Νέα

"Κολλάει" / Crash-άρει το facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pecados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Ρε αλάνια αντιμετωπίζετε και εσείς το ίδιο πρόβλημα με το facebook ή είμαι ο μόνος;
Προσπαθώ να συνδεθώ αλλά ενώ αρχικά μου έβγαζε το κλασσικό μήνυμα "We're trying to fix the problem" κλπ. Τώρα γαμιέται και κάνει connection timed out.  :tickedoff: :headbang: Να σημειώσω ότι με άλλες ιστοσελίδες δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα άρα δεν είναι θέμα σύνδεσης  :think:
 

pantremenos37

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Ρε αλάνια αντιμετωπίζετε και εσείς το ίδιο πρόβλημα με το facebook ή είμαι ο μόνος;
Προσπαθώ να συνδεθώ αλλά ενώ αρχικά μου έβγαζε το κλασσικό μήνυμα "We're trying to fix the problem" κλπ. Τώρα γαμιέται και κάνει connection timed out.  :tickedoff: :headbang: Να σημειώσω ότι με άλλες ιστοσελίδες δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα άρα δεν είναι θέμα σύνδεσης  :think:

Σε ολο τον κοσμο επεσε....
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Γαμηθηκε σημερα ρε παιδια :headbang:
 
OP
OP
Pecados

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Του βαράνε "χακεριές" λέτε;  :uzi:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Δεν ξερω τι παιζει, αλλα τελευταια το παθαινει συχνα. Αλλος με ηθελε και ντις λαικ  :jerking:

*τωρα ειμαι μεσα  :grin:
 
OP
OP
Pecados

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Επιτέλους συνδέθηκα και εγώ  :sunglasses:
 

pantremenos37

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
12074572_502032243297711_8929240849439786712_n.jpg
 
OP
OP
Pecados

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Εν τω μεταξύ είναι και απασχολημένος με το forum και τον ΟΗΕ και ο μαλάκας ο Ζούκερμπεργκ και έχει γαμηθεί το σύμπαν  :2funny:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
παντως ειναι μαλακες, αυτα τα κανουν το πρωι...το βραδυ μιλαμε με τις γκομενες ρε γιδια!  :grin:
 
OP
OP
Pecados

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
παντως ειναι μαλακες, αυτα τα κανουν το πρωι...το βραδυ μιλαμε με τις γκομενες ρε γιδια!  :grin:

Αδερφέ το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ , μιλούσα με ένα νέο μουνάκι που πασπατεύω μπας και το καρφώσω και ήρθε ο άλλος να μας γαμήσει την ψυχή. Μέχρι και νέο θέμα με ανάγκασε να ανοίξω ο αλήτης  :tickedoff:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Αδερφέ το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ , μιλούσα με ένα νέο μουνάκι που πασπατεύω μπας και το καρφώσω και ήρθε ο άλλος να μας γαμήσει την ψυχή. Μέχρι και νέο θέμα με ανάγκασε να ανοίξω ο αλήτης  :tickedoff:
Kαλα εκανες φιλε, κι εγω τετοια ωρα κανω ιντερνετικο καμακι  :grin: και ξενερωσα...καλα που ειδα οτι ανοιξες θεμα εδω αλλιως θα εκλεινα το πσ.  :S
 
OP
OP
Pecados

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Δεν πιστεύω να σε ξενέρωσε κανένα μουνάκι αγόρι μου;
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Οχι ρε ψηλε  :grin: ισα,ισα ενα πιπινακι σημερα ειναι αρρωστουλη και βρηκα ευκαιρια να το στριμωξω καλα :P
 
OP
OP
Pecados

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Σωστός ο αδερφός! Παίξε την μπάλα σου παιχταρά μου  :thumbsup:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595

Για μια ακόμη φορά τον τελευταίο καιρό, χθες το βράδυ αρκετοί χρήστες του Facebook σε διάφορα μέρη του κόσμου δεν είχαν για λίγη ώρα πρόσβαση στο δίκτυο. Το τεχνικό πρόβλημα λύθηκε μετά από περίπου 40 λεπτά. Ήταν η δεύτερη φορά σε μια εβδομάδα, σύμφωνα με το πρακτορείο Reuters και το BBC, που το Facebook "έπεσε".

Μαζί του έπεσαν γύρω στο 4% και οι μετοχές του στο χρηματιστήριο της Νέας Υόρκης, καθώς ανησυχίες άρχισαν να ζώνουν τους επενδυτές μετά τα απανωτά προβλήματα. Οι χρήστες έβλεπαν στην οθόνη τους το μήνυμα "Συγγνώμη, κάτι πήγε λάθος. Εργαζόμαστε πάνω στο πρόβλημα και θα το διορθώσουμε το συντομότερο δυνατό".

Κάτι ανάλογο είχε συμβεί την περασμένη Πέμπτη και τότε το Facebook είχε παραδεχθεί ότι τα τεχνικά προβλήματα προκλήθηκαν κατά λάθος από τους ίδιους τους μηχανικούς του, καθώς προσπαθούσαν να επιλύσουν κάποια ζητήματα. Πιθανώς κάτι τέτοιο συνέβη και χθες - αν και αυτό μάλλον δεν παρηγορεί τους πολυπληθείς χρήστες του και μετόχους του.

Το Facebook έχει πλέον 1,5 δισεκατομμύρια χρήστες και συνεχίζει να επεκτείνεται. Ορισμένοι μάλιστα κατέφυγαν στο Twitter για να πουν τον πόνο τους και να κάνουν πλάκα με τα προβλήματα του Facebook.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Τι ? Κολλάει το Facebook?
Στ αρχιδια μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom