Νέα

Ηχογραφήσεις/τηλεφωνικό σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα denn1s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

denn1s

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2013
Μηνύματα
120
Like
164
Πόντοι
1
Ειμαι ακουστικος τυπος και τρελαινομαι οταν ακουω τη γειτονισα να πηδιεται. Γουσταρω επισης και τηλεφωνικο σεξ. Η ερωτηση μου ειναι, που μπορω να βρω ηχογραφησεις απο ζευγαρια που πηδιουνται ή απο συνομιλιες τηλεφωνικου σεξ?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
βάλε μια τσόντα στο pc/tv, κάνε minimize και έτοιμος!

Ή θες να χώνεις 3 ευρώ το λεπτό με γραμμές 090?
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Ειμαι ακουστικος τυπος και τρελαινομαι οταν ακουω τη γειτονισα να πηδιεται. Γουσταρω επισης και τηλεφωνικο σεξ. Η ερωτηση μου ειναι, που μπορω να βρω ηχογραφησεις απο ζευγαρια που πηδιουνται ή απο συνομιλιες τηλεφωνικου σεξ?

τυπε οταν τους ξανα ακουσεις, χτυπα πορτα και πες την αληθεια. ειμαι αρρωστος θελω απλα να βλεπω. αν ειναι ντομπρο και ξηγημενο ζευγαρι θα σου πουν οκ  :2funny:
 

Athanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
154
Like
18
Πόντοι
1
εαν δεν σε πειραζει να ειναι στα αγγλικα τοτε μπες εδω Κοπελες (και καμμια φορα ανδρες) ερασιτεχνιδες καθονται και ηχογραφουν πανω κατω οτι θα ακουγες σε μια γραμμη τηλεφωνικου sex. Η φαση ειναι πως οι κοπελες αυτες δεν ειναι "της δουλειας" αλλα απλες κοπελες που καυλωνουν με την ιδεα πως κανουν τους αλλους να την παιζουν για χαρη τους. Επισης καυλωτικο ειναι πως τα πραγματα που λενε δεν ειναι απο καποιο script αλλα σκεψεις που πραγματικα τις καυλωνουν (πολυ συχνα  βαζουν δονητη στο μουνακι τους και να χυνουν στα αληθεια ενω μιλανε) και το κυριωτερο; 100% τζαμπα! Οι κοπελες το κανουν για την καυλα τους!
 

lovegangbang

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
0
Κάπου έχει πάρει το μάτι μου τηλεφωνικό με paysafe .. 10 ευρώ δεν ξέρω εάν είναι φόλα αλλά ψάξε και πες μας
 

panosath47

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι ακουστικος τυπος και τρελαινομαι οταν ακουω τη γειτονισα να πηδιεται. Γουσταρω επισης και τηλεφωνικο σεξ. Η ερωτηση μου ειναι, που μπορω να βρω ηχογραφησεις απο ζευγαρια που πηδιουνται ή απο συνομιλιες τηλεφωνικου σεξ?
Εχω υλικο....... :wanker:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Ειμαι ακουστικος τυπος και τρελαινομαι οταν ακουω τη γειτονισα να πηδιεται. Γουσταρω επισης και τηλεφωνικο σεξ. Η ερωτηση μου ειναι, που μπορω να βρω ηχογραφησεις απο ζευγαρια που πηδιουνται ή απο συνομιλιες τηλεφωνικου σεξ?
τυπε αλλη φαση να ακους την διπλα να γαμιεται σαν σκυλι!Εγω πιστευω οτι το κανουν επιτηδες..
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Γειά σου κόκκορα
 

Συνημμένα

  • Arkas2.jpg
    Arkas2.jpg
    114,2 KB · Εμφανίσεις: 37

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
979
Κριτικές
2
Like
478
Πόντοι
26
Εχω τυχει να μιλαω στο ζου και να μου ζηταει η αλλη το τηλ μου για να την ακουσω να χυνει
Ακουγοταν πιτσιρικα οντω...
Εγινε μια δυο τρεις της ειπα να την ακουω απο πιο κοντα αλλα δςν ηθελε..
Άβυσσος η ψυχή της πουτανας
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Δηλώνω και εγώ ακουστικός τύπος φανατικός. Και έχω πέσει στη ζωή μου 2 φορές σε τέτοιους γείτονες. Ο ένας όταν ήμουν και εγώ πιτσιρικάς έφερνε την δικιά του και την έσπαγε. Φώναζε η άλλη βραδιάτικα μέσα στη νέκρα της ησυχίας. Βογγητά μόνο και καθόλου ομιλίες.


Τώρα ένας άλλος γείτονας που έχω κατά καιρούς ακουγόντουσαν διάφορες.... λεφτάς βλέπετε. Ε μια περίοδο είχε ένα σκυλί του πολέμου. Μεγάλος αυτός μεγάλη και αυτή αλλά παίζει να ήταν παρτόλα βίζιτα που την τσίμπισε. Μιλάμε η άλλη όταν γαμιόντουσαν πραγματικά ούρλιαζε και πρέπει να ακουγόταν και στο δρόμο από τα παράθυρα μπάνιου. και το κορυφαίο μίλαγε κι όλας όχι απλά φωνές.

Το κορυφαίο ήταν η ατάκα που είχε πετάξει δυνατά "Θέλω να σου φάω τα αρχίδια σου, χώστα και αυτά μέσα στη μουνάρα μου" χαχαχαχα.

Σκεφτείτε την γειτονιά να την ακούει τι λέει, και μετά να τη συναντάει... έχει ένα γέλιο...αλλά και καύλα μαζί όταν ξέρεις τι κάνει στο γαμήσι της η γειτόνισσά σου. Βέβαια η συγκεκριμένη ήταν μια που την κράτησε ο άλλος 2 μήνες.

...Η παντρεμένη γειτόνισα όμως, ή η φοιτιτριούλα που σπουδάζει και τη συναντάς στο ασανσέρ έχει άλλη καύλα να την έχεις ακούσει να γαμιέται.
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Περιπτώσεις δύο

1. Οταν ακόμα υπήρχε η Αμερικάνικη βάση στην Αθήνα, μαυρούκα έφερνε στην πολυκατοικία Αμερικάνους φαντάρους, διάφορες ώρες και γινότανε το έλα να δεις. Χριστιανικές οικογένειες της πολυκατοικίας μαζέψανε υπογραφές και καταφέρανε και την διώξανε.

2. Νέα Σμύρνη, πίσω μέρος πολυκατοικιών, στην απέναντι φοιτητής μάλλον γιατί κράτησε πολύ, καλοκαιράκι, βράδυ, περίπου 1 η ώρα, ξεσκιζότανε. Επειδή αργούσανε είχαμε βγεί στα πίσω μπαλκόνια και περιμέναμε. Οταν τελειώσανε τα παιδιά, χειροκρότημα από όλους και άξιος, άξιος...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Τηλεφωνικό σεξ είναι μια ωραία καύλα και προσωπικά και εμένα με ευχαριστεί. Σου κάνει την μαλακία καλύτερη συγκριτικά με το να το κάνεις μόνος... ε έχεις μια παρέα πως να το κάνουμε και επικοινωνία. Είναι καύλα να ακούς μια καυλωμένη γυναίκα που είναι σπίτι μόνη της και μαλακίζεται.

Κατά καιρούς είχα πολλές καβάτζες για τέτοια. Με τον καιρό όμως χάνεις επαφές εύκολα.

Πάντως πολλές αρέσκονται στο τηλεφωνικό σεξ και όχι σε συνάντηση. Καθώς παίρνουν την δόση τους χωρίς να κερατώνουν..
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
979
Κριτικές
2
Like
478
Πόντοι
26
Ακριβως ετσι οι πουτανες κυριε ταξιαρχε
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
γενικά τα σκηνικά γίνονται το καλοκαίρι...που έχουν ανοιχτά παράθυρα!Φέτος το καλοκαιρι ήμουν επαρχία πάω να πάρω το μηχανάκι από το σπίτι ενός φίλου 3 το βράδυ και γαμιοτανε μια καργιολα σαν σκυλί αφού ακουγότανε έξω στο δρόμο..."αχ γαμαμαι μαλακα και τέτοια" δεν άντεξα έβγαλα την ψωλη και έχυσα για πάρτη της χύμα κάτω από το σπίτι της :wanker: :wanker: :cum: :cum:
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
853
Πόντοι
81
εαν δεν σε πειραζει να ειναι στα αγγλικα τοτε μπες εδω Κοπελες (και καμμια φορα ανδρες) ερασιτεχνιδες καθονται και ηχογραφουν πανω κατω οτι θα ακουγες σε μια γραμμη τηλεφωνικου sex. Η φαση ειναι πως οι κοπελες αυτες δεν ειναι "της δουλειας" αλλα απλες κοπελες που καυλωνουν με την ιδεα πως κανουν τους αλλους να την παιζουν για χαρη τους. Επισης καυλωτικο ειναι πως τα πραγματα που λενε δεν ειναι απο καποιο script αλλα σκεψεις που πραγματικα τις καυλωνουν (πολυ συχνα  βαζουν δονητη στο μουνακι τους και να χυνουν στα αληθεια ενω μιλανε) και το κυριωτερο; 100% τζαμπα! Οι κοπελες το κανουν για την καυλα τους!
πολυ ωραιο και ψαγμενο :kneel:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Επαναφερω αυτο το τιτανοτεραστιο θεμα γιατι μεχρι χτες νομιζα οτι ειμαι ματακιας, αλλα τελικα ειμαι αυτακιας!Τρομερη καβλα τα αληθινα και δυνατα βογγητα! Προτιμω να τα ακουω απο το να κανω ο ιδιος σεξ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom