Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 573K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλημέρα φίλοι μου. Δημιουργώ αυτό το ποστ από την αρχή γιατί στο παλιό φόρουμ ήταν στην κατηγορία οίκοι ανοχής εκτός Ελλάδας!!!!!! :o
Οι απανταχού Ηρακλειώτες διαβάστε καλά και ενημερώστε και τους υπόλοιπους να δούμε αν είναι κάτι καινούριο.

"Μόλις άντλησα το παρακάτω τηλέφωνο απο την εφημερίδα "Κρητικές Αγγελίες".
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ στο νέο μας χώρο για ευχάριστες στιγμές, σε ένα όμορφο, ευχάριστο και καθαρό περιβάλλον.
Πληροφορίες τηλ. : 69*****292

Πήρα τηλέφωνο και όντως είναι κάποιο "σπίτι" εκεί. Μου μίλησε μια κυρία, μάλλον η τσατσά και μου είπε ότι έχουν όλα τα προγράμματα και δεν θα χάσω αν πάω από κει. Βρίσκονται πίσω από το Τζάμπο λέει, για όσους ξέρουν από την πόλη. Περιμένω από κάποιον Ηρακλειώτη να τσεκάρει και να μας πει τι παίζεται...μέχρι να καταφέρω να πάω εγώ από Χανιά. Καλό βόλι!!!!!!!!!!!!!!!!
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
1
Αν ειναι κατι καλο πεστε το βρε παιδια :o
μην παμε αδικα γιατι ειναι πολλα τα χιλιομετρα
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μήπως έτυχε κάποιος από Ηράκλειο να τσεκάρει την πληροφορία μου?????
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
110
Like
1.783
Πόντοι
8.360
Θα παω να το τσεκαρω εγώ,τιμές σου είπανε?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα παω να το τσεκαρω εγώ,τιμές σου είπανε?

Δεν μιλήσαμε για τιμές, απλά ότι έχουν όλα τα προγράμματα και τα κορίτσια είναι καλά.............αυτά. Όποιος πάει ας πει εδώ μετά.
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Θα δοκιμάσω και εγώ να πάω
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Επειδή είμαι καλό παιδί, έχω άλλη μια πληροφορία για τους φίλους από το Ηράκλειο. Έχω τηλέφωνο από τοπική εφημερίδα (Κρητικές Αγγελίες) για 2 Ελληνίδες Ηρακλειώτησες που πηδιούνται σπίτι της μιας. 60 ευρώ έκαστη μου είχανε πει όταν πήρα τηλέφωνο μερικό καιρό πριν. Μπορείς να τις πάρεις και τις 2 μαζί. Πιστεύω ότι είναι καλή φάση. Το τηλέφωνο είναι 69*****311. Δημοσιεύω το τηλέφωνο γιατί άλλωστε το έχουν δημόσια ορατό...................... ;) Καλό βόλι και περιμένο νέα και από δω

Για τα Χανιά να δω πότε θα βρεθεί κάτι............έχουμε πεινάσει εδώ!!!!  :grin:
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
110
Like
1.783
Πόντοι
8.360
To sygekrimeno thlefwno mou eixane pei emena 100 euro kai oi 2,mia xara dld
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αν θυμάμαι και ηλικίες, 30 και 35. Ορμάτε σύντροφοι!!!!!!!!!!!!!!
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
1
Καλημερα παιδια το τηλ με τις 2 γκομενες ακουγεται πολι καλο ;) ;) Ελπιζω να μην ειναι τιποτα μπαζα γιατι μια φορα που ετειχα ηρακλειο και πηρα ενα τηλ εμφανιστικε μια που ακομα τρεχω :o :o :o
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
εχω παει με τισ κυριες. Η μια ειναι 40 περιπου καλη σχετικα για την ηλικια της. Η αλλα ειναι μια χοντρη που δεν βλεπεται, αλλα κανει καλο γλυψιμο. επισης ο χωρος ειναι αθλιος. Γενικα απο γαμιση στο τελος δεν ειναι αθλιο.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Νίκο είναι όντως Ελληνίδες όπως λένε? Πόσο σου πήρανε? Έχω καιρό το τηλέφωνο αλλά μου είναι δύσκολο να πώ στη γυναίκα "πάω βόλτα Ηράκλειο"  :grin:
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Για το σπίτι με τα προγράμματα είναι ένα νεό μπουρδέλο που άνοιξε στην Χριστομιχάλη Ξυλούρη κοντά στο Jumbo. Τσεκάρεται στο την οδό Μεσσαράς για να δείτε πως θα πάτε. (Η οδός Μεσσαράς είναι ο δρόμος που ένώνει την 62 Μαρτύρων με την Χ. Ξ. Η απόσταση από την 62 Μαρτύρων είναι 50 μέτρα. Ρωτήστε να σας πουν που είναι οι εξατμίσεις του Κουκλινού ή το Tolis Bar και θα πρέπει να προχωρήσετε 3 σπίτια πιο μακρυά.

Ο χώρος είναι αρκετά καλός, δεν έχει την χαρακτηριστική βρώμα και μυρωδιά των ντόπιων μπουρδέλων. Έχει δύο φωτάκια το ένα μπροστά από την είσοδο και το άλλο στον όροφο (εξωτερικά).

Το μπουρδέλο είναι αυτό που βρισκόταν μέσα στην αγορά (οι ντόπιοι ξέρουν) έχει μία "κοπέλα" που είναι τουλάχιστον 55 ετών και άλλη μία που είναι αλλοδαπή μάλλον αλβανίδα 35 ετών, μαυρομάλλα, καλό σωματάκι. Τιμή κλασικά 30 Ευρά.

Δεν δοκίμασα γιατί ήταν η βάρδια της γιαγιάς πήγα κατά τις 18:00. Η βάρδια αλλάζει κατά τις 18:30

Όποιος δοκιμάσει ας πεί.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!!!  ;)
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
1
πολι καλο μου ακουγετε αυτο το μπουρδελακι :o :o το θεμα ειναι πως την κοπαναμαι για ηρακλειο ??? ??? ???
 

Binix

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, αυτό με το μπαράκι, καφενείο, δεν ξέρω τι είναι, που έχει τα δωμάτια δίπλα,που είναι???. Πάντως το καλύτερο μπουρδέλο που έχω δει, ψιλοκαθαρό και αυτόν τον καιρό έχει και 2 μ....άρες, είναι αυτό πίσω απ'το Intermax. Τιμή κλασική, 30 ευρό. Πάντως όποιος ξέρει για το μπαρ με τα δωμάτια ας απαντήσει.
 

Binix

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Α, κάτι ακόμα, αυτό με το τηλέφωνο για το μπουρδέλο κοντά στο τζάμπο, πήρα, το σήκωσε μία και μου έκανε την ανήξερη.Πάντως υπάρχει μπουρδέλο εκεί, τώρα την ακριβή οδό δεν την ξέρω, ψάχναμε στην τύχη με έναν φίλο μου και το βρήκαμε. Για το πως είναι μέσα και για τις πουτάνες, δεν ξέρω, δεν μπήκα. Το ανάγνωρισα πάντως απ'το φωτάκι στην είσοδο!!!
 

Binix

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Όσο για το μπουδρέλο πίσω απ'το Intermax, είναι το καλύτερο που έχω δει μέχρι τώρα στο Ηράκλειο.Είναι καθαρό, είναι ανοιχτό μέχρι τις 4 το πρωί, για πολύ νυχτερινούς πηδήκουλες!!!, και αυτόν τον καιρό έχει 2 κορίτσια, άμα τα δείτε θα τα παίξετε. Εχω πάει 3 φορές, το βραδάκι κατά τις 10-11 εκεί, τις 2 φορές ήταν ίδια, την τρίτη ήταν μια άλλη. Πάντως δουλεύουν σίγουρα κι άλλες εκεί. Μπαίνεις μέσα, έρχονται οι πουτάνες μόνο με τα στρινγκ, χωρίς τίποτα άλλο!!!, σου κουνιούνται, χουφτώνεις ελεύθερα!!! και άμα θες γαμάς, το χουφτοματάκι σου πάντως το ρίχνεις!!! Για το πως είναι όμως τα κορίτσια στο κρεβάτι δεν ξέρω, δεν το δοκίμασα ακόμα. Πάντως όποιος ξέρει γι'αυτό το μπαρ με τα ¨κορίτσια¨ που έχει και δωμάτια δίπλα ας μου πει που είναι, γιατί μια απο αυτές τις μέρες θα πάω με έναν φίλο μου σε ένα από τα "σπιτάκια" και δεν θέλω να πάω τζάμπα στο Intermax αμά το άλλο είναι καλύτερο. Εγω το μόνο μπαρ με κορίτσια που ξέρω είναι ένα στην Θέρισσο, ένας γνωστός μου πήγε. Αλλά για να γαμήσεις εκεί θες 150-300 ευρό γιατί την παίρνεις την πουτάνα, τις κερνάς τα ποτά, πληρώνεις ένα ξενοδοχείο για να μείνετε, την πληρώνεις το πρωί και μετά τις δίνεις λεφτά για ταξί και φεύγει!!! Το μόνο καλό δηλαδή είναι ότι την κάνεις ότι θέλεις για όλο το βράδυ.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πολύ καλές πληροφορίες φίλε, thanks!!!
 

Binix

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Sonyp900, μήπως ξέρεις που είναι αυτό το μπαρ με τα δωμάτια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom