Νέα

Ακάποτο με πουτάνα. Δεν φοβάται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ακάποτο με πουτάνα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 75 35,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 138 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    213

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Ρε παιδία έχω μία μεγάλη απορία.Λοιπόν άντε κάποιοι φοβούνται να τους κάνει η πουτάνα ακάποτο για να μην κολλήσουν τίποτα.Η πουτάνα δεν φοβάται να κάνει ακάποτο στον καθένα?Αυτή δεν φοβάται μην κολλήσει τίποτα?Μου μυρίζει κάτι ύποπτο εδώ..  :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Για τα λεφτά τα κάνεις όλα.....
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Υποθέτω ότι είναι επειδή το έιντζ πιάνει δύσκολα με στοματικό (οι μελέτες δίνουν εκτιμήσεις που ποικίλουν από 1% έως 8%) και επειδή 'είναι πολλά τα λεφτά Άρη'. Πάντως μπορεί να πιάσεις δυό ντουζίνες σοβαρές ασθένειες με αυτό τον τρόπο και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ούτε το θάρρος του συναγωνιστή ούτε το θάρρος της εκδιδόμενης κοπέλας που ακολουθεί αυτή την τακτική.
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Υποθέτω ότι είναι επειδή το έιντζ πιάνει δύσκολα με στοματικό (οι μελέτες δίνουν εκτιμήσεις που ποικίλουν από 1% έως 8%) και επειδή 'είναι πολλά τα λεφτά Άρη'. Πάντως μπορεί να πιάσεις δυό ντουζίνες σοβαρές ασθένειες με αυτό τον τρόπο και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ούτε το θάρρος του συναγωνιστή ούτε το θάρρος της εκδιδόμενης κοπέλας που ακολουθεί αυτή την τακτική.
Και εγώ αυτό δεν μπορώ να καταλάβω..Για αυτό και άνοιξα αυτό το θρεντ.Καλύτερα με σκουφάκι και σίγουρα.Παρά ακάποτο και μετά να ανησυχώ ...
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Νομίζω πως τα λεφτά είναι μόνο η μία παράμετρος!!
Άλλη παράμετρος είναι ότι η πουτάνα μπορεί να χει ήδη κάποιο/α αφροδίσιο/α όποτε "τι είχαμε τι χάσαμε" ενώ μια τρίτη παράμετρος εξίσου σημαντική είναι το να μην αντιλαμβάνεται πόσο επικίνδυνο είναι αυτό που κάνει. Εδώ έχουν διατηρηθεί στο site συζητήσεις επί συζητήσεων για το κατά πόσο είναι επικίνδυνο το ξεσκούφωτο με απόψεις ενθεν και ενθεν, οπότε δεν το θεωρώ απίθανο μία πουτάνα να αυτοπαραμυθιάζεται για την ευκολία / δυσκολία που μπορεί να κολλήσει κάτι... :idiot:
 

Επισκέπτης
βαλε και την αποψη σου εκτος του μόνιμου κραξιματος που συνηθιζεις..

Η άποψή μου είναι εμφανής. Εσύ αποκλείεται να μην την κατάλαβες!Οπότε να υποθέσω οτι σου στέλνουν πμ και ρωτούν τι είπα  :2funny: :2funny:
Δεν κράζω κανένα παλικάρι. Απλά θεωρώ ότι είναι πιο ασφαλές για την υγεία σας να προσέχετε.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Είδες που κατάλαβες και με το παραπάνω; Καμμία αμφιβολία δεν είχα.

Μπορεί να σου φαίνεται παράξενο, αλλά σε διαβεβαιώ ότι δεν είμαστε μέντιουμ και δεν έχουμε την δυνατότητα να διαβάζουμε την σκέψη του άλλου. Αν ξαναδιαβάσεις την πρώτη σου απάντηση στο συγκεκριμένο τόπικ δεν θα το βρεις καθόλου περίεργο ότι δεν καταλάβαμε τι θέλεις να πεις.
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
erinal_w: Μπορείς να γίνεις πιο σαφής να σε καταλάβουμε και εμείς ο απλός λαός??? :huh:
 

Επισκέπτης
Μπορεί να σου φαίνεται παράξενο, αλλά σε διαβεβαιώ ότι δεν είμαστε μέντιουμ και δεν έχουμε την δυνατότητα να διαβάζουμε την σκέψη του άλλου. Αν ξαναδιαβάσεις την πρώτη σου απάντηση στο συγκεκριμένο τόπικ δεν θα το βρεις καθόλου περίεργο ότι δεν καταλάβαμε τι θέλεις να πεις.


Συγνώμη θα προσπαθήσω να είμαι πιο σαφής.
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Γυναίκα μου εκδίδεται με χαρτια κανονικά και νόμιμα δεν νομίζω ότι δεν γνωρίζει τους κινδύνους εκτός εαν είναι στόκος. Οπότε εαν κάνει ακάπωτο τότε το κάνει εις γνώσιν της και για τα λεφτά,να κρατήσει πελατεία και να μην την σουτάρουν από το σπίτι. Εαν είναι αδήλωτη τότε το κάνει ξεκάθαρα για τα λεφτά ή γιατί δεν γνωρίζει τις συνέπειες αν και μου φαίνεται απίθανο.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
373
Πόντοι
366
Δεν είναι απαραίτητη περισσότερη σαφήνεια. Ο ποιητής πότέ δεν τα λέει στα ίσα. Πρέπει να καθίσεις να σκεφτείς λίγο. Ξύστε λίγο το κεφάλι σας να γυμναστεί και η φαιά ουσία.
 

Επισκέπτης
Για τα φράγκα το κάνουν. Και ναι... υπάρχουν άνθρωποι που θα ρισκάρουν ακόμα και την ζωή τους για τα φράγκα!!!

Εγώ προσωπικά μόλις ακούω ακάποτο την κάνω και δεν της το δίνω ούτε καν με καπότα!!!
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Για τα φράγκα το κάνουν. Και ναι... υπάρχουν άνθρωποι που θα ρισκάρουν ακόμα και την ζωή τους για τα φράγκα!!!

Εγώ προσωπικά μόλις ακούω ακάποτο την κάνω και δεν της το δίνω ούτε καν με καπότα!!!
Σωστός LiOmAs + εγώ αυτό θα έκανα αν άκουγα για ακάποτο...Αν είναι δηλωμένες και κάνουν και ακάποτο είναι λίγο τραγελαφικό αυτό...Δεν φοβούνται το τι μπορεί να κολλήσουν από τον καθένα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom