Νέα

Πέρδονται τα θήλεα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
77.751
Κριτικές
40
Like
17.069
Πόντοι
24.896
Ενεστώς: Πέρδομαι
Αόριστος: Έπαρδον
Παρακείμενος: Πέπορδα


Το νήμα αυτό ανοίγει με αφορμή το αγωνιώδες υπαρξιακό ερώτημα του κ. Alex71, όπως αυτό διατυπώθηκε στο νήμα των παππούληδων ...

Κλάνουν οι γυναικες?  :think:

Το ερώτημα αυτό είναι προφανές ότι ταλανίζει τον κ. Alex71, αφού για όλα τα υπόλοιπα ζητήματα έχει ήδη απάντηση ...  :jerking:
Το ερώτημα όμως αυτό ιντρίγκαρε και τον κ. The Saint, ο οποίος φέρεται να αναζητά αιτιολογημένες απόψεις επί του θέματος ...

Ενδιαφέρον ερώτημα.

Ανοίξτε νήμα, να συλλέξουμε εμπεριστατωμένες γνώμες και απόψεις.

Δεκτές λοιπόν οι απόψεις και οι γνώμες σας επί του τεραστίου ενδιαφέροντος επιστημονικού τούτου θέματος όχι μόνο για το εάν πέρδονται τα θήλεα αλλά και για τις αιτίες του φαινομένου, το ρόλο της πεολειχίας και της καταπόσεως σπέρματος ή αέρος [ αερόπιπες ] επί του φαινομένου κλπ.
Καλοδεχούμενη βεβαίως και η απάντηση της κας. Wilde Rose, απάντηση την οποία έχει ήδη δώσει, προφανώς, με π.μ. στον κ. Alex71. Ανυπομονούμε λοιπόν να μας διαφωτίσει για την προσωπική εμπειρία της επί του θέματος.
Σας ακούμε λοιπόν ...
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
αγωνιωδες ερωτημα
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
πως...

κι από κωλο κι από μουνι

...κι από...στομα :2funny: :rolleyes: :rockon: :rockon:(<---λουτσος εμοτικονς)
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
77.751
Κριτικές
40
Like
17.069
Πόντοι
24.896
Παράλληλα με την γνώμη σας ή τις ιστορίες σας [ αν σας έτυχε, που και πως ... ] μπορείτε να ψηφίζετε και στην ψηφοφορία μας ...
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Παράλληλα με την γνώμη σας ή τις ιστορίες σας [ αν σας έτυχε, που και πως ... ] μπορείτε να ψηφίζετε και στην ψηφοφορία μας ...
ειχα μια γκομενα μικρος

και φυσικα εκλανα μπροστα της

μια φορα ειμαστε ξαπλωμένοι κατω απ το παπλωμα και ξαφνικα μυριζω κλανιδι :S

εκλασες?της λεω

συγγνωμη μου φυγε,αχ τι ντροπη ...και μπηκε κατω απ το παπλωμα κι ελεγε ότι δε θα ξαναβγεί απ τη ντροπη της :tooth:

δε μου χει ξανατυχει ποτε με γκομενα

μια άλλη φορα ημουν στα κτελ και διπλα μου καθοταν ένα καλο μουνακι

ρε μαγκες 3 ωρες ταξιδι που καναμε ,δε σταματησε να κλανει.δεν ξερω τι στον πουτσο...αγκινάρες ειχε φαει?μιλαμε αδιάλειπτα και βρωμερες κλανιες

εντωμεταξει σε κάθε πορδο που αφηνε βολευοταν και αλλιως στη θεση...ξερετε,τις κλασσικες κινησεις αμηχανιας που κανουμε όταν θελουμε να καλυψουμε την κλανια

αλλα μιας και πιασαμε το θεμα...μου χει τυχει και μενα στο κτελ να με πιασει αφορητο κλανιδι απ αυτό που αν το κρατησεις πολλη ωρα μετα σε ποναει η κοιλια σου.ημουν τυχερος όμως...καθοταν διπλα μου ένας πακιστανος!οποτε τις αμολαγα ελευθερα αφου ολοι τον πακιστανο θα υποπτευονταν και που και που του ριχνα και καμια θυμωμενη ματια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
77.751
Κριτικές
40
Like
17.069
Πόντοι
24.896
αλλα μιας και πιασαμε το θεμα...μου χει τυχει και μενα στο κτελ να με πιασει αφορητο κλανιδι απ αυτό που αν το κρατησεις πολλη ωρα μετα σε ποναει η κοιλια σου.ημουν τυχερος όμως...καθοταν διπλα μου ένας πακιστανος!οποτε τις αμολαγα ελευθερα αφου ολοι τον πακιστανο θα υποπτευονταν και που και που του ριχνα και καμια θυμωμενη ματια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.617
Κριτικές
1
Like
1.847
Πόντοι
366
θρενταρα.θεμα ταμπου.
ειναι κατι τετοιες στιγμες που λεω χαλαλι οι ωρες που εχω πυροβολησει εδω μεσα :rockon:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
77.751
Κριτικές
40
Like
17.069
Πόντοι
24.896
how-to-fart-in-public-girl-code-gif.gif
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
77.751
Κριτικές
40
Like
17.069
Πόντοι
24.896
θρενταρα.θεμα ταμπου.
ειναι κατι τετοιες στιγμες που λεω χαλαλι οι ωρες που εχω πυροβολησει εδω μεσα :rockon:

:tooth:
Κάποιος έπρεπε να τολμήσει!
Αναμένουμε ειλικρινείς απόψεις...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Μετά την αερόπιπα
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ψεμα? :think:

[xvideos]
]
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
77.751
Κριτικές
40
Like
17.069
Πόντοι
24.896
ΨΗΦΙΣΤΕ και στην ψηφοφορία του νήματος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom