Νέα

Συγγρού 108 2ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα frapes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

frapes

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Νέο μαγαζι, απο αγγελία σε εφημεριδα το βρηκα, που οταν εφτασα προς εκπληξη μου ειδα ταμπελα απ εξω "STUDIO"!! Αρχικα αισθανθηκα απογοητευμενος γιατι το συγκεκριμενο αθλημα δεν το ακολουθω, αλλα οταν πλησίασα ανακάλυψα οτι στο εν λογω κτιριο στεγάζονται 2 ξεχαριστες υπηρεσιες σε ξεχωριστους οροφους με ξεχωριστες ταμπε΄λες και σημανση! Στην είσοδο η Δανάη απο Συγγρου 42 (2η εκπληξη!) ευγενική, προσεφερε ποτο και μου πρότεινε 2 προγραμματα. 60 ευρω μιση ωρα και 80 ευρω προγραμμα 1 ωρας. Παρέλαση 4 κορασιδων που συστηθηκανε αλλα ονοματα δεν θυμαμαι. Η σεξι εμφανιση τους με τις ιατρικες ρόμπες με ωθησανε να επιλεξω το προγραμμα της μιας ωρας, οπου και τελικα δικαιωθηκα με το αποτελεσμα και την ροη της συνεδριας, που περιειχε πρωτο δευτερο και κυριως πιάτο χωρισ βιασυνη. Στα θετικα ειναι οτι το δωματιο (αυτο που μπηκα) ειχε ντουζιερα μεσα, σφραγισμένες πετσετες και παντοφλες. Μια πολυ ευχαριστη αναζωογονητικη εξερευνιτικη συνεδρια!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.704
Πόντοι
19.505
Συγχαρητήρια στον Κύριο Φραπέ για την ανακάλυψη!!!
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.282
Κριτικές
36
Like
6.853
Πόντοι
3.446
Νέο μαγαζι, απο αγγελία σε εφημεριδα το βρηκα, που οταν εφτασα προς εκπληξη μου ειδα ταμπελα απ εξω "STUDIO"!! Αρχικα αισθανθηκα απογοητευμενος γιατι το συγκεκριμενο αθλημα δεν το ακολουθω, αλλα οταν πλησίασα ανακάλυψα οτι στο εν λογω κτιριο στεγάζονται 2 ξεχαριστες υπηρεσιες σε ξεχωριστους οροφους με ξεχωριστες ταμπε΄λες και σημανση! Στην είσοδο η Δανάη απο Συγγρου 42 (2η εκπληξη!) ευγενική, προσεφερε ποτο και μου πρότεινε 2 προγραμματα. 60 ευρω μιση ωρα και 80 ευρω προγραμμα 1 ωρας. Παρέλαση 4 κορασιδων που συστηθηκανε αλλα ονοματα δεν θυμαμαι. Η σεξι εμφανιση τους με τις ιατρικες ρόμπες με ωθησανε να επιλεξω το προγραμμα της μιας ωρας, οπου και τελικα δικαιωθηκα με το αποτελεσμα και την ροη της συνεδριας, που περιειχε πρωτο δευτερο και κυριως πιάτο χωρισ βιασυνη. Στα θετικα ειναι οτι το δωματιο (αυτο που μπηκα) ειχε ντουζιερα μεσα, σφραγισμένες πετσετες και παντοφλες. Μια πολυ ευχαριστη αναζωογονητικη εξερευνιτικη συνεδρια!

ποιά πήρες δεν μας είπες!!!!!
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Μπραβο φιλε ..... εξαλου τι συγγρου 18 , τι 108 ενα μηδεν ειναι , χαχαχαχα !!!  :2funny: :2funny: αντε  να φτιαξει χαρακτηρα και το αλλο το νουμερο ( 18 ) ........!!!!
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.210
Πόντοι
25.786
Εκτός από τη Δανάη, έχουν πάρει μεταγραφή και κοπέλες από το 42?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.394
Like
286
Πόντοι
36
Νέο μαγαζι, απο αγγελία σε εφημεριδα το βρηκα, που οταν εφτασα προς εκπληξη μου ειδα ταμπελα απ εξω "STUDIO"!! Αρχικα αισθανθηκα απογοητευμενος γιατι το συγκεκριμενο αθλημα δεν το ακολουθω, αλλα οταν πλησίασα ανακάλυψα οτι στο εν λογω κτιριο στεγάζονται 2 ξεχαριστες υπηρεσιες σε ξεχωριστους οροφους με ξεχωριστες ταμπε΄λες και σημανση! Στην είσοδο η Δανάη απο Συγγρου 42 (2η εκπληξη!) ευγενική, προσεφερε ποτο και μου πρότεινε 2 προγραμματα. 60 ευρω μιση ωρα και 80 ευρω προγραμμα 1 ωρας. Παρέλαση 4 κορασιδων που συστηθηκανε αλλα ονοματα δεν θυμαμαι. Η σεξι εμφανιση τους με τις ιατρικες ρόμπες με ωθησανε να επιλεξω το προγραμμα της μιας ωρας, οπου και τελικα δικαιωθηκα με το αποτελεσμα και την ροη της συνεδριας, που περιειχε πρωτο δευτερο και κυριως πιάτο χωρισ βιασυνη. Στα θετικα ειναι οτι το δωματιο (αυτο που μπηκα) ειχε ντουζιερα μεσα, σφραγισμένες πετσετες και παντοφλες. Μια πολυ ευχαριστη αναζωογονητικη εξερευνιτικη συνεδρια!
:thumbsup:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
Υπάρχουν- ηδη απο τις 10-15 Σεπτεμβριου  σε άλλα sites ,  μερικες  κριτικες  για αυτο  το καταστημα-  Ειναι  αρνητικες, και  για την εμφανιση  των εργαζομενων κλπ -
μακαρι τωρα να  ειναι καλυτερα
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.394
Like
286
Πόντοι
36
Υπάρχουν- ηδη απο τις 10-15 Σεπτεμβριου  σε άλλα sites ,  μερικες  κριτικες  για αυτο  το καταστημα-  Ειναι  αρνητικες, και  για την εμφανιση  των εργαζομενων κλπ -
μακαρι τωρα να  ειναι καλυτερα
μακάρι ..ας μας πει και ο frapes την εμπειρία του...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Γινεται κατοπιν τηλ  ραντεβου η οποιοs  κουδουναει ...μασαζιαζεται???
Ωραρια ???????
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Υπάρχουν- ηδη απο τις 10-15 Σεπτεμβριου  σε άλλα sites ,  μερικες  κριτικες  για αυτο  το καταστημα-  Ειναι  αρνητικες, και  για την εμφανιση  των εργαζομενων κλπ -
μακαρι τωρα να  ειναι καλυτερα

α ναι? σε ποιά sites?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.394
Like
286
Πόντοι
36
Σαν Συγγρού 108 υπάρχει ήδη κριτική ως studio.

Εϊναι το ίδιο?
Αν ναι οι κοπέλες που δείχνει στο site κάνουν μασαζ?
δεν πρέπει να είναι το ίδιο... από την καταδρομική επίσκεψη του frape στο Σ108 λειτουργεί και studio και θεραπευτήριο.....σε διαφορετικούς ορόφους
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
δεν  ειναι το ιδιο- διαβαστε το πρωτο επανω ποστ εδω- τoυ frapes- το λεει
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ευχάριστο το ότι ανοίγουν καινούργια μαγαζιά.
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
224
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο μαγαζί που έχει ίδια ιδιοκτησία με το studio. Μιας και στο μασάζ δεν είχε κάτι ιδιαίτερο μετά από προτροπή ανεβηκα και στο studio όπου πήρα τη Συλβί. Μακράν ή χειρότερη εμπειρία της γαμο-καριερας μου. Υπηρεσίες κακές μπουρδελου υ 10 ευρου. Αεροπιπα ξενερωμα και γαμησι αγγαρεία. 7 λεπτά συνέδρια 60 πεταγμένα ευρώ. Περαστικά μου.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.282
Κριτικές
36
Like
6.853
Πόντοι
3.446
Επίσκεψη στο μαγαζί που έχει ίδια ιδιοκτησία με το studio. Μιας και στο μασάζ δεν είχε κάτι ιδιαίτερο μετά από προτροπή ανεβηκα και στο studio όπου πήρα τη Συλβί. Μακράν ή χειρότερη εμπειρία της γαμο-καριερας μου. Υπηρεσίες κακές μπουρδελου υ 10 ευρου. Αεροπιπα ξενερωμα και γαμησι αγγαρεία. 7 λεπτά συνέδρια 60 πεταγμένα ευρώ. Περαστικά μου.

θα έπρεπε να το έχεις υπόψιν σου ότι θα ναι πεταμένα..ένας γνώστης καταλαβαίνει από τη γαμημένη περιρέουσα ατμόσφαιρα...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πέρασμα πριν από λίγο από το μασαζοίδρυμα! :orchestra:

Πολύ όμορφος και ζεστός χώρος,σε στυλ αμαρτωλού διαμερίσματος! :sunglasses:

Παρούσες η Ελένη!Ξανθό μιλφάκι,θηλυκό πρόσωπο,ωραίο καμπυλάτο κορμί με ζουμερό στήθος-φορούσε ένα μαύρο πολύ στενό και κοντό φορεματάκι!  :erection:

Και η Βανέσα!Μελαχροινό,μακρύ μαλλί (για πολύ τράβηγμα!),ωραίο αδύνατο σωματάκι με μαύρο ημιδιαφανές κοντό φορεματάκι!  :wanker:
Και με πολύ ωραία πόδια!  :humpleg:

Προγράμματα:
50 ευρώ τα 30 λεπτά,60 ευρώ τα 45 λεπτά.
 

GODSLEEP

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
0
Όπως έγραψα και στο άλλο τόπικ,επίσκεψη τις προάλλες στο Συγγρού 108 και δοκιμή  με τη μελαχροινή Βανέσα,αδύνατη καλλίγραμμη μιλφ και με καλό (για τα γούστα μου) πρόσωπο.
Πολύ καλή και στο μασάζ,απολαυστικός συνδυασμός χαλαρωτικού-τονωτικού και το ίδιο καλή και στο δεύτερο μέρος της συνεδρίας.
Λεπτομέρειες υπάρχουν στην σχετική κριτική:

(Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω και δημόσια τον  Crazy Ivan για τη βοήθειά του ως προς την δημοσίευση της κριτικής)  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom