Νέα

Βαρσοβία-αγοραιος ερωτας ( μονο )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaboul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ανοίγω αυτο το θεμα ( αν δεν το εγκρίνεται , συνχωνευτε το ) γιατι θα παω βαρσοβια και στο αλλο θρέντ δεν λέγονται πολλα για μπουρδελα, σουινγκερς, τραβελια κτλ εκεί
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
το ψηνω και εγω για βαρσοβια το φθινοπωρο να μαζεψω κανα λεφτο πρωτα
ενημερωσε ιακυνθε τι παιζει  :hi:
 
OP
OP
kaboul

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
το ψηνω και εγω για βαρσοβια το φθινοπωρο να μαζεψω κανα λεφτο πρωτα
ενημερωσε ιακυνθε τι παιζει  :hi:
φίλε μου ειναι καλη λύση η βαρσοβια γιατι παει και η Ryan air με πολυ λίγα λεφτα πηγαινελα
 
OP
OP
kaboul

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Οποίος ξερει κατι να γράψει . Εχω ακούσει οτι γύρω απο την νεα πολη ειναι τα μπουρδελα . Ξερει καποιος οδούς κτλ ;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ανοίγω αυτο το θεμα ( αν δεν το εγκρίνεται , συνχωνευτε το ) γιατι θα παω βαρσοβια και στο αλλο θρέντ δεν λέγονται πολλα για μπουρδελα, σουινγκερς, τραβελια κτλ εκεί

Που ρε φιλε στη Βαρσοβια ολα αυτα? :grin: To παμε χιλιες φορες και εκει δεν υπαρχουν εκει αυτα. Τι σουινγκερς και τραβελια.
Τα παμε η απο σαιτς ( τα γραψαμε εκει ) η σε κανα κολομπαρο γαμας κατευθειαν με τιμες φωτια ( γαμησι μεταξουργειου με 50-60 ευρω). Αυτη ειναι ολη η ιστορια
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Aσε με ρε φιλε τωρα που θα πας στη Βαρσοβια για να βρεις τραβελια και σουινγκερς. Και γιατι δε πας στο Βερολινο η στο Αμστερνταμ? Η να μεινεις στην Αθηνα? Ε ρε τρολιες που βλεπουμε.
Σε ενα γερμανικο  ή ολλανδικο χωριο να πας πιο πολλα τετοια εχει παρα σε κοτζαμ Βαρσοβια
 
OP
OP
kaboul

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Aσε με ρε φιλε τωρα που θα πας στη Βαρσοβια για να βρεις τραβελια και σουινγκερς. Και γιατι δε πας στο Βερολινο η στο Αμστερνταμ? Η να μεινεις στην Αθηνα? Ε ρε τρολιες που βλεπουμε.
Σε ενα γερμανικο  ή ολλανδικο χωριο να πας πιο πολλα τετοια εχει παρα σε κοτζαμ Βαρσοβια
καλα τα λες αλλα εκει με εφερε η τυχη για 3-4 μερες!
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Aσε με ρε φιλε τωρα που θα πας στη Βαρσοβια για να βρεις τραβελια και σουινγκερς. Και γιατι δε πας στο Βερολινο η στο Αμστερνταμ? Η να μεινεις στην Αθηνα? Ε ρε τρολιες που βλεπουμε.
Σε ενα γερμανικο  ή ολλανδικο χωριο να πας πιο πολλα τετοια εχει παρα σε κοτζαμ Βαρσοβια
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ρε αυτος ειναι ψυχανωμαλος,μονο για τραβελια γραφει.μου εστειλε μυνημα θα ερθει κυπρο και αν εχω τραβελια να του γνωρισω!του εστειλα πμ οτι αν ερθει ευχαριστος θα τον πλακωσω.μην ασχολεισται με αυτον.για το αλλο το παιδι λεει ψαχνει λεφτα να παει βαρσοβια.τι να τον κανουν οι πολωνεζες?γνωστος μου πηγε πολωνια αυτος αντι η πολωνεζα,εχει μισθο 600 και η πολωνεζα 700.μια πολωνεζα με τα 700 θα γελα με τον ελληνα της ραιαν αιρ.μπητε στο παμε διακοπες,δωστε κατι παραπανω αν δεν εχεται χρηματα και μην ρισκαρετε με τετειες εταιριες για ασφαλεια.αν γινει ακυρωση πτησεις η το αεροπλανο δεν φυγει λογο καιρου με αυτες της εταιριες γουιζεαρ,ραιν θα πληρωνεται με δικα σας εξοδα ξενοδοχεια μεχρι να βρουν ελευθερη θεση σε 2-3 μηνες για σενα χαχαχαχ.στην παφο ενα της ιζι τζετ χαλασε 3 μηνες ηταν εκει.με λοτ,αιρ σερβια που παω σε βαζουν σε αλλη πτηση η πληρωνουν ξενοδοχειο φαγητο μεχρι να σου βρουνε πτηση.με ουκρανιαν,ταρομ,μαλεβ παλι μου ετυχε να χασω την πτηση λογο καιρου,ακυρωση πτησης αλλα με κανονισαν με αλλη πτηση η εμεινα ενα βραδι ρουμανια,πολωνια,κιεβο με δικα τους εξοδα.απο κυπρο παω σερβια-βουλγαρια-πολωνια με 60-80 ευρο με γουιζεαρ.μαλακας ειμαι νομιζεται και δινω 200 να παω με αιρ σερβια,αιρ βουλγαρια ασφαλισμενος?με τισ αποσκευες,λαπτοπ και σαν κυριος οχι ζωο.τους βλεπω να ταξιδευουν μια εβδομαδα βρωμιαρηδες με ενα βαλιτσακι που ουτε τα εσωρουχα μου δεν φορει.αν ειναι να ταξιδευεται σαν γυφτοι μην το κανεται να μην γινομασται ρεζιλοι οι ελληνες
 
OP
OP
kaboul

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
ρε αυτος ειναι ψυχανωμαλος,μονο για τραβελια γραφει.μου εστειλε μυνημα θα ερθει κυπρο και αν εχω τραβελια να του γνωρισω!του εστειλα πμ οτι αν ερθει ευχαριστος θα τον πλακωσω.μην ασχολεισται με αυτον.για το αλλο το παιδι λεει ψαχνει λεφτα να παει βαρσοβια.τι να τον κανουν οι πολωνεζες?γνωστος μου πηγε πολωνια αυτος αντι η πολωνεζα,εχει μισθο 600 και η πολωνεζα 700.μια πολωνεζα με τα 700 θα γελα με τον ελληνα της ραιαν αιρ.μπητε στο παμε διακοπες,δωστε κατι παραπανω αν δεν εχεται χρηματα και μην ρισκαρετε με τετειες εταιριες για ασφαλεια.αν γινει ακυρωση πτησεις η το αεροπλανο δεν φυγει λογο καιρου με αυτες της εταιριες γουιζεαρ,ραιν θα πληρωνεται με δικα σας εξοδα ξενοδοχεια μεχρι να βρουν ελευθερη θεση σε 2-3 μηνες για σενα χαχαχαχ.στην παφο ενα της ιζι τζετ χαλασε 3 μηνες ηταν εκει.με λοτ,αιρ σερβια που παω σε βαζουν σε αλλη πτηση η πληρωνουν ξενοδοχειο φαγητο μεχρι να σου βρουνε πτηση.με ουκρανιαν,ταρομ,μαλεβ παλι μου ετυχε να χασω την πτηση λογο καιρου,ακυρωση πτησης αλλα με κανονισαν με αλλη πτηση η εμεινα ενα βραδι ρουμανια,πολωνια,κιεβο με δικα τους εξοδα.απο κυπρο παω σερβια-βουλγαρια-πολωνια με 60-80 ευρο με γουιζεαρ.μαλακας ειμαι νομιζεται και δινω 200 να παω με αιρ σερβια,αιρ βουλγαρια ασφαλισμενος?με τισ αποσκευες,λαπτοπ και σαν κυριος οχι ζωο.τους βλεπω να ταξιδευουν μια εβδομαδα βρωμιαρηδες με ενα βαλιτσακι που ουτε τα εσωρουχα μου δεν φορει.αν ειναι να ταξιδευεται σαν γυφτοι μην το κανεται να μην γινομασται ρεζιλοι οι ελληνες
που σαι δικέ μου ; Πως παει ; Ανυπομονώ να φάω τις ρομαντικές σφαλιάρες που μου υποσχέθηκες για το αμάρτημα του τραβελιζειν ! Δώσε πόνο λοχαγε μου !
 

cyber

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Εχω παει Βαρσοβια 4 φορες τους τελευταιους 8 μηνες. Πραγματικα οτι χειροτερο σε πουτανες. Ξενερωτες, αγγαρεια και απαραδεκτες.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
καλα τα λες αλλα εκει με εφερε η τυχη για 3-4 μερες!

Koιτα, ο μεγαλος ογκος των πληροφοριων που ψαχνεις, βρισκεται στα σαιτ που ειχαμε αναφερει στο προηγουμενο θρεντ. δηλαδη, και . Απο εκει και περα σε μερικα σαιτ γνωριμιων οπως ισως βρεις κατι? Ξεκινα με αυτα παντως και στη συνεχεια αν θες κατι ρωτα και θα συμβαλλουμε :grin:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
ρε αυτος ειναι ψυχανωμαλος,μονο για τραβελια γραφει.μου εστειλε μυνημα θα ερθει κυπρο και αν εχω τραβελια να του γνωρισω!του εστειλα πμ οτι αν ερθει ευχαριστος θα τον πλακωσω.μην ασχολεισται με αυτον.για το αλλο το παιδι λεει ψαχνει λεφτα να παει βαρσοβια.τι να τον κανουν οι πολωνεζες?γνωστος μου πηγε πολωνια αυτος αντι η πολωνεζα,εχει μισθο 600 και η πολωνεζα 700.μια πολωνεζα με τα 700 θα γελα με τον ελληνα της ραιαν αιρ.μπητε στο παμε διακοπες,δωστε κατι παραπανω αν δεν εχεται χρηματα και μην ρισκαρετε με τετειες εταιριες για ασφαλεια.αν γινει ακυρωση πτησεις η το αεροπλανο δεν φυγει λογο καιρου με αυτες της εταιριες γουιζεαρ,ραιν θα πληρωνεται με δικα σας εξοδα ξενοδοχεια μεχρι να βρουν ελευθερη θεση σε 2-3 μηνες για σενα χαχαχαχ.στην παφο ενα της ιζι τζετ χαλασε 3 μηνες ηταν εκει.με λοτ,αιρ σερβια που παω σε βαζουν σε αλλη πτηση η πληρωνουν ξενοδοχειο φαγητο μεχρι να σου βρουνε πτηση.με ουκρανιαν,ταρομ,μαλεβ παλι μου ετυχε να χασω την πτηση λογο καιρου,ακυρωση πτησης αλλα με κανονισαν με αλλη πτηση η εμεινα ενα βραδι ρουμανια,πολωνια,κιεβο με δικα τους εξοδα.απο κυπρο παω σερβια-βουλγαρια-πολωνια με 60-80 ευρο με γουιζεαρ.μαλακας ειμαι νομιζεται και δινω 200 να παω με αιρ σερβια,αιρ βουλγαρια ασφαλισμενος?με τισ αποσκευες,λαπτοπ και σαν κυριος οχι ζωο.τους βλεπω να ταξιδευουν μια εβδομαδα βρωμιαρηδες με ενα βαλιτσακι που ουτε τα εσωρουχα μου δεν φορει.αν ειναι να ταξιδευεται σαν γυφτοι μην το κανεται να μην γινομασται ρεζιλοι οι ελληνες

Aς κανει οτι θελει ο κοσμος, δικα του τα λεφτα Θα μαθουν μετα και θα ξερουν. Ο φιλος που ανοιξε το θρεντ βεβαια, απο οτι καταλαβα για αλλο λογο παει εκει και απλα σου λεει ας την ψαξω. Απλα να εχει μια ιδεα πως ειναι τα πραγματα για οσο ειναι εκει. Αν τωρα εμεις βρουμε οτι υπαρχει κατι που ειναι στα γουστα του , γιατι να μη του το πουμε?
 
OP
OP
kaboul

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Aς κανει οτι θελει ο κοσμος, δικα του τα λεφτα Θα μαθουν μετα και θα ξερουν. Ο φιλος που ανοιξε το θρεντ βεβαια, απο οτι καταλαβα για αλλο λογο παει εκει και απλα σου λεει ας την ψαξω. Απλα να εχει μια ιδεα πως ειναι τα πραγματα για οσο ειναι εκει. Αν τωρα εμεις βρουμε οτι υπαρχει κατι που ειναι στα γουστα του , γιατι να μη του το πουμε?
ευχαριστώ φίλε για τις πληροφοριες  :)
 
OP
OP
kaboul

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Σος. Μπουρδελα , στριπ κτλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom