Νέα

ποληδονισμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι προτιμάτε ;

  • ffm

    Ψήφοι: 29 51,8%
  • fffm

    Ψήφοι: 17 30,4%
  • mmf

    Ψήφοι: 13 23,2%
  • mmmf

    Ψήφοι: 7 12,5%
  • μικτό

    Ψήφοι: 5 8,9%
  • σε όλα μέσα

    Ψήφοι: 12 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    56

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
νομίζω ότι ο ποληδονισμός (mff, mfff ,mmf ,mmmf και δε συμαζεύεται) δικαιούται το δικό του thread
σκέψεις , πληροφορίες , προτάσεις όλα ευπρόσδεκτα

αρχίζω με μια δικιά μου όχι τόσο επιτυχημένη εμπειρία ελπίζοντας στα καλύτερα στο μέλλον

...δεν έπιασε η διηδονιστική αλχημεία

είχα κανά 4άρι μέρες να εκκενώσω τις σπερμοκύστεις μου, δεν είχα ιδιαίτερη καύλα απλά η διηδονιστική ιδεοληψία  μου, περιέφερε καταναγκαστικά το σαρκίο μου στην πιάτσα προς ανεύρεση προσωρινής καταπραύνσης...
...απέρριψα την επιλογή της ρεμούνδου και παρ'ότι δεν μου γέμιζαν το μάτι πόνταρα στο εν λόγω δίδυμο εξ'ανάγκης.
Κατερίνα: σοκολατόχρωης επιδερμίδας μελαγχροινή μιλφάρα με καυλερά tanlines
Νατάσα: λευκόχρωης επιδερμίδας ξανθιά μιλφάρα
φαινοτυπικά ήταν καλός συνδυασμός ειδικά αυτή η χρωματική αντίθεση με διέγειρε αλλά χρειάζονται και άλλα μαγικά για να δέσει το μείγμα...
έλειχα για κάμποση ώρα τα λευκά πληθωρικά βυζιά με τις επηρμένες σκληρές θηλές της Ν. ενώ η Κ. μου έπαιρνε πίπα και πότε θώπευα τους γλουτούς της Ν. και πότε τα βυζιά της Κ. ...
κάναμε ένα διάλειμμα για να λείξω τους μελανοχρωους με το λευκό κέντρο μαστούς  της Κ. ενώ η Ν. μου χειρομάλασσε το πέος ...
...απέκρουσαν τις αιδοιολειχικές μου τάσεις , καθώς καμία τους δεν κάνει 69 όπως επίσης απέρριψαν και τις λεσβιολαγνικές μου τάσεις καθώς η μια δεν δεχόταν να ακουμπήσει την άλλη...
...η Κ. πεοέλειχε παρατρίβοντας το περίνεό μου και ένιωθα ότι θα χύσω έτσι , φαίνεται ότι η σπερμοδιάταση των 4ημερών λειτουργεί αυτόνομα απο την ύπαρξη ή όχι καυλας και με την αρχή της ελαστικότητας επιβάλλει την εκκένωση του κοιλου σπλάγχνου, απλή μηχανική...
...τέλοσπάντων η Κ. στήθηκε κυνικά εφάρμοσα τον φαλό μου μέσα της ενώ με την πτέρνα της μου έτριβε το περίνεο(!) , συνέχισα να λείχω τα βυζιά της Ν. και μετά 5-6πιστονιές εξέκρινα το υγρό , αφήνοντας αγάμητη τη Ν. ...
...ήταν μια καλή εμπειρία , αλλά κάτω απο το μέσο όρο των  διηδονιστικών μου στάνταρ ,...προφανώς δεν είχε μείνει αρκετή μαγεία στον ρακένδυτο αλχημιστή και έτσι μάζεψε τα κουρέλια του και χώθηκε ημι-ικανοποιημένος στη φωλιά του...
τιμή 30ευρώ

superthumb.jpg
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
83
Like
2.041
Πόντοι
3.875
Είσαι ο περισσότερο ειδικός για ένα τέτοιο thread άρχοντα!..  :hi:
Θα είναι χρήσιμη και αναγκαία η ενημέρωση για "καλά" δίδυμα, ιδίως αν έχουν και λεσβιακές τάσεις...
Αν και οπαδός του mf, δεν θα με χαλούσε και το mff ή το mfff...παραπάνω δεν θα άντεχα...χαχαχα... :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.723
Like
55
Πόντοι
16
Το γαμάτο είναι να σου σκάσει τέτοια φάση με 2+ γκόμενες εκτός πληρωμένου έρωτα! Και να γουστάρουν φουλ κι αυτές! Πιστεύω τότε τα βλέπεις όλα!
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
...διηδονιζόμενος παράταιρα του καθωσπρέπει

...αποδράσαμε απο το καθωσπρέπει και χωρίς τύψεις αλλά με πάθος επιδωθήκαμε σε πνευματικό ηδονισμό με το δάσκαλο με συνπόση καφέ κάπου παράταιρα...
...εξασφαλίσαμε αυτοκρατορική σουίτα  στο στριποθέατρο των μουσών προς τέρψιν των φιλήδονων βλεμμάτων μας...
...δεν άργησα να δημιουργήσω διηδονισμό με την Έμυ (μετρίου ύψους καυλάκι)και την Βαλεντίνα (μελαγχροινή αφέλιες πονηρό μουτράκι κανονικού στήθους και πληθωρικών γλουτών) ...
η Ε. έπιανε τα βυζιά της Β. και αντριστρόφως , έλειχα τις θηλές τις μιας ενώ θώπευα της άλλης η οποία παρατριβόταν πάνω απο το πέος μου και πάνω απο το παντελόνι  δυστυχώς και τούμπαλιν... ανέτριβα τις κλειτορίδες αμφότερων των κορασίδων και έλειχα τα χειλάκια του αιδοίου της Έμης πάνω απο τα στριγκάκια και πάλι δυστυχώς ...πριν προλάβω να καταλάβω τι παίζει συνειδητοποίησα ότι πλήρωσα 2 χορούς και για τις 2 ( 20ευρώ) , τέλοσπάντων χαλάλι τους...
...θυμάμαι τον καλλιτεχνικό χορό της Ντενίζ στην πίστα ,μια ψηλής μελαγχροινής σιλικονάτου στήθους, και για να την ανταμοίψω την κέρασα ένα άπλο χορό , στον οποίο θυμάμαι της έτριβα την κλειτορίδα και θώπευα τους μαστούς της...
...η δάσκαλος κέρασε ένα χορό σ'ένα μελαγχροινο βυζοφόρο τεμάχιο και ως άλλος στριπαυτοκράτορας χουφτωνε πολύ χωρίς να πληρώσει άλλη φορά επιδεικνύοντας την στριπηδονιστική του τέχνη!
...επίσης μου έκανε εντύπωση το full nude  show στην πίστα μιας υπερπληθωρικής μιλφάρας αλλά το ότι υπερβήκαμε το budget αναχαίτισε τις απτικές ορέξεις μου...
...καλή εμπειρία !
εισοδος /ποτό : 10
χορός : 5

DSC_0001_10.jpg
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
...δημιουργώντας στριπικό διηδονισμό.

...μια αγχώδης ανηδονία με είχε κατακλύσει , ωστόσο η συνάντηση με το δάσκαλο με χαροποίησε και λίγη ντοπαμίνη δειλά δειλά άρχισε να εκκρίνεται...
...η καφεϊνική ηδονιστική κουβέντα κατέληξε στο τραπεζάκι δίπλα απο την πίστα του ανανεωμένου libido...
...η δάσκαλος ως άλλος στριπομαγνήτης προσέλκυε τα κοράσια και μια ξανθιά ψιλόλιγνη σειρήνα ονόματι Νάντια τον μάγεψε και του απέσπασε ένα χορό...
...σε κάποια φάση ο κόμπος του σουτιέν μιας κορασίδας μας απασχόλησε αλλά ο δάσκαλος έλυσε τον γόρδιο δεσμό και η κοπέλα συνέχισε την απελευθέρωση του ωραίου σαρκίου της απο τα ενοχλητικά ενδύματα πάνω στην πιστα...
...η ζεστή αλκοόλη διοχέτευε σταδιακά την αιμάτωση κάτωθεν και ο βιαστικός χορός μου με την Μιχαέλα (ένα ερωτεύσιμο ρουμανοκαυλάκι) ήταν μια καλή αρχή...
...οι τεστορμόνες άρχισαν να συμπαρασύρουν την ντοπαμίνη και αυτή με τη σειρά της με έκανε πιο διαχυτικό στο χορό μου με την Άννα Μαρία, μια μελανόχρωη καύλα με χυτές και ζουμερές καμπυλότητες...
...είχα ανάψει και η φαντασία μου άρχισε να δημιουργεί παράξενες εικόνες και σενάρια...
...ο δάσκαλος μου μίλαγε αλλά δεν μπορούσα να τον ακούσω η προσοχή μου ήταν στραμένη στο υγρό αιδοίο της Άννας Μαρίας που με είχε συνεπάρει με το χορό της...
...μια καύλα με κοντό ξανθό μαλλάκι και γυαλιά ονόματι Μιρέλα, με ερέθισε και ξύπνησε μέσα μου μια παράξενη διηδονιστική τάση στην οποία ενέδωσα μαζί την Άννα Μαρία...
...η Άννα Μαρία έγλυφε τα βυζιά της Μιρέλας και εγω την ακολούθησα, ύστερα της ράπισε τα οπίσθια ...
στη συνέχεια η Μιρέλα ξεψάρωσε και άρχισε να γλύφει και αυτή τα βυζιά της Αννας Μαρίας και της ανταπέδωσε τα ραπίσματα στους γλουτούς...
η Άννα Μαρία απάντησε γλείφωντας το αιδοίο της Μιρέλας ενώ εγώ έτριβα την κλειτορίδα της πρώτης...θώπευσα και έγλειψα καμπυλότητες και δακτύλιασα κοιλότητες δημιουργώντας μια καλή διηδονιστική σκηνή, πληρώντας τις ηθοποιούς μου ένα μπλέ χαρτάκι ...
γύρισα στο τραπέζι αναψοκοκκινισμένος , κάτσαμε άλλο λίγο με το δάσκαλο και ύστερα φύγαμε  έχοντας δημιουργήσει και ύστερα κλέψει λίγη απόλαυση...
...προσωπικά το διασκέδασα αρκετά και συνειδητοποίσα ότι όλη η απόλαυση είναι να σου δημιουργείται κάθε φορά νέος πόθος και άπαξ και τον ικανοποιήσεις να πηγαίνεις συνεχώς στον επόμενο σε μια αέναη ακολουθία μέχρι το τέλος...
 

Συνημμένα

  • DSC_0008.JPG
    DSC_0008.JPG
    38,4 KB · Εμφανίσεις: 41
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
...προσπαθώντας να δημιουργήσω απόλαυση

...μια εκτόνωση πλημμύρισε τον εγκέφαλο μου με προλακτίνη και έτσι η ατελής ανερέθιστη περίοδος με ώθησε στο σεργίανι της αναζήτησης διέγερσης...
...ο δρόμος μας έβγαλε στο χαιδάρι να συζητάμε παράξενες ηδονιστικές έννοιες με τον δάσκαλο με την συνοδεία καφέ...
...το φλέρτ του δασκάλου με μια κορασίδα σ'έναν φούρνο συνεχίστηκε και στον καναπέ του athens queens καθώς η κοπέλα τύχαινε να δουλεύει εκεί...!
...η πρώτη μου περίπτυξη ήταν με μια κοντούλα με γεμάτο στήθος μελαγχροινή με τα μαλλιά πιασμένα κώτσο , με άφησε να της λείχω και να της θωπεύω τα βυζιά , αλλά απέρριψε τις ψηλαφήσεις στο αιδοίο της αλλά και τις ανατρίψεις στον τράχηλό της...
...ύστερα μου ήρθαν κάποιες παράξενες διηδονιστικές τάσεις τις οποίες υλοποίησα με την μαντάμ μπιζού και τη μαρία αμφότερες κοντούλες και καυλερές , η πρώτη μου δάγκωσε το πεός (!) αλλά επανόρθωσε γλύφωντας τα βυζάκια της μαρίας , θώπευα μαστικές  και γλουτιαίες καμπυλότητες αμφότερων των κορασίων και έληξα το αιδοίο πάνω απο το στριγκάκι της μπιζού...
...εν τω μεταξύ ο δάσκαλος επιδώθηκε σε οπτικό ηδονισμό με αντικείμενο το λικνιζόμενο στην πιστα σώμα της μελίσας, ο οποίος εξελίχθηκε σε απτικό ηδονισμό όταν την πήρε για χορό...
...αρκετά αξιογάμητα τεμάχια όπως η άντρεα η νταϊάνα και κριστάλ , το προσωπικό και η διεύθυνση ήταν άψογοι απεναντί μας και γενικότερα ήταν μια πολύ καλή βραδυνή εμπειρία...
...η νύστα δε μ'αφήνει να γράψω κάτι παραπάνω οπότε εύχομαι στο επανιδείν με πολλά ηδονιστικά πονταρίσματα πάνω στη γυναικεία σάρκα!

 

Συνημμένα

  • DSC_0001.JPG
    DSC_0001.JPG
    37,7 KB · Εμφανίσεις: 55

nagia

Call-Girl
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
139
Like
2
νομίζω ότι ο ποληδονισμός (mff, mfff ,mmf ,mmmf και δε συμαζεύεται) δικαιούται το δικό του thread
σκέψεις , πληροφορίες , προτάσεις όλα ευπρόσδεκτα

αρχίζω με μια δικιά μου όχι τόσο επιτυχημένη εμπειρία ελπίζοντας στα καλύτερα στο μέλλον

...δεν έπιασε η διηδονιστική αλχημεία

είχα κανά 4άρι μέρες να εκκενώσω τις σπερμοκύστεις μου, δεν είχα ιδιαίτερη καύλα απλά η διηδονιστική ιδεοληψία  μου, περιέφερε καταναγκαστικά το σαρκίο μου στην πιάτσα προς ανεύρεση προσωρινής καταπραύνσης...
...απέρριψα την επιλογή της ρεμούνδου και παρ'ότι δεν μου γέμιζαν το μάτι πόνταρα στο εν λόγω δίδυμο εξ'ανάγκης.
Κατερίνα: σοκολατόχρωης επιδερμίδας μελαγχροινή μιλφάρα με καυλερά tanlines
Νατάσα: λευκόχρωης επιδερμίδας ξανθιά μιλφάρα
φαινοτυπικά ήταν καλός συνδυασμός ειδικά αυτή η χρωματική αντίθεση με διέγειρε αλλά χρειάζονται και άλλα μαγικά για να δέσει το μείγμα...
έλειχα για κάμποση ώρα τα λευκά πληθωρικά βυζιά με τις επηρμένες σκληρές θηλές της Ν. ενώ η Κ. μου έπαιρνε πίπα και πότε θώπευα τους γλουτούς της Ν. και πότε τα βυζιά της Κ. ...
κάναμε ένα διάλειμμα για να λείξω τους μελανοχρωους με το λευκό κέντρο μαστούς  της Κ. ενώ η Ν. μου χειρομάλασσε το πέος ...
...απέκρουσαν τις αιδοιολειχικές μου τάσεις , καθώς καμία τους δεν κάνει 69 όπως επίσης απέρριψαν και τις λεσβιολαγνικές μου τάσεις καθώς η μια δεν δεχόταν να ακουμπήσει την άλλη...
...η Κ. πεοέλειχε παρατρίβοντας το περίνεό μου και ένιωθα ότι θα χύσω έτσι , φαίνεται ότι η σπερμοδιάταση των 4ημερών λειτουργεί αυτόνομα απο την ύπαρξη ή όχι καυλας και με την αρχή της ελαστικότητας επιβάλλει την εκκένωση του κοιλου σπλάγχνου, απλή μηχανική...
...τέλοσπάντων η Κ. στήθηκε κυνικά εφάρμοσα τον φαλό μου μέσα της ενώ με την πτέρνα της μου έτριβε το περίνεο(!) , συνέχισα να λείχω τα βυζιά της Ν. και μετά 5-6πιστονιές εξέκρινα το υγρό , αφήνοντας αγάμητη τη Ν. ...
...ήταν μια καλή εμπειρία , αλλά κάτω απο το μέσο όρο των  διηδονιστικών μου στάνταρ ,...προφανώς δεν είχε μείνει αρκετή μαγεία στον ρακένδυτο αλχημιστή και έτσι μάζεψε τα κουρέλια του και χώθηκε ημι-ικανοποιημένος στη φωλιά του...
τιμή 30ευρώ

superthumb.jpg

Οπότε τι τριο ηταν αν η μια δεν επαιζε με την αλλη??? θα μου πεις αν το δουμε και απο την αλλη πλευρα, με 30 ευρω θελεις και τριο ε δεν γινεται !  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
Οπότε τι τριο ηταν αν η μια δεν επαιζε με την αλλη??? θα μου πεις αν το δουμε και απο την αλλη πλευρα, με 30 ευρω θελεις και τριο ε δεν γινεται !  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

έχω κάνει και πολύ καλές διηδονιστικές φάσεις με λεσβιακές περιπτύξεις και με 20ευρώ καλή μου
διάβασε και τις υπόλοιπες 365 παρτούζες μου και όλο και κάτι ενδιαφέρον θα βρείς  ;)
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αστο ριγκο πολυ δυσκολα στο 20αρικο το ξερουμε ολοι
ομως με ενα 200αρι εχεις εγγυημενα αποτελεσμα
ενα μηδενικο κανει τη διαφορα τελικα
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
αστο ριγκο πολυ δυσκολα στο 20αρικο το ξερουμε ολοι
ομως με ενα 200αρι εχεις εγγυημενα αποτελεσμα
ενα μηδενικο κανει τη διαφορα τελικα

όχι αν είσαι πορναλχημιστής :

τριηδονισμός.

βγήκε το πρόγραμμα εφημεριών του σεπτεμβρίου και είμαι σχεδόν βέβαιος ότι δεν θα το γλιτώσω το ψυχωσικό επεισόδιο , γι'αυτό μ'έχει πιάσει μια παράξενη carpediemική τάση ηδονισμού πριν το μοιραίο...
είμαι αλχημιστής...μετατουσιώνω ταπεινά υλικά σε στιγμές μαγείας και ύστερα εξαφανίζονται...
...μπήκαν στο δωμάτιο η Ελπίδα και η Κατερίνα , είχαν αμφότερες ικανοποιητικές μαστικές καμπυλότητες και κάπως μελανόχρωη επιδερμίδα και η παρουσία της μιας προκαλούσε άγχος σητν άλλη πράγμα που εκδηλωνόταν με γέλωτες αμηχανίας...
σε κάποια φάση μπήκε και η μικρή μέσα , η Αλεξάνδρα , και είχα στην αγγαλιά μου 3 ζεύγη μαστών και γλουτών και 3 οπές , ένιωσα σαν σε σκηνή απο τσόντα με πρωταγωνιστή και σκηνοθέτη εμένα...
η Κ. μου έλειχε το πέος και γώ τους μαστούς των άλλων 2 και ικανοποιούσα τα απτικά μου ένστικτα με τις γλουτιαίες καμπυλότητές τους...
ύστερα με ίππευσε η Ε. ενώ θώπευα τις άλλες 2 και ανταλάσσαμε λόγια ρομαντικά μεταξύ μας !
...η μικρή Αλεξανδρα ήταν η πιο ντροπαλή απ'όλες και ερυθριούσε στο θέαμα των γυμνών σωμάτων των φιλενάδων της , και έτσι έβαλα τις άλλες 2 να της χουφτώσουν τα βυζιά και κείνη ντρεπόταν όλο και πιο πολύ!...είχα καυλώσει! το μικρό λύθηκε και μου πήρε μια μανιασμένη πίπα ενώ εγω ασχολιόμουν με τις καμπυλότητες των άλλων δυο που δεν είχαν πρόβλημα να αλληλοχουφτωθούν
στη συνέχεια το μικρό ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να συσπάται σαν το ψάρι ενω μου έλεγε ότι δεν ήταν λεσβία και να αφήσω τα βυζιά των αλλονών να πιάσω τα δικά της
είχα καυλώσει αρκετά και τελείωσα απεκκρίνοντας το υγρό μην έχοντας προλάβει να γευτώ πεϊκά την Κ. , αλλά είχα ήδη χαράξει στον ιππόκαμπό μου μια ζεστή ρομαντική σκηνή τριηδονισμού!
...βγήκα στο δρόμο και δεν ένιωθα άγχος, απέφυγα εκ νέου την εισβολή των αντικειμένων ηδονής στον προσωπικό μου χώρο... , το τριηδονιστικό ευφοριστικό οπιοειδές που δημιούργησα απο μηδέν , ελπίζω να με κρατήσει πράο για κανα 2 μέρες...


30 ευρώ σε μια μεταξένια παράγκα  :)
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
καλα μην μπουμε σε λεπτομερειες και κριτικες τα παντα συμβαινουν απλα θελει περισσοτερη τυχη σε αυτες τις προσφορες
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
καλα μην μπουμε σε λεπτομερειες και κριτικες τα παντα συμβαινουν απλα θελει περισσοτερη τυχη σε αυτες τις προσφορες

...και καύλα
αν έχεις καύλα όλα μπορούν να συμβούν , δημιουργείς εσύ ο ίδιος καταστάσεις  ;)
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
...και καύλα
αν έχεις καύλα όλα μπορούν να συμβούν , δημιουργείς εσύ ο ίδιος καταστάσει

οι καλες οι περιπτωσεις μου χουν τυχει με την αλλη που το χε ηταν και μπαι δηλαδη και γουσταρε και εφερνε τη φιλη της
παντως αμα δε γλειψει το μουνι της αλλης και δεν δωσεται τριπλο γλωσσοφιλλο δεν αξιζει  :hi:
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
οι καλες οι περιπτωσεις μου χουν τυχει με την αλλη που το χε ηταν και μπαι δηλαδη και γουσταρε και εφερνε τη φιλη της
παντως αμα δε γλειψει το μουνι της αλλης και δεν δωσεται τριπλο γλωσσοφιλλο δεν αξιζει  :hi:

γιαααμ γιααμ :grin:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ριγκο ποτε θα παμε για τζογο να πονταρουμε?
στα αληθεια στο λεω
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
πέμπτη μεσάνυχτα πάμε να ποντάρουμε την απόλαυσή μας σε κάποιο στριποκαζίνο

ωραιος θα επικοινωνησουμε για πιο λεπτομερεις μεσα στην εβδομαδα με πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom