Νέα

Σε αναζήτηση του σωστού bar...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dimitrios_76_Ps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dimitrios_76_Ps

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
436
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Λοιπόν, το σκηνικό έχει ως εξής...
Εγώ και ένας κολλητός έχουμε χρόνια τον κύκλο μας και κάνουμε κάποιες παρτούζες συχνά πυκνά. Όλα καλά και καλά περνάμε γενικώς.
Τελευταία έχουμε μπει σε ένα κύκλο, αυτό που λέμε "φωλιά"!Από παντού σκάνε μουνιά! Κάποια πολύ καλά, κάποια γαμεύσιμα απλώς αλλά όχι μπάζα. Το πλείστον όμως είναι παντρεμένες και το πράγμα θέλει λίγο προσοχή. Οκ, το χουμε, δεν τρέχει.
Θα εστιάσω στο παντρεμένες όμως και θα επισημάνω ότι το 99% αυτών ψήνονται άσχημα για παρτούζες κατόπιν εκμυστηριεύσεων σε μένα και τον κολλητό την ώρα της μάχης ΑΛΛΑ κολλάνε σε διάφορες μαλακίες! Τις γνωστές, ξέρετε! Τι θα πει ο ένας, ο άλλος...τσουρέκια μας τα έχουν κάνει!
Εγώ και ο κολλητός βγαίνουμε κάθε βδομάδα... πότε με τις τάδε... πότε με τις δείνα... παιχνίδι να γίνεται μωρέ!
Τις προάλλες ήμασταν στο στέκι μας με τον κολλητό, 3 τύπισσες και άλλον έναν ο οποιος ειναι λιγο μαγκωμένος, το παίζει άνετος αλλα επι της ουσίας δεν κάνει εύκολα την κίνησή του...
ΟΛΕΣ γουστάρουν λοιπόν φάση και γίνεται ένας σχετικός χαβαλές με πειράγματα και απαλά χουφτωματάκια δήθεν τυχαία αλλα ως εκεί! Στο τέλος έφυγε ο καθένας σε άλλη κατεύθυνση που λέμε.
Εγώ πιστεύω πως το μαγαζί παραείναι "κυριλέ" για να ψηθεί τέτοια φάση! Αφ ενός λίγο πολύ μας ξέρουν και οι πέτρες εκεί μέσα αφ εταίρου ο κόσμος είναι λίγο μαλάκες (Β.Π βλέπεις) και σχολιάζουν την κάθε μας κίνηση (άσχετα αν πολύ θα ήθελαν να είναι στη θέση μας)
Χρειαζόμαστε λοιπόν ένα μπαράκι που να αντέχει τέτοια σκηνικά! Να παίζει καλή μουσική (έστω και Ελληνικά αλλά όχι "κάργα Μπουρνάζι" ή "Ανάκτορο" ή το S.O.S), ο κόσμος να είναι cool και εξοικειωμένος και το περιβάλλον να μη βρωμάει ασφαλώς!
Έχω σκεφτεί το Nirvana ή το άλλο στον Πειραιά αλλα δεν! Θα τους πέσει πολύ απότομο και βαρύ και θα στραβώσουν για αρχή! Σε προηγούμενη φάση είχαμε πάει στο Alcatraz και ψιλοέπαιξε καλύτερα το πράγμα αλλά είχαμε κάθε λίγο και λιγάκι τα κορίτσια (και αγόρια) του μαγαζιού από πάνω μας!
Έστω ένα κωλόμπαρο (λέμε τώρα - δύσκολο) που να μη νιώθουν όμως άβολα τα κορίτσια της παρέας ή οι θαμώνες να τις κοιτάνε περίεργα!
Για πείτε ρε μάγκες καμια ιδέα αν έχετε κάτι υπ όψη σας;

Ότι άλλο σκεφτώ θα το γράψω...
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Χαιγουει κλαμπ στην ιλια ιλιου νεο κοσμο απεναντι απο ελευθεροτυπια γωνια με βουλιαγμενης. Σκυλαδικο, καθαρα ποτα, ολα επιτρεπονται δεν θα σε στραβοκοιταξει κανενας. Ο Τακης ενταξει παιδι. Τριτες κλειστα, μετα τις 0000 μαζευει κοσμο.
Hint. Ειναι σε ημιοροφο, αποκλειεται να πετυχετε γνωστους, πιο πολυ για ντοπιο κοσμο ειναι. Αντε καλη διασκεδαση
 
OP
OP
Dimitrios_76_Ps

Dimitrios_76_Ps

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
436
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Χαιγουει κλαμπ στην ιλια ιλιου νεο κοσμο απεναντι απο ελευθεροτυπια γωνια με βουλιαγμενης. Σκυλαδικο, καθαρα ποτα, ολα επιτρεπονται δεν θα σε στραβοκοιταξει κανενας. Ο Τακης ενταξει παιδι. Τριτες κλειστα, μετα τις 0000 μαζευει κοσμο.
Hint. Ειναι σε ημιοροφο, αποκλειεται να πετυχετε γνωστους, πιο πολυ για ντοπιο κοσμο ειναι. Αντε καλη διασκεδαση


Θα μελετηθεί η πρότασή σου φίλε μου κι ελπίζω να είναι ταμάμ το μαγαζί! ;)
Ευχαριστώ
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
το μαγαζι δεν εχει πολλη σχεση με αυτο που θελει ο φιλος παραειναι σκυλαδικο και καθημερινες που δεν θα χει κοσμο θα τους κοιτανε ολοι
μπορουν να κατσουν στο καναπεδακι λιγακι πιο απομερα αλλα θα χουν τον φοβο οτι θα τους μετακινουνε γιατι απο κατω εχουν καβα :2funny:
καλτ μαγαζι στεκι για καποιο διαστημα :hi:
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
ρε φιλε ποσο ΒΠ εισαι?μαρουσι,πευκη,μελισσια,βριλησσια,χαλανδρι,εχει ενα καρο μαγαζια,γιατι να τραβιεσαι τσαμπα!
 
OP
OP
Dimitrios_76_Ps

Dimitrios_76_Ps

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
436
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Δεν είμαι Β.Π
Β.Π ειναι αυτο που παμε τώρα
Δε με νοιάζει η περιοχή, αρκεί να είναι αυτό που πρέπει!
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
κανε μια βολτα,πευκη,Λ.Ειρηνης 1 εχει 2 μαγαζακια για ποτακι,χαλαρα,Αγ.Κωσταντινου μαρουσι,εχει 2-3,και για αργα.μελισσια,εχει στο τερμα της τσαλδαρη 3-4 μαγαζια,πλατεια νεας πεντελης,για καφε,και χαλαρο ποτακι,βρηλισσια,στη πλατεια,χαλαρα.ελπιζω να σου δωσα μια αποψη.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.726
Κριτικές
8
Like
2.426
Πόντοι
506
δεν παιζει καμια παντρεμενη και για εμας? :dancing:
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Δοκιμασε και το Ανδρόνικος Bar στο Χαλανδρι.
 
OP
OP
Dimitrios_76_Ps

Dimitrios_76_Ps

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
436
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Τον Ανδρόνικο τον ξέρω χρόνια! Πρόλαβα μάλιστα και τις καλές του εποχές σαν πιτσιρικάς με πολλά καλά κομμάτια που βρήκα εκεί μέσα, πλέον δεν λεει, ασε που νομιζω οτι εχει κλεισει κιολας, εχω να παω αρκετά χρόνια
Τίποτα άλλο έχει κανείς υπ όψη του; Το HIGHWAY θα δοκιμαστεί πάντως...
 
OP
OP
Dimitrios_76_Ps

Dimitrios_76_Ps

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
436
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Φίλε SnakeSpir επισκεφθήκαμε το μαγαζί το Σάββατο με φίλο για αναγνωριστική, χωρίς γυναίκες.
Δυστυχώς δεν είχε καθόλου κόσμο και η ώρα που πήγαμε ήταν γύρω στη μια
Μια χοντρούλα μεγαλουτσικη μπαργούμαν, μια καυλα σερβιτόρα μαυρομάλλα, μια αλλη κοντουλα συμπαθητικης εμφανισης περιφερομενη, 2 αλλες (η μια ντερεκι μπαμπατσικη μαζι με αλλη μια ψιλοαδιαφορη) σε ενα σταντ, 2 χοντρουλες στο μπαρ, αρκετα μπακουρια... ο "Τακης" μαλλον σε ενα αλλο σταντ...
Βεβαια το συγκεκριμενο Σαββατο, επειδη γυρισαμε 4-5 μαγαζια παντου νεκρα ηταν οποτε δεν το απορρίπτω εντελως το μαγαζι!
Ηπιαμε δυο ποτακια και την καναμε!
Παντως οταν μπηκαμε μεσα μας κοιταξαν λιγο περιεργα θα ελεγα... ισως επειδη φερνουμε λιγο σε ασφαλιτες!  :2funny: (καμια σχεση βεβαια)
Τελος, οταν λες "ολα επιτρέπονται" τι εννοεις; Με τις εργαζομενες/θαμωνες του μαγαζιου ή γενικα;

Θενξ!
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Λοιπόν, το σκηνικό έχει ως εξής...
Εγώ και ένας κολλητός έχουμε χρόνια τον κύκλο μας και κάνουμε κάποιες παρτούζες συχνά πυκνά. Όλα καλά και καλά περνάμε γενικώς.
Τελευταία έχουμε μπει σε ένα κύκλο, αυτό που λέμε "φωλιά"!Από παντού σκάνε μουνιά! Κάποια πολύ καλά, κάποια γαμεύσιμα απλώς αλλά όχι μπάζα. Το πλείστον όμως είναι παντρεμένες και το πράγμα θέλει λίγο προσοχή. Οκ, το χουμε, δεν τρέχει.
Θα εστιάσω στο παντρεμένες όμως και θα επισημάνω ότι το 99% αυτών ψήνονται άσχημα για παρτούζες κατόπιν εκμυστηριεύσεων σε μένα και τον κολλητό την ώρα της μάχης ΑΛΛΑ κολλάνε σε διάφορες μαλακίες! Τις γνωστές, ξέρετε! Τι θα πει ο ένας, ο άλλος...τσουρέκια μας τα έχουν κάνει!
Εγώ και ο κολλητός βγαίνουμε κάθε βδομάδα... πότε με τις τάδε... πότε με τις δείνα... παιχνίδι να γίνεται μωρέ!
Τις προάλλες ήμασταν στο στέκι μας με τον κολλητό, 3 τύπισσες και άλλον έναν ο οποιος ειναι λιγο μαγκωμένος, το παίζει άνετος αλλα επι της ουσίας δεν κάνει εύκολα την κίνησή του...
ΟΛΕΣ γουστάρουν λοιπόν φάση και γίνεται ένας σχετικός χαβαλές με πειράγματα και απαλά χουφτωματάκια δήθεν τυχαία αλλα ως εκεί! Στο τέλος έφυγε ο καθένας σε άλλη κατεύθυνση που λέμε.
Εγώ πιστεύω πως το μαγαζί παραείναι "κυριλέ" για να ψηθεί τέτοια φάση! Αφ ενός λίγο πολύ μας ξέρουν και οι πέτρες εκεί μέσα αφ εταίρου ο κόσμος είναι λίγο μαλάκες (Β.Π βλέπεις) και σχολιάζουν την κάθε μας κίνηση (άσχετα αν πολύ θα ήθελαν να είναι στη θέση μας)
Χρειαζόμαστε λοιπόν ένα μπαράκι που να αντέχει τέτοια σκηνικά! Να παίζει καλή μουσική (έστω και Ελληνικά αλλά όχι "κάργα Μπουρνάζι" ή "Ανάκτορο" ή το S.O.S), ο κόσμος να είναι cool και εξοικειωμένος και το περιβάλλον να μη βρωμάει ασφαλώς!
Έχω σκεφτεί το Nirvana ή το άλλο στον Πειραιά αλλα δεν! Θα τους πέσει πολύ απότομο και βαρύ και θα στραβώσουν για αρχή! Σε προηγούμενη φάση είχαμε πάει στο Alcatraz και ψιλοέπαιξε καλύτερα το πράγμα αλλά είχαμε κάθε λίγο και λιγάκι τα κορίτσια (και αγόρια) του μαγαζιού από πάνω μας!
Έστω ένα κωλόμπαρο (λέμε τώρα - δύσκολο) που να μη νιώθουν όμως άβολα τα κορίτσια της παρέας ή οι θαμώνες να τις κοιτάνε περίεργα!
Για πείτε ρε μάγκες καμια ιδέα αν έχετε κάτι υπ όψη σας;

Ότι άλλο σκεφτώ θα το γράψω...
Κατα την γνωμη μου τα κωλομπαρα, χωριζονται σε 2 κατηγοριες σε αυτα που εχουν prive και αρα  :fuck2: και σε αυτα που δεν εχουν και αρα δεν  :fuck2: απλα εχεις την γκομενα πανω σου και την χουφτωνεις. Στην πρωτη κατηγορια ξενερωτικο ειναι να μην σε αφησει να την  :fuck2:, να ζητανε ενα καρο λεφτα ή να σε εχουν με το χρονομετρο. Value for money παντα κατα την γνωμη το 50αρικο χωρις χρονομετρο, οπου το βρεις μπαινεις ασυζητητει και ας μην ειναι η γκομενα η Candice Swanepoel (δεν λεω να ειναι γρια, χοντρη ή σαπια αλλα οποιος ψαχνει top model σε κωλομπαρο ειναι λιγο στον δικο του κοσμο). Στη δευτερη κατηγορια τα ξενερωτικα ειναι ποιο πολλα, εννοειται πως οταν μπαινεις σε ενα τετοιο κωλομπαρο ξερεις απο πριν πως δεν θα  :fuck2:, πας ομως για να χουφτωσεις αρα δεν νοειται: Γκομενες με παντελονια η καλσον ακομα και στον βαρυ χειμωνα, εμενα με χαλανε και οι μποτες, εννοειται πως θα πρεπει να υπαρχει καναπες και η γκομενα να τον αναιβει(αν ο πελατης θελει δεν πρεπει να ειναι αρνητικη στον να βγαλει τα παπουτσια της για να χουφτωθουν και τα πατουσακια) δηλωσεις του στυλ ντρεπομαι η μας βλεπουν κλπ δεν πρεπει να παιζουν (μιλαμε για κωλομπαρο), το χουφτωμα πρεπει να υπαρχει και μεσα απο τα λιγοστα ρουχα αρα ο δρομος για μουνακι και κωλαρακι πρεπει να ειναι ανοιχτος, οσο για τις τιμες θα εβλεπα ΟΚ ενα 30αρι κανονικο ποτο ανα μισαωρο με τις παραπανω παροχες. Αυτο για μενα ειναι τα ιδανικα κωλομπαρα, και εχω σταθει αρκετα τυχερος γιατι τα εχω βρει κατα καιρους, αλλες φορες βεβαια εχω πεσει σε υφαλο.....
 

nikos00072

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σας. γνωριζει κανεις εάν υπαρχουν μπαρακια προς την περιοχη μονστηρακι και γυρω, θα κατεβω την επομενη εβδομαδα και εχω κλεισει ξενοδοχειο εκει κοντα. ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom