Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 676
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Μεταξυ των δυο (Bill & Prive) ποιο ειναι το ποιο μπανικο...? (αξιοπρεπες) :hi:
και τα δυο φιλε μου ειναι μια χαρα για τη δουλεια που το θελεις...αν θες κατι πιο αξιοπρεπες απο αυτα τα 2, τοτε μπορεις καλλιστα να πας σε επιπεδο day-rate σε 15αστερο...
Τωρα, αν θες φωτακια, led-ακια , λαμπακια(χριστουγεννιατικα η οχι) κλπ, μπορεις να δοκιμασεις το GLS παραλια, πολυ καλη επιλογη αλλα για μενα το BILL ειναι το καλυτερο. Διακριτικο, η κοπελα στην ψιον ευγενεστατη, θα σε καρασει και καφε (ιδιως weekends) στο δωματιο νερακι-μπισκοτακι και φωτακι ρυθμιζομενο γυρω γυρω στο ταβανι με τηλεκοντρολ! κλπ κλπ...
καλη συνεχεια :hi:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.336
Κριτικές
48
Like
1.796
Πόντοι
2.426
και τα δυο φιλε μου ειναι μια χαρα για τη δουλεια που το θελεις...αν θες κατι πιο αξιοπρεπες απο αυτα τα 2, τοτε μπορεις καλλιστα να πας σε επιπεδο day-rate σε 15αστερο...
Τωρα, αν θες φωτακια, led-ακια , λαμπακια(χριστουγεννιατικα η οχι) κλπ, μπορεις να δοκιμασεις το GLS παραλια, πολυ καλη επιλογη αλλα για μενα το BILL ειναι το καλυτερο. Διακριτικο, η κοπελα στην ψιον ευγενεστατη, θα σε καρασει και καφε (ιδιως weekends) στο δωματιο νερακι-μπισκοτακι και φωτακι ρυθμιζομενο γυρω γυρω στο ταβανι με τηλεκοντρολ! κλπ κλπ...
καλη συνεχεια :hi:
Το BILL είναι πράγματι πολύ καλό...Βέβαια μία φορά (από τις πολλές που πήγα) έπεσα σε πολύ μικρό δωμάτιο με AC που υπολειτουργούσε...
 
OP
OP
zadren

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Το BILL είναι πράγματι πολύ καλό...Βέβαια μία φορά (από τις πολλές που πήγα) έπεσα σε πολύ μικρό δωμάτιο με AC που υπολειτουργούσε...
ναι φιλε μου, αυτο συμβαινει σε πολλα χοτελια... ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
θα παρακαλουσα τους συναγωνιστες,οτιδηποτε σχολιο για το ξενοδοχειο,να γραφεται εδω πλεον.
 

qwert96321

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
30
Πόντοι
0
Το έχω δοκιμάσει και είναι αξιοπρεστατο.
Μεγάλα δωμάτια όμορφο μπάνιο με καμπίνα, σοκολατάκια, καραμελίτσες, νερό στο δωμάτιο εξτρα.
Καθαρο και στην όψη οσαν νορμάλ ξενοδοχείο.
Στηνν αρχήτο σκεφτόμουν να μεινω κιολας διοτι είμαι από περιφέρεια.
Γενικός συστήνεται ανεπιφύλακτα.  :rockon:
 

SG_mns

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, να κάνω μια ερώτηση γενικότερη για τα hotelia.
Παίζει να πας εκεί κ να κανονίσεις συνεύρεση με CG ή CT μέσω του Hoteλίου ;;!... Το είχα απορία και φυσικά δεν έχω ρωτήσει ποτέ, επι τόπου..

Ευχαριστώ!..
 

nick77r

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.457
Like
5.210
Πόντοι
1.056
Παλια μου εχει τυχει σε χοτελ που περιμενα στο δωματιο να μου ακυρωσει το κοριτσι και οταν πηγα να φυγω και τους ειπα οτι εφαγα ακυρο μου ειπαν αν θελω να μου φερουν κοπελα για παρεα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
Ρε παιδιά, να κάνω μια ερώτηση γενικότερη για τα hotelia.
Παίζει να πας εκεί κ να κανονίσεις συνεύρεση με CG ή CT μέσω του Hoteλίου ;;!... Το είχα απορία και φυσικά δεν έχω ρωτήσει ποτέ, επι τόπου..

Ευχαριστώ!..

Μπα δεν νομιζω
Εχω σε χοτελι βορεια οπου εγραφε στο ασανσερ δεν συνςργαζομαστε κ δεν διευκοληνουμε γραφεια κ κοπελες η καπως ετσι
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
Παλια μου εχει τυχει σε χοτελ που περιμενα στο δωματιο να μου ακυρωσει το κοριτσι και οταν πηγα να φυγω και τους ειπα οτι εφαγα ακυρο μου ειπαν αν θελω να μου φερουν κοπελα για παρεα

:huh:
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.166
Πόντοι
30.298
το μόνο αρνητικό είναι η ηχομόνωση και ότι μπορει να καρφωθείς αν πας με το αμάξι 
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Ρε παιδιά, να κάνω μια ερώτηση γενικότερη για τα hotelia.
Παίζει να πας εκεί κ να κανονίσεις συνεύρεση με CG ή CT μέσω του Hoteλίου ;;!... Το είχα απορία και φυσικά δεν έχω ρωτήσει ποτέ, επι τόπου..

Ευχαριστώ!..
επειδη αυτο το έχω διαβάσει και απο αρκετούς άλλους. Εχω μια απορία.

Συγνωμη στην Αθηνα είναι δύσκολο να κανονίσει κάποιος κατι μόνος του; πρέπει να του το κανονήσει το hotel; Δε κατάλαβα; στη εποχή του διαδικτίου έιμαστε, βρίσκεις οτι και όσες θέλεις, για να μη πιασω κοπελες στο δρομο  κτλ

τι είναι δηλαδη αυτο το να βρω hotel που να μου κανονησει, ακατανοητα πραγματα...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Αρκετά καλό για 22 ευρώ, το προσωπικό στη ρεσεψιόν ευγενικό/διακριτικό με επαγγελματισμό.
Το μόνο αρνητικό ότι δεν έχει POS.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.849
Like
432
Πόντοι
36
Παλια μου εχει τυχει σε χοτελ που περιμενα στο δωματιο να μου ακυρωσει το κοριτσι και οταν πηγα να φυγω και τους ειπα οτι εφαγα ακυρο μου ειπαν αν θελω να μου φερουν κοπελα για παρεα
:kneel: :kneel:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.580
Like
2.156
Πόντοι
456
Αγορίνες θα κατέβω Ελλάδα τον επόμενο μήνα και θα βρεθώ με μια 20αρα φοιτήτρια. Τί λέει το χοτέλι για κέντρο? αξίζει??  :think: :hi:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Αγορίνες θα κατέβω Ελλάδα τον επόμενο μήνα και θα βρεθώ με μια 20αρα φοιτήτρια. Τί λέει το χοτέλι για κέντρο? αξίζει??  :think: :hi:


ναι αξίζει τύπε μου!! βέβαια έχεις και άλλες επιλογές για κέντρο η για πιο εξτρίμ στα περίχωρα  :knockinb:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για την απάντηση!  :hi:

Γιά δώσε πληροφορία  :kneel: :grin:


αττικη χοτελ  <το μειον η τουαλέτα έξω από τα δωμάτια μπάνιο και νυπτήρα έχει μέσα> έχει όμως δωμάτια με θεματολογία έχει και καθρεφτες στην οροφή κτλ μετα είναι και το σάλεμ Αργυρούπολη αρκετά καλο και νορμάλ τιμές με καβλιάρικα δωμάτια!!συστήνω το 202 με κοκκινη καρέκλα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.580
Like
2.156
Πόντοι
456
αττικη χοτελ  <το μειον η τουαλέτα έξω από τα δωμάτια μπάνιο και νυπτήρα έχει μέσα> έχει όμως δωμάτια με θεματολογία έχει και καθρεφτες στην οροφή κτλ μετα είναι και το σάλεμ Αργυρούπολη αρκετά καλο και νορμάλ τιμές με καβλιάρικα δωμάτια!!συστήνω το 202 με κοκκινη καρέκλα  :rockon: :rockon: :rockon:

Εισαι μεγάλος!!  :hi: :hi: :hi: :hi:

θα βάλω την υπογραφή σου  :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom