φαίνεται μουνάρα, θα πάω ανεξαρτήτως του τι κάνει γιατί την γουστάρω τρελλά, εξ' όψεως τουλάχιστον. Πάντως γενικώς στον χώρο δεν υπάρχει η κινητικότητα που υπήρχε παλιά..
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Ο χωρος της Ευας εχει μεταφερθει καπου στο μοναστηρακι κεντρο ,με ωραια κοριτσια ,δεν ξερω αν λειτουργει βεβαια πλεον ,Υπαρχει το καινουριο που το διευθυνει η Δεσποινα εξισου αριστο με πολυ ωραια κοριτσια στον παλιο χωρο στην Μαρνης Εχω δει τον χωρο βελτιωνεται συνεχεια αλλα και τωρα ειναι πολυ καλο .
:think:
Mάπα το καρπούζι στην Μάρνης και συγγνώμη φίλε αλλά δεν έχει καμία σχέση με το παλιό που ήταν εκεί. Ζήτησα την λευκή κοπέλα και μου είπε μια γυναίκα στο τηλέφωνο μια δικαιολογία που κατάλαβα πως έχει φύγει. Άστε που είναι δύσκολο να κλείσεις ραντεβού την ώρα που θέλεις. Με τα πολλά έκανα με την Λίλιαν (δεν θα την έλεγα και όμορφη) και την βρήκα άσχετη. Ο χώρος μόνο ντάτζεον δεν θυμίζει. Βέβαια γούστα είναι αυτά.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Ωραίος ο ivispet.
Φίλε κι από κοντά τόσο μουνάρες είναι όσο φαίνονται στις φωτό τους?(μιλάω για Anastasia και Aida.)
Είχες δίκιο όπως και ο φίλος ivispet. Πήγα στο dark secret και έκανα το πρόγραμμα και με τις δυο αφέντρες που ήταν πραγματικά καταπληκτικές, τόσο από ομορφιά όσο και από φαντασία και παιχνίδι. Έχουν γνώσεις και πάθος γιαυτό που κάνουν και χαμηλές τιμές. Αν θέλει κάποιος να μην κλαίει τα λεφτά του και να περάσει τέλεια, ας επικοινωνήσει μαζί τους.
 
OP
OP
B

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Ωραίος και ο atrctive_man. Φιλαράκο 2 πραματάκια να σε ρωτήσω.
Πόσο χρεώνουν το 2πλό session?
Από σταυρούς δεσίματος, παγκους κτλ τι έχουν εκεί πέρα?
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Ωραίος και ο atrctive_man. Φιλαράκο 2 πραματάκια να σε ρωτήσω.
Πόσο χρεώνουν το 2πλό session?
Από σταυρούς δεσίματος, παγκους κτλ τι έχουν εκεί πέρα?
Εγώ φίλε το διπλό το πλήρωσα 120 ευρουλάκια. Έχω πάει και  σε άλλες που ζήταγαν 100 για πάρτη τους και τα κλαίω ακόμα. Ο χώρος τους απλά δεν υπάρχει. Καθαρός περιποιημένος, έχει τα πάντα και δεν έχει να ζηλέψει τίποτε από αυτούς στο εξωτερικό. Τα λέω και τα υπογράφω, αφού λόγο της δουλειάς μου κάνω συχνά ταξίδια και έχω μέτρο σύγκρισης. Οι γυναίκες όμως τα σπάνε. Και σε πραγματικό μπουντρούμι να ήταν πάλι ασύγκριτες θα ήταν. Γενικά σε αυτόν τον χώρο έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος και με άλλες κυρίες που είχε. Σουλατσάρω από εδώ και από εκεί και πάντα εκεί καταλήγω.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Ρε παιδια μισο λεπτο λιγο για να δω αν εχω καταλαβει καλα. Το Σειμ Πλεις που καποτε ηταν Μαρνης εχει μετακομισει προς Σταδιου νομιζω και τωρα λεγεται Νταρκ Σικρετς και εχει Αιντα και Αναστασια, σωστα? Εξακολουθει και υπαρχει στην Μαρνης χωρος που λεγεται Σειμ? Αυτο στο Μοναστηρακι που λετε λεγεται Λιμιτ Απ και το χει η Δεσποινα και δεν εχει καμμια σχεση με Ευα και Σειμ, σωστα? Οταν λετε για τις κοπελες του Λιμιτ Απ οτι ξεχωριζει η πιο λευκη αυτο τι σημαινει, οτι οι αλλες ειναι μαυρες? Για διευκρινηστε ρε παιδια...
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Ρε παιδια μισο λεπτο λιγο για να δω αν εχω καταλαβει καλα. Το Σειμ Πλεις που καποτε ηταν Μαρνης εχει μετακομισει προς Σταδιου νομιζω και τωρα λεγεται Νταρκ Σικρετς και εχει Αιντα και Αναστασια, σωστα? Εξακολουθει και υπαρχει στην Μαρνης χωρος που λεγεται Σειμ? Αυτο στο Μοναστηρακι που λετε λεγεται Λιμιτ Απ και το χει η Δεσποινα και δεν εχει καμμια σχεση με Ευα και Σειμ, σωστα? Οταν λετε για τις κοπελες του Λιμιτ Απ οτι ξεχωριζει η πιο λευκη αυτο τι σημαινει, οτι οι αλλες ειναι μαυρες? Για διευκρινηστε ρε παιδια...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα σου πω ότι ξέρω. Το παλιό same place έφυγε από Μάρνη και πήγε κάπου Μοναστηράκι. Τώρα το λένε dark secret. Είναι ο χώρος της Εύας που τώρα τον έχουν πάρει όλα τα αστέρια. Η Αναστασία η Αίντα η Νανά, η Φαίδρα και πάνε και άλλες νομίζω αφέντρες. Στην Μάρνη αυτό που άνοιξε το λένε Limit up και δεν έχει καμιά σχέση και δεν μπορεί να γίνει καμιά σύγκριση με τον παλιό χώρο που ηταν εκεί και είναι μεν στην ίδια πολυκατοικία αλλά είναι σε άλλον όροφο και πιο μικρό και φτωχό διαμέρισμα. Το μανατζάρει η Δέσποινα και δουλεύουν μια κοπέλα λευκή που την λένε Νέμεσις και μια μελαμψή η Λίλιαν. Αν και νομίζω πως η λευκή την έκανε και τώρα δεν ξέρω ποιες δουλεύουν εκεί. Ελπίζω φίλε να κατάλαβες πως έχουν τα πράγματα και να μην κάνω κάπου λάθος.
 
OP
OP
B

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Εγώ έλληνα74 έχω καταλάβει τα εξής (σημειωτέον ότι δεν έχω πάει ούτε στο μεν, ούτε στο δε΄)
- πρών SaMePlace = Darksecrets = Anastasia + Aida = Μοναστηράκι
- παλιός χώρος SaMePlace = χώρος όπου τώρα λειτουργεί το Limit-up = Nemesis + Lilian, με Nemesis να είναι λευκή σα το γάλα και Lilian σκουρόχρωμη πολύ (όχι μαύρη)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom